BIALETTI French Press 1 l, panáčik Bialetti
30,86 €

Túto kanvicu možno použiť aj na prípravu čaju či bylinkového nálevu. Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy.

BIALETTI Mletá káva MOKA MILANO
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Mletá káva Bialetti MOKA MILANO pochádza zo 100% arabici. Zrodila sa so silnou aromatickou chuťou.

BIALETTI Coffee Press Preziosa 1 LT Gold
36,70 € 25,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Bialetti Coffee Press Preziosa se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Materiály z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez ocele v kombinaci se zavedenou značkou Bialetti jsou zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Objem nádoby je 1 litr.

BIALETTI Bialetti Nescafé Dolce Gusto Milano, 16 kapsúl
9,70 €

Kapsule do kávovaru Nescafé Dolce Gusto na prípravu kávy severotalianskeho štýlu. Káva od renomovaného talianskeho výrobcu Bialetti ponúkne neobyčajný chuťový zážitok, pretože je z kvalitných pražených zrniek odrody arabica. Má jemnú chuťarómu kvetín a sušeného ovocia.

BIALETTI Mletá káva MOKA CHOCOLATE
10,20 €

Mletá káva Bialetti MOKA CHOCOLATE so sladkou vôňou čokolády a tónmi karamelu osloví všetky gurmánov. Harmonická kombinácia lieskového orecha s bohatou espressovou zmesou očarí všetky vaše chuťové poháriky.

BIALETTI Mletá káva MOKA VANILLA
10,20 €

Mletá káva Bialetti MOKA VANILLA je káva pre všetkých gurmánov. Harmonická kombinácia espressovej zmesi so sladkou vôňou ľahko karamelizovanej vanilky očarí vaše chuťové poháriky.

BIALETTI Moka Express 4 porcie, hliník
28,91 €

Nechýba originálny panáčik, ktorý je logom pre taliansku značku Bialetti. Štýlový hliníkový kávovar s praktickým madlom pre talianske espresso. Okrem porcií sa riaďte tiež litrážou v tomto prípade 200 ml.

BIALETTI Nescafé Dolce Gusto Napoli, 16 kapsúl
9,70 €

Kapsule do kávovaru Nescafé Dolce Gusto na prípravu kávy juhotalianskeho štýlu. Káva od renomovaného talianskeho výrobcu Bialetti ponúkne neobyčajný chuťový zážitok, pretože je z kvalitnej zmesi pražených zrniek odrôd arabica a robusta. Má výraznú, plnú chuť s arómou horkého kakaa.

BIALETTI Nespresso Milano 10 kapsúl
5,03 € 4 €

Nespresso Milano 10 kapúl je pripravené z vynikajúcich kávových zŕn. Svetlo pražená káva od značky BIALETTI je obohatená o arómu kvetín a sušeného ovocia. Pitie kávy si tak vychutnajú aj vaše čuchové bunky.

BIALETTI Nespresso Napoli 10 kapsúl
5,03 € 4 €

Nespresso Napoli 10 kapsúl s plnou a výraznou chuťou kávových zŕn. Ak máte radi tmavo pražené kávové zrnká, tak táto káva je stvorená priamo pre vás. Nespresso Napoli je vyrobené s vôňou horkého kakaa. Kávu si teda užijú aj vaše čuchové bunky.

BIALETTI Nespresso Torino 10 kapsúl
5,03 € 4 €

Nespresso Torino 10 kapsúl s jemnou a zamatoouú chuťou kávových zŕn natrhaných v Taliansku. Stredne pražené zrnká dodajú káve vyváženú chuť. Máte radi vôňu čokolády? Potom Nespresso Torino je pre vás tou pravou kávou.

BIALETTI Coffee Press Preziosa 350 ml Gold
26,64 € 18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Bialetti Coffee Press Preziosa se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Materiály z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez ocele v kombinaci se zavedenou značkou Bialetti jsou zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Objem nádoby je 350 ml.

BIALETTI French Press 1 l, nápis Bialetti
27,74 € 27,30 €

French press sa vyznačuje dôrazom na perfektné spracovanie každého detailu. Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy.

BIALETTI Moka Express 6 Cups Gold
40,56 € 27,84 €

Moka konvička Bialetti Moka Express patří do rodiny jednoho z nejvydařenějších italských designů minulého století. Díky ideálnímu osmibokému tělu z hliníku si budete moci vychutnat tu nejlepší chuť vaší kávy. Objem nádoby je 300 ml (6 šálků).

BIALETTI Moka konvice Brikka, 4 šálky
61,65 € 46,20 €
+ doprava zadarmo

Moka Express je jeden z najvydarenejších talianskych dizajnov minulého storočia. Podľa talianskeho merítka je kanvička na 4 porcie, ale je dôležité vyberať podľa objemu 200 ml.

BIALETTI Musa 4 porcie, nerez oceľ
35,15 € 34 €

Posledný kus za túto cenu!

Bialetti kávovar Musa na indukčné dosky má elegantný a moderný dizajn. Bialetti vytvorilo novú inovovanú verziu kanvičky Musa, ktorá sa vyznačuje čistými líniami. Musa je harmóniou rafinovaného štýlu a vášne pre skvelú šálku kávy.

BIALETTI Venus 6 porcií, nerez oceľ
31,44 € 27,30 €

Kávovar je vhodný pre použitie na indukčnom variči. Ak dôverujete hliníkovým kávovarom potom je nerezový kávovar voľbou pre vás. Pre tých, ktorí preferujú jemnejšie druh kávy, a elegantný a moderný dizajn, je kávovar Venus ideálnym riešením.

