Bino Zatĺkačka korytnačka
28,40 € 13,80 €

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Bino Domček pre bábiky Natalie
86,40 € 50,80 €

Bábiky a panáčikovia môžu konečne bývať pohodlne. Veľký drevený domček pre bábiky je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu a obsahuje mnoho potrebných doplnkov.

Bino Domček pre bábiky

Bino Domček pre bábiky

Hodnotenie: 5
55,19 € 30,80 €

Bábiky a panáčikovia môžu konečne bývať pohodlne. Veľký drevený domček pre bábiky je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu a obsahuje 14 dielov príslušenstva.

Bino Drevené hodiny

Bino Drevené hodiny

Hodnotenie: 4,4
14,78 € 12,70 €

Kvalitná drevená edukatívna hračka v podobe krásnych farebných hodín, s farebným ciferníkom a odnímateľnými číslami. Vaše dieťa sa vďaka tejto pomôcke ľahko naučí farby, čísla, určovanie času a navyše si precvičí logické myslenie.

Bino Hojdací jednorožec

Bino Hojdací jednorožec

Hodnotenie: 3,7
114 € 53,70 €

Hojdací jednorožec v modernom dizajne so zlatým rohom a vrkôčikom v hrive. Jednorožec je príjemný na dotyk a vydáva zvukové efekty. Rýchlo sa stane obľúbenou hračkou a ozdobou detského izbičky.

Bino Kuchynka červená

Bino Kuchynka červená

Hodnotenie: 4,5
176,08 € 77,70 €

Kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná kuchynka v červenej farbe. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy a dobrodružstva. Pri hre si zároveň osvojujú sociálne a komunikačné zručnosti.

Bino Motorická kocka

Bino Motorická kocka

Hodnotenie: 4,1
49,22 € 22,80 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitná drevená hračka pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Bino TeePee- detský stan modrý, 4 steny
50,94 € 30,80 €

Tento krásny detský stan s indiánskym motívom v modrom farebnom prevedení sa stane obľúbeným hracím miestom vašich deti. Teepee stan možno postaviť ako vo vnútri, tak i na záhrade.

Bino Domček s nábytkom 17 ks
144,71 € 90,70 €

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou.

Bino Hudobný set - Krtko

Bino Hudobný set - Krtko

Hodnotenie: 3,8
25,40 € 16,70 €

Súprava niekoľkých hudobných nástrojov v jednom pre vašich malých hudobníkov. Deti sa môžu zoznámiť spolu s kamarátom Krtkom s nástrojmi ako je tamburína, rumbaguľa alebo flauta.

Bino Kočík pre bábiky s boxom, zelený
68,63 € 36,30 €

Svetlo zeleno-ružový kočík pre bábiky poteší vašu malú mamičku. Tento kočík má odnímateľnú prepravnú tašku, v ktorej môže dievčatko prepravovať svoju bábiku aj bez kočíka.

Bino Ťahací pes

Bino Ťahací pes

Hodnotenie: 4,3
21,53 € 11,60 €

Roztomilý malý psík má radosť, že vás vidí. Pozrite ako veselo vrtí chvostíkom. Milá, drevená, ťahacia hračka v podobe farebného psíka sa vďaka otáčaniu koliesok celá rozhýbe. Kamarát, ktorého má vaše dieťatko stále so sebou

Bino Farma so zvieratkami, 49 ks
43,14 € 30,10 €

Objavujte s deťmi drevenú farmu so zvieratkami a pomôžte farmárovi a farmárke. Balenie obsahuje stodolu, ohradu a veľa zvieratiek. Podložku pod farmu si deti zložia z veľkých dielikov puzzle.

Bino Hojdací kôň drevený
55,48 € 31,60 €

Drevený hojdací kôň s opierkou pre malé deti. Hojdacie kone sú u detí veľmi obľúbené. Vyzerajú ako naozajstné a hojdanie je pre deti skvelou zábavou. Tento koník je veľmi bezpečný vďaka opierke a širokému sedadlu.

Bino Hojdací kôň, plyš, stredný, tmavohnedý
88,99 € 50,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový hojdací kôň v strednej veľkosti. Koník erdží, hýbe chvostom a tlamou. Vyzerá ako naozajstný a je príjemný na dotyk. Dieťa sa môže vyhrať s veselým spoločníkom a podporiť stabilitu i predstavivosť.

