Bino Zatĺkačka korytnačka-38%
30,73 € 18,90 €

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Bino Veľký labyrint-44%

Bino Veľký labyrint

Hodnotenie: 5
36,50 € 20,30 €

Veľký labyrint – multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Posúvanie korálikov z jednej strany na druhú je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách. Hra, pri ktorej sa deti učia poznávať postupnosť, protiklady (hore/dole, malý/veľký, doprava/doľava) a počítanie, pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie.

Bino Drevená kuchynka Amélie s príslušenstvom-42%
117,81 € 67,40 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto krásnu drevenú kuchynku v modernom bielom prevedení. Kuchynka je plne vybavená – jej súčasťou je sporák s rúrou, drez, vstavaná mikrovlnná rúra aj kuchynské náčinie.

Bino Detská kuchynka Lets cook-49%
136 € 69,20 €

Akcia

Nádherná drevená kuchynka v bielom prevedení pre každú malú kuchárku či kuchára. Deti budú môcť ukázať čo dokážu v rozmanitom kulinárskom svete. Je vybavená rúrou, drezom, varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, náčiním na varenie a dvoma hrncami. Horáky vydávajú realistické zvuky a svietia. Navodzujú tak dojem naozajstnej funkčnosti varnej dosky pri varení, čím upútavajú detskú pozornosť.

Bino Detský hojdací kruh-38%

Bino Detský hojdací kruh

Hodnotenie: 4,8
64,71 € 39,90 €

Netradičné prevedenie obľúbenej hojdačky, s ktorou si deti užijú nekonečne veľa zábavy! Kruh má priemer 60 cm a nosnosť až 100 kg. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v sede aj v ľahu.

Bino Kolíska s perinkami-44%

Bino Kolíska s perinkami

Hodnotenie: 4,5
43,10 € 23,90 €

Klasická drevená kolíska pre bábiky. Je vyrobená z prírodného materiálu s decentnými vyrezávanými aplikáciami na bokoch. Súčasťou kolísky je aj perinka pre bábiku.

Bino Magnetická tabuľa obojstranná-42%
24,04 € 13,90 €

Šetrite naše lesy a miesto papiera využite na maľovanie magnetickú obojstrannú tabuľu. Na jednej strane si môže váš malý maliar maľovať kriedami tak, ako to robia veľké deti v škole, na strane druhej môže tvoriť pomocou farebných fixiek.

Bino Motorická kocka-43%

Bino Motorická kocka

Hodnotenie: 4,8
37,65 € 21,40 €

Táto motorická kocka ponúka rozmanitosť a zábavu pri hraní. Na stenách tejto kocky môžu deti rozvíjať svoje vizuálne vnímanie, motorické zručnosti a logiku. Vďaka premyslenému spracovaniu hračky a jej mnohofunkčnosti sa deti naučia rozoznávať základné tvary a farby. Na vrchnej strane kocky je umiestnený motorický labyrint. Posúvaním korálok z jednej strany na druhú si dieťa precvičí jemnú motoriku a cit v rukách.

Bino Stan farebné guľôčky-41%
32,75 € 19,10 €

Farebný stan pre deti s motívmi farebných guľôčiek. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Hudobný set s triangelom-38%
25,73 € 15,90 €

Mini orchester pre malých muzikantov je ideálny pre rozvoj ich intelektu. Deti pri hre trénujú jemnú motoriku a cvičia základy rytmiky. Súprava je perfektná pre založenie prvej detské kapely vášho dieťaťa.

Bino Máša a Medveď Bazénik s balónikmi-33%
28,81 € 19,10 €

Hrací bazénik, vrátane 50 farebných loptičiek, je vyrobený z polyesteru s krásnymi motívmi z detského seriálu „Máša a Medveď.“ Hodí sa do každej detskej izby. Pre deti skvelá zábava a čas na hranie.

Bino Sada riadu veľká-23%

Bino Sada riadu veľká

Hodnotenie: 4,7
10,35 € 7,90 €

Krásna sada riadu, ktorá sa hodí do každej detskej kuchynky. Detská sada poteší každé malé dieťa, ktoré chce pripraviť pre svojich najlepších kamarátov skvelý a chutný obed alebo desiatu. S touto sadou riadu si Vaše deti užijú veľa hodín skvelej zábavy. Dve farebné varianty!

Bino Ťahacia harmonika-39%

Bino Ťahacia harmonika

Hodnotenie: 4,1
35,25 € 21,40 €

Ťahaciu harmoniku vaši malí hudobníci určite ocenia. Budú môcť cvičiť svoje majstrovské prstíky a lepšie sa zoznámia s týmto v česku známym hudobným nástrojom.

