BEDO AJAX Chalupár
449 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni vašu chatu či chalupu. Ajax Chalupár pozostáva z riadiacej jednotky, detektora pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, požiarneho alarmu a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Glass protect
79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najmenší detektor rozbitia skla na svete, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Glass protect spoľahlivo rozpozná rozbitie skla až na 9 m a vďaka dvojfaktorovej detekcii účinne eliminuje plané poplachy. Je chránený proti sabotáži a odtrhnutiu a má nastaviteľnú citlivosť.

BEDO AJAX Keypad
129 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová klávesnica na jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému číselným kódom alebo stlačením tlačidla. Ajax Keypad vám umožňuje zapnúť alebo vypnúť celý systém alebo jeho časť. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete okamžite spustiť tiesňový poplach, a chránená proti odtrhnutiu, sabotáži aj uhádnutiu hesla.

BEDO AJAX Moja rodina
559 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni váš domov. Ajax Moja rodina pozostáva z riadiacej jednotky, 2 detektorov pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, klávesnice a 2 ovládacích bezpečnostných kľúčeniek. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

BEDO AJAX Space control
39 €

Kompaktná bezpečnostná kľúčenka, ktorá ovláda celý váš bezpečnostný systém naraz. Ajax Space control vám umožňuje zapnúť alebo vypnúť celý bezpečnostný systém alebo jeho časť. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete v prípade núdze spustiť tiesňový poplach. Jej batéria vydrží až 5 rokov.