BEDO AJAX Môj dom, môj hrad
879 €

Špičkový bezpečnostný systém, ktorý komplexne ochráni aj veľký dom. Ajax Môj dom, môj hrad pozostáva z riadiacej jednotky, 4 detektorov pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, protipožiarneho alarmu, klávesnice, detektora rozbitia okien, detektora vody a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Ajax CombiProtect, čierny
78,80 €

Kombinovaný detektor pohybu a rozbitia skla, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax Combi protect rozpozná pohyb až na 12 m a rozbitie skla až na 9 m a detekuje už prvý krok narušiteľa. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan, má 3 stupne citlivosti detekcie a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.

BEDO AJAX Ajax DoorProtect, čierny
39,30 €

Alarm na zabezpečenie dverí a okien proti nechcenému vniknutiu. Bedo Ajax DoorProtect pozostáva z 2 častí so silnými magnetickými senzormi. Keď sa od seba senzory vzdialia, upozorní vás. Komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1200 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži. Hodí sa na všetky typy okien a dverí.

BEDO AJAX Ajax MotionProtect Plus, čierny
78,80 €

Kombinovaný detektor pohybu s mikrovlnným senzorom, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax MotionProtect Plus rozpozná pohyb až na 12 m a detekuje už prvý krok narušiteľa. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan a vďaka mikrovlnnému senzoru účinne eliminuje všetky plané poplachy spôsobené slnkom, tepelným vyžarovaním, odrazom svetla, žalúziami ai.

BEDO AJAX Chalupár
449 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni vašu chatu či chalupu. Ajax Chalupár pozostáva z riadiacej jednotky, detektora pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, požiarneho alarmu a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Hub 2, čierny
395,30 €

Riadiaca jednotka bezpečnostného systému. Vylepšený Bedo Ajax Hub 2 komunikuje so všetkými pripojenými zariadeniami a každých 12 sekúnd ich monitoruje, analyzuje hrozby a upozorňuje vás na nebezpečenstvo – pričom upozornenie môže doplniť aj vizuálnymi dátami z kamery. Komunikuje prostredníctvom ethernetu a 2 SIM kariet v sieti 2G (kábel aj SIM karty nájdete v balení). Je komplexne chránený proti poškodeniu, sabotáži a vírusom a vydrží až 16 hodín bez prúdu.

BEDO AJAX Moja domácnosť, čierna
451,70 €

Bezpečnostný systém, ktorý komplexne ochráni váš domov. Bedo Ajax bol vyhodnotený ako najlepší zabezpečovací systém roku 2018. Súprava Moja domácnosť pozostáva z riadiacej jednotky, 2 detektorov pohybu, ktoré ignorujú domácich miláčikov, senzora na okná či dvere, interiérovej sirény a ovládacej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Space control
39 €

Kompaktná bezpečnostná kľúčenka, ktorá ovláda celý váš bezpečnostný systém naraz. Ajax Space control vám umožňuje zapnúť alebo vypnúť celý bezpečnostný systém alebo jeho časť. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete v prípade núdze spustiť tiesňový poplach. Jej batéria vydrží až 5 rokov.

BEDO AJAX Štartovací balíček 2, čierna
522,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý ochráni váš domov pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax Štartovací balíček 2 pozostáva z riadiacej jednotky, ktorá s vami komunikuje 3rôznymi spôsobmi, detektora pohybu s kamerou, senzora na okná či dvere a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Ajax DoorProtect Plus, biely
59,20 €

Alarm na zabezpečenie dverí a okien proti nechcenému vniknutiu. Bedo Ajax DoorProtect Plus pozostáva z 2 častí so silnými magnetickými senzormi. Keď sa od seba senzory vzdialia, upozorní vás. Okrem toho je vybavený detektorom otrasu a náklonu, ktorý zachytí aj snahu dvere či okno mechanicky poškodiť. Senzor komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1200 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži. Hodí sa na všetky typy okien a dverí.

BEDO AJAX Ajax DoorProtect Plus, čierny
59,20 €

Alarm na zabezpečenie dverí a okien proti nechcenému vniknutiu. Bedo Ajax DoorProtect Plus pozostáva z 2 častí so silnými magnetickými senzormi. Keď sa od seba senzory vzdialia, upozorní vás. Okrem toho je vybavený detektorom otrasu a náklonu, ktorý zachytí aj snahu dvere či okno mechanicky poškodiť. Senzor komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1200 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži. Hodí sa na všetky typy okien a dverí.