Bino Preliezací stan - slon-42%
38,42 € 22,20 €

Preliezací stan slon s tunelom, s ktorým si deti užijú veľa zábavy a radosti z objavovania nových priestorov. Sloní stan je prístupný tunelom aj bočnými dverami.

Bino Pyramída z báboviek

Bino Pyramída z báboviek

Hodnotenie: 4,7
4,90 €

Klasická hračka obľúbená mnohými generáciami. Perfektný pomocník pre cvičení jemnej motoriky, poskytuje nekonečné možnosti hier. Vhodná pomôcka pre učenie farieb. Navyše možno jednotlivé kocky použiť aj ako bábovky na pieskovisku.

Bino Veľký drevený domček s výťahom, Florence-48%
134,23 € 68,90 €

Veliký drevený domček pre bábiky Florence s tromi poschodiami má krásne biele schodisko a terasu. Súčasťou domčeka je aj výťah pre bábiky. Zariadenie domčeka je vyrobené z dreva, lakované v pastelových farbách.

Bino - 82812 Stan Víla-45%

Bino - 82812 Stan Víla

Hodnotenie: 4,4
23,04 € 12,60 €

Stan pre dievčatká s motívom víly. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Aktívna kocka 7v1-40%

Bino Aktívna kocka 7v1

Hodnotenie: 4,7
49,96 € 29,90 €

Malé zvedavé deti si s touto multifunkčnou drevenou kockou užijú pri rozmanitých aktivitách veľa zábavy. Zároveň pri hraní precvičia motoriku a zlepšia i ďalšie zručnosti.

Bino Máša a Medveď Kocky 9 ks-22%
10,20 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obrázkové kocky s 6 motívmi pre batoľatá pomáhajú rozvíjať zručnosť pri riešení problémov. Podporujú koordináciu ruky a oka, jemnú motoriku, zhodu farieb, identifikáciu postavy a schopnosť riešenia problémov.

Bino Hasičská stanica, 13 dielov-18%
70,28 € 57,10 €

Krásna hasičská stanica pre malých chlapcov. Prežite si s deťmi hasičské dobrodružstvo s touto kvalitnou drevenou sadou, ktorá obsahuje hasičskú stanicu, hasičské auto, helikoptéru, panáčikov ďalšie doplnky.

Bino Autodráha-40%

Bino Autodráha

Hodnotenie: 4,7
19,19 € 11,50 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami, ktoré vďaka preklopeniu ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a sledujte čo urobí!

Bino Detský riad z bambusu, 5 dielov, Lienka-38%
13,90 € 8,60 €

Detský riad z bambusu s motívom lienky. Roztomilá lienka vždy vykukne z dna taniere a poteší vaše dieťa po jedle. Lienka lemuje aj okraj misky, kedy pozorne stráži, ako si dieťa pri jedle viedlo.

Bino Stan - pirát-33%

Bino Stan - pirát

Hodnotenie: 4,3
23,04 € 15,30 €

Stan pre chlapcov s motívom pirátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Kočík pre bábiky golfový-27%
18 € 13 €

Kočík golfky pre malé mamičky v ružovo-bielom farebnom prevedení sa stane nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou vychádzok s bábikou. V kočíku sú pracky, vďaka ktorým je možné bábiku v kočíku pripnúť.

Bino Prepravka s náradím-31%
20,35 € 13,90 €

Parádna drevená sada náradia ideálna pre malých domácich kutilov! Hraj sa na opravára alebo pomocou skrutiek, matičiek, kľúčov a kladiva postav jednu zo 4 možností – prepravku na náradie, hasičské auto, psa či robota! Práca s pracovným náradím je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách.

Bino Chodítko Activity - FSC-34%
78,04 € 50,90 €

Chodítko pre uľahčenie nácviku prvých krôčikov s mnohými aplikáciami. Podporuje psychomotorický vývoj dieťaťa. Obsahuje xylofón, labyrint s tromi korálkami na drôtiku, súpravu ozubených koliesok, otvory pre vkladanie základných tvarov alebo labyrint s posuvnými obrázkami.

Bino Pizza na krájanie-39%

Bino Pizza na krájanie

Hodnotenie: 4,6
21,37 € 12,90 €

Pizza na krájanie obsahuje dokopy 31 dielov. Jednotlivé diely sú spojené suchým zipsom. Na suchý zips sú tiež jednotlivé ingrediencie, ktoré je možné kombinovať podľa vlastného želania.

