Beautyko Derma Day Pepti Ampoule maska - balenie 7 kusov-15%
30,27 € 25,70 €

Akcia

Maska s obsahom patentovaného peptidu a hľuzovky bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Má hlboké hydratačné účinky a je vhodná pre všetky typy pleti. Znateľne zlepšuje elasticitu a výživovú rovnováhu pleti. 23ml. 7 kusov

Beautyko Gold Snail emulzia
26,64 € 23,98 €

Akcia

Kórejská emulzia Gold Snail predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Zložky slimáka a zlata prirodzene zosvetlia a zjednotia tón pleti.

130ml.

Beautyko Gold Snail esencia
30,12 € 27,11 €

Akcia

Esencia s obsahom zlata a slimačieho sekrétu pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky a zároveň účinne hydratuje a vyživuje. Zanecháva pleť regenerovanú a predchádza jej podráždeniu. 45ml.

Beautyko Gold Snail krém
39,84 € 35,86 €

Akcia

Denný krém GOLD SNAIL CREAM s obsahom zlata a výťažkom slimačieho sekrétu má hydratačný, regeneračný a omladzujúci účinok na všetky typy pleti. Krém Gold Energy pôsobí hojivo na citlivú a poškodenú pokožku, a zároveň zvyšuje jej pružnosť. 50ml.

Beautyko Gold Snail očný krém
31,08 € 27,97 €

Akcia

Očná starostlivosť Gold Snail eye cream ošetruje pleť očného okolia a dodáva jej potrebnú výživu a hydratáciu. Hĺbkovo hydratuje, vyhladzuje jemné vrásky a zjemňuje očné okolie. Pomáha zmierniť ochabnutie pleti a stratu jej pevnosti. 30ml.

Beautyko Gold Snail Toner
26,64 € 23,98 €

Akcia

Tonizačný prípravok Gold Snail pomôže dočistiť, zharmonizovať a osviežiť vašu pleť. Zanecháva ju jemnú, hydratovanú a žiarivú. Pomáha predchádzať kožným nedokonalostiam, akými sú pigmentové škvrny, upchaté póry alebo jemné linky. 130ml.

Distribútor kórejských produktov a kozmetiky do celej EU.

Distribútor kórejských produktov a kozmetiky do celej EU.