BIALETTI French Press Preziosi 1l Gold
36,70 € 31,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bialetti Coffee Press Preziosi sa vyznačuje dôrazom na perfektné spracovanie každého detailu. Materiály z kvalitného borosilikátového skla a ušľachtilej nerez ocele v kombinácii so zavedenou značkou Bialetti sú zárukou skvelého zážitku z prípravy i pitia kávy. Objem nádoby je 1 liter.

BIALETTI French Press 1 l, panáčik Bialetti
32,90 €

Túto kanvicu možno použiť aj na prípravu čaju či bylinkového nálevu. Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy.

BIALETTI Nespresso Milano 10 kapsúl-26%
5,03 € 3,70 €

Nespresso Milano 10 kapúl je pripravené z vynikajúcich kávových zŕn. Svetlo pražená káva od značky BIALETTI je obohatená o arómu kvetín a sušeného ovocia. Pitie kávy si tak vychutnajú aj vaše čuchové bunky.

BIALETTI Nespresso Roma 10 kapsúl-26%
5,03 € 3,70 €

Nespresso Roma 10 kapsúl pripravená s kvalitných kávových zŕn. Tmavo pražené zrnká kávy od značky BIALETTI sa vykazujú dlhotrvajúcou chuťou. Máte radi arómu orieška a sušeného ovocia? Potom je Nespresso Roma pre vás tou pravou kávou.

BIALETTI French Press 350 ml panáčik Bialetti-20%
24,78 € 19,80 €

Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy. Túto kanvicu možno použiť aj na prípravu čaju či bylinkového nálevu.

BIALETTI MOKA EXPRESS 6 ŠÁLOK
33,30 €

Moka konvička je vhodná na šesť šálok espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS 6 ŠÁLKU je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI Mlynček na kávu, Maccinacaffe-29%
35,02 € 24,70 €

Pomeľte si čerstvú kávu s ručným mlynčekom od talianskej značky Bialetti. Možno nastaviť hrubosť mletia. Veľmi ľahká manipulácia a moderný dizajn. Výška mlynčeka je 19 cm.

BIALETTI MOKA EXPRESS 3 ŠÁLKY
25 €

Moka konvička je vhodná na tri šálky espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS 3 ŠÁLKY je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI Nespresso Napoli 10 kapsúl-26%
5,03 € 3,70 €

Nespresso Napoli 10 kapsúl s plnou a výraznou chuťou kávových zŕn. Ak máte radi tmavo pražené kávové zrnká, tak táto káva je stvorená priamo pre vás. Nespresso Napoli je vyrobené s vôňou horkého kakaa. Kávu si teda užijú aj vaše čuchové bunky.

BIALETTI MOKA EXPRESS ČIERNA 3 ŠÁLKY-29%
38,91 € 27,50 €

Moka konvička je vhodná na tri šálky espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS čierna 3 ŠÁLKY je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI MOKA EXPRESS 4 ŠÁLKY
28,90 €

Moka konvička je vhodná na štyri šálky espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS 4 ŠÁLKY je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI MOKA EXPRESS ČERVENÁ 1 ŠÁLKA-44%
38,87 € 21,60 €

Moka konvička je vhodná na jednu šálku espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS ČERVENÁ 1 ŠÁLKA je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI Venus 4 porcie, nerez oceľ
27,74 € 26,60 €

Pre tých, ktorí preferujú jemnejší druh kávy a elegantný a moderný dizajn, je kávovar Venus ideálnym riešením. Kávovar je vhodný pre použitie na indukčnom variči. Ak nedôverujete hliníkovým kávovarom potom je nerezový kávovar voľbou pre vás.

BIALETTI MOKA EXPRESS ČERVENÁ 3 ŠÁLKY-41%
42,79 € 25 €

Moka konvička je vhodná na tri šálky espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS ČERVENÁ 3 ŠÁLKY je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI Musa 4 porcie, nerez oceľ-18%
35,15 € 28,60 €

Bialetti kávovar Musa na indukčné dosky má elegantný a moderný dizajn. Bialetti vytvorilo novú inovovanú verziu kanvičky Musa, ktorá sa vyznačuje čistými líniami. Musa je harmóniou rafinovaného štýlu a vášne pre skvelú šálku kávy.

