-15%
Berg Buzzy BSX
2x

Berg Buzzy BSX

128,40 €
107,90 €

Ďalšia ponuka za 178,77 €

Splnený sen všetkých malých detí! BERG Buzzy BSX žlto-čierna šliapacia kárička. Stabilná a pevná oceľová konštrukcia, nastaviteľné riadítka a sedadlo, odolné kolesá z mäkčeného gumového plastu. Ľahko ovládateľná.

Tovar od predajcu MALL
Reppy Racer šedo-oranžový
9x

Berg Reppy Racer šedo-oranžový

231,90 €
220,80 €

Do tohto auta sa zamiluje každý malý vodič! Nádherná kára BERG Reppy- Racer v šedo-oranžovom prevedení je vhodná pre dievčatá i chlapcov. Kára je bezpečná a stabilná. Nastaviteľná výška sedadla a riadidiel. Uži si každú jazdu a vyhraj všetky preteky! 4 tiché odolné plastové kolesá s pneumatikami EVA. Jazda je možná dopredu i dozadu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Tovar od predajcu MALL
Berg Buzzy John Deere
1x

Berg Buzzy John Deere

204,20 €
182,90 €

BERG Buzzy Jonh Deere je splneným snom všetkých malých vodičov. Žlto-zelené prevedenie je vhodné pre dievčatá i chlapcov už od 2 rokov. Jedinečný dizajn John Deere. Robustný volant s otočným gombíkom, veľká kapota a široké pneumatiky. Motokára je bezpečná a stabilná. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. 4 tiché kolesá s pneumatikami EVA. Nastaviteľná výška sedadla a riadidiel. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Tovar od predajcu MALL
GO Odstrkovadlo s pedálmi modrá
30x

Berg GO Odstrkovadlo s pedálmi

106,90 €

Ďalšia ponuka za 141,67 €

BERG GO Odrážadlo s pedálmi ** v nádhernom prevedení je tá najlepšia prvá kárička pre Vaše dieťa. Skvelé prepojenie odrážadlá a káričky v jednom pre deti od 10 mesiacov. Odrážadlo rastie s deťmi. Akonáhle si dieťa osvojí jazdu na odrážadle a naučí sa stabilite, môže sa začať pomaly učiť šliapať pomocou **sklopných pedálov.

Tovar od predajcu MALL
Buddy B-Orange
11x

Berg Buddy B-Orange

333,40 €
312,90 €

Táto motokára je obratná, rýchla, stabilná, bezpečná a je vybavená jedinečným systémom BFR, ktorý zaisťuje jazdu vpred aj vzad a brzdenie pomocou zošliapnutí pedálov vzad. Má 4 extrémne pevné pneumatiky. Pre pohodlie vašich detí nechýba nastaviteľná výška volantu a štyri polohy pre nastavenie sedačky. Krásne oranžové prevedenie je vhodné pre dievčatá aj chlapcov.

Tovar od predajcu MALL
Berg Buddy BMW Street Racer
4x

Berg Buddy BMW Street Racer

430,70 €
403,90 €

Prejdite sa ulicami s vlastným BMW Street Racerom! Táto skvelá motokára je dokonalá! Uži si jazdu alebo preteky s kamarátmi. Vďaka veľkým športovým kolesám je motokára bezpečná a stabilná. Motokára má voľnobeh, brzdí spätným zošliapnutím pedálov. S touto motokárou máte zaručené, že budete vždy na prvom mieste.

Tovar od predajcu MALL
Buddy Cross
1x

Berg Buddy Cross

344,20 €
307,90 €

BERG Buddy Cross je úžasná detská šliapacia kára, ktorá je vybavená systémom Brake Forward Revers pre ľahké šliapanie. Má výškovo nastaviteľný volant, nastaviteľnú sedačku s 3 polohami pre dobrú ergonómiu detí a výkyvnou nápravou. Farebné prevedenie je vhodné pre dievčatá aj chlapcov.

Tovar od predajcu MALL
GO Retro, ružová
2x

Berg GO Retro

109,20 €

Jazda na BERG GO Retro 2v1 je vďaka ergonomickému designu vždy bezpečná. Sedadlo je vymyslené tak, že sa menšie aj väčšie deti môžu vždy pohodlne posadiť bez toho, aby sa im nohy dotýkali volantu. Tvar sedadla zabraňuje skĺznutiu dieťaťa z odrážadla.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Tyč pre tlačenie výrobkov BERG GO
3x

Berg Tyč pre tlačenie výrobkov BERG GO

30 €
25,30 €

Tyč pre tlačenie výrobkov BERG GO. Určené pre rodičov. Pomocou výškovo nastaviteľnej vodiacej tyče budete mať svoje dieťa pod kontrolou. Váha: 0,6 kg.

Tovar od predajcu MALL
Berg Bezpečnostná vlajka pre výrobky BERG GO
1x

Berg Bezpečnostná vlajka pre výrobky BERG GO

13,40 €
11,90 €

Bezpečnostná vlajka pre výrobky BERG GO je určená pre vyššiu bezpečnosť vašich detí. Ľahko a rýchlo ju pripevníte k výrobkom BERG GO. Ľahké laminátové prevedenie.

Tovar od predajcu MALL
Berg Buzzy Jeep zelená
5x

Berg Buzzy Jeep

193 €
184,90 €

Nechajte svoje dieťa snívať, jazdiť a objavovať v naozajstnom Jeepe! V BERG Buzzy Jeepu Rubicon zažijete skutočný off-roadový pocit. Krásne prevedenie, terénne pneumatiky, okrúhly volant s kľučkou. Oficiálny dizajn Jeepu. Deti sa rýchlo a ľahko naučia šliapať vďaka jedinečnej ergonómii Jeepu. Volant a pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Štyri kolesá a otočná náprava udrží Jeep pevne a bezpečne na zemi. Tiché kolesá. Super pružné a ľahké šliapanie vďaka guľôčkovým ložiskám.

Tovar od predajcu MALL
Berg Choppy Neo

Berg Choppy Neo

295,10 €
271,96 €

Nádherná trojkolka BERG Choppy Neo uchváti všetkých milovníkov chopper motoriek. Staňte sa motorkárom a užite si štýlovú jazdu. Vďaka prednému kolesu a štýlovým riadidlám sa skvele ovláda.

Tovar od predajcu MALL