BeFUN hračka TPR + plyšová žirafa puppy-16%
7,70 € 6,40 €

Hračka pre šteňatá disponuje vonkajším materiálom, ktorý napomáha masírovať ďasná a je vhodná pri prerezávaní zubov. Obsahuje skryté pískadlá a voľné ušká, ktoré dodávajú na interaktivite. BeFUN hračka TPR + plyšová žirafa puppy je opatrená priestorom pre vloženie maškŕt.

BeFUN hračka ROBBOT puppy modrá 38 cm-18%
5 € 4,10 €

Hračka pre šteňatá je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží tlak ostrých šteňacích zubov. Súčasťou je vnútorné pískadlo pre zvýšenie interaktivity. Rozvoľnené časti podporujú lovecký pud. BeFUN hračka ROBBOT puppy modrá 38 cm je ideálnym spoločníkom proti nude.

BeFUN hračka TPR + plyšová krava puppy-16%
7,70 € 6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka pre šteňatá disponuje vonkajším materiálom, ktorý napomáha masírovať ďasná a je vhodná pri prerezávaní zubov. Obsahuje skryté pískadlá a voľné ušká, ktoré dodávajú na interaktivite. BeFUN hračka TPR + plyšová krava puppy je opatrená priestorom pre vloženie maškŕt.

BeFUN hračka ANGRY puppy býk 25 cm-16%
9,70 € 8,10 €

Hračka pre šteňatá je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží tlak ostrých šteňacích zubov aj silnejších plemien. Súčasťou je vnútorné pískadlo pre zvýšenie interaktivity. BeFUN hračka ANGRY puppy býk 25 cm je ideálnym spoločníkom proti nude.

BeFUN hračka ANGRY puppy diviak 25 cm-17%
9,70 € 8 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka pre šteňatá je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží tlak ostrých šteňacích zubov aj silnejších plemien. Súčasťou je vnútorné pískadlo pre zvýšenie interaktivity. BeFUN hračka ANGRY puppy diviak 25 cm je ideálnym spoločníkom proti nude.

BeFUN hračka TPR + plyšový pštros puppy-16%
7,70 € 6,40 €

Hračka pre šteňatá disponuje vonkajším materiálom, ktorý napomáha masírovať ďasná a je vhodný pri prerezávaní zubov. Obsahuje skryté pískadlá a voľné ušká, ktoré dodávajú na interaktivite. BeFUN hračka TPR + plyšový pštros puppy je opatrená priestorom pre vloženie maškŕt.

BeFUN hračka vrhač loptičiek 26,5 cm
10,90 € 9,60 €

Vrhač loptičiek ponúka možnosť dostrelu až 15 metrov v závislosti na sile dupnutia. Je vhodný pre každého psa, ktorý má rád aportovanie. BeFUN hračka vrhač loptičiek 26,5 cm je kompatibilný s bežnými tenisovými loptičkami, z ktorých jeden nájdete aj v balení.

BeFUN hračka CALYPSO senior štvorec oranžový
6,10 €

Hračka je vhodná pre starších psov, ktorí trpia zápalom ďasien, vypadávaním zubov alebo bolesťami pri žuvaní. Je vyrobená z fleecu, ktorý zaisťuje mäkkosť, zároveň prešívanie zaručuje pevnosť. BeFUN hračka CALYPSO senior štvorec oranžový obsahuje pískadlo.

BeFUN hračka TPR + plyšové prasa puppy-19%
13,60 € 11 €

Hračka pre šteňatá disponuje vonkajším materiálom, ktorý napomáha masírovať ďasná a je vhodný pri prerezávaní zubov. Obsahuje skryté pískadlá a voľné ušká, ktoré dodávajú na interaktivite. BeFUN hračka TPR + plyšové prasa puppy je opatrená priestorom pre vloženie maškŕt.

BeFUN hračka ANGRY puppy gorila 25 cm
9,70 € 8,30 €

Hračka pre šteňatá je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží tlak ostrých šteňacích zubov aj silnejších plemien. Súčasťou je vnútorné pískadlo pre zvýšenie interaktivity. BeFUN hračka ANGRY puppy gorila 25 cm je ideálnym spoločníkom proti nude.

BeFUN hračka ANGRY puppy lev 25 cm-17%
9,70 € 8 €

Hračka pre šteňatá je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží tlak ostrých šteňacích zubov aj silnejších plemien. Súčasťou je vnútorné pískadlo pre zvýšenie interaktivity. BeFUN hračka ANGRY puppy lev 25 cm je ideálnym spoločníkom proti nude.

BeFUN hračka CALYPSO senior štvorec ružový
5,70 €

Hračka je vhodná pre starších psov, ktorí trpia zápalom ďasien, vypadávaním zubov alebo bolesťami pri žuvaní. Je vyrobená z fleecu, ktorý zaisťuje mäkkosť, zároveň prešívanie zaručuje pevnosť. BeFUN hračka CALYPSO senior štvorec ružový obsahuje pískadlo.

BeFUN hračka CALYPSO senior štvorec zelený
6,10 €

Hračka je vhodná pre starších psov, ktorí trpia zápalom ďasien, vypadávaním zubov alebo bolesťami pri žuvaní. Je vyrobená z fleecu, ktorý zaisťuje mäkkosť, zároveň prešívanie zaručuje pevnosť. BeFUN hračka CALYPSO senior štvorec zelený obsahuje pískadlo.

BeFUN hračka TPR + plyšová kačica puppy
8,90 €

Hračka pre šteňatá disponuje vonkajším materiálom, ktorý napomáha masírovať ďasná a je vhodná pri prerezávaní zubov. Obsahuje skryté pískadlá a voľné ušká, ktoré dodávajú na interaktivite. BeFUN hračka TPR + plyšová kačica puppy je opatrená priestorom pre vloženie maškŕt.

BeFUN hračka TPR + plyšová ovca puppy-19%
13,60 € 11 €

Hračka pre šteňatá disponuje vonkajším materiálom, ktorý napomáha masírovať ďasná a je vhodná pri prerezávaní zubov. Obsahuje skryté pískadlá a voľné ušká, ktoré dodávajú na interaktivite. BeFUN hračka TPR + plyšová ovca puppy je opatrená priestorom pre vloženie maškŕt.

BeFUN hračka ROBBOT puppy tyrkysová 38 cm
5 € 4,40 €

Hračka pre šteňatá je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží tlak ostrých šteňacích zubov. Súčasťou je vnútorné pískadlo pre zvýšenie interaktivity. Rozvoľnené časti podporujú lovecký pud. BeFUN hračka ROBBOT puppy tyrkysová 38 cm je ideálnym spoločníkom proti nude.

BeFUN hračka ROBBOT puppy oranžová 38 cm
5 € 4,40 €

Hračka pre šteňatá je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží tlak ostrých šteňacích zubov. Súčasťou je vnútorné pískadlo pre zvýšenie interaktivity. Rozvoľnené časti podporujú lovecký pud. BeFUN hračka ROBBOT puppy oranžová 38 cm je ideálnym spoločníkom proti nude.