Bigben Bezdrôtová nabíjačka 8bindubase10WB
30,60 € 26,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia podložka funguje ako pohodlná domáca nabíjačka. BigBen Bezdrôtová nabíjačka 8bindubase10WB nabíja pomocou technológie Qi všetky kompatibilné zariadenia s výstupom 10 W. Nechýba LED indikátor nabíjania. Štýlové šedé prevedenie zalichotí každému interiéru.

Bigben Bezdrôtová nabíjačka 8binducbase1075WB
30,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia podložka funguje ako pohodlná domáca nabíjačka. BigBen Bezdrôtová nabíjačka 8binducbase1075WB nabíja pomocou technológie Qi všetky kompatibilné zariadenia s výstupom 7,5 – 10 W. Nechýba LED indikátor nabíjania. Elegantné šedé prevedenie zalichotí každému interiéru.

Bigben Cestovná nabíjačka 8btravelcharger3a
30,60 € 26,80 €

Sieťová nabíjačka je vybavená 2 × USB slotom a microUSB káblom. BigBen Cestovná nabíjačka 8btravelcharger3a je opatrená adaptérom, je teda využiteľná vo Veľkej Británii, Spojených štátoch americkýchEurópskej únii. Vďaka zapojeniu do siete tak nabijete kompatibilné zariadenia spoľahlivo a rýchlo.

Bigben Držiak do auta Sensitivecac5w 8bbsencac5w
38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mobilný držiak do auta je vybavený bezdrôtovou nabíjačkou. BigBen Držiak do auta Sensitivecac5w 8bbsencac5w nabíja pomocou technológie Qi všetky kompatibilné zariadenia s výstupom 5 W. Je možné ho nainštalovať na palubnú dosku či do ventilačnej mriežky. Elegantné čierne prevedenie zalichotí každému interiéru.

Bigben Univerzálny nabíjací kábel 8bcable3en1
30,60 € 26,80 €

Univerzálny nabíjací kábel je vybavený microUSB káblom s redukciou Apple Lightning a 20-pin konektorom. BigBen Univerzálny nabíjací kábel 8bcable3en1 je dlhý 1 m a pripojené zariadenia nabíja prúdom 2 A. Kompatibilné zariadenie nabíja spoľahlivo a rýchlo.

Bigben Pikachu LED lampička 25 cm
47,19 €
+ doprava zadarmo

Pikachu, bleskový útok! Snáď každé dieťa postihne šialenstvo s Pokémonmi, preto mu urobte radosť touto LED lampičkou v tvare Pikachu od značky Bigben. Ovládate ju pomocou diaľkovéhoo ovládania. Na jej prevádzku budete potrebovať 3 AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Bigben TD115NSPS
159 €
+ doprava zadarmo

Zbierka vašich LP platní už sa trasie nadšením! Všetky sa totiž chcú povoziť v štýlovom gramofóne Bigben TD115NSPS a zahrať songy v tej najlepšej kvalite. Gramofón má kvalitný zvuk vďaka Bluetooth reproduktorom a predzosilňovaču. Zabudovaný je aj USB vstup pre prepojenie s PC a digitalizáciu dosiek.

Bigben Napájací adaptér 8bbcsminimultifc
19,10 €

Sieťová nabíjačka je vybavená 6 rôznymi konektormi pre uspokojenie všetkých vašich nabíjacích potrieb. BigBen Nabíjací adaptér 8bbcsminimultifc zaistí, že vďaka zapojeniu do siete nabijete všetky kompatibilné zariadenia spoľahlivo a rýchlo.

Bigben Vinyl Case 02

Bigben Vinyl Case 02

Hodnotenie: 5
39,99 € 38,90 €

Praktický kožený kufr na vinyly spolehlivě ochrání vaše LP desky před vnějšími vlivy. Kapacita kufříku je 40 desek. AQ Vinyl Case 02 by neměl chybět ve výbavě každého milovníka gramofonových desek.