BIG Pieskovisko mušľa

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,2
25,80 € 23,90 €

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.

BIG Power Mini Auto s prívesom pre kone-51%
10,10 € 4,90 €

Plastové autíčko nielen pre všetky malé milovníčky koní. Auto s prívesom pre kone má otváracie zadnú časť vozíka. Autíčko má mäkké široké plastové kolieska. V balení je autíčko, príves, figúrka kone a dve prekážky.

BIG Kolesový nakladač Maxi Digger-25%
43,40 € 32,50 €

Veľký bager z kvalitného, robustného plastu je otočný o 360 stupňov. Pohyblivá lyžice ako u ozajstného bagra nadchne každého staviteľa. Dĺžka pri natiahnutí lyžice 74/82 cm. Maximálne zaťaženie 50kg.

BIG Ochranné návleky na topánočky čierne
9,50 €

Ochranné návleky na topánočky v čiernej farbe sú nevyhnutným doplnkom ku každému odrážadlu. Sú vhodné pre jazdu na odrážadle, bicykli pod. Nezanechávajú stopy na podlahe a majú protišmykovú úpravu.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figúrky Rodina-20%
10,80 € 8,60 €

Figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa ku stavebnicu z radu PlayBIG Bloxx. Štyri plastové figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa, vytvárajúce celú rodinku. Postavičky sú kompatibilné s inými známymi kockami.

BIG Ochranné návleky na topánočky modré
8,10 € 8 €

Nevyhnutný doplnok ku každému odrážadlu. Ochranné návleky na topánočky pre vašich malých jazdcov. Vďaka návlekom si deti už nebudú ničiť svoje topánočky a môžu jazdiť ako malí pretekári.

BIG Dopravné kužele 4 ks

BIG Dopravné kužele 4 ks

Hodnotenie: 4,8
15,20 € 13,40 €

Akcia

Sada praktických červenobielych kužeľov. V sete sú štyri kusy, ktoré si deti môžu pre svoju hru rozostaviť podľa potreby. Kužele sú vysoké 26 centimetrov.

BIG Ochranné návleky na topánočky ružové
8,10 € 8 €

Ochranné návleky na topánočky v ružovej farbe sú nevyhnutným doplnkom ku každému odrážadlu. Sú vhodné pre jazdu na odrážadle, bicykli pod. Nezanechávajú stopy na podlahe a majú protišmykovú úpravu.

BIG Big Odrážadlo Bobby Car Classic Fulda čierne-28%
53,20 € 38,10 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka je upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Klaksón na volante.

BIG Nočník s volantom

BIG Nočník s volantom

Hodnotenie: 4,7
17,10 € 14,60 €

Úplne originálny nočník známej značky Big s volantom a s klaksónom. Big vyrába obľúbené detské odrážadlá. V klasickom červenom prevedení. Vďaka vyššej opierke chrbta je nočník pohodlný. Má stabilnú základňu.

BIG Semafor-24%

BIG Semafor

Hodnotenie: 4,2
28,90 € 21,80 €

Akcia

Semafor s automatickým prepínaním svetiel je skvelý doplnok do každého dopravného ihriska. Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekiaľ vycúvať so strojom.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Súprava s kufríkom
23,80 € 20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica z radu PlayBig Bloxx v licencii Peppa Pig s motívom zdravotnej starostlivosti. Je kompatibilná s inými známymi kockami.. U detí rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť.

BIG Bobby Car Neo antracitové
55,40 €

Novinka

Big Bobby Car Neo je odrážadlo v novom modernom dizajne auta v antracitovom prevedení. Umožňuje zmenu dizajnu vďaka voliteľným farbám tlačidla klaksónu a ráfikov – bude to ružová alebo tyrkysová farba? Vďaka klaksónu na volante dá dieťa o sebe vedieť, že už vyrazilo na cestu, pretože kolieska majú tichú úpravu.

BIG Ochranné návleky na topánočky červené
8,10 € 8 €

Nevyhnutný doplnok ku každému odrážadlu. Ochranné návleky na topánočky pre vašich malých jazdcov. Vďaka návlekom si deti už nebudú ničiť svoje topánočky a môžu jazdiť ako malí pretekári.

BIG Power Maxi Nakladač-16%

BIG Power Maxi Nakladač

Hodnotenie: 4,7
45,40 € 37,80 €

Veľký bager z kvalitného, robustného plastu je otočný o 360 stupňov. Pohyblivá lyžica ako u ozajstného bagra. Maximálne zaťaženie 50kg.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
39,50 € 33,50 €

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkami Peppy a Georgom celú školu s krásne vybavenou triedou. Sada skladajúca sa z 87 dielikov stavebnice obsahuje veľkú základovú dosku, vybavenie učebnehojdačku, na ktorej sa prasiatka môžu cez prestávku hrať.

