Berg Buzzy BSX

Berg Buzzy BSX

Hodnotenie: 5
128,40 € 115 €

Akcia

Splnený sen všetkých malých detí! BERG Buzzy BSX žlto-čierna šliapacia kárička. Stabilná a pevná oceľová konštrukcia, nastaviteľné riadítka a sedadlo, odolné kolesá z mäkčeného gumového plastu. Ľahko ovládateľná.

Berg Reppy Racer šedo-oranžový
214,60 € 211,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Do tohto auta sa zamiluje každý malý vodič! Nádherná kára BERG Reppy- Racer v šedo-oranžovom prevedení je vhodná pre dievčatá i chlapcov. Kára je bezpečná a stabilná. Nastaviteľná výška sedadla a riadidiel. Uži si každú jazdu a vyhraj všetky preteky! 4 tiché odolné plastové kolesá s pneumatikami EVA. Jazda je možná dopredu i dozadu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Berg Buzzy John Deere

Berg Buzzy John Deere

Hodnotenie: 5
193 € 172,70 €

Akcia

BERG Buzzy Jonh Deere je splneným snom všetkých malých vodičov. Žlto-zelené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov už od 2 rokov. Jedinečný dizajn John Deere. Robustný volant s otočným gombíkom, veľká kapota a široké pneumatiky. Motokára je bezpečná a stabilná. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. 4 tiché kolesá s pneumatikami EVA. Nastaviteľná výška sedadla a riadidiel. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Berg Buzzy - Jeep Rubicon červeno-černý
196,67 €

BERG Buzzy – Jeep Rubicon červeno-černý

Nechte své dítě snít, jezdit a objevovat v opravdovém Jeepu! V BERG Buzzy – Jeepu Rubicon zažijete skutečný off-roadový pocit.

Berg Buddy BMW Street Racer

Berg Buddy BMW Street Racer

Hodnotenie: 3,5
398 € 383,80 €

Akcia

Prejdite sa ulicami s vlastným BMW Street Racerom! Táto skvelá motokára je dokonalá! Uži si jazdu alebo preteky s kamarátmi. Vďaka veľkým športovým kolesám je motokára bezpečná a stabilná. Motokára má voľnobeh, brzdí spätným zošliapnutím pedálov. S touto motokárou máte zaručené, že budete vždy na prvom mieste.

Berg GO Odstrkovadlo s pedálmi
102,30 € 89 €

BERG GO Odrážadlo s pedálmi ** v nádhernom prevedení je tá najlepšia prvá kárička pre Vaše dieťa. Skvelé prepojenie odrážadlá a káričky v jednom pre deti od 10 mesiacov. Odrážadlo rastie s deťmi. Akonáhle si dieťa osvojí jazdu na odrážadle a naučí sa stabilite, môže sa začať pomaly učiť šliapať pomocou **sklopných pedálov.

Berg Buzzy Bloom

Berg Buzzy Bloom

Hodnotenie: 5
150 € 132,40 €

Akcia

Nádherná malá kárička, ktorá očarí všetky malé vodičky. Farebné prevedenie je špeciálne určené pre malé dievčatá. Stabilná a pevná oceľová konštrukcia, nastaviteľné riadítka a sedadlo, odolné kolesá z mäkčeného gumového plastu. Ľahko ovládateľná.

Berg Buzzy príves S

Berg Buzzy príves S

Hodnotenie: 4
74,60 € 65,20 €

Akcia

Chcete mať svoj BERG Buzzy kompletný? Pripojte BERG Buzzy príves a od teraz bude ľahké voziť svoje veci so sebou. Vďaka prívesu bude hra vonku ešte zábavnejšia! Vlož do prívesu piknikový kôš, hračky alebo iné veci a dobrodružstvo začína.

Berg Tyč pre tlačenie výrobkov BERG GO
27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyč pre tlačenie výrobkov BERG GO. Určené pre rodičov. Pomocou výškovo nastaviteľnej vodiacej tyče budete mať svoje dieťa pod kontrolou. Váha: 0,6 kg.

Berg Nosný popruh pre výrobky BERG GO
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosný popruh pre výrobky BERG GO. Určené pre rodičov. Pomocou nosného popruhu môžete ľahko nosiť výrobky BERG GO, keď už vaše dieťatko nechce jazdiť.

Berg Buzzy Jeep

Berg Buzzy Jeep

Hodnotenie: 4
182,30 € 176,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechajte svoje dieťa snívať, jazdiť a objavovať v naozajstnom Jeepe! V BERG Buzzy Jeepu Rubicon zažijete skutočný off-roadový pocit. Krásne prevedenie, terénne pneumatiky, okrúhly volant s kľučkou. Oficiálny dizajn Jeepu. Deti sa rýchlo a ľahko naučia šliapať vďaka jedinečnej ergonómii Jeepu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Štyri kolesá a otočná náprava udrží Jeep pevne a bezpečne na zemi. Tiché kolesá. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Berg Bezpečnostná vlajka pre výrobky BERG GO
13,40 € 12,90 €

Bezpečnostná vlajka pre výrobky BERG GO je určená pre vyššiu bezpečnosť vašich detí. Ľahko a rýchlo ju pripevníte k výrobkom BERG GO. Ľahké laminátové prevedenie.

Berg Buzzy - BSX žlutý
124,19 €

BERG Buzzy – BSX žlutý

sen všech malých dětí! BERG Buzzy – BSX žluto-černá šlapací kárka je vhodná pro dívky i chlapce od 2 let.

Berg Reppy - Racer, šedo-oranžový
229,79 €

Do tohoto auta se zamiluje každý malý řidič! Nádherná kárka BERG Reppy- Racer v šedo-oranžovém provedení je vhodná pro dívky i chlapce. Kárka je bezpečná a stabilní.

Berg Buddy B-Orange

Berg Buddy B-Orange

Hodnotenie: 4,8
302,70 €

Táto motokára je obratná, rýchla, stabilná, bezpečná a je vybavená jedinečným systémom BFR, ktorý zaisťuje jazdu vpred aj vzad a brzdenie pomocou zošliapnutí pedálov vzad. Má 4 extrémne pevné pneumatiky. Pre pohodlie vašich detí nechýba nastaviteľná výška volantu a štyri polohy pre nastavenie sedačky. Krásne oranžové prevedenie je vhodné pre dievčatá aj chlapcov.

Berg Buzzy Nitro
150 € 133 €

Fantastická šliapacia motokára BERG Buzzy Nitro v dizajne off-road, je vhodná aj pre najmenších vodičov. Vďaka motokáre sa deti ľahko a rýchlo naučia šliapať. Najskôr sa môžu odrážať nohami od zeme a než sa nazdáte, budú mať nožičky na pedáloch. Šliapanie má ľahký chod. Krásne neutrálne prevedenie je vhodné pre dievčatá aj chlapcov.