Belis Queen Line liatinová formička srdce
16,90 €

Zapekacia forma v tvare srdca Queen line. Kvalitná liatinová forma je vhodná ako hodnotný a vkusný dar. Forma môže byť použitá pre pečenie, servírovanie ale aj ako dizajnový doplnok domácnosti.

Belis Queen Line liatinová bábovka 27 cm
53,20 €

Forma na bábovku Queen line 27 cm je formou navrhnutou podľa originálneho tvaru, ktorý sa v slovenských domácnostiach používa už po celé desaťročia. Bábovka Queen line je unikátom na trhu nielen vďaka svojej kvalite, dizajnu, ale aj vďaka tomu, že je vyrobená z poctivej liatiny.

Belis Smaltovaný plech na pečenie 36,5 × 29,5 × 5 cm
10,90 €

Smaltovaný plech na pečenie od výrobcu s dlhoročnou tradíciou. Plech s rozmermi 36,5 × 29,5 × 5 cm značky Belis je nepriľnavý, a tak je ideálnym plechom pri zdravom pečení. Smalt má navyše dlhú životnosť a nehrozí uvoľňovanie nebezpečných látok.

Belis Smaltovaný plech na pečenie 34 × 26 × 5 cm
10,10 €

Smaltovaný plech na pečenie od výrobcu s dlhoročnou tradíciou. Plech s rozmermi 34 × 26 × 5 cm značky Belis je nepriľnavý, a tak je ideálnym plechom pri zdravom pečení. Smalt má navyše dlhú životnosť a nehrozí uvoľňovanie nebezpečných látok.

Belis Sfinx Smaltovaná panvica s pokrievkou BSE 26 cm
30,90 €

Panvica s odnímateľným dreveným držadlom a sklenenou pokrievkou s priemerom 26 cm je vhodná aj na zapekanie v rúre. Tradičná smaltovaná panvica značky Belis je poctivý český výrobok s dlhoročnou tradíciou.

Belis Sfinx Smaltovaná panvica na lievance BSE, 24 cm
27,60 €

Akcia

Panvica ideálna na prípravu lievancov či volských ôk s odnímateľným dreveným držadlom o priemere 24 cm je vhodná aj na zapekanie v rúre. Tradičná smaltovaná panvica značky Belis je poctivý český výrobok s dlhoročnou tradíciou.

Belis 4 dielna sada riadu STABIL EXTRA SFINX
102,40 €

Nový rad Sfinx značky Belis je určený pre tých, ktorí uprednostňujú tradíciu a dlhoročnú životnosť riadu. Riad BSE má navyše vo vnútri aplikovaný špeciálny modrý smalt, ktorý má výborné kyselinovzdorné vlastnosti a zostáva po celé roky prakticky nedotknutý bežným používaním.

Belis Sada smaltovaného riadu Eco-ceramic 5 dielov
111,34 € 105,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada smaltovaných hrncov vo vínovej farbe, s nerezovým kovaním V sete Belis Eco-ceramic nájdete 2 hrnce s priemerom 18 a 24 cm, tiež 2 rajnice o 16 a 20 cm a sklenené pokrievky. Štýlovú sadu dopĺňa panvica s priemerom 24 cm.

Belis Smaltovaný plech na pečenie 29 × 23 × 5 cm
8,60 €

Smaltovaný plech na pečenie od výrobcu s dlhoročnou tradíciou. Plech s rozmermi 29 × 23 × 5 cm značky Belis je nepriľnavý, a tak je ideálnym plechom pri zdravom pečení. Smalt má navyše dlhú životnosť a nehrozí uvoľňovanie nebezpečných látok.

Belis Green Line sada smaltovaného riadu 10ks
88,77 € 86,80 €

Smaltovaný riad Green line je novinkou v sortimente firmy BELIS. Green line vyniká najmä jednoduchým elegantným vzhľadom, kedy mimo hrnca je aplikovaný moderný, svetlozelený smalt.

Belis Sfinx Smaltovaná panvica BSE, priemer 24 cm
27,10 €

Panvica s odnímateľným dreveným držadlom o priemere 24 cm je vhodná aj na zapekanie v rúre. Tradičná smaltovaná panvica značky Belis je poctivý český výrobok s dlhoročnou tradíciou.

