Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bino Veľký labyrint Bino Zatĺkačka korytnačka
Bino Veľký labyrint

Veľký labyrint – multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Posúvanie korálikov z jednej strany na druhú je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách. Hra, pri ktorej sa deti učia poznávať postupnosť, protiklady (hore/dole, malý/veľký, doprava/doľava) a počítanie, pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Zatĺkačka korytnačka Bino Zatĺkačka korytnačka
Bino Zatĺkačka korytnačka

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Domček pre bábiky 5 Bino Zatĺkačka korytnačka
Bino Domček pre bábiky 5

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou a výťahom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku
Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku

S lekársku súpravou SANTÉ si deti užijú veľa zábavy. Tento herný set si zamilujú všetci malí doktori a doktorky. Je plný praktických vecí, ktoré sú potrebné pre rýchle ošetrenie pacienta. Hra naučí deti nielen k citu a empatii, ale aj to, že aj ich budúca návšteva u lekára už môže byť bez obáv. Napomáha tiež k rozvoju motoriky u detí a učí ich ku koordinácii očí a rúk. Vďaka svojmu hravému vyhotoveniu im pomáha rozoznávať rôzne tvary a farby.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Ťahacia harmonika Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku
Bino Ťahacia harmonika

Ťahaciu harmoniku vaši malí hudobníci určite ocenia. Budú môcť cvičiť svoje majstrovské prstíky a lepšie sa zoznámia s týmto v česku známym hudobným nástrojom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Rýchlostný vlak na batérie Bino Lekárska súprava v drevenom kufríku
Bino Rýchlostný vlak na batérie

Vaše vláčiky dôjdu vždy bezpečne do svojej cieľovej stanice, pokiaľ ich po drevených koľajniciach necháte ťahať za touto rýchlostnou modernou lokomotívou s jedným koncovým vagónom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Kolíska s perinkami Bino Drevená stavebnica, veľký zámok
Bino Kolíska s perinkami

Klasická drevená kolíska pre bábiky. Je vyrobená z prírodného materiálu s decentnými vyrezávanými aplikáciami na bokoch. Súčasťou kolísky je aj perinka pre bábiku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Kuchynka s grilom Bino Drevená stavebnica, veľký zámok
Bino Kuchynka s grilom

Detský drevený sporák s grilom poteší každého mladého kuchára. Kuchynka je vybavená príslušenstvom 13 kusov. Je navrhnutá s ohľadom na rozvoj a fantáziu detí, preto má širokú škálu možností pre hru. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Drevená stavebnica, veľký zámok Bino Drevená stavebnica, veľký zámok
Bino Drevená stavebnica, veľký zámok

S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú! Stavebnica obsahuje 268 dielikov z dreva a plastových spojov. S touto tvorivou sadou môžete stavať čokoľvek – domy, hrady, paláce a mnoho ďalšieho, ak vaše predstavivosť dovolí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Autodráha s garážami Bino Preliezačka - húsenica
Bino Autodráha s garážami

Autodráha s garážami obsahuje štyri farebné drevené autíčka, ktoré sa môžu pretáčať a tak ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a pozorujte, čo urobí! Zábavná hračka, ktorú si zamilujú nielen chlapci.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Preliezačka - húsenica Bino Preliezačka - húsenica
Bino Preliezačka - húsenica

Preliezačka húsenica tunel je obľúbená skladacia preliezačka pre deti. Pomôžte prekonávať svojim deťom strach z neznáma, objavovať nové priestory a posilňovať fyzickú kondíciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Puzzle - veľké Bino Preliezačka - húsenica
Bino Puzzle - veľké

Vkladacie puzzle, ktoré bude baviť nielen malého hospodára. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami nám prináša život na vidieku a všetkych zvieracích pomocníkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Detský kočík menší s motýlikmi Bino Detský kočík menší s motýlikmi
Bino Detský kočík menší s motýlikmi

Stabilný kočík pre bábiky s priestranným košíkom pod kočíkom. Do neho sa zmestia aj hračky pre dievčatká napríklad na piesok. Tašku pre bábiku možno vybrať a použiť samostatne. Kočík možno ľahko zložiť a uložiť v malej izbičke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Kočík pre bábiky, ružová Bino Detský kočík menší s motýlikmi
Bino Kočík pre bábiky, ružová

Kočík trojkolka pre malé mamičky v ružovo-hnedej kombinácii s moderným kvetinovým vzorom sa stane nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou vychádzok s bábikou. V zadnej časti má kočík praktický úložný priestor pre všetky nevyhnutnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Kočík pre bábiky golfový Bino Detský kočík menší s motýlikmi
Bino Kočík pre bábiky golfový