BEDO AJAX Ajax FireProtect, čierny
67 €

Protipožiarny alarm, ktorý ochráni váš domov. Bedo Ajax FireProtect má spoľahlivé kombinované senzory dymu a teploty, spustí tak poplach aj v prípade náhleho nárastu teploty v miestnosti bez dymu a naopak sa vyhne planým poplachom. Môžete ho bezdrôtovo prepojiť s inými protipožiarnymi alarmami a funguje aj samostatne, bez riadiacej jednotky.

BEDO AJAX Ajax FireProtect Plus, biely
106,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Protipožiarne alarm s detektorom oxidu uhoľnatého. Bedo Ajax FireProtect Plus má spoľahlivé kombinované senzory dymu, teploty, spustí tak poplach aj v prípade náhleho nárastu teploty v miestnosti bez dymu a naopak sa vyhne planým poplachom. Detektor CO vás ochráni, aj keď u vás doma nehorí, napríklad pred únikom plynu z kachlí alebo karmy. Alarm môžete bezdrôtovo prepojiť s inými protipožiarnymi alarmami.

BEDO AJAX Ajax FireProtect Plus, čierny
106,60 €

Protipožiarny alarm s detektorom oxidu uhoľnatého. Bedo Ajax FireProtect Plus má spoľahlivé kombinované senzory dymu, teploty, spustí tak poplach aj v prípade náhleho nárastu teploty v miestnosti bez dymu a naopak sa vyhne planým poplachom. Detektor CO vás ochráni, aj keď u vás doma nehorí, napríklad pred únikom plynu z kachlí alebo karmy. Alarm môžete bezdrôtovo prepojiť s inými protipožiarnymi alarmami.

BEDO AJAX Ajax HomeSiren, čierny
61 €

Bezdrôtová siréna do interiéru, ktorá váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax HomeSiren začne húkať, keď sa aktivuje určený detektor, čím vyruší a odradí narušiteľa. Hlasitosť si v rozmedzí 81–105 dB môžete nastaviť sami a vďaka konektoru môžete aj pripojiť externú svetelnú LED signalizáciu.

BEDO AJAX Ajax Keypad, čierny
98,60 €

Bezdrôtová klávesnica na jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému číselným kódom alebo stlačením tlačidla. Bedo Ajax Keypad vám umožňuje zapnúť či vypnúť celý systém alebo jeho časť, a to stlačením jediného tlačidla. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete okamžite spustiť tiesňový poplach, a chránená proti odtrhnutiu, sabotáži aj uhádnutiu hesla.

BEDO AJAX Ajax LeaksProtect, čierny
53,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Miniatúrny detektor úniku vody, ktorý váš domov ochráni pred zaplavením. Bedo Ajax LeaksProtect behom pár sekúnd rozpozná, že došlo k zaplaveniu stráženého priestoru a upozorní vás. Nie je potrebné ho nijako inštalovať, stačí položiť na rovné miesto. Keď voda odtečie alebo uschne, poplach sa automaticky zruší.

BEDO AJAX Ajax MotionProtect, čierny
59,20 €

Detektor pohybu, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax MotionProtect rozpozná pohyb až na 12 m, detekuje už prvý krok narušiteľa a pošle vám upozornenie na telefón. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan, komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1700 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.

BEDO AJAX Ajax SpaceControl, čierny
31,30 €

Kompaktná bezpečnostná kľúčenka, ktorá ovláda celý váš bezpečnostný systém naraz. Bedo Ajax SpaceControl vám umožňuje zapnúť či vypnúť celý bezpečnostný systém alebo jeho časť. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete v prípade núdze spustiť tiesňový poplach, a ochranou proti falšovaniu. Batéria vydrží až 3 roky

BEDO AJAX Ajax StreetSiren, čierny
118,40 €

Bezdrôtová vonkajšia siréna, ktorá váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax StreetSiren začne húkať a svietiť, keď sa aktivuje určený detektor, čím vyruší a odradí narušiteľa. Disponuje krytím proti vode IP54, funguje aj v –25 °C, je chránená proti sabotáži a jej hlasitosť si v rozmedzí 81–113 dB môžete nastaviť sami.