Belis Sfinx Dvojpekáč smalt 35 cm čierny s pehou
25,90 €

Smaltový pekáč Belis dvojitý má vnútornú dĺžku 30 cm, je vhodný pre každodenné pečenie mäsa, zeleniny, ale aj domácich buchiet a pod. Tento druh pekáčov česká firma Belis vyrába už viac ako 10 rokov.

Belis Queen Line M 32 liatinová zapekacia misa
42,50 €

Zapekacia misa liatinová Queen line je určená najmä pre pečenie najrôznejších pokrmov v rúre. Jej tvar je navrhnutý tak, aby bolo rovnomerne rozvádzané teplo po celom výrobku, čo zaručuje perfektné prepečenie pripravovaných jedál.

Belis SFINX Smaltovaný hrniec BSE, 20cm
28,20 €

Vnútri hrnca o priemere 20 cm je nanesený typický, tmavomodrý smalt a mimo výrobku je pre tento riad charakteristická plasticita. Poctivý český výrobok s dlhoročnou tradíciou.

Belis Smaltovaná rajnica Daisy 20 cm, objem 2,8 l
21,91 € 20,50 €

Smaltovaná rajnica Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.

Belis Smaltovaný plech na pečenie 42 × 29 × 4,5 cm
11,90 €

Smaltovaný plech na pečenie od výrobcu s dlhoročnou tradíciou. Plech s rozmermi 42 × 29 × 4,5 cm značky Belis je nepriľnavý, a tak je ideálnym plechom pri zdravom pečení. Smalt má navyše dlhú životnosť a nehrozí uvoľňovanie nebezpečných látok.

Belis Smaltovaná panvica Elegance 24 cm
21,70 €

Panvica s priemerom 24 cm, vo vínovej farbe. Belis Elegance vás očarí výraznou farbou a navyše praktickým smaltovaným/ keramickým vnútorným povrchom Symbio, ktorý robí z každého vyprážania zdravšiu záležitosť.

Belis Smaltovaná rajnica Green line 24 cm, objem 4,5 l
20,03 € 19 €

Smaltovaná rajnica s objemom 4,5 l. Rajnica Belis Green Line je zaujímavá svojím zeleným smaltovaným povrchom a vnútornou časťou z kvalitného krémového smaltu. Úchyt pokrievky je plastový, čo oceníte pri manipulácii s horúcou rajnicou.

Belis SFINX Smaltovaná rajnica BSE, 18 cm
21,70 €

Rajnica s klasickou pokrievkou s objemom 1,5 litra z radu jedinečného smaltovaného riadu, ktoré začala vyrábať už firma SFINX, a ktorá sa po generácie používa vo väčšine slovenských domácností.

Belis Sfinx Dvojpekáč smalt 30 cm čierny s pehou
21,50 €

Smaltový pekáč Belis dvojitý má vnútornú dĺžku 30 cm, je vhodný pre každodenné pečenie mäsa, zeleniny, ale aj domácich buchiet a pod. Tento druh pekáčov česká firma Belis vyrába už viac ako 10 rokov.

Belis BUBBLE 5 dielna sada riadu
115,90 € 108,90 €

Kombinácia hrubostenných nádob a modro-šedého granitu zaručuje najvyššiu možnú odolnosť riadu. Hrnce a rajnice Bubble sú prakticky nezničiteľné pri bežnom používaní.

Belis Queen Line PEK+PO 30 liatinový pekáč
68,70 €

Pekáč liatinový Queen line je určený najmä pre pečenie najrôznejších pokrmov v rúre. Jeho tvar je navrhnutý tak, aby bolo rovnomerne rozvádzané teplo po celom výrobku, čo zaručuje perfektné prepečenie pripravovaných jedál.

Belis BSE Smaltovaný oválný pekáč Sfinx 32x24 cm
55,10 € 50,80 €

Akcia

Tradičný, oválny pekáč, vyrobený technológiou SFINX! Vnútri je aplikovaný vysoko odolný, modrý smalt. Hrúbka steny 2 mm zaručuje tvarovú stálosť a rovnomerný rozvod tepla pri pečení.

