BIG Nočník s volantom

BIG Nočník s volantom

Hodnotenie: 4,8
15,49 € 14,40 €

Úplne originálny nočník známej značky Big s volantom a s klaksónom. Big vyrába obľúbené detské odrážadlá. V klasickom červenom prevedení. Vďaka vyššej opierke chrbta je nočník pohodlný. Má stabilnú základňu.

BIG Pieskovisko mušľa-30%

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,2
23,80 € 16,60 €

Akcia

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figúrky Rodina
10,80 € 8,60 €

Figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa ku stavebnicu z radu PlayBIG Bloxx. Štyri plastové figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa, vytvárajúce celú rodinku. Postavičky sú kompatibilné s inými známymi kockami.

BIG Power Maxi Nakladač

BIG Power Maxi Nakladač

Hodnotenie: 4,7
45,40 € 32,30 €

Veľký bager z kvalitného, robustného plastu je otočný o 360 stupňov. Pohyblivá lyžica ako u ozajstného bagra. Maximálne zaťaženie 50kg.

BIG Ochranné návleky na topánočky modré
8,10 € 6,80 €

Nevyhnutný doplnok ku každému odrážadlu. Ochranné návleky na topánočky pre vašich malých jazdcov. Vďaka návlekom si deti už nebudú ničiť svoje topánočky a môžu jazdiť ako malí pretekári.

BIG Dopravné kužele 4 ks-41%

BIG Dopravné kužele 4 ks

Hodnotenie: 4,9
18,70 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada praktických červenobielych kužeľov. V sete sú štyri kusy, ktoré si deti môžu pre svoju hru rozostaviť podľa potreby. Kužele sú vysoké 26 centimetrov.

BIG BIG motorka Sport Bike

BIG BIG motorka Sport Bike

Hodnotenie: 4,7
65 € 47,50 €

Robustné odrážadlo v tvare motorky, poteší každého malého pretekára. Odrážadlo má zvuky štartovania, zrýchlenia a klaksón. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť.

BIG Power Worker Maxi hasičské auto
49,30 € 36,90 €

Veľký hasičský voz z radu Power Worker so sedadlom a realistickou funkciou striekania vody urobí radosť každému malému hasičovi. Vodné delo je ľahko ovládateľné tlačidlom čerpadla a otáča sa do strán. Na autíčku sa dá jazdiť v interiéri aj exteriéri.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová súprava
22,20 € 19,60 €

Stavebnica PlayBIG Bloxx s obľúbeným prasiatkom Pepom. Tentoraz ide kempovať. Vyrazíš spolu s prasiatkom tiež do prírody? Stavebnica je kompatibilná s inými známymi kockami..

BIG Šlapací traktor Fendt s vyklápěcí plošinou-34%
145,40 € 94,60 €

Akcia

Pečlivě navržený historický traktor v originálním designu nosiče nástaveb Fendt. Velká ložná plocha vpředu je vybavena sklápěcími bočnicemi. Integrovaný přesný řetězový převod a dětské pedály zajistí skutečnou zábavu z jízdy. Řízení s ozubeným pastorkem umožňuje snadnou a plynulou změnu směru jízdy. Pomocí vestavěného excentru můžete snadno dopnout řetěz.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
39,50 € 30,40 €

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkami Peppy a Georgom celú školu s krásne vybavenou triedou. Sada skladajúca sa z 87 dielikov stavebnice obsahuje veľkú základovú dosku, vybavenie učebnehojdačku, na ktorej sa prasiatka môžu cez prestávku hrať.

BIG Ochranné návleky na topánočky čierne
9,50 €

Ochranné návleky na topánočky v čiernej farbe sú nevyhnutným doplnkom ku každému odrážadlu. Sú vhodné pre jazdu na odrážadle, bicykli pod. Nezanechávajú stopy na podlahe a majú protišmykovú úpravu.

BIG Auto odstrkovadlo BOBBY CAR Next
114 € 88,90 €

Auto odstrkovadlo Big Bobby Car v novém, luxusním provedení. Funkční světla vpředu, klakson na volantu, tajná přihrádka pod kapotou např. na oblíbeného plyšáčka. Kryt sedadla možno sejmout a vyčistit. Očko na přichycení např. provázku nebo vodící tyče vpředu i vzadu.

BIG Odrážadlo BIG Rider + ochranné návleky
37,60 €

Detské odrážadlo vo veselom farebnom prevedení. Odrážadlo má odnímateľné mäkké sedadlo, ergonomické držadlá, riadenie s otočnou nápravou a mäkké plastové kolieska. K odrážadlu sú aj ochranné návleky na topánky v čiernej farbe.

BIG Sada dopravných značiek-31%
22,19 € 15,10 €

Akcia

Sada praktických dopravných značiek. Dve značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky – stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzku v oboch smeroch, parkovisko, prechod pre chodcov.