Bino Hra s kladivkom - Krtko
11,07 € 10,90 €

Hra s kladivkom Krtko je skvelá hračka pre deti a malých domácich majstrov. Pomocou kladivka môžu deti zatĺkať dieliky na korkovú dosku a vytvárať tak rôzne obrázky na motívy Krtka a jeho kamarátov.

Bino Kočík pre bábiky, ružová
38,78 € 21,70 €

Kočík trojkolka pre malé mamičky v ružovo-hnedej kombinácii s moderným kvetinovým vzorom sa stane nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou vychádzok s bábikou. V zadnej časti má kočík praktický úložný priestor pre všetky nevyhnutnosti.

Bino Kočík veľký s taškou - ružovo čierny
105,84 € 54,40 €

Veľký stabilný kočík pre bábiky s taškou a priestranným košíkom pod kočíkom. Trojkombinácia funkcií hlboký, športový kočík a vyberateľná prenosná taška pre bábiku. Kočík možno ľahko zložiť.

Bino Kuchynka predajné auto
172 € 145,20 €

Splátky bez navýšenia

Detská kuchynka s doplnkami a občerstvovacie auto v jednom ponúka široký priestor k detskej predstavivosti a nekonečnej fantázii. Rozvíja tým tak kreativitu vašich detí a poskytuje obrovské množstvo variantov k nápaditým hrám.

Bino Pizza na krájanie

Bino Pizza na krájanie

Hodnotenie: 4,9
21,37 € 13,40 €

Pizza na krájanie obsahuje dokopy 31 dielov. Jednotlivé diely sú spojené suchým zipsom. Na suchý zips sú tiež jednotlivé ingrediencie, ktoré je možné kombinovať podľa vlastného želania.

Bino Bodka-hojdací kôň, plyš, maxi
127,41 € 72,60 €

Plyšový hojdací kôň veľkých rozmerov. Deti majú hojdacie kone rady. Vyzerajú ako naozajstné a sú príjemné na dotyk. Koník erdží, hýbe chvostom a tlamou.

Bino Vláčikodráha 70ks, na batérie
57,61 € 29,40 €

Postavte si veľkú vláčikodráhu s množstvom príslušenstva ako sú výhybky, zákruty, most, závory a nevyhnutnými doplnkami pre okolie. Balenie obsahuje 70 dielikov. Lokomotíva je na batérie 1×1,5V AA. Batéria nie je súčasťou balenia.

Bino Čo kam patrí - Krtko

Bino Čo kam patrí - Krtko

Hodnotenie: 4,8
10,50 €

Čo kam patrí je obrázková skladačka s poznávaním sveta pomocou drevených veselých obrázkov. Výborná didaktická hra pre malé deti s motívmi obľúbenej rozprávkovej postavičky Krtka a jeho kamarátov.

Bino Hra s kladivkom hasiči
15,25 € 8,90 €

Postavte si s deťmi kompletnú hasičskú stanicu aj s ohňom. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a s pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.

Bino Krtko ťahadlo

Bino Krtko ťahadlo

Hodnotenie: 5
12,93 € 7,20 €

Krtko ťahadlo je už mnohými generáciami preverená a obľúbená hračka. Táto je navyše v tvare Krtka. Ťahacia hračka povzbudzuje deti v prvom krôčikom. Vhodné pre deti od 1 roka.

Bino Labyrint s korálky, žlutý
5,27 € 5,10 €

Dětská provlékačka je velmi užitečná. Posouvání barevných korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybu. Dítě se rozvíjí formou hry a zábavy.

Bino Ťahací krokodíl

Bino Ťahací krokodíl

Hodnotenie: 4,9
21,53 € 13 €

Krokodíl nílsky býval nebezpečným predátorom, teraz však môže byť veselým kamarátom vášho dieťaťa. Zábavný zelený krokodíl ako drevená ťahacia hračka pôjde vždy za vami.

Bino Dětské nádobí z bambusu, 5 dílů, Beruška
13,86 € 11,60 €

Dětské nádobí z bambusu s motivem berušky. Roztomilá beruška vždy vykoukne ze dna talíře a potěší vaše dítě po jídle. Beruška lemuje i okraj misky, kdy bedlivě hlídá, jak si dítě u jídla vedlo.