BIG Power Worker Maxi hasičské auto-25%
51,20 € 38,20 €

Veľký hasičský voz z radu Power Worker so sedadlom a realistickou funkciou striekania vody urobí radosť každému malému hasičovi. Vodné delo je ľahko ovládateľné tlačidlom čerpadla a otáča sa do strán. Na autíčku sa dá jazdiť v interiéri aj exteriéri.

BIG BIG Dopravní kužely 4 ks
13,67 €

Dopravní červenobílé kužely, sada 4 ks, rozměr kuželu 17,5 × 17,5 × 26 cm. Hmotnost 4 × 0,2 kg. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

BIG Odrážadlo BOBBY CAR RACER zelené-23%
39,50 € 30,20 €

Detské odrážadlo zelené je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Húkačka na volante. Možné pripojiť prívesný vozík.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová súprava
22,20 € 19,60 €

Stavebnica PlayBIG Bloxx s obľúbeným prasiatkom Pepom. Tentoraz ide kempovať. Vyrazíš spolu s prasiatkom tiež do prírody? Stavebnica je kompatibilná s inými známymi kockami..

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železničná zastávka
12 € 10,30 €

S touto stavebnicou si deti môžu postaviť spoločne s prasiatkom Peppy železničnú zastávku pre krásnu červenú lokomotívu. Sada skladajúca sa z 15 kusov stavebnice je balená v praktickom boxe, ktorý je uzavretý základovou doskou pre stavanie.

BIG Odrážadlo Flippi čierne, 4 kolieska
14 € 12,60 €

Originálne odrážadlo v čierno-červenom prevedení má 4 kolieska pre lepšiu stabilitu a bezpečnosť dieťaťa. Je vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Nosnosť 25 kg.

BIG Odstrkovadlo FLIPPI - červenozelené
14,90 €

Detské odrážadlo vo veselom farebnom prevedení. Nový model je vybavený 4 kolieskami pre lepšiu stabilitu i bezpečnosť dieťaťa. Kvalitný a odolný plast zaručuje dlhú životnosť odrážadla.

BIG BIG Power Worker Mini bagr 23 cm
5,99 €

Bagr z řady Power Worker z kvalitního plastu. Pohyblivá lžíce i rameno. Délka 23,5 cm. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

BIG BIG Power Worker Mini sklápěčka 16,5 cm
5,99 €

Sklápěčka z kvalitního plastu. Pohyblivá korba. Pneumatiky z materiálu, který nezanechává stopy na podlaze. Velikost 16,5 cm. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

BIG Power Worker Hasičské auto-59%
31,60 € 12,90 €

Veľké hasičské auto z radu Power Worker s funkčnou striekačkou na vodu. Vodné čerpadlo s objemom 0,75 l s ľahkým plniacim systémom a plne vypúšťací nádrží na vodu. Kolesá z mäkkého plastu, nezanechávajú stopy na podlahe.

BIG Auto Odrážadlo BIG BOBBY CAR CLAS červené-18%
35,60 € 29 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáčajú. Klaksón na volante.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig Karavan s príslušenstvom
34,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica PlayBIG Bloxx s obľúbeným prasiatkom Peppou urobí radosť každému malému fanúšikovi tohto kresleného seriálu. Postavte si žltý karavan a vydajte sa s Peppou a s jej rodinou na výlet!

BIG Bobby Car Next tyrkysové
114,60 €

Novinka

Big Bobby Car Next je skvelé odrážadlo v novom, luxusnom prevedení auta v tyrkysovej farbe. Funkčné svetlá vpredu posvietia dieťaťu na každú cestu. Vďaka elektronickému klaksónu na volante zas dá o sebe vedieť, že už na ňu vyrazilo, pretože kolieska majú tichú úpravu.

BIG BIG Bobby Car Classic Little Star-24%
43,40 € 32,90 €

Robustné auto odrážadlo s ergonomickým sedadlom, s nalepovacími hviezdičkami vo farebnom prevedení pre dievčatká alebo pre chlapcov. Volant je s mechanickým klaksónom. Možné pripojiť prívesný vozík.

BIG BIG Odrážadlo Bobby Car Polícia-25%
51,20 € 38,40 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáča. Na volante je tiež siréna so zvukom i svetlom.

BIG PlayBig Bloxx Bob Súprava s kufríkom-58%
23,80 € 9,90 €

Výpredaj

Stavebnica z radu PlayBig Bloxx v licencii Bob Staviteľ. Celkom obsahuje 35 dielikov. Veľký modrý kufrík je kompatibilný s inými známymi kockami. U detí rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť.

BIG Big Bobby - prívesný vozík-25%
24,60 € 18,40 €

Akcia

Dvojkolesový prívesný vozík k odrážadlu Big Bobby, červený. Pripojte ho na všetky typy Bobby car od BIG, alebo ho naložte vecami a príďte si pre neho po dlhej ceste.

BIG Next Bobby Car 56230 červeno-sivá-30%
117,90 € 82,30 €

Auto odrážadlo Big Bobby Car v novom, luxusnom prevedení. Funkčné svetlá vpredu, klaksón na volante, tajná priehradka pod kapotou napr. na obľúbeného plyšiaka. Kryt sedadla je možné sňať a vyčistiť. Očko na prichytenie napr. povrázku alebo vodiacej tyče vpredu a vzadu.