BEDO AJAX Button, biela
31,10 €

SOS tlačidlo, ktoré v prípade núdze okamžite spustí poplach. Bedo Ajax Button je chránené proti nechcenému stlačeniu a vybavené krytím proti vode a prachu IP55. O úspešnom spustení alarmu vás informuje zeleným svetlom, s riadiacou jednotkou komunikuje až na vzdialenosť 1300 m a batéria mu vydrží až 5 rokov.

BEDO AJAX Button, čierna
31,10 €

SOS tlačidlo, ktoré v prípade núdze okamžite spustí poplach. Bedo Ajax Button je chránené proti nechcenému stlačeniu a vybavené krytím proti vode a prachu IP55. O úspešnom spustení alarmu vás informuje zeleným svetlom, s riadiacou jednotkou komunikuje až na vzdialenosť 1300 m a batéria mu vydrží až 5 rokov.

BEDO AJAX Chalupár, čierna
459,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém, ktorý komplexne ochráni vašu chatu pred vlámaním aj požiarom. Bedo Ajax bol vyhodnotený ako najlepší zabezpečovací systém roku 2018. Súprava Chalupár pozostáva z riadiacej jednotky, detektora pohybu, senzora na okná či dvere, požiarneho alarmu, interiérovej sirény a ovládacej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Combi protect
114,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detektor pohybu a rozbitia skla, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Combi protect rozpozná pohyb až na 12 m a rozbitie skla až na 9 m a detekuje už prvý krok narušiteľa. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan, má 3 stupne citlivosti detekcie a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.

BEDO AJAX Door protect
49 €

Posledný kus za túto cenu!

Alarm na zabezpečenie dverí a okien proti nechcenému vniknutiu. Ajax Door protect pozostáva z 2 častí so silnými magnetickými senzormi. Keď sa od seba senzory vzdialia, upozorní vás. Komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1200 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži. Hodí sa na všetky typy okien a dverí.

BEDO AJAX Fire protect
99 €

Protipožiarny alarm, ktorý ochráni váš domov. Ajax Fire protect má spoľahlivé senzory dymu a teploty a spustí poplach aj v prípade náhleho nárastu teploty v miestnosti bez dymu. Môžete ho bezdrôtovo prepojiť s inými protipožiarnymi alarmami a funguje aj samostatne, bez riadiacej jednotky.

BEDO AJAX Glass protect

BEDO AJAX Glass protect

Hodnotenie: 5
79 €

Posledný kus za túto cenu!

Najmenší detektor rozbitia skla na svete, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Glass protect spoľahlivo rozpozná rozbitie skla až na 9 m a vďaka dvojfaktorovej detekcii účinne eliminuje plané poplachy. Je chránený proti sabotáži a odtrhnutiu a má nastaviteľnú citlivosť.

BEDO AJAX Hub
219 €

Riadiaca jednotka bezpečnostných systémov. Ajax Hub analyzuje hrozby, monitoruje pripojené zariadenia a upozorňuje na nebezpečenstvo. Podporuje až 100 pripojených zariadení, 50 užívateľov a priame napojenie na PCO, je komplexne chránený proti poškodeniu, sabotáži a vírusom a vydrží až 15 hodín bez prúdu.

BEDO AJAX Hub 2, biely
395,30 €

Riadiaca jednotka bezpečnostného systému. Vylepšený Bedo Ajax Hub 2 komunikuje so všetkými pripojenými zariadeniami a každých 12 sekúnd ich monitoruje, analyzuje hrozby a upozorňuje vás na nebezpečenstvo – pričom upozornenie môže doplniť aj vizuálnymi dátami z kamery. Komunikuje prostredníctvom ethernetu a 2 SIM kariet v sieti 2G (kábel aj SIM karty nájdete v balení). Je komplexne chránený proti poškodeniu, sabotáži a vírusom a vydrží až 16 hodín bez prúdu.

