Bino Zatĺkačka korytnačka
28,40 € 16,40 €

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Bino Veľký labyrint

Bino Veľký labyrint

Hodnotenie: 5
33,69 € 19,30 €

Veľký labyrint – multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Posúvanie korálikov z jednej strany na druhú je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách. Hra, pri ktorej sa deti učia poznávať postupnosť, protiklady (hore/dole, malý/veľký, doprava/doľava) a počítanie, pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie.

Bino Vkládačka, dřevěný domeček
19,32 € 9,40 €

Nápaditá vkládačka s otvory ve střeše, které slouží pro třídění kostek. Hračka tak pomáhá rozvíjet intelekt, jemnou motoriku a mnoho dalšího.

Bino Kuchynka červená

Bino Kuchynka červená

Hodnotenie: 4,5
176,08 € 85,90 €

Kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná kuchynka v červenej farbe. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy a dobrodružstva. Pri hre si zároveň osvojujú sociálne a komunikačné zručnosti.

Bino Domček s nábytkom 17 ks-37%
144,71 € 90,20 €

Akcia

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou.

Bino Farma magnetická tabuľka s puzzle
11,73 € 7,80 €

Zábavná a tvorivá hra pre deti v drevenej krabičke na tému farma. Balenie obsahuje magnetické obrázky, z ktorých si podľa návodu, môžete vytvárať rôzne obrázky na magnetickej tabuľke. Tabuľa je obojstranná, z druhej strany môžeš kresliť kriedami.

Bino Kolíska s perinkami

Bino Kolíska s perinkami

Hodnotenie: 4,5
43,10 € 23,90 €

Klasická drevená kolíska pre bábiky. Je vyrobená z prírodného materiálu s decentnými vyrezávanými aplikáciami na bokoch. Súčasťou kolísky je aj perinka pre bábiku.

Bino Detská kuchynka Provence biela
143,10 € 76,40 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú drevenú kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra, kuchynské náčinie i telefón.

Bino Ťahacia harmonika

Bino Ťahacia harmonika

Hodnotenie: 4,3
35,25 € 21,10 €

Ťahaciu harmoniku vaši malí hudobníci určite ocenia. Budú môcť cvičiť svoje majstrovské prstíky a lepšie sa zoznámia s týmto v česku známym hudobným nástrojom.

Bino Rýchlostný vlak na batérie
10,94 € 9,10 €

Vaše vláčiky dôjdu vždy bezpečne do svojej cieľovej stanice, pokiaľ ich po drevených koľajniciach necháte ťahať za touto rýchlostnou modernou lokomotívou s jedným koncovým vagónom.

Bino Magnetická tabuľa obojstranná
24,04 € 14,90 €

Šetrite naše lesy a miesto papiera využite na maľovanie magnetickú obojstrannú tabuľu. Na jednej strane si môže váš malý maliar maľovať kriedami tak, ako to robia veľké deti v škole, na strane druhej môže tvoriť pomocou farebných fixiek.

Bino Drevená kuchynka Amélie s príslušenstvom-40%
117,81 € 70,20 €

Akcia

Kúpte svojej malej kuchárke túto krásnu drevenú kuchynku v modernom bielom prevedení. Kuchynka je plne vybavená – jej súčasťou je sporák s rúrou, drez, vstavaná mikrovlnná rúra aj kuchynské náčinie.

Bino Motorická kocka 5v1

Bino Motorická kocka 5v1

Hodnotenie: 4,7
23,49 € 14,50 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitnou drevenou hračkou pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Bino Dětský ponk s nářadím
38,99 € 22,90 €

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí!

Bino Vláčikodráha 80 ks na batérie
69,76 € 45,90 €

Postavte si vláčikodráhu s mnohými doplnkami celkom podľa vašich predstáv. Jednotlivé dieliky možno ľubovoľne prestavovať. Súčasťou je príslušenstvo ako helikoptéra s pristávacím portom, výhybky, železničný most, rôzne zákruty, závory, figúrky či stromčeky.

Bino Domček pre bábiky 5

Bino Domček pre bábiky 5

Hodnotenie: 4,4
153,50 € 87,40 €

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou a výťahom.