BIG Ochranné návleky na topánočky červené
9,50 €

Nevyhnutný doplnok ku každému odrážadlu. Ochranné návleky na topánočky pre vašich malých jazdcov. Vďaka návlekom si deti už nebudú ničiť svoje topánočky a môžu jazdiť ako malí pretekári.

BIG Odrážadlo BOBBY CAR RACER zelené
38,70 € 28,90 €

Detské odrážadlo zelené je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Húkačka na volante. Možné pripojiť prívesný vozík.

BIG Houpačka BIG Activity
23,27 €

Houpačka BIG Activity

Houpačka BIG na zavěšení s nastavitelnou délkou lana 90 – 165 cm, max. nosnost 70 kg. Rozměry sedátka: 36 × 17 × 4,5 cm.

Věk: 5+

BIG Ochranné návleky na topánočky ružové
9,50 €

Ochranné návleky na topánočky v ružovej farbe sú nevyhnutným doplnkom ku každému odrážadlu. Sú vhodné pre jazdu na odrážadle, bicykli pod. Nezanechávajú stopy na podlahe a majú protišmykovú úpravu.

BIG Odstrkovadlo FLIPPI - červenozelené
14 € 9,90 €

Detské odrážadlo vo veselom farebnom prevedení. Nový model je vybavený 4 kolieskami pre lepšiu stabilitu i bezpečnosť dieťaťa. Kvalitný a odolný plast zaručuje dlhú životnosť odrážadla.

BIG Nočník
17,63 €

Nočník Big s volantem a s klaksonem. Vyšší opěrka zad, široká, stabilní základna. Barva červená. Rozměry: 43 × 28 × 31 cm.

BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks-23%
14,80 € 11,30 €

Akcia

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.

BIG BIG Modrý maják se světlem a zvukem
9,48 €

Posledný kus za túto cenu!

Modrý maják s blikajícím světlem a sirénou při stisknutí je vhodným doplňkem pro všechny BIG volanty, které mají možnost pro vložení majáku do volantu.

BIG Veľká sada značiek

BIG Veľká sada značiek

Hodnotenie: 4,5
34 €

Akcia

Veľká sada šiestich dopravných značiek. Štyri značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky: stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzka v oboch smeroch, zákaz predbiehania, hlavná cesta, koniec hlavnej cesty, zákaz zastavenia, parkovisko, prechod pre chodcov.

BIG Auto Odrážadlo BIG BOBBY CAR CLAS červené
30 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáčajú. Klaksón na volante.

BIG Big Bobby - prívesný vozík
19,10 € 18,50 €

Akcia

Dvojkolesový prívesný vozík k odrážadlu Big Bobby, červený. Pripojte ho na všetky typy Bobby car od BIG, alebo ho naložte vecami a príďte si pre neho po dlhej ceste.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Súprava s kufríkom
23,80 € 20,70 €

Stavebnica z radu PlayBig Bloxx v licencii Peppa Pig s motívom zdravotnej starostlivosti. Je kompatibilná s inými známymi kockami.. U detí rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železničná zastávka
12 € 10,20 €

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkom Peppy železničnú zastávku pre krásnu červenú lokomotívu. Sada skladajúca sa z 15 kusov stavebnice je balená v praktickom boxe, ktorý je uzavretý základovou doskou pre stavanie.

BIG PlayBig Bloxx Bob Súprava s kufríkom-24%
23,80 € 18 €

Akcia

Stavebnica z radu PlayBig Bloxx v licencii Bob Staviteľ. Celkom obsahuje 35 dielikov. Veľký modrý kufrík je kompatibilný s inými známymi kockami. U detí rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť.

BIG New Bobby s kalksónom tyrkysové
49,30 € 37,90 €

Detské odrážadlo v modrom prevedení je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Klaksón na volante. Skrytá priehradka pod tachometrom. Možné pripojiť prívesný vozík.

BIG BIG Bobby Car Classic Little Star
41,40 € 31,90 €

Robustné auto odrážadlo s ergonomickým sedadlom, s nalepovacími hviezdičkami vo farebnom prevedení pre dievčatká alebo pre chlapcov. Volant je s mechanickým klaksónom. Možné pripojiť prívesný vozík.

BIG Big Odrážadlo Bobby Car Classic Fulda čierne
51,20 € 37,90 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka je upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Klaksón na volante.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová sada
23,51 €

Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Pepou. Tentokrát jede kempovat. Součástí 2 figurky Peppa a Suzy, 25 dílů. Kompatibilní s jinými známými kostičkami.

BIG Odrážadlo Flippi čierne, 4 kolieska
14 € 11,90 €

Originálne odrážadlo v čierno-červenom prevedení má 4 kolieska pre lepšiu stabilitu a bezpečnosť dieťaťa. Je vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Nosnosť 25 kg.