BEDO AJAX Hub, čierny
276,60 €

Riadiaca jednotka bezpečnostného systému. Bedo Ajax Hub komunikuje so všetkými pripojenými zariadeniami a každých 12 sekúnd ich monitoruje, analyzuje hrozby a upozorňuje vás na nebezpečenstvo. Podporuje až 100 pripojených zariadení, 50 užívateľov a priame napojenie na PCO. Komunikuje prostredníctvom ethernetu alebo siete GSM (kábel aj SIM kartu nájdete v balení). Hub je komplexne chránený proti poškodeniu, sabotáži a vírusom a vydrží až 15 hodín bez prúdu.

BEDO AJAX Hub Plus, biely
395,30 €

Riadiaca jednotka bezpečnostného systému. Vylepšený Bedo Ajax Hub Plus komunikuje so všetkými pripojenými zariadeniami a každých 12 sekúnd ich monitoruje, analyzuje hrozby a upozorňuje vás na nebezpečenstvo. Podporuje až 150 pripojených zariadení, 99 užívateľov a priame napojenie na PCO. Komunikuje prostredníctvom ethernetu, Wi-Fi a siete 2G aj 3G (kábel aj SIM karty nájdete v balení). Hub Plus je komplexne chránený proti poškodeniu, sabotáži a vírusom a vydrží až 16 hodín bez prúdu.

BEDO AJAX Hub Plus, čierny
395,30 €

Riadiaca jednotka bezpečnostného systému. Vylepšený Bedo Ajax Hub Plus komunikuje so všetkými pripojenými zariadeniami a každých 12 sekúnd ich monitoruje, analyzuje hrozby a upozorňuje vás na nebezpečenstvo. Podporuje až 150 pripojených zariadení, 99 užívateľov a priame napojenie na PCO. Komunikuje prostredníctvom ethernetu, Wi-Fi a siete 2G aj 3G (kábel aj SIM karty nájdete v balení). Hub Plus je komplexne chránený proti poškodeniu, sabotáži a vírusom a vydrží až 16 hodín bez prúdu.

BEDO AJAX Keypad
129 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová klávesnica na jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému číselným kódom alebo stlačením tlačidla. Ajax Keypad vám umožňuje zapnúť alebo vypnúť celý systém alebo jeho časť. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete okamžite spustiť tiesňový poplach, a chránená proti odtrhnutiu, sabotáži aj uhádnutiu hesla.

BEDO AJAX Leaks protect
64,90 €

Miniatúrny detektor úniku vody, ktorý váš domov ochráni pred zaplavením. Ajax Leaks protect behom pár sekúnd rozpozná, že došlo k zaplaveniu stráženého priestoru a upozorní vás. Nie je potrebné ho nijako inštalovať, stačí položiť na rovné miesto. Keď voda odtečie alebo uschne, poplach sa automaticky zruší.

BEDO AJAX Môj dom, môj hrad, čierna
903,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko komplexný bezpečnostný systém, vás ochráni pred nevítanými návštevníkmi, požiarom aj zatopením. Bedo Ajax bol vyhodnotený ako najlepší zabezpečovací systém roku 2018. Súprava Môj dom, môj hrad pozostáva z riadiacej jednotky, 3 detektorov pohybu s detekciou rozbitie okien, 1 detektora pohybu, senzora na okná či dvere, detektora rozbitia skla, požiarneho alarmu, senzora zatopenia, interiérovej sirény, dotykovej klávesnice a ovládacej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Moja domácnosť
439 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni váš domov. Ajax Moja domácnosť pozostáva z riadiacej jednotky, 2 detektorov pohybu, senzora na okná či dvere, sirény a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Moja rodina, čierna
582,40 €

Bezpečnostný systém, ktorý komplexne ochráni váš domov. Bedo Ajax bol vyhodnotený ako najlepší zabezpečovací systém roku 2018. Súprava Moja rodina pozostáva z riadiacej jednotky, 2 detektorov pohybu, ktoré ignorujú domácich miláčikov, senzora na okná či dvere, interiérovej sirény, dotykovej klávesnice a 2 ovládacích kľúčeniek. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Motion protect

BEDO AJAX Motion protect

Hodnotenie: 5
79 €

Detektor pohybu, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Motion protect rozpozná pohyb až na 12 m, detekuje už prvý krok narušiteľa a pošle vám upozornenie na telefón. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan, komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1700 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.