Bino Aktívna kocka 7v1

Bino Aktívna kocka 7v1

Hodnotenie: 4,5
50,55 € 29,10 €

Malé zvedavé deti si s touto multifunkčnou drevenou kockou užijú pri rozmanitých aktivitách veľa zábavy. Zároveň pri hraní precvičia motoriku a zlepšia i ďalšie zručnosti.

Bino Multifunkčná motorická kocka
23 € 22,20 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitnou drevenou hračkou pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Bino Rybolov

Bino Rybolov

Hodnotenie: 4,2
15,57 € 10,50 €

Klasická hra v krásném dřevěném provedení je perfektní pro dlouhá odpoledne. Chopte se prutu a ulovte si rybu, chobotnici nebo další obyvatele podmořského světa.

Bino Dřevěná stavebnice v kyblíku
26,90 € 16,40 €

Dřevěná sada pro malé domácí kutily je ideální pro rozvoj jemné motoriky. Hraj si na stavitele a pomocí šroubků, matiček, klíčů a kostek a dřevěných konstrukcí smontuj svoji hračku!

Bino Hojdací kôň drevený
55,48 € 36,40 €

Drevený hojdací kôň s opierkou pre malé deti. Hojdacie kone sú u detí veľmi obľúbené. Vyzerajú ako naozajstné a hojdanie je pre deti skvelou zábavou. Tento koník je veľmi bezpečný vďaka opierke a širokému sedadlu.

Bino Kočík pre bábiky s taškou 82911
54,86 € 29,10 €

Krásny modro-ružový kočík pre vaše malé mamičky a ich bábiky. Tento kočík má väčšie kolieska, odnímateľnú taštičku na doplnky pre bábiky a úložný priestor pod kočíkom. Iste oceníte veľmi ľahké skladanie a rozkladanie.

Bino Detská kuchynka s príslušenstvom 5 ks
96,04 € 54,60 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú červeno-bielu kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra a kuchynské náčinie.

Bino TeePee- detský stan modrý, 4 steny
50,94 € 31,30 €

Tento krásny detský stan s indiánskym motívom v modrom farebnom prevedení sa stane obľúbeným hracím miestom vašich deti. Teepee stan možno postaviť ako vo vnútri, tak i na záhrade.

Bino Sada nádobí velká

Bino Sada nádobí velká

Hodnotenie: 4,9
9,76 € 7,30 €

Krásná sada nádobí, která se hodí do každé dětské kuchyňky. Dětská sada potěší každé malé dítě, které chce připravit pro své nejlepší kamarády skvělý a chutný oběd nebo svačinu. S touto sadou nádobí si Vaše děti užijí spoustu hodin skvělé zábavy. Dve farebné varianty!

Bino Preliezací stan - slon
35,25 € 19,60 €

Preliezací stan slon s tunelom, s ktorým si deti užijú veľa zábavy a radosti z objavovania nových priestorov. Sloní stan je prístupný tunelom aj bočnými dverami.

Bino Hra veža, 60 kociek + kocka
10,55 € 10,20 €

Obľúbená hra, ktorá zabaví deti už od tých najmenších. 60 drevených kociek v 5-tich farbách tvorí vežu. Balenie obsahuje aj malú hraciu kocku, na každej strane označenú inou farbou, ktorú hráč hodí a určí farbu hranej kocky z veže.

Bino Hojdací jednorožec

Bino Hojdací jednorožec

Hodnotenie: 3,7
114 € 58,20 €

Hojdací jednorožec v modernom dizajne so zlatým rohom a vrkôčikom v hrive. Jednorožec je príjemný na dotyk a vydáva zvukové efekty. Rýchlo sa stane obľúbenou hračkou a ozdobou detského izbičky.

Bino 82912 Kočík pre bábiky trojkolesový veľký
53,29 € 29,10 €

Kočík farebný trojkolka pre bábiky pre všetky malé mamičky. Maximálna výška rukoväte je 72 cm. Naspodku kočíka je priestranný košík na hračky alebo príslušenstvo pre bábiku.

