Ben & Anna Tuhý dezodorant BIO 60 g - bez vône
7,80 €

Deodorant bez vône 100% účinný. Vďaka obsahu bambuckého masla a jedlej sódy má dezodorant pevnú konzistenciu a veľmi dobre sa nanáša. Nezanecháva biele stopy ani lepivý pocit v podpazuší. .

Ben & Anna Tuhý dezodorant BIO 60 g - Indická mandarínka
7,80 €

Tuhý dezodorant BIO Indická mandarínka – vôňa, ktorá v sebe snúbi zmyselnosť a kúzlo starej Indie a šťavnaté citrusy. Vďaka obsahu bambuckého masla a jedlej sódy má dezodorant pevnú konzistenciu a veľmi dobre sa nanáša. Nezanecháva biele stopy ani lepivý pocit v podpazuší.

Ben & Anna Tuhý dezodorant BIO 60 g - Levanduľa
7,80 €

Tuhý dezodorant BIO – levanduľa je 100% účinný a vďaka obsahu bambuckého masla a jedlej sódy má pevnú konzistenciu a veľmi dobre sa nanáša. Nezanecháva biele stopy ani lepivý pocit v podpazuší.

Ben & Anna Tuhý dezodorant BIO 60 g - Perzská limetka
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuhý dezodorant BIO Perzská limetka – svieži letný vôňa tohto deodorantu vás osvieži aj v tropickom dni. Je univerzálny a vhodná pre pánov i dámy. Vďaka obsahu bambuckého masla a jedlej sódy má dezodorant pevnú konzistenciu a veľmi dobre sa nanáša.

Ben & Anna Tuhý dezodorant BIO 60 g - Ružový grapefruit
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuhý dezodorant BIO – Ružový grapefruit. Príjemná ovocná vôňa ružového grapefruitu sa skrýva v tomto dezodorantu od mladej nemeckej značky Ben & Anna. Po aplikácii na kožu sa pozvoľna rozvíja a predovšetkým v lete dodá vášmu podpazuší svieži pocit.

Ben & Anna Tuhý dezodorant BIO 60 g - Severské drevo
7,80 €

Tuhý dezodorant Ben & Anna Nordic Timber s cédrovým drevom má hrejivú drevitú vôňu, ktorá sa hodí hlavne pre mužov. Vďaka obsahu bambuckého masla a jedlej sódy má dezodorant pevnú konzistenciu a veľmi dobre sa nanáša. Nezanecháva biele stopy ani lepivý pocit v podpazuší. .

Ben & Anna Tuhý dezodorant BIO 60 g - Vanilková orchidea
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuhý dezodorant BIO 60 g – Vanilková orchidea. Zmyselná vôňa orchideí a vanilky vás čaká v tejto tubičke s tuhým deodorantom. Vďaka obsahu bambuckého masla a jedlej sódy má dezodorant pevnú konzistenciu a veľmi dobre sa nanáša. Nezanecháva biele stopy ani lepivý pocit v podpazuší. .

Ben & Anna Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Čerešňový kvet
9 €

Tuhý dezodorant Sensitive BIO – Čerešňový kvet je vhodný aj pre veľmi citlivú pleť. Jeho zloženie je ešte šetrnejší, ale účinnosť zostáva. Vôňa čerešňových kvietkov zaujme predovšetkým milovníkov sladších ovocno-kvetinových vôní.

Ben & Anna Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Citrón a limetka
9 €

Tuhý dezodorant Sensitive BIO – Citrón a limetka je vhodný aj pre veľmi citlivú pleť. Jeho zloženie je ešte šetrnejší, ale účinnosť zostáva. Jeho vôňa je svieža, citrónová, živá a je vhodná pre mužov aj ženy. Neobsahujú hliník ani ďalšie škodlivé látky. .

Ben & Anna Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Horský vánok
9 €

Tuhý dezodorant Sensitive BIO – Horský vánok je vhodný aj pre veľmi citlivú pleť. Jeho zloženie je ešte šetrnejší, ale účinnosť zostáva. Vôňa horského vánku je vhodná predovšetkým pre mužov. Vďaka kombinácii vybraných 100% prírodných surovín poskytujú spoľahlivú ochranu proti telesnému pachu a potu.