Bino Hrneček s brčkem, 250 ml, Tanečnice
7,80 €

Barevný bambusový hrneček o objemu 250 ml se silikonovým ohebným brčkem je ideální pro malé neposedné děti již od těch nejmenších! Roztomilý potisk tanečnice si vaše dítě zamiluje!

Bino Krúžky na tyči
12,35 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra s krúžkami, ktorá zabaví deti už od tých najmenších, vhodná pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Navliekanie jednotlivých krúžkov na stojan je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky. Hra, pri ktorej sa deti učia poznávať veľkosti, postupnosť, protiklady (veľký/malý, hore/dole) a počítanie, pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie.

Bino Farby a počítanie

Bino Farby a počítanie

Hodnotenie: 5
14,71 € 10,10 €

Didaktická hračka farby a počítanie z drevených farebných dielikov. Skladá sa z oválneho podstavca s piatimi drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú dieliky. Deti sa učia poznávať farby.

Bino Puzzle farma

Bino Puzzle farma

Hodnotenie: 5
7,83 € 4,70 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare farmy s veselými obrázkami zvieratiek. Dieťa sa podľa obrysov a tvaru snaží nájsť správny obrázok (rozvoj predstavivosti a logického myslenia), a umiestniť ho do správneho otvoru (rozvoj jemnej motoriky).

Bino Puzzle ovocný koláč

Bino Puzzle ovocný koláč

Hodnotenie: 4,8
9,01 € 5,40 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare narodeninovej torty. Prísady na zdobenie torty sa dajú jednoducho položiť na povrch alebo vložiť do špeciálnych otvorov koláča. Sada obsahuje aj drevený nôž na krájanie a ceduľku ""Happy Birthday"".

Bino Puzzle PIZZA

Bino Puzzle PIZZA

Hodnotenie: 5
9,01 € 5,10 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare pizze. Prísady na zdobenie pizze sa dajú jednoducho položiť na povrch alebo vložiť do špeciálnych otvorov na pizzi. Sada obsahuje aj drevený krájač na pizzu. Kombinovaním správnych časti a skladaním kúskov v celok deti trénujú sústredenosť, uväzovacie a pozorovacie schopnosti a tiež logické uvažovanie a rozhodovanie pri nachádzaní tých správnych kúskov.

Bino Puzzle - veľké

Bino Puzzle - veľké

Hodnotenie: 4,9
9,99 € 9,80 €

Vkladacie puzzle, ktoré bude baviť nielen malého hospodára. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami nám prináša život na vidieku a všetkych zvieracích pomocníkov.

Bino Puzzle veselé zvieratká
7,83 € 7,20 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare ovocného stromu s veselými obrázkami zvieratiek. Dieťa sa podľa obrysov a tvaru snaží nájsť správny obrázok (rozvoj predstavivosti a logického myslenia), a umiestniť ho do správneho otvoru (rozvoj jemnej motoriky).

Bino Skladacia veža

Bino Skladacia veža

Hodnotenie: 5
11,07 € 7,20 €

Didaktická hračka Skladacia veža z drevených farebných dielikov je určená pre všetky šikovné deti. Skladá sa z oválneho podstavca s tyčkou, na ktoré sa postupne skladajú dieliky. Podporuje predstavivosť a schopnosť kombinovať.

Bino Ťahacia húsenica

Bino Ťahacia húsenica

Hodnotenie: 4
18,78 € 10,10 €

Ťahaciu drevenú hračku, v podobe roztomilej húsenice, môže mať vaše dieťa stále so sebou. Ľahko na ňu priviažete šnúrku a húsenica sa otáčaním koliesok celá rozhýbe.

Bino Ťahacia žirafa

Bino Ťahacia žirafa

Hodnotenie: 4,9
21,53 € 11,90 €

Žltá žirafa na kolieskach je vtipná kamarátka, ktorú si môžeš zobrať všade so sebou. Zábavná drevená ťahacia hračka pôjde vždy za vami. Vďaka pohybu koliesok sa celá rozhýbe a každý si s ňou užije veľa zábavy.

Bino Vozík s kockami, 19 ks
10,16 € 6,50 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s veselými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Skvelá pomôcka pre rozvoj tvorivosti a motoriky.