Bino Bubon

Bino Bubon

Hodnotenie: 4,5
23,49 € 14,50 €

Bubon s popruhmi a dvoma paličkami ocení každý malý hudobník. Deti sa môžu hrať na vojakov alebo na členov orchestra a predvádzať svoje bubenícke umenie. Popruh je možné nastaviť podľa potreby.

Bino Čo kam patrí, tiene - Krtko
14,50 € 9,80 €

Táto veselá hra s motívom krtka a jeho kamarátov spočíva v priraďovaní farebných obrázkov z rozprávky na správne miesto podľa predkreslenej siluety. Deti sa pri hraní nielen zabavia na dlhé hodiny, ale tiež zdokonalia logické myslenie, motorické schopnosti a zručnosť.

Bino Dáždnik - Krtko

Bino Dáždnik - Krtko

Hodnotenie: 4,8
13,12 € 10,20 €

Žlto-modrý dáždnik s obrázkami Krtka a sladkých jahôdok nabáda k prechádzke medzi kvapkami. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.

Bino Postieľka s perinkami

Bino Postieľka s perinkami

Hodnotenie: 4,6
29,59 € 18,40 €

Krásna drevená postieľka pre bábiky poteší každú malú mamičku. Postieľka je dodávaná spolu s perinkami. Je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a natretá úplne nezávadnými ekologickými farbami.

Bino Mini pohovka krtko

Bino Mini pohovka krtko

Hodnotenie: 4,6
70,90 € 64,40 €

Detská mini pohovka s roztomilým motívom Krtka je krásny doplnok do každej izbičky. Pohovka je ľahká, vyrobená z mäkkej hmoty. Možno ju ľahko rozložiť, keď príde do izbičky návšteva.

Bino Tkalcovský stav s vlnou
24,51 € 14,10 €

Ideální hračka pro všechny děti, které milují ruční práce. Vaše děti se naučí, jakým způsobem se za starých časů tkalo na tkalcovském stavu! Radost z hotového výrobku bude nesmírná.

Bino Dětský čajový set

Bino Dětský čajový set

Hodnotenie: 4,6
4,30 €

Krásná čajová sada, která se hodí do každé dětské kuchyňky. Dětská sada potěší každé malé dítě, které chce připravit pro své nejlepší kamarády skvělý čajový dýchánek. S touto sadou nádobí si Vaše děti užijí spoustu hodin skvělé zábavy.

Bino Stan TeePee, béžovo-modrý
84,27 € 51,30 €

Tento stan – teepee je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí a úkrytu. Děti milují skrýše, vytváří si kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Bino Sada smaltovaného riadu 11ks-40%
16,43 € 9,80 €

Akcia

Riad pre všetky malé kuchárky a kuchárov v smaltovanom prevedení. Vhodný dovnútra aj von. Skvelá sada s príslušenstvom pre všetky deti, ktoré sa chcú hrať na kuchára. Riad je zdobený farebnými krúžkami.

Bino Vláčikodráha 70ks, na batérie
57,61 € 34,90 €

Postavte si veľkú vláčikodráhu s množstvom príslušenstva ako sú výhybky, zákruty, most, závory a nevyhnutnými doplnkami pre okolie. Balenie obsahuje 70 dielikov. Lokomotíva je na batérie 1×1,5V AA. Batéria nie je súčasťou balenia.

Bino Autodráha

Bino Autodráha

Hodnotenie: 4,6
18,78 € 12 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami, ktoré vďaka preklopeniu ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a sledujte čo urobí!

Bino Chodítko - Krtko

Bino Chodítko - Krtko

Hodnotenie: 4,4
75,06 € 60,10 €

Chodítko s Krtkom pre uľahčenie nácviku chôdze s mnohými aplikáciami na podporu psychomotorického vývoja dieťaťa – xylofón, jednoduchý labyrint s korálkami na drôtiku, súprava funkčných ozubených koliesok a ďalšie.