BIALETTI Musa 6 porcií, nerez oceľ
40,33 € 35,10 €

Bialetti vytvorilo novú inovovanú verziu kanvičky Musa, ktorá sa vyznačuje čistými líniami. Musa je harmóniou rafinovaného štýlu a vášne pre skvelý šálku kávy. Bialetti kávovar Musa na indukčné dosky má elegantný a moderný dizajn.

BIALETTI Moka Express 2 porcie, hliník
27,60 €

Moka Express je jeden z najvydarenejších talianskych dizajnov minulého storočia. Podľa talianskeho merítka je kanvička na dve porcie, ale je dôležité vyberať podľa objemu 100 ml.

BIALETTI Ručný napeňovač mlieka
34,69 €

Máte radi nápoje s hustou mliečnou penou? Dizajnovo podarený a pritom veľmi účinný šľahač na mlieko od svetoznámeho výrobcu Bialetti. Perfektná káva s dokonalou crémou.

BIALETTI French Press nápis - 0,35l
30,24 € 21,90 €

Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy i pitia kávy. Túto kanvicu možno použiť aj na prípravu čaju či bylinkového náleve.

BIALETTI French Press Simplicity 1 l
25,40 €

French Press Simplicity o objeme jeden liter je vyrobený z kvalitného borosilikátového skla a ušľachtilej nerez ocele, navyše v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy.

BIALETTI Moka Express 3 porce, hliník
25,15 € 23,40 €

Štýlový hliníkový kávovar s praktickým madlom pre talianske espresso. Nechýba ani originálny panáčik, ktorý je logom pre taliansku značku Bialetti. Okrem porcií sa riaďte tiež litrážou v tomto prípade 150 ml.

BIALETTI Moka Express 6 porcií, hliník
29,59 € 26,48 €

Podľa talianskeho merítka je kanvička na dve porcie, ale je dôležité vyberať podľa objemu 250 ml. Moka Express je jeden z najvydarenejších talianskych designov minulého storočia.

BIALETTI Moka Express červená 3 porcie
42,79 €
+ doprava zadarmo

Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 3 porcie kávy – objem 150 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobená v krásnom červenom prevedení.

BIALETTI Moka kávovar Induction, 6 porcií, čierny
61,30 €
+ doprava zadarmo

Najžiadanejšia moka kanvička od značky Bialetti má krásny dizajn a je vhodná aj na indukciu. Veľmi kvalitné spracovanie z Talianska. Kanvička je vhodná na 300 ml kávy, čo je šesť porcií kávy.

BIALETTI Venus 4 porcie, nerez oceľ
27,74 € 25,74 €

Pre tých, ktorí preferujú jemnejší druh kávy a elegantný a moderný dizajn, je kávovar Venus ideálnym riešením. Kávovar je vhodný pre použitie na indukčnom variči. Ak nedôverujete hliníkovým kávovarom potom je nerezový kávovar voľbou pre vás.

BIALETTI Mletá káva MOKA NAPOLI
9 €

Mletá káva Bialetti MOKA NAPOLI vás vnesie do srdca samotného Neapolu, kde je káva predmetom denných rituálov. Silná chuť horkého kakaa očarí vaše chuťové bunky.

BIALETTI Mletá káva MOKA ROMA
9 €

Mletú kávu Bialetti MOKA ROMA ocenia všetci milovníci tradičnej rímskej kuchyne. Silné náznaky kakaa s harmonickými odtieňmi sušeného ovocia očarí všetkým chuťové bunky.

BIALETTI Nescafé Dolce Gusto Roma, 16 kapsúl
9,70 €

Kapsule do kávovaru Nescafé Dolce Gusto na prípravu kávy z Večného mesta. Káva od renomovaného talianskeho výrobcu Bialetti ponúkne neobyčajný chuťový zážitok, pretože je z kvalitnej zmesi pražených zrniek odrôd arabica a robusta. Má dlhotrvajúcu chuťarómou orieškov a sušeného ovocia.

BIALETTI Nespresso Roma 10 kapsúl
5,03 € 4 €

Nespresso Roma 10 kapsúl pripravená s kvalitných kávových zŕn. Tmavo pražené zrnká kávy od značky BIALETTI sa vykazujú dlhotrvajúcou chuťou. Máte radi arómu orieška a sušeného ovocia? Potom je Nespresso Roma pre vás tou pravou kávou.

BIALETTI French Press 350 ml panáčik Bialetti
24,78 € 23,40 €

Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy. Túto kanvicu možno použiť aj na prípravu čaju či bylinkového nálevu.

BIALETTI Moka Express 3 Cups Gold
29,35 € 20,11 €

Moka konvička Bialetti Moka Express patří do rodiny jednoho z nejvydařenějších italských designů minulého století. Díky ideálnímu osmibokému tělu z hliníku si budete moci vychutnat tu nejlepší chuť vaší kávy. Objem nádoby je 150 ml (3 šálky).

BIALETTI Moka Express čierna 3 porcie
38,91 €

Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 1 porciu kávy – objem 150 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobená v krásnom čiernom prevedení.

BIALETTI Moka Express čierna 6 porcií
42,85 €
+ doprava zadarmo

Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 1 porciu kávy – objem 300 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobená v krásnom čiernom prevedení.