BIALETTI Mletá káva MOKA VANILLA-19%
10 € 8,10 €

Mletá káva Bialetti MOKA VANILLA je káva pre všetkých gurmánov. Harmonická kombinácia espressovej zmesi so sladkou vôňou ľahko karamelizovanej vanilky očarí vaše chuťové poháriky.

BIALETTI MOKA EASY S ČASOVAČOM 3 ŠÁLKY
128,60 €

Novinka

Moka kanvička je vhodná na tri šálky espressa. Súčasťou je zabudovaný časovač a patentovaný ventil pre bohatú penu a intenzívnu chuť. Bialetti MOKA EASY S ČASOVAČOM 3 ŠÁLKY možno použiť na všetky typy varičov mimo indukcie.

BIALETTI Moka Express čierna 6 porcií-22%
42,85 € 33,30 €

Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 1 porciu kávy – objem 300 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobená v krásnom čiernom prevedení.

BIALETTI Mletá káva MOKA ROMA-22%
9 € 7 €

Mletú kávu Bialetti MOKA ROMA ocenia všetci milovníci tradičnej rímskej kuchyne. Silné náznaky kakaa s harmonickými odtieňmi sušeného ovocia očarí všetkým chuťové bunky.

BIALETTI MOKA EXPRESS 2 ŠÁLKY
24,30 €

Novinka

Moka kanvička je vhodná na dve šálky espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS 2 ŠÁLKY je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI MOKA EXPRESS ČIERNA 1 ŠÁLKA
22,40 €

Novinka

Moka kanvička je vhodná na jednu šálku espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS ČIERNA 1 ŠÁLKA je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI Moka kanvice Brikka, 2 porcie
33,30 €

Moka konvička je vyrobená z kvalitného hliníka. Zaisťuje taliansky spôsob prípravy kávy s využitím natlakovanej pary. Bialetti BRIKKA 2 ŠÁLKY je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.

BIALETTI Mletá káva MOKA CHOCOLATE-19%
10 € 8,10 €

Mletá káva Bialetti MOKA CHOCOLATE so sladkou vôňou čokolády a tónmi karamelu osloví všetky gurmánov. Harmonická kombinácia lieskového orecha s bohatou espressovou zmesou očarí všetky vaše chuťové poháriky.

BIALETTI MOKA ELETTRIKA 230 V 2 ŠÁLKY
69 €

Novinka

Moka kanvička je vhodná na dve šálky espressa. Súčasťou je robustná rukoväť, gombík proti obareniu a kontrolka zapnutia. Bialetti MOKA ELETTRIKA 230 V 2 ŠÁLKY je opatrená vykurovacím systémom s elektronickým odporom.

BIALETTI Musa 6 porcií, nerez oceľ
47,10 €

Bialetti vytvorilo novú inovovanú verziu kanvičky Musa, ktorá sa vyznačuje čistými líniami. Musa je harmóniou rafinovaného štýlu a vášne pre skvelý šálku kávy. Bialetti kávovar Musa na indukčné dosky má elegantný a moderný dizajn.

BIALETTI Venus 6 porcií, nerez oceľ
31,44 € 28,50 €

Kávovar je vhodný pre použitie na indukčnom variči. Ak dôverujete hliníkovým kávovarom potom je nerezový kávovar voľbou pre vás. Pre tých, ktorí preferujú jemnejšie druh kávy, a elegantný a moderný dizajn, je kávovar Venus ideálnym riešením.

BIALETTI MOKA EXPRESS ČERVENÁ 6 ŠÁLOK
47,10 €

Novinka

Moka kanvička je vhodná na šesť šálok espressa. Súčasťou je gombík proti obareniu, bezpečnostný ventil a silikónová rukoväť s nerezovou vložkou. Bialetti MOKA EXPRESS ČERVENÁ 6 ŠÁLOK je určená na všetky druhy ohrevu mimo indukcie.