BIG Ochranné návleky na topánočky červené
7,36 €

6,20 €

Nevyhnutný doplnok ku každému odrážadlu. Ochranné návleky na topánočky pre vašich malých jazdcov. Vďaka návlekom si deti už nebudú ničiť svoje topánočky a môžu jazdiť ako malí pretekári.


BIG Ochranné návleky na topánočky modré
8,10 €

Nevyhnutný doplnok ku každému odrážadlu. Ochranné návleky na topánočky pre vašich malých jazdcov. Vďaka návlekom si deti už nebudú ničiť svoje topánočky a môžu jazdiť ako malí pretekári.


BIG Odrážadlo BOBBY CAR RACER zelené
39,99 €

29,50 €

Detské odrážadlo zelené je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Húkačka na volante. Možné pripojiť prívesný vozík.


BIG Auto odrážadlo NEW BOBBY CAR červené
49,99 €

33,10 €

Detské odrážadlo červené je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Fungujúce volant – predné kolesá zatáča. Húkačka na volante. Skrytá priehradka pod tachometrom. Dá sa pripojiť prívesný vozík.


BIG Odrážadlo Street Bike čierno-červené
51,77 €

46,30 €
+ doprava zadarmo

Toto štýlové, robustné odrážadlo Street Max v tvare motorky má široké kolesá pre lepšiu stabilitu a tak zaisťuje bezpečnosť pre menšie deti. Je vyrobené z veľmi kvalitného plastu s atraktívnym dizajnom.


BIG Pieskovisko mušľa

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,5
22 €

19,30 €

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.


BIG Auto Odrážadlo BIG BOBBY CAR CLAS červené
32,99 €

29,20 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáčajú. Klaksón na volante.


BIG Odrážadlo Flippi čierne, 4 kolieska
14,25 €

10,20 €

Originálne odrážadlo v čierno-červenom prevedení má 4 kolieska pre lepšiu stabilitu a bezpečnosť dieťaťa. Je vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Nosnosť 25 kg.


BIG Odrážadlo FLIPPI

BIG Odrážadlo FLIPPI

Hodnotenie: 5
12,56 €

10 €

Detské odrážadlo vo veselom farebnom prevedení. Nový model je vybavený 4 kolieskami pre lepšiu stabilitu i bezpečnosť dieťaťa. Kvalitný a odolný plast zaručuje dlhú životnosť odrážadla.


BIG Auto odstrkovadlo BOBBY CAR Next
126,67 €

96,50 €
+ doprava zadarmo

Auto odstrkovadlo Big Bobby Car v novém, luxusním provedení. Funkční světla vpředu, klakson na volantu, tajná přihrádka pod kapotou např. na oblíbeného plyšáčka. Kryt sedadla možno sejmout a vyčistit. Očko na přichycení např. provázku nebo vodící tyče vpředu i vzadu.


BIG BIG Bobby Car Classic Little Star
38,95 €
35,60 €

Robustné auto odrážadlo s ergonomickým sedadlom, s nalepovacími hviezdičkami vo farebnom prevedení pre dievčatká alebo pre chlapcov. Volant je s mechanickým klaksónom. Možné pripojiť prívesný vozík.


BIG BIG BOBBY CAR CLASSIC Oceán
37 €
34,70 €

Robustné auto odrážadlo s ergonomickým sedadlom v modrej farbe a s nálepkami zobrazujúce oceán, vrátane pridaných policajných nálepiek. Volant je s mechanickým klaksónom. Možné pripojiť prívesný vozík.


BIG BIG Bobby car príves pet
35,05 €

25 €

Prívesný vozík pre prepravu zvieratiek z kvalitného a robustného plastu. Vrchná odnímateľná časť vozíka umožní deťom ľahšie nakladanie všetkých potrebných vecí. Vozík je možné otvoriť vzadu.


BIG BIG motorka Sport Bike
62,35 €

54 €
+ doprava zadarmo

Robustné odrážadlo v tvare motorky, poteší každého malého pretekára. Odrážadlo má zvuky štartovania, zrýchlenia a klaksón. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť.


BIG Big Odrážadlo Bobby Car Classic Fulda čierne
47,83 €

38,50 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka je upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Klaksón na volante.


BIG Dopravné kužele 4 ks
12,18 €
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada praktických červenobielych kužeľov. V sete sú štyri kusy, ktoré si deti môžu pre svoju hru rozostaviť podľa potreby. Kužele sú vysoké 26 centimetrov.


BIG Sada dopravných značiek-37%
22,19 €

13,90 €

Výpredaj

Sada praktických dopravných značiek. Dve značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky – stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzku v oboch smeroch, parkovisko, prechod pre chodcov.