Bino Zatĺkačka domček-21%

Bino Zatĺkačka domček

Hodnotenie: 4,7
21,50 € 16,80 €

Zábavná drevená zatĺkačka pre malé deti. Zatĺkačka podporuje detskú motoriku a koordináciu pohybov pri zatĺkaní kolíkov paličkou. S touto hračkou sa deti zaručene zabavia.

Bino Máša a Medveď Kocky 12 ks-21%
15,10 € 11,90 €

Obrázkové kocky s 6 motívmi pre batoľatá pomáhajú rozvíjať zručnosť pri riešení problémov. Podporujú koordináciu ruky a oka, jemnú motoriku, zhodu farieb, identifikáciu postavy a schopnosť riešenia problémov.

Bino Súprava riadu.

Bino Súprava riadu.

Hodnotenie: 4,6
6,10 €

Krásna sada riadu, ktorá sa hodí do každej detskej kuchynky. Detská sada poteší každé malé dieťa, ktoré chce pripraviť pre svojich najlepších kamarátov skvelý a chutný obed alebo desiatu. S touto sadou riadu si Vaše deti užijú veľa hodín skvelej zábavy.

Bino Gitara 23 "-44%

Bino Gitara 23 "

Hodnotenie: 3,5
26,88 € 14,90 €

Gitara ako hračka pre malých hudobníkov. Zoznamujete deti s hudobnými nástrojmi a prebuďte v nich túžbu po tom, učiť sa na nich hrať a zabaviť sa s nimi.

Bino Vlak s domčekmi-39%

Bino Vlak s domčekmi

Hodnotenie: 4,6
24,51 € 14,90 €

Drevený vláčik s kockami vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností na využitie – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónikmi s nákladom i bez.

Bino Panda plyš 30 cm-28%

Bino Panda plyš 30 cm

Hodnotenie: 4,8
13,92 € 9,90 €

Roztomilá panda je vyrobená z mäkkého kvalitného plyšu. Deti majú medvedíkov rady a aj túto pandu si určite rýchlo obľúbia. Slúži ako hračka na maznanie, hranie alebo ako krásny a doplnok do detskej izby.

Bino Xylofón-12 tónov-36%

Bino Xylofón-12 tónov

Hodnotenie: 4,1
18,78 € 11,90 €

Farebný drevený xylofón je jedna z najobľúbenejších hračiek už niekoľkých generácií. Prebúdza cit k hudbe, motivuje k prvým hudobným produkciám. Dodávané s dvoma drevenými paličkami.

Bino Máša a Medveď Meter drevený-23%
11,40 € 8,70 €

Veselý meter prírodnej farby je vyrobený z MDF dosky a potlačený vtipnými motívmi zo známeho detského seriálu „Máša a medveď“. Je skvelou dekoráciou do každej detskej izby. Meranie výšky tela s roztomilými zvieratkami je oveľa zábavnejšie. Malý otvor v záhlaví umožňuje ľahké pripevnenie na stenu.

Bino Konská hlava na tyči - červený menčester-44%
27,02 € 14,90 €

Skvelá plyšová hračka, ktorá zaručene prebudí detskú zvedavosť a udrží pozornosť na dlhú dobu! Precválajte celý deň so svojim verným koňom za dobrodružstvom!

Bino Káčer so xylofónom ťahací-53%
21,12 € 9,90 €

Ťahacia hračka káčer so xylofónom farebný vás prenesie do čias vášho detstva. Počas jazdy hrá káčer paličkami na xylofón. Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Bino Guľôčková dráha 40ks-42%
30,73 € 17,60 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.

Bino Máša a Medveď Kresielko
63,46 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské modro-žlté kreslo s motívmi z detského seriálu „Máša a medveď s odnímateľným a prateľným poťahom zo 100 % bavlny a so zipsom, presvedčí malých i veľkých. Kreslo je vyrobené z mäkkej peny. Vďaka pene je kreslo nielen pohodlné, ale tiež super ľahké a stabilné. Vďaka tomu je ľahko znovu a znovu premiestniteľné aj pre tých najmenších.

Bino Bella Florina-47%

Bino Bella Florina

Hodnotenie: 4,6
24,99 € 13 €

Drevená hračka s otvormi pre vkladanie jednotlivých prvkov, praktická krabička s výsuvným panelom. Učí rozoznávať základné tvary a farby, podporuje predstavivosť, rozvíja motoriku rúk.

Bino Kolíska s perinkami-43%

Bino Kolíska s perinkami

Hodnotenie: 4,4
42,27 € 23,90 €

Krásna drevená kolíska pre bábiky poteší každú malú mamičku. Kolíska je dodávaná spolu s perinkami. Je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a natretá úplne nezávadnými ekologickými farbami.