Belis Queen Line H+P 10 - liatinový hrniec 10cm
19,89 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ho použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.

Belis DAISY 4 dielna sada riadu - rozbalené
77,90 €

Rozbalené

Oživí každú domácnosť sviežimi farbami a nápaditým dekorom. Modro-šedý granit vnútri tohto riadu je tým najodolnejším smaltom. Sada Daisy sa čoskoro stala populárnou a stabilnou súčasťou sortimentu firmu Belis.

Belis Smaltovaný hrniec Green line 24 cm, objem 6,1 l
21,91 € 20,60 €

Smaltovaný hrniec s objemom 6,1 l. Hrniec Belis Green Line je zaujímavý svojím zeleným smaltovaným povrchom a vnútornou časťou z kvalitného krémového smaltu. Úchyt pokrievky je plastový, čo oceníte pri manipulácii s horúcim hrncom.

Belis Smaltovaná panvica BSE 28 cm
38 €

Smaltovaná panvica od značky Belis vhodná na prípravu objemnejších pokrmov. Po odňatí držadla je panvica vhodná pre použitie k zapekaniu v rúre. Vďaka tomu je tiež ľahká na uskladnenie, čo u veľkých panvíc mnohokrát býva problém.

Belis Hrniec Gastro 30 l priemer 40 cm
52,70 €

Kvalita a funkčnosť riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Hrniec s objemom 30 litrov patrí medzi veľkoobjemový oceľový, obojstranne smaltovaný riad typu GASTRO.

Belis Smaltovaný hrniec Daisy 24 cm, objem 6,1 l
26,92 € 25,30 €

Hrniec Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.

Belis Kastról GASTRO 40 l priemer 48 cm - zánovné-36%
59,13 € 37,30 €

Zánovné

Veľkoobjemový kastról o priemere 48 cm je obojstranne smaltovaný v čiernej farbe s bielymi bodkami. Gastro riad stále nachádza využitie nielen v profesionálnych Gastro prevádzkach, ale aj v bežných kuchyniach.

Belis Smaltovaná zapekacia misa BSE 28 cm
37,90 €

Táto zapekacia misa má vďaka silnému plechu vynikajúce tepelné vlastnosti. Smaltovaná zapekacia misa BSE od značky Belis je prakticky nezničiteľná a pri dobrom zaobchádzaní vám vydrží desiatky rokov.

Belis Smaltovaný hrniec Green line 20 cm, objem 3,6 l
19,22 € 18 €

Smaltovaný hrniec s objemom 3,6 l. Hrniec Belis Green Line je zaujímavý svojím zeleným smaltovaným povrchom a vnútornou časťou z kvalitného krémového smaltu. Úchyt pokrievky je plastový, čo oceníte pri manipulácii s horúcim hrncom.

Belis Pokrievka GASTRO priemer 40 cm
18,10 €

Kvalita a funkčnosť Gastro riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Veľkoobjemová oceľová, obojstranne smaltovaná pokrievka typu GASTRO o priemere 40 cm.

Belis Smaltovaná rajnica Daisy 16 cm, objem 1,4 l
19,22 € 18,10 €

Smaltovaná rajnica Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.

Belis Smaltovaná rajnica Daisy 24 cm, objem 4,5l
25,77 € 24,50 €

Smaltovaná rajnica Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.

Belis Smaltovaný hrniec Daisy 16 cm, objem 2,1 l
20,80 € 19,70 €

Hrniec Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.

Belis Smaltovaný hrniec Daisy 24 cm, objem 3,6 l
23,07 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.

Belis Smaltovaný hrniec Green line 18 cm, objem 2,8 l
17,93 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaný hrniec s objemom 2,8 l. Hrniec Belis Green Line je zaujímavý svojím zeleným smaltovaným povrchom a vnútornou časťou z kvalitného krémového smaltu. Úchyt pokrievky je plastový, čo oceníte pri manipulácii s horúcim hrncom.

Belis Queen Line H+P 24 - liatinový hrniec 24cm
48,25 € 46 €

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ich použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.