BIG Odstrkovadlo FLIPPI - červenozelené
11,67 €
11,50 €

Novinka

Detské odrážadlo vo veselom farebnom prevedení. Nový model je vybavený 4 kolieskami pre lepšiu stabilitu i bezpečnosť dieťaťa. Kvalitný a odolný plast zaručuje dlhú životnosť odrážadla.


BIG Prívesný vozík BIG Travel Caddy
31,15 €

25,60 €

Prívesný vozík v retro dizajne v bielo-červenej farbe sa výborne hodí ku všetkým typom Bobby car a možno pripojiť aj za skútre od BIG. Prívesný vozík má odnímateľnú vrchnú časť.


BIG Veľká sada značiek

BIG Veľká sada značiek

Hodnotenie: 4,5
38,99 €

26,50 €

Veľká sada šiestich dopravných značiek. Štyri značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky: stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzka v oboch smeroch, zákaz predbiehania, hlavná cesta, koniec hlavnej cesty, zákaz zastavenia, parkovisko, prechod pre chodcov.


BIG Nočník s volantom

BIG Nočník s volantom

Hodnotenie: 4,5
15,49 €

Úplne originálny nočník známej značky Big s volantom a s klaksónom. Big vyrába obľúbené detské odrážadlá. V klasickom červenom prevedení. Vďaka vyššej opierke chrbta je nočník pohodlný. Má stabilnú základňu.


BIG New Bobby s kalksónom tyrkysové
48,11 €

37,80 €

Detské odrážadlo v modrom prevedení je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Klaksón na volante. Skrytá priehradka pod tachometrom. Možné pripojiť prívesný vozík.


BIG Odrážadlo BIG Rider + ochranné návleky
50,65 €

38,60 €

Detské odrážadlo vo veselom farebnom prevedení. Odrážadlo má odnímateľné mäkké sedadlo, ergonomické držadlá, riadenie s otočnou nápravou a mäkké plastové kolieska. K odrážadlu sú aj ochranné návleky na topánky v čiernej farbe.


BIG Štvorkolka BOBBY QUAD RACING
79,99 €

56,70 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlo štvorkolka z robustného plastu je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Fungujúce riadidlá – predné kolesá zatáča. Klaksón na volante. Skrytá priehradka ukrytá pod tachometrom. Kolesá sú široké so vzorkou a ložiskami.


BIG Power Maxi Nakladač

BIG Power Maxi Nakladač

Hodnotenie: 4,5
39,25 €
35,90 €

Veľký bager z kvalitného, robustného plastu je otočný o 360 stupňov. Pohyblivá lyžica ako u ozajstného bagra. Maximálne zaťaženie 50kg.


BIG BIG Odrážadlo Big Bobby Car Rockstar ružové
48,60 €

38,50 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka je upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Klaksón na volante.


BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks
15,58 €

13,50 €

Novinka

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.


BIG Máša a medveď Míšova izba
21,44 €

15,60 €

PlayBIG Bloxx je stavebnica, z ktorej si deti môžu postaviť Míšovu izbu. Stavebnica v obľúbenej licencii Máša a medveď je skvelý hrací set s figúrkou medveďa Míšu. Stavebnica je balená v praktickom plastovom boxe.


BIG Odrážadlo BIG Girlie Bike ružové
56,50 €

43,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robustné odrážadlo v tvare motorky je vo farebnom prevedení pre dievčatká. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu. Odrážadlo je vhodné do interiéru aj exteriéru. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela.


BIG PlayBig BLOXX Bořek Staviteľ sada
44,80 €

38,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica z radu PlayBig Bloxx v licencii Bob Staviteľ. Súčasťou balenia je figúrka Borka, bager Max, vysokozdvižný vozík a ďalšie príslušenstvo. Chlapci si tak môžu skladať a stavať ako v obľúbenom detskom seriáli Bob staviteľ.


BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
38,28 €

32,60 €

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkami Peppy a Georgom celú školu s krásne vybavenou triedou. Sada skladajúca sa z 87 dielikov stavebnice obsahuje veľkú základovú dosku, vybavenie učebnehojdačku, na ktorej sa prasiatka môžu cez prestávku hrať.


BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železničná zastávka
11,07 €
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkom Peppy železničnú zastávku pre krásnu červenú lokomotívu. Sada skladajúca sa z 15 kusov stavebnice je balená v praktickom boxe, ktorý je uzavretý základovou doskou pre stavanie.