Bino Farma v cestovním kufříku
18 € 11,60 €

Kufřík s postavičkami a se zvířátky z farmy. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem na farmě a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 13 kostek se zvířátky.

Bino Vkládací tvary na desce barevné
20,20 € 14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Nechte dítě kombinovat různé tvary a učit se, co kam zapadne. Zábava s učením na dlouhá odpoledne.

Bino Káčer so xylofónom ťahací
19,57 € 10,10 €

Ťahacia hračka káčer so xylofónom farebný vás prenesie do čias vášho detstva. Počas jazdy hrá káčer paličkami na xylofón. Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Bino Autodráha

Bino Autodráha

Hodnotenie: 4,5
18,78 € 14,50 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami, ktoré vďaka preklopeniu ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a sledujte čo urobí!

Bino Barevný dřevěný vláček, MAXI
32,51 € 23,90 €

Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Díky nim tato sada poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku.

Bino Bella Florina

Bino Bella Florina

Hodnotenie: 4,6
24,99 € 11,60 €

Drevená hračka s otvormi pre vkladanie jednotlivých prvkov, praktická krabička s výsuvným panelom. Učí rozoznávať základné tvary a farby, podporuje predstavivosť, rozvíja motoriku rúk.

Bino Chodítko Activity - FSC
78,04 € 57 €

Chodítko pre uľahčenie nácviku prvých krôčikov s mnohými aplikáciami. Podporuje psychomotorický vývoj dieťaťa. Obsahuje xylofón, labyrint s tromi korálkami na drôtiku, súpravu ozubených koliesok, otvory pre vkladanie základných tvarov alebo labyrint s posuvnými obrázkami.

Bino Hracia skrinka - Krtko

Bino Hracia skrinka - Krtko

Hodnotenie: 4,9
18,50 €

Hracia skrinka Krtko so zajacom. Postavička sa roztancuje podľa melódie, ktorá začne hrať po natiahnutí skrinky kľúčikom. Hračku, ktorú rodičia poznajú zo svojho detstva s obľúbeným motívom.

Značka BINO bola uvedená na trh v roku 1992 ako označenie pre škálu drevených hračiek, reklamných a darčekových predmetov a vybavenie materských škôlok. Rýchlo po svojom vzniku slávila značka BINO značný úspech nielen na domácom trhu, ale aj vo viac ako 10-tich ďalších krajinách Európy .

Filozofiou značky BINO je motto „Naše deti sú to najcennejšie čo máme“ . Základné stavebné prvky, na ktorých je značka vybudovaná sú kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť. Všetky použité materiály podliehajú presnej kontrole a rovnako ako všetky finálne výrobky spĺňajú všetky predpísané bezpečnostné normy. Produkty sú určené predovšetkým pre pobavenie a rozvoj detí od najmenších až po školákov. Väčšina hračiek spája zábavu s edukatívnou funkciou. Rad produktov podporuje rozvoj hrubej alebo jemnej motoriky, formou hry pomáhajú rozvíjať väčšinu zmyslov aj rozumové schopnosti. Firma je držiteľom certifikátu FSC, ktorý sa udeľuje iba firmám so šetrným prístupom k životnému prostrediu .

Značka BINO bola uvedená na trh v roku 1992 ako označenie pre škálu drevených hračiek, reklamných a darčekových predmetov a vybavenie materských škôlok. Rýchlo po svojom vzniku slávila značka BINO značný úspech nielen na domácom trhu, ale aj vo viac ako 10-tich ďalších krajinách Európy .

Filozofiou značky BINO je motto „Naše deti sú to najcennejšie čo máme“ . Základné stavebné prvky, na ktorých je značka vybudovaná sú kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť. Všetky použité materiály podliehajú presnej kontrole a rovnako ako všetky finálne výrobky spĺňajú všetky predpísané bezpečnostné normy. Produkty sú určené predovšetkým pre pobavenie a rozvoj detí od najmenších až po školákov. Väčšina hračiek spája zábavu s edukatívnou funkciou. Rad produktov podporuje rozvoj hrubej alebo jemnej motoriky, formou hry pomáhajú rozvíjať väčšinu zmyslov aj rozumové schopnosti. Firma je držiteľom certifikátu FSC, ktorý sa udeľuje iba firmám so šetrným prístupom k životnému prostrediu .