Kočík golfky pre malé mamičky v ružovo-bielom farebnom prevedení sa stane nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou vychádzok s bábikou. V kočíku sú pracky, vďaka ktorým je možné bábiku v kočíku pripnúť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Hojdací tanier, korytnačka - zeleno/modrý Bino Hojdací tanier, korytnačka - zeleno/modrý
Bino Hojdací tanier, korytnačka - zeleno/modrý

Tanierová hojdačka je skvelá zábava pre všetkých fanúšikov hojdania. Najlepší darček pre vaše deti, ktorý rozvíja ich zmysel pre rovnováhu, koordináciu a zmysel pre rytmus. Drevená hojdacia doska s motívom korytnačky sa jednoducho nasadí zospodu na lano a upevní uzlom. Vďaka tomu je možné ľahko nastaviť ideálnu dĺžku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Kolíska s perinkami Bino Hojdací tanier, korytnačka - zeleno/modrý
Bino Kolíska s perinkami

Krásna drevená kolíska pre bábiky poteší každú malú mamičku. Kolíska je dodávaná spolu s perinkami. Je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a natretá úplne nezávadnými ekologickými farbami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Žeriav s príslušenstvom 14 ks Bino Hojdací tanier, korytnačka - zeleno/modrý
Bino Žeriav s príslušenstvom 14 ks

Kúpte svojim malým staviteľom ich vlastné stavenisko s veľkým žltým žeriavom a veľkým množstvom príslušenstva. Zaiste sa radi ujmú úlohy stavbyvedúceho!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Rybolov Bino Magnetická tabuľa obojstranná
Bino Rybolov

Klasická hra v krásnom drevenom prevedení je perfektný pre dlhé popoludnie. Chopte sa prútu a ulovte si rybu, chobotnicu alebo ďalších obyvateľov podmorského sveta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Domček s nábytkom 17 ks Bino Magnetická tabuľa obojstranná
Bino Domček s nábytkom 17 ks

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Magnetická tabuľa obojstranná Bino Magnetická tabuľa obojstranná
Bino Magnetická tabuľa obojstranná

Šetrite naše lesy a miesto papiera využite na maľovanie magnetickú obojstrannú tabuľu. Na jednej strane si môže váš malý maliar maľovať kriedami tak, ako to robia veľké deti v škole, na strane druhej môže tvoriť pomocou farebných fixiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Drevená vláčikodráha s mostom, 90ks Bino Drevená vláčikodráha s mostom, 90ks
Bino Drevená vláčikodráha s mostom, 90ks

Hra s vláčikmi fascinuje deti rovnako po generácie. 90-dielna železničná sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre svoju prvú železničnú trať. Ideálne popustiť uzdu fantázii! S dreveným vláčikom môžu deti hravou formou rozvíjať svoju motoriku, kreativitu a fantáziu. Ideálny darček s pridanou hodnotou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Farma magnetická tabuľka 102 dielov Bino Drevená vláčikodráha s mostom, 90ks
Bino Farma magnetická tabuľka 102 dielov

Obojstranná magnetická tabuľka s motívmi farmy. Tabuľka je obojstranne využiteľná.

môžete mať 09.10 - 11.10

Partner: VISO TRADE
Bino Vláčikodráha 80 ks na batérie Bino Drevená vláčikodráha s mostom, 90ks
Bino Vláčikodráha 80 ks na batérie

Postavte si vláčikodráhu s mnohými doplnkami celkom podľa vašich predstáv. Jednotlivé dieliky možno ľubovoľne prestavovať. Súčasťou je príslušenstvo ako helikoptéra s pristávacím portom, výhybky, železničný most, rôzne zákruty, závory, figúrky či stromčeky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Značka BINO bola uvedená na trh v roku 1992 ako označenie pre škálu drevených hračiek, reklamných a darčekových predmetov a vybavenie materských škôlok. Rýchlo po svojom vzniku slávila značka BINO značný úspech nielen na domácom trhu, ale aj vo viac ako 10-tich ďalších krajinách Európy .

Filozofiou značky BINO je motto "Naše deti sú to najcennejšie čo máme" . Základné stavebné prvky, na ktorých je značka vybudovaná sú kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť. Všetky použité materiály podliehajú presnej kontrole a rovnako ako všetky finálne výrobky spĺňajú všetky predpísané bezpečnostné normy. Produkty sú určené predovšetkým pre pobavenie a rozvoj detí od najmenších až po školákov. Väčšina hračiek spája zábavu s edukatívnou funkciou. Rad produktov podporuje rozvoj hrubej alebo jemnej motoriky, formou hry pomáhajú rozvíjať väčšinu zmyslov aj rozumové schopnosti. Firma je držiteľom certifikátu FSC, ktorý sa udeľuje iba firmám so šetrným prístupom k životnému prostrediu .