BIG Power Maxi Truck 46 cm
34,96 €

30,70 €

Veľká sklápačka v žltom prevedení z kvalitného plastu. Korbu možno zaistiť proti samovoľnému vyklopeniu. Pneumatiky z materiálu, ktorý nezanecháva stopy na podlahe.


BIG Power Mini Auto s přívěsem pro koně
12,45 €
11,50 €

Novinka

Plastové autíčko nejen pro všechny malé milovnice koní. Auto s přívěsem pro koně má otevírací zadní část vozíku. Autíčko má měkká široká plastová kolečka. V balení je autíčko, přívěs, figurka koně a dvě překážky.


BIG Power Worker Hasičské auto
30,41 €

27 €

Novinka

Velké hasičské auto z řady Power Worker s funkční stříkačkou na vodu. Vodní čerpadlo o objemu 0,75 l se snadným plnicím systémem a plně vypouštěcí nádrží na vodu. Kola z měkkého plastu, nezanechávají stopy na podlaze.


BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figúrky Rodina
9,71 €

Figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa ku stavebnicu z radu PlayBIG Bloxx. Štyri plastové figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa, vytvárajúce celú rodinku. Postavičky sú kompatibilné s inými známymi kockami.


BIG Multifunkčný volant
21,39 €
20,40 €

Multifunkčný volant so svetelnými a zvukovými efektmi. Kompatibilný so všetkými Bobby Car odrážadlami od roku 2010. Volant vydáva napríklad zvuk zamykania auta, klaksónu, štartovanie a ďalšie.


BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig zahrádka
24,87 €

21,10 €

S touto stavebnicou deti môžu spoločne s prasiatkom Peppy a jeho starým otcom na ich záhradke vypestovať veľa chutného ovocia a zeleniny. K tomu môžu využiť náradie uložené v záhradnej kôlni.


BIG Šlapací traktor Fendt s vyklápěcí plošinou
132,69 €

123,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pečlivě navržený historický traktor v originálním designu nosiče nástaveb Fendt. Velká ložná plocha vpředu je vybavena sklápěcími bočnicemi. Integrovaný přesný řetězový převod a dětské pedály zajistí skutečnou zábavu z jízdy. Řízení s ozubeným pastorkem umožňuje snadnou a plynulou změnu směru jízdy. Pomocí vestavěného excentru můžete snadno dopnout řetěz.


BIG Waterplay Chyť kačičky
32,80 €

Hra Chyť kačičky z obľúbenej série BIG Waterplay. Súčasťou 6 kačičiek a 2 prúty. Každá kačička má na dne číslo (1 – 3). Pre zaistenie trvalého prúdu, možno použiť batérie.


BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavných nemeckých výrobcov hračiek a najmä výrobca vysokokvalitných plastových hračiek na medzinárodnej úrovni.

Značka BIG predstavuje vysokú kvalitu a dizajn zameraný na deti. Logo spoločnosti BIG-byvol = symbol všetkých produktov, označuje silné, robustné a odolné výrobky. Úspech tejto značky dokladá veľké množstvo ocenení.

Svetovo najúspešnejšie odrážadlá, BIG BOBBY CAR, sa stali jednou z najsilnejších značiek v Nemecku. Sortiment zahŕňa licencie ako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney alebo Hello Kitty, rovnako ako šmykľavky, pieskoviská, preliezačky, hrátky s vodným tokom Waterplay, klzáky na sneh a ďalšie. Vozítka pre deti a vonkajšie hračky sú vyrábané podľa najmodernejších výrobných metód vo vlastnom závode v nemeckom Burghaslachu.

Hračky s logom byvola BIG tak udávajú smer súčasnému trhu hračiek.

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavných nemeckých výrobcov hračiek a najmä výrobca vysokokvalitných plastových hračiek na medzinárodnej úrovni.

Značka BIG predstavuje vysokú kvalitu a dizajn zameraný na deti. Logo spoločnosti BIG-byvol = symbol všetkých produktov, označuje silné, robustné a odolné výrobky. Úspech tejto značky dokladá veľké množstvo ocenení.

Svetovo najúspešnejšie odrážadlá, BIG BOBBY CAR, sa stali jednou z najsilnejších značiek v Nemecku. Sortiment zahŕňa licencie ako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney alebo Hello Kitty, rovnako ako šmykľavky, pieskoviská, preliezačky, hrátky s vodným tokom Waterplay, klzáky na sneh a ďalšie. Vozítka pre deti a vonkajšie hračky sú vyrábané podľa najmodernejších výrobných metód vo vlastnom závode v nemeckom Burghaslachu.

Hračky s logom byvola BIG tak udávajú smer súčasnému trhu hračiek.