Bing Slonica Sula 20 cm-27%

Bing Slonica Sula 20 cm

Hodnotenie: 4,8
11,10 € 8 €

Akcia

Plyšová postavička Sula z populárnej rozprávky králiček Bing. Slonica Sula je oblečená v ružových šatách, zlatých topánočkách a s motýľom na hlave.

Bing Plyšový zajačik Bing 50 cm
30,60 €

Hlavná postava animovaného seriálu v jumbo verzii. Králiček Bing sa stane jedným z najobľúbenejších maznáčikov vášho dieťaťa. Stane sa ozdobou každej detskej izbičky.

Bing Králiček Bing 20 cm

Bing Králiček Bing 20 cm

Hodnotenie: 4,9
15,90 €

Plyšová postavička Bing z populárnej rozprávky králiček Bing. Zajačik má čiernu srsť, zelené oči a špicaté uši. Oblečený je v zelenom tričku a červených montérkach, ktoré sú ozdobené žltým gombíkom.

Bing Súprava figúrok Bing a jeho priatelia
15,90 € 15,30 €

Súprava postavičiek z populárnej rozprávky králiček Bing. Súprava obsahuje všetky obľúbené postavičky zo seriálu: Bing, Flop, Sula, Amma, Pando a Charlie. Vďaka týmto figúrkam z vysoko kvalitného plastu si vaše dieťa bude môcť zahrať svoje obľúbené rozprávkové scény.

Bing obliekací s batôžkom-21%
26,50 € 20,70 €

Akcia

Plyšový BING s batôžkom z populárnej rozprávky králiček Bing. Bing má svoj špeciálny raketový batoh, ktorý naučí deti ako zvládnuť rôzne zapínanie. Naviac má Bing vyzúvacie botky. Jedna je so šnúrkou a druhá na suchý zips.

Bing pískací a hovoriaci taxík
15,10 €

Novinka

Bing a jeho trúbiaci taxi z populárnej rozprávky králiček Bing. Je vyrobený z kvalitného plastu a má rozvíjať detské motorické vlastnosti. Nechá sa roztlačiť a obsahuje pískadlo.

Bing Vláčik

Bing Vláčik

Hodnotenie: 4,8
43,70 €

Vagónikmi sú domčeky s doplnkami, ktoré sa dajú vybrať a hrať sa s nimi zvlášť. Stlačte komín na lokomotíve a rozsvieti sa svetlo a budete počuť zvuky a melódiu k seriálu Bing.

Bing Čiapka

Bing Čiapka

Hodnotenie: 5
18,20 €

Keď potiahnete za packy, tak čiapky strihá ušami. Vyrobená z mimoriadne mäkkého plyšového materiálu, vďaka ktorému je čiapka veľmi príjemná a krásna.

Bing BING PLYŠ JUMBO 50 CM
39,23 €

Hlavní postava animovaného seriálu v jumbo verzi. Králíček Bing se jistě rychle stane jedním z nejoblíbenějších mazlíčků vašeho dítěte.

Bing Pando 20 cm
11,50 €

Plyšová postavička Pando z populárnej rozprávky králiček Bing urobí radosť každému fanúšikovi. Pando má na sebe biele tričko a žlté kraťasy. Je tak pripravený na každú zábavu.