Bino Xylofon kovový Žabka

Bino Xylofon kovový Žabka

Hodnotenie: 4,6
16,43 € 10,90 €

Xylofon má po stranách obličej veselé žabky a vykouzlí tak úsměv každému dítěti. Dá se na něm zahrát díky dvěma paličkám až 8 tónů. Dává dětem možnost získat povědomí o základech muzikality a rozvíjet jejich hudební talent.

Bino Auto vkladačka so xylofónom
25,84 € 15,60 €

Multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Ťahacia hračka, ktorá pomáha deťom s ich prvými krôčikmi a cvičením rovnováhy. Otvory v autíčku na triedenie pasažierov (tvarov rôznych zvieratiek) pomáhajú rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénujú jemnú motoriku. Vďaka premyslenému dizajnu a funkcii hračky sa deti naučia rozoznávať základné zvieratká a farby.

Bino Gitara 23 "

Bino Gitara 23 "

Hodnotenie: 3,7
26,24 € 13,40 €

Gitara ako hračka pre malých hudobníkov. Zoznamujete deti s hudobnými nástrojmi a prebuďte v nich túžbu po tom, učiť sa na nich hrať a zabaviť sa s nimi.

Bino Autodráha s garážami
25 € 21,40 €

Novinka

Autodráha s garážami obsahuje štyri farebné drevené autíčka, ktoré sa môžu pretáčať a tak ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a pozorujte, čo urobí! Zábavná hračka, ktorú si zamilujú nielen chlapci.

Bino Vlak s domčekmi - Krtko
21,90 € 18,20 €

Drevený vláčik s kockami a postavičkou Krtka a jeho kamarátky žabky, vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností na využitie – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónikmi s nákladom i bez.

Bino Žeriav s príslušenstvom 14 ks
24,51 € 13,10 €

Kúpte svojim malým staviteľom ich vlastné stavenisko s veľkým žltým žeriavom a veľkým množstvom príslušenstva. Zaiste sa radi ujmú úlohy stavbyvedúceho!

Značka BINO bola uvedená na trh v roku 1992 ako označenie pre škálu drevených hračiek, reklamných a darčekových predmetov a vybavenie materských škôlok. Rýchlo po svojom vzniku slávila značka BINO značný úspech nielen na domácom trhu, ale aj vo viac ako 10-tich ďalších krajinách Európy .

Filozofiou značky BINO je motto „Naše deti sú to najcennejšie čo máme“ . Základné stavebné prvky, na ktorých je značka vybudovaná sú kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť. Všetky použité materiály podliehajú presnej kontrole a rovnako ako všetky finálne výrobky spĺňajú všetky predpísané bezpečnostné normy. Produkty sú určené predovšetkým pre pobavenie a rozvoj detí od najmenších až po školákov. Väčšina hračiek spája zábavu s edukatívnou funkciou. Rad produktov podporuje rozvoj hrubej alebo jemnej motoriky, formou hry pomáhajú rozvíjať väčšinu zmyslov aj rozumové schopnosti. Firma je držiteľom certifikátu FSC, ktorý sa udeľuje iba firmám so šetrným prístupom k životnému prostrediu .

Značka BINO bola uvedená na trh v roku 1992 ako označenie pre škálu drevených hračiek, reklamných a darčekových predmetov a vybavenie materských škôlok. Rýchlo po svojom vzniku slávila značka BINO značný úspech nielen na domácom trhu, ale aj vo viac ako 10-tich ďalších krajinách Európy .

Filozofiou značky BINO je motto „Naše deti sú to najcennejšie čo máme“ . Základné stavebné prvky, na ktorých je značka vybudovaná sú kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť. Všetky použité materiály podliehajú presnej kontrole a rovnako ako všetky finálne výrobky spĺňajú všetky predpísané bezpečnostné normy. Produkty sú určené predovšetkým pre pobavenie a rozvoj detí od najmenších až po školákov. Väčšina hračiek spája zábavu s edukatívnou funkciou. Rad produktov podporuje rozvoj hrubej alebo jemnej motoriky, formou hry pomáhajú rozvíjať väčšinu zmyslov aj rozumové schopnosti. Firma je držiteľom certifikátu FSC, ktorý sa udeľuje iba firmám so šetrným prístupom k životnému prostrediu .