Bino Máša a Medveď záhradná kanvička-27%
9,58 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto kanvička je vhodná pre všetkých malých záhradníkov. Je z oceľového plechu a má veselé farebné prevedenie s motívmi „Máša a Medveď“. Krásny dizajn zaručuje, že aj tí najmenší môžu pomôcť mamičke, oteckovi alebo babičke v záhrade.

Bino Zverolekársky kufrík-30%

Bino Zverolekársky kufrík

Hodnotenie: 4,4
18,81 € 13 €

Kúpte svojim malým milovníkom zvieratiek tento veterinárny kufrík, v ktorom nájdu všetko, čo budú pri liečbe štvornohých pacientov potrebovať. Celkom sada obsahuje 13 dielov.

Bino Motorická kocka-45%

Bino Motorická kocka

Hodnotenie: 4,2
49,22 € 26,80 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitná drevená hračka pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Bino Bubon-38%

Bino Bubon

Hodnotenie: 4,6
25,73 € 15,90 €

Bubon s popruhmi a dvoma paličkami ocení každý malý hudobník. Deti sa môžu hrať na vojakov alebo na členov orchestra a predvádzať svoje bubenícke umenie. Popruh je možné nastaviť podľa potreby.

Bino Detský čajový set plechový-30%
18,81 € 13 €

Detský čajový set. Z ružovo-zeleného servisu s kvietkami bude čaj chutiť nielen bábikám. Každé dievča sa stane perfektnou hostiteľkou, keď s touto súpravou naservíruje pohostenie svojim hosťom. Pozvi si kamarátky a predveď sa!

Bino Panda plyš 25 cm-29%

Bino Panda plyš 25 cm

Hodnotenie: 5
11,18 € 7,90 €

Roztomilá panda je vyrobená z mäkkého kvalitného plyšu. Deti majú medvedíkov rady a aj túto pandu si určite rýchlo obľúbia. Slúži ako hračka na maznanie, hranie alebo ako krásny a doplnok do detskej izby.

Bino Postieľka s perinkami-37%

Bino Postieľka s perinkami

Hodnotenie: 4,3
29,59 € 18,40 €

Krásna drevená postieľka pre bábiky poteší každú malú mamičku. Postieľka je dodávaná spolu s perinkami. Je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a natretá úplne nezávadnými ekologickými farbami.

Značka BINO bola uvedená na trh v roku 1992 ako označenie pre škálu drevených hračiek, reklamných a darčekových predmetov a vybavenie materských škôlok. Rýchlo po svojom vzniku slávila značka BINO značný úspech nielen na domácom trhu, ale aj vo viac ako 10-tich ďalších krajinách Európy .

Filozofiou značky BINO je motto „Naše deti sú to najcennejšie čo máme“ . Základné stavebné prvky, na ktorých je značka vybudovaná sú kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť. Všetky použité materiály podliehajú presnej kontrole a rovnako ako všetky finálne výrobky spĺňajú všetky predpísané bezpečnostné normy. Produkty sú určené predovšetkým pre pobavenie a rozvoj detí od najmenších až po školákov. Väčšina hračiek spája zábavu s edukatívnou funkciou. Rad produktov podporuje rozvoj hrubej alebo jemnej motoriky, formou hry pomáhajú rozvíjať väčšinu zmyslov aj rozumové schopnosti. Firma je držiteľom certifikátu FSC, ktorý sa udeľuje iba firmám so šetrným prístupom k životnému prostrediu .

Značka BINO bola uvedená na trh v roku 1992 ako označenie pre škálu drevených hračiek, reklamných a darčekových predmetov a vybavenie materských škôlok. Rýchlo po svojom vzniku slávila značka BINO značný úspech nielen na domácom trhu, ale aj vo viac ako 10-tich ďalších krajinách Európy .

Filozofiou značky BINO je motto „Naše deti sú to najcennejšie čo máme“ . Základné stavebné prvky, na ktorých je značka vybudovaná sú kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť. Všetky použité materiály podliehajú presnej kontrole a rovnako ako všetky finálne výrobky spĺňajú všetky predpísané bezpečnostné normy. Produkty sú určené predovšetkým pre pobavenie a rozvoj detí od najmenších až po školákov. Väčšina hračiek spája zábavu s edukatívnou funkciou. Rad produktov podporuje rozvoj hrubej alebo jemnej motoriky, formou hry pomáhajú rozvíjať väčšinu zmyslov aj rozumové schopnosti. Firma je držiteľom certifikátu FSC, ktorý sa udeľuje iba firmám so šetrným prístupom k životnému prostrediu .