Bentley Bentley For Men - EDT 60 ml

Bentley For Men - EDT

18 €
17,30 € 0,29 €/ml

Bentley For Men je orientálna, korenistá vôňa pre mužov. Vôňa sa otvára tónmi bobkového listu, bergamotu a čierneho korenia. V srdci sa mieša drevité tóny, rum, škorica a šalvia. V základe sa objavuje pačuli, cédrové drevo, benzoin a kože. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Partner: Vivantis
Bentley Bentley For Men Azure - EDT 100 ml
4x

Bentley For Men Azure - EDT

26,70 € 0,27 €/ml

Bentley For Men Azure je pánska vôňa pre mužov z roku 2014. Vôňa inšpirovaná morským pobrežím, sviežim vzduchom a relaxáciou prebudí všetky Vaše zmysly. Zmes šťavnatého ovocia spolu s opojnou vôňou levandule a šalvie evokuje kľud a relaxáciu. Základ parfumu je obohatený o kašmírové drevo.

Partner: Vivantis
Bentley For Men Intense - EDP 100 ml
7x

Bentley For Men Intense - EDP

30,20 € 0,30 €/ml

Bentley For Men Intense je pánska vôňa, ktorá patrí do skupiny orientálno-korenistých vôní.

Partner: Vivantis
Bentley Infinite Rush - EDT 100 ml

Bentley Infinite Rush - EDT

26,70 € 0,27 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Infinite Rush je nová vôňa pre všetkých moderných mužov. Vôňu otvárajú tóny rozmarínu, mandarínky a ružového korenia. V srdci sa ukrýva céder, vetiver a elemi. V základe sa prelínajú drevité tóny spolu s pižmom, machom a zlatistým jantárom. .

Partner: Vivantis
Bentley Infinite - EDT 100 ml

Bentley Infinite - EDT

26,20 €
22,70 € 0,23 €/ml

Výrazná vôňa Infinite od Bentley s citrusy. Nekonečná vôňa pre mužov, ktorí majú radi kvalitu. Z počiatku ucítite citrusy, levandule a céder, ktorý sa preklenie do fialiek, bourbounského korenia a pelargóniou. V srdci tkvie ambra, pačuli a haitský vetiver.

Partner: Vivantis
Bentley Bentley For Men - EDT TESTER 100 ml
2x

Bentley For Men - EDT TESTER

24,40 € 0,24 €/ml

Bentley For Men je orientálna, korenistá vôňa pre mužov. Vôňa sa otvára tónmi bobkového listu, bergamotu a čierneho korenia. V srdci sa miešajú drevité tóny, rum, škorica a šalvia. V základe sa objavuje pačuli, cédrové drevo, benzoin a kože.   Na trh bola uvedená v roku 2013.

Partner: Vivantis
Bentley For Men Black Edition - EDP 100 ml
4x

Bentley For Men Black Edition - EDP

31,10 €
29,40 € 0,29 €/ml

Bentley For Men Black Edition je drevito-korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018. Hlava obsahuje ružové korenie, fialka, tangerinka a muškátový oriešok. V srdci ucítite papyrus, jazmín a pačuli. Kompozíciu uzatvára pižmo, kadidlo, mach, fazuľa tonka, atlaský céder a suché drevo.

Partner: Vivantis
Bentley Momentum - EDT 100 ml

Bentley Momentum - EDT

25,80 €
25,10 € 0,25 €/ml

Momentum je orientálno-fougerová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2017. Hlava obsahuje bergamot, lístky fialiek, morské tóny a muškátový oriešok. V srdci ucítite jazmín, šedú ambru a kašmírové drevo. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, fazuľa tonka, mach a pižmo.

Partner: Vivantis
Bentley For Men Absolu te - EDP 100 ml

Bentley For Men Absolu te - EDP

30,20 € 0,30 €/ml

V roku 2014 predstavila značka Bentley ďalšie pánsku vôňu – tentoraz s názvom For Men Absolu te . Táto orientálno-drevitá vôňa v sebe skrýva mnoho výnimočných zložiek, ako napr. Agarové drevo, atlasské céder, papyrus, kadidlo a ďalšie. Nechajte sa inšpirovať vôňou For Men Absolu te !.

Partner: Vivantis

Bentley je mladá parfumová značka, ktorá nesie názov preslávenej anglickej automobilovej spoločnosti. Prvé parfumy Bentley boli uvedené na trh v roku 2013 a boli hneď tri. Klasická vôňa Bentley for Men je obľúbená nielen pre svoje hrejivé orientálno-korenené zloženie. Milovníci luxusných automobilov zaiste ocenia aj kvalitné parfumy Bentley.