-15%
Pieskovisko mušľa modrá
465x

BIG Pieskovisko mušľa

28,38 €
23,90 €

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.

Tovar od predajcu MALL
-32%
PlayBig BLOXX Peppa Pig Figúrky Rodina
166x

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figúrky Rodina

10,80 €
7,27 €
Posledný kus za túto cenu!

Figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa ku stavebnicu z radu PlayBIG Bloxx. Štyri plastové figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa, vytvárajúce celú rodinku. Postavičky sú kompatibilné s inými známymi kockami.

Tovar od predajcu MALL
BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová súprava
22x

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová súprava

22,20 €
19,90 €

Stavebnica PlayBIG Bloxx s obľúbeným prasiatkom Pepom. Tentoraz ide kempovať. Vyrazíš spolu s prasiatkom tiež do prírody? Stavebnica je kompatibilná s inými známymi kockami..

Tovar od predajcu MALL
-40%
BIG Power Worker Hasičské auto
1x

BIG Power Worker Hasičské auto

31,60 €
18,70 €

Veľké hasičské auto z radu Power Worker s funkčnou striekačkou na vodu. Vodné čerpadlo s objemom 0,75 l s ľahkým plniacim systémom a plne vypúšťací nádrží na vodu. Kolesá z mäkkého plastu, nezanechávajú stopy na podlahe.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Dopravné kužele 4 ks
26x

BIG Dopravné kužele 4 ks

16,15 €
12,90 €

Ďalšia ponuka za 18,19 €

Sada praktických červenobielych kužeľov. V sete sú štyri kusy, ktoré si deti môžu pre svoju hru rozostaviť podľa potreby. Kužele sú vysoké 26 centimetrov.

Tovar od predajcu MALL
Nočník s volantom
138x

BIG Nočník s volantom

17,10 €
16,80 €

Úplne originálny nočník známej značky Big s volantom a s klaksónom. Big vyrába obľúbené detské odrážadlá. V klasickom červenom prevedení. Vďaka vyššej opierke chrbta je nočník pohodlný. Má stabilnú základňu.

Tovar od predajcu MALL
BIG Auto Odrážadlo BIG BOBBY CAR CLAS červené
74x

BIG Auto Odrážadlo BIG BOBBY CAR CLAS červené

35,60 €
30,90 €

Toto detské odrážadlo je stabilné vozidlo s nízkym ťažiskom. Sedačka upravená aj pre pokľaknutie na jedno koleno. Nosnosť 50 kg. Fungujúci volant – predné kolesá zatáčajú. Klaksón na volante.

Tovar od predajcu MALL
BIG Kolesový nakladač Maxi Digger
60x

BIG Kolesový nakladač Maxi Digger

43,40 €
38,90 €

Veľký bager z kvalitného, robustného plastu je otočný o 360 stupňov. Pohyblivá lyžice ako u ozajstného bagra nadchne každého staviteľa. Dĺžka pri natiahnutí lyžice 74/82 cm. Maximálne zaťaženie 50kg.

Tovar od predajcu MALL
Ochranné návleky na topánočky modré
59x

BIG Ochranné návleky na topánočky modré

8,90 €

Nevyhnutný doplnok ku každému odrážadlu. Ochranné návleky na topánočky pre vašich malých jazdcov. Vďaka návlekom si deti už nebudú ničiť svoje topánočky a môžu jazdiť ako malí pretekári.

Tovar od predajcu MALL
-25%
BIG Semafor
29x

BIG Semafor

33,56 €
24,90 €

Semafor s automatickým prepínaním svetiel je skvelý doplnok do každého dopravného ihriska. Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekiaľ vycúvať so strojom.

Tovar od predajcu MALL

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavných nemeckých výrobcov hračiek a najmä výrobca vysokokvalitných plastových hračiek na medzinárodnej úrovni.

Značka BIG predstavuje vysokú kvalitu a dizajn zameraný na deti. Logo spoločnosti BIG-byvol = symbol všetkých produktov, označuje silné, robustné a odolné výrobky. Úspech tejto značky dokladá veľké množstvo ocenení.

Svetovo najúspešnejšie odrážadlá, BIG BOBBY CAR, sa stali jednou z najsilnejších značiek v Nemecku. Sortiment zahŕňa licencie ako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney alebo Hello Kitty, rovnako ako šmykľavky, pieskoviská, preliezačky, hrátky s vodným tokom Waterplay, klzáky na sneh a ďalšie. Vozítka pre deti a vonkajšie hračky sú vyrábané podľa najmodernejších výrobných metód vo vlastnom závode v nemeckom Burghaslachu.

Hračky s logom byvola BIG tak udávajú smer súčasnému trhu hračiek.