Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Biederlack Deka Twilight Biederlack Pastelová deka Silver Mesh Knit
Biederlack Deka Twilight

Deka Twilight od značky Biederlack originálnej nemeckej výroby s viac ako storočnou tradíciou svojimi dekoratívnymi vlastnosťami premení váš interiér a ľahko sa udržuje. Hebká a ľahká deka v módnej farbe, s ktorou sa zahalíte do krásneho dezénu, príjemne zahreje.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Biederlack Pastelová deka Silver Mesh Knit Biederlack Pastelová deka Silver Mesh Knit
Biederlack Pastelová deka Silver Mesh Knit

v>

Pohodlná deka Silver Mesh Knit značky Biederlack je veľmi hebká a ľahká – tieto svoje vlastnosti nestráca ani po mnohopočetnom použití. Deka sa so svojím príjemným prevedením hodí do každého interiéru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Biederlack Deka JOOP Uni Doubleface B Biederlack Pastelová deka Silver Mesh Knit
Biederlack Deka JOOP Uni Doubleface B

Praktická deka je vhodná do chladnejších dní, ale poslúži aj ako dekoračná. Ľahko sa udržiava, je ľahká a hebká. Biederlack Deka JOOP Uni Doubleface B je vybavená zaujímavým obojstranným dizajnom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Biederlack Deka Cosy Times Lost Thread Biederlack Deka Modern Nomad - Various Terra
Biederlack Deka Cosy Times Lost Thread

Praktická deka je vhodná do chladnejších dní, ale poslúži aj ako dekoračná. Súčasťou je retiazkový lem. Biederlack Deka Cosy Times Lost Thread je vybavená jemným nepravidelným farebným prúžkom.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Biederlack Deka Duo Cotton 150x200 cm Biederlack Deka Modern Nomad - Various Terra
Biederlack Deka Duo Cotton 150x200 cm

Dvojfarebná mäkká deka z dielne nemeckej značky Biederlack je vyrobená zo zmesi bavlny a polyakrylu, a to v rozmere 150 × 200 cm. Zahrejte sa počas chladných zimných aj letných večerov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Biederlack Deka Modern Nomad - Various Terra Biederlack Deka Modern Nomad - Various Terra
Biederlack Deka Modern Nomad - Various Terra

Deka Modern Nomad – Various Terra je vyrobená nemeckou spoločnosťou Biederlack, ktorá sa na trhu pýši už s viac ako storočnou tradíciou. Je mimoriadne hebká a ľahká s farebným vzorom, rozmery 130 × 170 cm.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Biederlack Deka Uno Cotton 180x220 cm, karamelová Biederlack Deka Uno Cotton 180x220 cm, karamelová
Biederlack Deka Uno Cotton 180x220 cm, karamelová

Mäkká deka obšitá lemom vyrobená pod značkou Biederlack je vyrobená zo zmesi bavlny a polyakrylu, a to v rozmere 180 × 220 cm. Zahrejte sa počas chladných zimných aj letných večerov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL

Firma Biederlack je jedným z najväčších svetových výrobcov diek. Deky sa vyrábajú v kombinácii materiálov bavlny a dralonu, jednotlivé skupiny sa líšia váhou. Unikátom firmy je povrchová úprava Relief a kvalita Thermosoft na báze mikrovlákna. Deky od firmy Biederlack je možné prať, spájajú prednosti bavlny s vlastnosťami syntetiky, sú odolné a mimoriadne hebké. Ani dlhším používaním a častým praním sa nežmolkujú a nestrácajú plnosť farieb.