Berg Reppy Racer šedo-oranžový
198 € 188 €

Akcia

Do tohto auta sa zamiluje každý malý vodič! Nádherná kára BERG Reppy- Racer v šedo-oranžovom prevedení je vhodná pre dievčatá i chlapcov. Kára je bezpečná a stabilná. Nastaviteľná výška sedadla a riadidiel. Uži si každú jazdu a vyhraj všetky preteky! 4 tiché odolné plastové kolesá s pneumatikami EVA. Jazda je možná dopredu i dozadu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Berg GO Odstrkovadlo s pedálmi
95 € 88,90 €

BERG GO Odrážadlo s pedálmi ** v nádhernom prevedení je tá najlepšia prvá kárička pre Vaše dieťa. Skvelé prepojenie odrážadlá a káričky v jednom pre deti od 10 mesiacov. Odrážadlo rastie s deťmi. Akonáhle si dieťa osvojí jazdu na odrážadle a naučí sa stabilite, môže sa začať pomaly učiť šliapať pomocou **sklopných pedálov.

Berg Buddy BMW Street Racer

Berg Buddy BMW Street Racer

Hodnotenie: 3,5
378 € 361,30 €

Akcia

Prejdite sa ulicami s vlastným BMW Street Racerom! Táto skvelá motokára je dokonalá! Uži si jazdu alebo preteky s kamarátmi. Vďaka veľkým športovým kolesám je motokára bezpečná a stabilná. Motokára má voľnobeh, brzdí spätným zošliapnutím pedálov. S touto motokárou máte zaručené, že budete vždy na prvom mieste.

Berg Buzzy Jeep

Berg Buzzy Jeep

Hodnotenie: 4
165 € 158,90 €

Akcia

Nechajte svoje dieťa snívať, jazdiť a objavovať v naozajstnom Jeepe! V BERG Buzzy Jeepu Rubicon zažijete skutočný off-roadový pocit. Krásne prevedenie, terénne pneumatiky, okrúhly volant s kľučkou. Oficiálny dizajn Jeepu. Deti sa rýchlo a ľahko naučia šliapať vďaka jedinečnej ergonómii Jeepu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Štyri kolesá a otočná náprava udrží Jeep pevne a bezpečne na zemi. Tiché kolesá. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Berg Buzzy Bloom
134 € 127,10 €

Akcia

Nádherná malá kárička, ktorá očarí všetky malé vodičky. Farebné prevedenie je špeciálne určené pre malé dievčatá. Stabilná a pevná oceľová konštrukcia, nastaviteľné riadítka a sedadlo, odolné kolesá z mäkčeného gumového plastu. Ľahko ovládateľná.

Berg Bezpečnostná vlajka pre výrobky BERG GO
13,20 € 12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostná vlajka pre výrobky BERG GO je určená pre vyššiu bezpečnosť vašich detí. Ľahko a rýchlo ju pripevníte k výrobkom BERG GO. Ľahké laminátové prevedenie.

Berg Buzzy príves S

Berg Buzzy príves S

Hodnotenie: 4
74 € 68,80 €

Akcia

Chcete mať svoj BERG Buzzy kompletný? Pripojte BERG Buzzy príves a od teraz bude ľahké voziť svoje veci so sebou. Vďaka prívesu bude hra vonku ešte zábavnejšia! Vlož do prívesu piknikový kôš, hračky alebo iné veci a dobrodružstvo začína.

Berg GO - Odstrkovadlo se šlapkami zelené
128,87 €

Posledný kus za túto cenu!

BERG GO odrážedlo 2v1

BERG GO – odrážedlo 2v1 v mentolovém provedení je vhodné pro malá děvčátka i chlapce od 10 měsíců.

Berg Nosný popruh pro výrobky BERG GO
16,19 €

Nosný popruh pro výrobky BERG GO. Určeno pro rodiče. Pomocí nosného popruhu můžete snadno nosit výrobky BERG GO, když již vaše děťátko nechce jezdit. Popruh můžete využít i k zavěšení výrobku BERG GO na zeď po návratu z výletu. Věk: 3+. Váha: 0,1 kg.

Berg Buzzy - Jeep Rubicon červeno-černý
212,03 €

BERG Buzzy – Jeep Rubicon červeno-černý

Nechte své dítě snít, jezdit a objevovat v opravdovém Jeepu! V BERG Buzzy – Jeepu Rubicon zažijete skutečný off-roadový pocit.

Berg Nosný popruh pre výrobky BERG GO
11 €

Novinka

Nosný popruh pre výrobky BERG GO. Určené pre rodičov. Pomocou nosného popruhu môžete ľahko nosiť výrobky BERG GO, keď už vaše dieťatko nechce jazdiť.

Berg Buddy B-Orange

Berg Buddy B-Orange

Hodnotenie: 4,5
285 € 270,90 €

Táto motokára je obratná, rýchla, stabilná, bezpečná a je vybavená jedinečným systémom BFR, ktorý zaisťuje jazdu vpred aj vzad a brzdenie pomocou zošliapnutí pedálov vzad. Má 4 extrémne pevné pneumatiky. Pre pohodlie vašich detí nechýba nastaviteľná výška volantu a štyri polohy pre nastavenie sedačky. Krásne oranžové prevedenie je vhodné pre dievčatá aj chlapcov.

Berg Buzzy BSX
112 € 102,60 €

Splnený sen všetkých malých detí! BERG Buzzy BSX žlto-čierna šliapacia kárička. Stabilná a pevná oceľová konštrukcia, nastaviteľné riadítka a sedadlo, odolné kolesá z mäkčeného gumového plastu. Ľahko ovládateľná.

Berg Buzzy John Deere

Berg Buzzy John Deere

Hodnotenie: 5
174,90 € 168 €

Akcia

BERG Buzzy Jonh Deere je splneným snom všetkých malých vodičov. Žlto-zelené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov už od 2 rokov. Jedinečný dizajn John Deere. Robustný volant s otočným gombíkom, veľká kapota a široké pneumatiky. Motokára je bezpečná a stabilná. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. 4 tiché kolesá s pneumatikami EVA. Nastaviteľná výška sedadla a riadidiel. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.