BIG Power Mini Auto s prívesom pre kone
17,10 € 9,90 €

Plastové autíčko nielen pre všetky malé milovníčky koní. Auto s prívesom pre kone má otváracie zadnú časť vozíka. Autíčko má mäkké široké plastové kolieska. V balení je autíčko, príves, figúrka kone a dve prekážky.

BIG Prívesný vozík BIG Travel Caddy
36,70 € 26,90 €

Prívesný vozík v retro dizajne v bielo-červenej farbe sa výborne hodí ku všetkým typom Bobby car a možno pripojiť aj za skútre od BIG. Prívesný vozík má odnímateľnú vrchnú časť.

BIG BIG BOBBY CAR CLASSIC Oceán
41,40 € 31,90 €

Robustné auto odrážadlo s ergonomickým sedadlom v modrej farbe a s nálepkami zobrazujúce oceán, vrátane pridaných policajných nálepiek. Volant je s mechanickým klaksónom. Možné pripojiť prívesný vozík.

BIG BIG Power Worker bagr 52 cm
24,59 €

BIG Power Worker bagr 52 cm

Nakládací bagr z řady Power Worker s realistickou pohyblivou funkcí lopaty s kapacitou lžíce cca 0,5 l. S kovovou nápravou pro stabilitu a dlouhou životnost.

BIG BIG Power Worker Maxi hasičské auto
53,99 €

BIG Power Worker Maxi hasičské auto

Velký hasičský vůz z řady Power Worker se sedadlem a realistickou funkcí stříkání vody, s otočným a výškově nastavitelným vodním dělem, snadno ovladatel…

BIG BIG Power Worker Mini Monstertruck
5,99 €

BIG Power Worker Mini Monstertruck

Na hřišti může monster truck s robustní konstrukcí přeskakovat přes písčité kopce nebo dělat velké kousky v dětském pokoji.

BIG BIG Power Worker Mini Transportér s bagrem 41 cm
14,39 €

Transportér s bagrem z řady Power Worker Mini. Kvalitní, robustní plast. Délka autotransportéru: 41 × 11,5 × 11,5 cm. Rozměry transporéru s naloženým bagrem: 41 × 20 × 11,5 cm.

BIG BIG Power Worker nakladač 52 cm
24,59 €

Nakladač z řady Power Worker s robustní konstrukcí a s realistickou funkcí pohyblivé radlice. S kovovou nápravou pro stabilitu a dlouhou životnost. Pneumatiky z měkkého materiálu (chrání podlahu před značením), snadno omyvatelné. Rozměry: 47 × 23 × 20 cm.

BIG BIG Power Worker sklápěčka 39,5 cm
24,59 €

BIG Power Worker sklápěčka 39,5 cm

Sklápěčka z řady Power Worker s pohyblivou sklápěcí funkcí nakládacího prostoru s kapacitou cca. 1 l a s otočným zadním koncem.

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavných nemeckých výrobcov hračiek a najmä výrobca vysokokvalitných plastových hračiek na medzinárodnej úrovni.

Značka BIG predstavuje vysokú kvalitu a dizajn zameraný na deti. Logo spoločnosti BIG-byvol = symbol všetkých produktov, označuje silné, robustné a odolné výrobky. Úspech tejto značky dokladá veľké množstvo ocenení.

Svetovo najúspešnejšie odrážadlá, BIG BOBBY CAR, sa stali jednou z najsilnejších značiek v Nemecku. Sortiment zahŕňa licencie ako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney alebo Hello Kitty, rovnako ako šmykľavky, pieskoviská, preliezačky, hrátky s vodným tokom Waterplay, klzáky na sneh a ďalšie. Vozítka pre deti a vonkajšie hračky sú vyrábané podľa najmodernejších výrobných metód vo vlastnom závode v nemeckom Burghaslachu.

Hračky s logom byvola BIG tak udávajú smer súčasnému trhu hračiek.

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavných nemeckých výrobcov hračiek a najmä výrobca vysokokvalitných plastových hračiek na medzinárodnej úrovni.

Značka BIG predstavuje vysokú kvalitu a dizajn zameraný na deti. Logo spoločnosti BIG-byvol = symbol všetkých produktov, označuje silné, robustné a odolné výrobky. Úspech tejto značky dokladá veľké množstvo ocenení.

Svetovo najúspešnejšie odrážadlá, BIG BOBBY CAR, sa stali jednou z najsilnejších značiek v Nemecku. Sortiment zahŕňa licencie ako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney alebo Hello Kitty, rovnako ako šmykľavky, pieskoviská, preliezačky, hrátky s vodným tokom Waterplay, klzáky na sneh a ďalšie. Vozítka pre deti a vonkajšie hračky sú vyrábané podľa najmodernejších výrobných metód vo vlastnom závode v nemeckom Burghaslachu.

Hračky s logom byvola BIG tak udávajú smer súčasnému trhu hračiek.