Bigben Force Power Nabíjačka do auta FPCAC27W1USBCG 8bFPCAC27W1USBCG-68%
35 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká, prenosná a praktická autonabíjačka je vybavená USB-C portom s 27 W. BIGBEN Force Power Nabíjačka do auta FPCAC27W1USBCG 8bFPCAC27W1USBCG zabezpečí, že svoje prístroje pohodlne nabijete aj na cestách. Vďaka Extended Life IC Smart prispôsobuje nabíjanie pripojenému zariadeniu. Súčasťou balenia je Smart Companion.

Bigben Force Power Indukčná nabíjačka do auta FPINDUCARFASTG2 8bFPINCARSENSFASTG-68%
78,20 € 24,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjací stojan a držiak na telefón dobíja všetky mobilné telefóny kompatibilné s technológiou Qi. Bigben Force Power Indukčná nabíjačka do auta FPINDUCARFASTG2 8bFPINCARSENSFASTG nabíja optimálnym prúdom v hodnotách 7,5 A a 10 A. Vďaka vetracím otvorom sa váš telefón neprehreje a vďaka silikónovému povlaku neodrie. Súčasťou balenia je Smart Companion.

Bigben Force Power Indukčná nabíjačka FPINDUHOMEFASTG 8bFPINDUHOMEFASTG-66%
78,20 € 26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový dobíjací stojanček s technológiou Qi umožňuje veľmi rýchle dobíjanie kompatibilných prístrojov. Bigben Force Power Indukčná nabíjačka FPINDUHOMEFASTG 8bFPINDUHOMEFASTG sa dá použiť aj bez stojanu ako nabíjacia podložka a pracuje s maximálnym výkonom 10 A.

Bigben Force Power Nabíjací kábel USB-C/USB-C FPCBLCC1M2MG 8bFPCBLCC1M2MG-46%
39,10 € 21 €

Výpredaj

Nabíjací a dátový kábel s konektorom USB-Cdĺžke 200 cm je určený na prepojenie počítača s USB-C zariadením. Bigben Force Power Nabíjací kábel USB-C/USB-C FPCBLCC1M2MG 8bFPCBLCC1M2MG vám umožní hravo skopírovať dáta či rýchlo dobiť pripojené zariadenie. S počítačom sa prepája pomocou USB-C portu. Súčasťou balenia je Smart Companion.

Bigben PARTYBTLITE, čierna

Bigben PARTYBTLITE, čierna

Hodnotenie: 4,6
44,40 €

Na párty nie je nikdy neskoro a bez muziky by nebol večierok večierkom – preto sa vám bude hodiť prenosný Bluetooth pártyreproduktor Bigben PARTYBTLITE s výkonom 50 W, krásne znelým zvukom a oslnivými svetelnými efektmi. Prístroj disponuje AUX In, USB aj slotom na SD karty. V balení má káblový mikrofón pre karaoke spievanie a vďaka 1200mAh batérii hrá 3 h na nabitie.

Bigben Pikachu LED lampička 25 cm
47,19 € 41,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pikachu, bleskový útok! Snáď každé dieťa postihne šialenstvo s Pokémonmi, preto mu urobte radosť touto LED lampičkou v tvare Pikachu od značky Bigben. Ovládate ju pomocou diaľkovéhoo ovládania. Na jej prevádzku budete potrebovať 3 AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Bigben Bezdrôtová nabíjačka 8bindubase10WB - rozbalené-18%
30,60 € 25 €

Rozbalené

Nabíjacia podložka funguje ako pohodlná domáca nabíjačka. BigBen Bezdrôtová nabíjačka 8bindubase10WB nabíja pomocou technológie Qi všetky kompatibilné zariadenia s výstupom 10 W. Nechýba LED indikátor nabíjania. Štýlové šedé prevedenie zalichotí každému interiéru.

Bigben TW12CDPARIS3, čierna
119 € 112,80 €

Nielen francúzske šansóny prehrá moderný mikrosystém Bigben TW12CDPARIS3 s pôvabnou potlačou Eiffelovej veže na jednotku. Prístroj sa pýši bravúrnym zvukom a hudobným výkonom 60 W. Umožňuje Bluetooth streamovanie, USB prehrávanie, vloženie SD karty, počúvanie hudby z CD diskov, z FM rozhlasových staníc aj z pripojeného audiozdroja cez AUX In vstup.  

Bigben Force Power Nabíjací kábel USB-C/USB-A FPCBLAC1.2MG 8bFPCBLAC12MG
35,30 €

Nabíjací a dátový kábel s konektorom USB-Cdĺžke 120 cm je určený na prepojenie počítača s USB-C zariadením. Bigben Force Power Nabíjací kabel USB-C/USB-A FPCBLAC1.2MG 8bFPCBLAC12MG vám umožní hravo skopírovať dáta či rýchlo dobiť pripojené zariadenie. S počítačom sa prepája pomocou USB portu. Súčasťou balenia je Smart Companion.

Bigben Force Power Nabíjací set Lightning/USB-A FPCSMFI1.2MG 8bFPCSMFI12MG
50,80 €

Ľahká, prenosná a praktická sieťová nabíjačka je vybavená USB portom s 2,4 A. Bigen Force Power Nabíjací set Lightning/USB-A FPCSMFI1.2MG 8bFPCSMFI12MG zabezpečí, že svoje prístroje kedykoľvek rýchlo nabijete priamo zo siete. Vďaka Extended Life IC Smart prispôsobuje nabíjanie pripojenému zariadeniu. Súčasťou balenia je Smart Companion a Lightning kábel.