BEDO AJAX Motion protect plus
114,90 €

Kombinovaný detektor pohybu s mikrovlnným senzorom, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Motion protect plus rozpozná pohyb až na 12 m a detekuje už prvý krok narušiteľa. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan a vďaka mikrovlnnému senzoru filtruje komplexné rušenie spôsobené slnkom, tepelným vyžarovaním a i.

BEDO AJAX MotionCam, čierna
166,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová kamera s čidlom pohybu, s ktorou účinne predídete všetkým planým poplachom. Bedo Ajax MotionCam pri poplachu zaobstará niekoľko fotografií, ktoré vám do 9 sekúnd odošle, vy tak presne vidíte, čo sa u vás doma deje. Kamera funguje iba v kombinácii s riadiacou jednotkou Bedo Ajax Hub 2, ignoruje domácich miláčikov a batéria jej vydrží až 4 roky.

BEDO AJAX MotionProtect Curtain, biely
118,30 €

Detektor pohybu, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax MotionProtect Curtain vytvorí virtuálnu bariéru, ktorej narušenie vyvolá poplach. Rozpozná pohyb až na 15 m, ignoruje domácich miláčikov aj prievan, komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1700 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.

BEDO AJAX MotionProtect Curtain, čierny
118,30 €

Detektor pohybu, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax MotionProtect Curtain vytvorí virtuálnu bariéru, ktorej narušenie vyvolá poplach. Rozpozná pohyb až na 15 m, ignoruje domácich miláčikov aj prievan, komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1700 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.

BEDO AJAX MotionProtect Outdoor
251,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vonkajší detektor pohybu s pokročilou filtráciou rušenia, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax MotionProtect Outdoor rozpozná pohyb až na 15 m a vďaka dvojfázovej detekcii ignoruje domácich miláčikov do výšky 80 cm, malé zvieratá, pohyb stromov alebo rastlín. Je chránený proti sabotáži a spozná, keď sa ho niekto snaží zakryť alebo vyradiť z prevádzky. Batéria mu vydrží až 5 rokov

BEDO AJAX ReX, biela
117,70 €

Opakovač signálu, ktorý zdvojnásobí dosah centrálnej jednotky na dvojnásobok. Bedo Ajax REX vám umožní pokryť alarmom aj vzdialené miesta bez toho, aby spomalil komunikáciu v systéme. Keď vypadne centrálna jednotka, je schopný ju plnohodnotne zastúpiť, vydrží až 35 hodín bez prúdu a je chránený proti sabotáži.

BEDO AJAX ReX, čierna
117,70 €

Opakovač signálu, ktorý zdvojnásobí dosah centrálnej jednotky na dvojnásobok. Bedo Ajax REX vám umožní pokryť alarmom aj vzdialené miesta bez toho, aby spomalil komunikáciu v systéme. Keď vypadne centrálna jednotka, je schopný ju plnohodnotne zastúpiť, vydrží až 35 hodín bez prúdu a je chránený proti sabotáži.

BEDO AJAX Socket, biely
66,90 €

Inteligentná zásuvka, ktorá vám umožní ovládať pripojený spotrebič na diaľku telefónom. Bedo Ajax Socket komunikuje pomocou protokolu Jewellery, ktorý má až 10 × väčší dosah než Wi-Fi. O aktuálnom zaťažení vás informuje pomocou farebnej LED diódy, maximálne zvládne až 11 A. Monitoruje spotrebu elektriny a je chránená proti prepätiu a skratu.

BEDO AJAX Socket, čierny
66,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentná zásuvka, ktorá vám umožní ovládať pripojený spotrebič na diaľku telefónom. Bedo Ajax Socket komunikuje pomocou protokolu Jewellery, ktorý má až 10 × väčší dosah než Wi-Fi. O aktuálnom zaťažení vás informuje pomocou farebnej LED diódy, maximálne zvládne až 11 A. Monitoruje spotrebu elektriny a je chránená proti prepätiu a skratu.

BEDO AJAX Štartovací balíček
389 €

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý ochráni váš domov pred neoprávneným vniknutím. Ajax Štartovací balíček pozostáva z riadiacej jednotky, detektora pohybu, senzora na okná či dvere a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.