BELOTTY Malá 4 dielna manikúra Tonny

BELOTTY Malá 4 dielna manikúra Tonny

25 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Malá 4 dielna manikúra s kvalitným pevným rámovým puzdrom v čiernej farbe a so starostlivo vybranou sadou nástrojov na manikúru v povrchovej úprave nikel. Puzdro s kovovým logom na manikúre.

Partner: Vivantis
BELOTTY Malá 4-dielna manikúra Fantóm
1x

BELOTTY Malá 4-dielna manikúra Fantóm

23 €
21,70 €
Doprava zadarmo

Malá dizajnová 4-dielna manikúra s pevným puzdrom v čiernej farbe a so starostlivo vybranou sadou nástrojov na manikúru v povrchovej úprave niklu. Puzdro má kovové logo na manikúre.

Partner: Vivantis

Názov značky BELOTTY znamená Beauty - Krása, Lovely - Pôvabný, Pretty- Pekný, roztomilý. Tieto tri slová sú základnou filozofiou značky a záväzkom vytvárať a vyrábať len dizajnované a luxusné manikúrne puzdrá z najkvalitnejšej pravej kože alebo iných z high tech materiálov. Pri výrobe nástrojov je vždy kladený veľký dôraz na výber kvalitného kovu, na finálnu povrchovú úpravu a samozrejme v prvom rade na ich plnú funkčnosť! Značka BELOTTY ponúka manikúrne sady s označením Professional line, ktoré sú vyrábané na zákazku a v limitovanom množstve od výrobcu s niekoľkoročnou tradíciou výroby puzdier a kvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru.