BEZTROSKA Podložka do kočíka herbarium
4x

BEZTROSKA Podložka do kočíka

41,90 €
41,30 €

Podložka do kočíka od značky Beztroska je vyrobená z prírodného materiálu certifikovaného ŐKO-Tex testom. Podložka je doplnená elastickým bavlneným lemom, ktorý zjemňuje jej hrany. Jej flexibilný tvar sa prispôsobí takmer každému kočíku.

Tovar od predajcu MALL
BEZTROSKA Rýchlozavinovačka herbarium

BEZTROSKA Rýchlozavinovačka

39,90 €
38,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Originálne rýchlozavinovačka od značky Beztroska je vyrobená z certifikovanej bavlny, v ktorej sa bude bábätko cítiť pohodlne. Vnútri krásne vzorovanej rýchlozavinovačky je pružná silikónová výplň.

Tovar od predajcu MALL
BEZTROSKA Zavinovačka aj do autosedačky herbarium
2x

BEZTROSKA Zavinovačka aj do autosedačky

57,90 €
55,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Štýlová zavinovačka od značky Beztroska je vyrobená z certifikovanej mäkkej bavlny, v ktorej sa bude bábätko cítiť pohodlne. Zavinovačka do autosedačky je vybavená špeciálnymi otvormi, ktoré umožnia ľahkú inštaláciu do každej autosedačky (aj s 5bodovými pásmi).

Tovar od predajcu MALL
BEZTROSKA Podložka do kočíka bavlna/ľan SAFARI

BEZTROSKA Podložka do kočíka bavlna/ľan

42,10 €
41,30 €

Univerzálna obojstranná podložka je obojstranná a vyrobená z prírodných materiálov s atraktívnym dizajnom. Súčasťou sú špeciálne ručne šité popruhy pre uchytenie podložky na pásy. Beztroska Podložka do kočíka bavlna/ľan má elastický bavlnený lem.

Tovar od predajcu MALL
Fusak s kožušinou 100cm (5-24m) / M, black
4x

BEZTROSKA Fusak s kožušinou 100cm (5-24m) / M

95,10 €
91,50 €
Doprava zadarmo

Hrejivý detský fusak do kočíka od značky Beztroska je vhodný do všetkých kočíkov pre deti od 5 do 24 mesiacov. Je zdobený krásnym kožúškom, ktorý je na patentky, takže ho môžete kedykoľvek odopnúť. Vonkajšia časť fusaku je z nepremokavého materiálu, vnútorná časť je z príjemného a mäkkého bavlneného úpletu a výplň je z hrejivých silikónových vlákien.

Tovar od predajcu MALL
Fusak s kožušinou 110cm (5-36) / L, black
2x

BEZTROSKA Fusak s kožušinou 110cm (15-36) / L

98,80 €
94,90 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Hrejivý detský fusak do kočíka od značky Beztroska je vhodný do všetkých kočíkov pre deti od 15 do 36 mesiacov. Je zdobený krásnym kožúškom, ktorý je na patentky, takže ho môžete kedykoľvek odopnúť. Vonkajšia časť fusaku je z nepremokavého materiálu, vnútorná časť je z príjemného a mäkkého bavlneného úpletu a výplň je z hrejivých silikónových vlákien.

Tovar od predajcu MALL
Spací vak S-77 cm SAFARI

BEZTROSKA Spací vak S-77 cm

49,80 €
48,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Spací vak je vyrobený z príjemnej bavlny s ľanovou podšívkou. Súčasťou je obojsmerný zips pre rozopnutie časti alebo celého dielu. Na ramenách má praktické klopy s patentkami. Beztroska Spací vak S-77 cm je vhodný pre deti od 0 do 12 mesiacov.

Tovar od predajcu MALL
Kožušinový lem na striešku športiaku grey
4x

BEZTROSKA Kožušinový lem na striešku športiaku

26 €

Originálny zimný doplnok na kočík v podobe kožušinového lemu. Vhodný pre športiak aj hlboký kočík. Perfektne ladí so zimnou kolekciou značky Beztroska. Kožušinový lem na striešku športiaku sa ľahko uchytí vďaka špeciálnemu žliabku a gumičkám na zabezpečenie. Vytvára huňatý a mäkký vzhľad, ktorý na dieťa pôsobí ukľudňujúcim dojmom.

Tovar od predajcu MALL
BEZTROSKA Fusak dojčenský ROBIN softshell 0-15m, WHITE GARDEN

BEZTROSKA Fusak dojčenský ROBIN softshell 0-15m

78,90 €
71,10 €
Posledný kus za túto cenu!

Fusak vhodný pre deti od narodenia do 15 mesiacov. Vnútro je vyrobené z hebkého materiálu (bavlnený velúr), vonkajšia vrstva zo softshellu chráni pred vlhkosťou. Beztroska Polofusak Fusak dojčenský ROBIN softshell 0–15m 93×40 cm ponúkne kvalitnú materiálovú štruktúru, ktorá je certifikovaná ŐKO-Tex® Standard 100. Kompatibilný s kočíkmi aj autosedačkami

Tovar od predajcu MALL
Klip na cumlík kites

BEZTROSKA Klip na cumlík

9,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Štýlový klip na cumlík od značky Beztroska je vyrobený z kvalitného materiálu certifikovaného ŐKO-Tex Standard 100. Klip spoľahlivo ochráni cumlík alebo hryzátko pred pádom na zem.

Tovar od predajcu MALL
Klip na cumlík, MAZY cinnamon

BEZTROSKA Klip na cumlík

10,90 €

Štýlový klip na cumlík značky Beztroska je vyrobený z kvalitného bavlneného materiálu. Klip spoľahlivo ochráni cumlík alebo hryzátko pred pádom na zem. Design klipu môžete nakombinovať s ďalšími produktmi Beztroska.

Tovar od predajcu MALL
Klip na cumlík SAFARI

BEZTROSKA Klip na cumlík

10,80 €

Dizajnový klip na cumlík je vyrobený z bavlny alebo ľanu. Vhodné meniť každé 3–4 mesiace. Beztroska Klip na cumlík má certifikáciu Öko-Tex.

Tovar od predajcu MALL