BIG BIG BOBBY CAR CLASSIC Oceán-29%
43,40 € 30,40 €

Robustné auto odrážadlo s ergonomickým sedadlom v modrej farbe a s nálepkami zobrazujúce oceán, vrátane pridaných policajných nálepiek. Volant je s mechanickým klaksónom. Možné pripojiť prívesný vozík.

BIG BIG Power Worker Mini rypadlo 23 cm
5,99 €

Rypadlo z řady Power Worker z kvalitního plastu. Pohyblivá lžíce i rameno. Délka 23 cm. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Sada s kufříkem
21,71 €

Stavebnice z řady PlayBig BLOXX v licenci Peppa Pig s motivem zdravotní péče. Velký modrý kufřík se žlutou základovou deskou, figurky Peppa a George součástí. Celkem obsahuje 32 dílků. Kompatibilní s jinými známými kostičkami. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

BIG PlayBIG BLOXX Hello Kitty Pekárna
35,87 €

PlayBIG BLOXX Hello Kitty Pekárna

Stavebnice z řady PlayBIG BLOXX Hello Kitty s pekárnou a 2 figurkami. Balení obsahuje 82 ks. Kompatibilní s jinými známými kostičkami BIG BLOXX.

BIG Power Maxi Truck 46 cm
39,50 € 34,80 €

Veľká sklápačka v žltom prevedení z kvalitného plastu. Korbu možno zaistiť proti samovoľnému vyklopeniu. Pneumatiky z materiálu, ktorý nezanecháva stopy na podlahe.

BIG Auto odstrkovadlo BIG BOBBY CAR NEO antracitové
58,19 €

Auto odstrkovadlo Big Bobby Car Neo v novém moderním designu, v antracitovém provedení. Možnost volby designu umožňuje výměna ráfků za růžové nebo tyrkysové, které jsou součástí balení.

BIG BIG Houpačka Had
62,03 €

Robustní houpačka na zavěšení ve vtipném hadím designu s červeným hadím jazykem z měkkého materiálu.

BIG BIG Houpačka slon šedý
72,47 €

Houpačka s protiskluzovými a širokými opěrkami nohou, s ergonomickou rukojetí a pohyblivýma ušima.

Rozměry balení: cca 39 × 78 × 35 cm
Materiál: plast

Věk: 12 m+

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
BIG BIG Power Worker Maxi hasičské auto
46,79 €

BIG Power Worker Maxi hasičské auto

Velký hasičský vůz z řady Power Worker se sedadlem a realistickou funkcí stříkání vody, s otočným a výškově nastavitelným vodním dělem, snadno ovladatel…

BIG BIG Waterplay Amsterdam
93,83 €

Big velký vodní svět Amsterdam. Pomocí vodních zátarasů děti ovlivňují tok vody, a tím dávají do pohybu různé lodičky apod.

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavných nemeckých výrobcov hračiek a najmä výrobca vysokokvalitných plastových hračiek na medzinárodnej úrovni.

Značka BIG predstavuje vysokú kvalitu a dizajn zameraný na deti. Logo spoločnosti BIG-byvol = symbol všetkých produktov, označuje silné, robustné a odolné výrobky. Úspech tejto značky dokladá veľké množstvo ocenení.

Svetovo najúspešnejšie odrážadlá, BIG BOBBY CAR, sa stali jednou z najsilnejších značiek v Nemecku. Sortiment zahŕňa licencie ako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney alebo Hello Kitty, rovnako ako šmykľavky, pieskoviská, preliezačky, hrátky s vodným tokom Waterplay, klzáky na sneh a ďalšie. Vozítka pre deti a vonkajšie hračky sú vyrábané podľa najmodernejších výrobných metód vo vlastnom závode v nemeckom Burghaslachu.

Hračky s logom byvola BIG tak udávajú smer súčasnému trhu hračiek.

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavných nemeckých výrobcov hračiek a najmä výrobca vysokokvalitných plastových hračiek na medzinárodnej úrovni.

Značka BIG predstavuje vysokú kvalitu a dizajn zameraný na deti. Logo spoločnosti BIG-byvol = symbol všetkých produktov, označuje silné, robustné a odolné výrobky. Úspech tejto značky dokladá veľké množstvo ocenení.

Svetovo najúspešnejšie odrážadlá, BIG BOBBY CAR, sa stali jednou z najsilnejších značiek v Nemecku. Sortiment zahŕňa licencie ako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney alebo Hello Kitty, rovnako ako šmykľavky, pieskoviská, preliezačky, hrátky s vodným tokom Waterplay, klzáky na sneh a ďalšie. Vozítka pre deti a vonkajšie hračky sú vyrábané podľa najmodernejších výrobných metód vo vlastnom závode v nemeckom Burghaslachu.

Hračky s logom byvola BIG tak udávajú smer súčasnému trhu hračiek.