Bezdoteku Vyhrievané rukavice Savior pánske čierne veľ. XS
149 €

Vyhrievané rukavice – PÁNSKE Pracujete v zime vonku? Mrznú vám ruky, mravčej a vy sa nemôžete sústrediť na prácu? Holdujete zimným radovánkam, radi lyžujete a chcete sa cítiť v mraze a nevľúdnom počasí príjemne? Kúpte si vyhrievané rukavice a už nikdy nepocítite chlad.

Bezdoteku 10x zvetšující LED kozmetické zrkadlo bílé
21 €

Faux-pas s make-upom? Nikdy! Každú ženu desí zle nanesený make-up, tvárenka, riasenka či rúž? Rozmazané kontúry, farebné predely medzi tvárou a krkom alebo nejasné očné linky. S kvalitným osvetlením sa vám také faux-pas stať nemôže.

Bezdoteku Hmliaca systém Vodná hmla PROFI 15L
599 €

Ochladzovanie pomocou vodnej hmly Hmliaca systém PROFI bol navrhnutý priemyselnými odborníkmi a pracuje na báze odparovanie jemnej vodnej hmly generované pomocou vysokého tlaku.

Bezdoteku Drevená záhradná sprcha CDR s ručnou sprchou
135 €

ZÁHRADNÝ SPRCHA Ako sa zvlažiť v sparnom lete, keď nemáte bazén? Alebo máte bazén, ale chcete mať príležitosť sa aj osprchovať a predísť tak znečisteniu vášho dokonalého bazéna? Máte už dosť osvieženie pomocou obyčajnej záhradnej hadice? Riešením je záhradná sprcha!

Bezdoteku Záhradná hadica zmršťovacia naťahovacia BEST 15m
49 €

Z 5 na 15 metrov za pár sekúnd Kam s ňou? Väčšina majiteľov domov a záhradkárov rieši uskladnenie hadice neustále, výhodou nami ponúkané roztiahnuteľné hadica je jej flexibilita. Počas niekoľkých sekúnd sa predĺži z iba 5 metrov na celkových 15.

Bezdoteku Šperkovnica Sofia čierna
69 €

Prehľad i bezpečie Hľadanie náušníc alebo konkrétnych šperkov býva časté v najmenej vhodných chvíľach, kedy nie je čas premýšľať, kde a kedy boli naposledy použité.

Bezdoteku Šperkovnica Lucy biela
69 €

Priehradky pre uloženie cenností Šperkovnica je zložená zo 4 vrstiev s množstvom ďalších priehradok pre drobné šperky – sponky, ihlice, prívesky alebo medailónky. Pre zavesenie retiazky oceníte háčiky v zadnej časti a na oboch bokoch šperkovnice. Už žiadne dlhotrvajúci rozmotávanie retiazok!

Bezdoteku Parní naparovač odevov Mini Steamer iPro
28 €

Naparovacia ODEVOV   Potrebujete rýchlo vyžehliť alebo osviežiť košele alebo blúzky? Idete na dovolenku alebo služobnú cestu a chcete mať upravené odevy bez žehličky a žehliacej dosky? Potrebujete zvršky vyčistiť od pachov či vydezinfikovať?

Bezdoteku Trípanelové kozmetické make-up zrkadlo s led osvetlením veľké ZEBRA
39 €

Dotykové zrkadlo vrátane stmievača Skladací kozmetické zrkadlo zjednoduší akékoľvek kozmetické úpravy vďaka optimálnemu rozptylu svetla z 44 LED žiaroviek. Tie sú osadené pozdĺž hrán a dokonale osvetľujú celú tvár, je možné tak naniesť perfektný make-up, tiene na viečka alebo upraviť kontúry.

Bezdoteku Ravanson Mobilný ochladzovač vzduchu AC - 2011
84,90 €

Mobilný ochladzovač vzduchu Ravanson je kvalitná a vkusná alternatíva k predraženým klimatizačným jednotkám. Vhodná k okamžitému vychladenie požadovanej miestnosti a zníženie teploty na príjemnú úroveň. Funguje na princípe ochladzovanie vzduchu pomocou studenej vody.

Bezdoteku Elektrický aerator prevzdušňovač vína AERO
49 €

Nechajte víno nadýchnuť Pýtate sa, prečo by sa vlastne malo víno prevzdušňovať? Len prevzdušnené víno sa totiž môže naplno prejaviť a vy si tak môžete užiť pravú chuť zbavenú horkej chuti alebo trieslovín.

Bezdoteku Šperkovnica Elizabeth čierno-biela
37,90 €

Poriadok ušetrí čas Ešte make-up, upraviť vlasy, a kde mám ten náhrdelník? Ten je predsa v skrini, ale náušnice? Kam len sa mohli zatúlať? Poznáte situácia, keď tesne pred odchodom je nutné niečo horúčkovito hľadať?

Bezdoteku Teleskopická selfie tyč Yunteng s bluetooth ovládačom
12,99 €

PROFESIONÁLNE TELESKOPICKÁ „SELFIE“ TYČ Vďaka ľahko nastaviteľné dĺžke pomocou aretačných svoriek možno roztiahnuť tyč do neuveriteľných 125 cm. Držiak možno vysunúť pomocou 3 vysúvacích stupňov zo základných 42,5 cm na 67,5 cm, 94 cm alebo 125 cm.

Bezdoteku Vyhrievané termoprádlo Savior pánske čierne veľ. L
149 €

Vonku nehľadiac na počasie Prečo sa oberať o krásne zážitky pri zimných prechádzkach, pozorovanie prírody alebo snáď oželieť lyžovačku alebo korčuľovanie len kvôli zime? V žiadnom prípade, patričná výbava od značky Savior vám totiž zaistí tepelný komfort pri akomkoľvek počasí.

Bezdoteku Vyhrievané termoprádlo Savior pánske šedivé veľ. M
149 €

Vonku nehľadiac na počasie Prečo sa oberať o krásne zážitky pri zimných prechádzkach, pozorovanie prírody alebo snáď oželieť lyžovačku alebo korčuľovanie len kvôli zime? V žiadnom prípade, patričná výbava od značky Savior vám totiž zaistí tepelný komfort pri akomkoľvek počasí.

Bezdoteku Aróma difuzér DHARMA dark 200 ml
45 €

Zle spíte? Horšie sa Vám dýcha? Trápi Vás alergia? Vyskúšajte nový aromadifuzér, ktorý pomôže nielen navodiť príjemnú atmosféru v miestnosti, ale vyčistí a zvlhčí vzduch pomocou vodnej hmly.

Bezdoteku Aróma difuzér DHARMA light 200 ml
45 €

Zle spíte? Horšie sa Vám dýcha? Trápi Vás alergia? Vyskúšajte nový aromadifuzér, ktorý pomôže nielen navodiť príjemnú atmosféru v miestnosti, ale vyčistí a zvlhčí vzduch pomocou vodnej hmly.

Bezdoteku Aróma difuzér KARMA light 400 ml
45 €

Ultrasonický aróma difuzér Aróma difuzér KARMA nie je len obyčajnou aróma lampou, ako jej bežne poznáme. Je elektronický a funguje na báze ultrazvukových vĺn, čím sa vytvára jemná studená hmla, ktorá zvlhčí vzduch v danej miestnosti.