Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Beauty Formulas

Upresniť parametre
Beauty Formulas Telový balzam s konopným olejom 150 ml Beauty Formulas Telový balzam s konopným olejom 150 ml
Beauty Formulas Telový balzam s konopným olejom 150 ml

Vyrobené z organického konopného oleja. Prírodné bambucké maslo a kokosové maslo v kombinácii s mandľovým a konopným olejom pomáha pokožku udržiavať hydratovanú. Toto zloženie zanecháva pokožku hebkú, pružnú a zdravú.

môžete mať 6.10. - 9.10.

Beauty Formulas Maska na vlasy s konopným olejom 24g Beauty Formulas Telový balzam s konopným olejom 150 ml
Beauty Formulas Maska na vlasy s konopným olejom 24g

Intenzívna kondičná starostlivosť. Vyrobené na hydratáciu a obnovenie živosti vašich vlasov. Maska obsahuje organický konopný olej a Pro Vitamin B5. Obe zložky pomáhajú zanechať vaše vlasy jemné, a pritom zdravé aj silné.

môžete mať 5.10. - 6.10.

Beauty Formulas Krém na ruky s konopným olejom 100 ml Beauty Formulas Telový balzam s konopným olejom 150 ml
Beauty Formulas Krém na ruky s konopným olejom 100 ml

Vyrobené z organického konopného oleja. Krém na ruky obsahuje vyživujúce a ošetrujúce zložky, ako sú prírodné prvky z mandľového oleja či kokosového masla, ktoré krému dodávajú elegantné bohatstvo a účinnosť. Kombinácia všetkých hydratačných zložiek zanecháva pokožku hebšiu a hladšiu.

môžete mať 5.10. - 6.10.

Beauty Formulas konjac beauty formulas umývacia hubka na tvár Beauty Formulas Gélové masky na oči s kanabisom Hemp Beauty (Eye Gel Patches Organic Hemp Oil) 6 párov
Beauty Formulas konjac beauty formulas umývacia hubka na tvár

BEAUTY FORMULAS KONJAC 100% NATURAL Bambusová hubka na umývanie tváre s aktívnym uhlím Umývacia hubka na tvár s aktívnym uhlím Beauty Formulas je vyrobená zo 100% čistej práškovej rastliny Konjac. Má peelingové vlastnosti, zanecháva pokožku čistú, matnú a hladkú. Aktívne uhlie obsiahnuté v hubke abs

môžete mať 6.10. - 9.10.

Beauty Formulas dentálna niť 50m charcol Beauty Formulas Gélové masky na oči s kanabisom Hemp Beauty (Eye Gel Patches Organic Hemp Oil) 6 párov
Beauty Formulas dentálna niť 50m charcol

Beauty Formulas Floss je obohatená o aktívne uhlie. Niť vám pomôže vyčistiť priestory medzi zubami, kam sa kefka nedostane.

môžete mať 6.10. - 9.10.

Beauty Formulas Gélové masky na oči s kanabisom Hemp Beauty (Eye Gel Patches Organic Hemp Oil) 6 párov Beauty Formulas Gélové masky na oči s kanabisom Hemp Beauty (Eye Gel Patches Organic Hemp Oil) 6 párov
Beauty Formulas Gélové masky na oči s kanabisom Hemp Beauty (Eye Gel Patches Organic Hemp Oil) 6 párov

Gélové masky na oči s kanabisom Hemp Beauty sú špeciálne gélové vankúšiky pod oči s organickým konopným olejom pre dokonalú regeneráciu pokožky, jej rozjasnenie a starostlivosť o unavené očné okolie.

môžete mať 5.10. - 6.10.

Partner: Vivantis
Beauty Formulas konopný olej očné vložky 6 párov Beauty Formulas Gélové masky pod oči s konopným olejom (6 párov)
Beauty Formulas konopný olej očné vložky 6 párov

Beauty Formulas Hemp Beauty Eye Gel Patches – gélové vankúšiky určené na starostlivosť o oblasť pod očami. Extrakty obsiahnuté v kozmetickom prípravku dokonale hydratujú, posilňujú, regenerujú a obnovujú kožné bunky.

môžete mať 6.10. - 9.10.

Beauty Formulas Gélové masky pod oči s konopným olejom (6 párov) Beauty Formulas Gélové masky pod oči s konopným olejom (6 párov)
Beauty Formulas Gélové masky pod oči s konopným olejom (6 párov)

Masky pod oči sú vytvorené špeciálne pre regeneráciu pokožky pod očami. Obsahujú organický konopný olej a kyselinu hyalurónovú. Obe tieto látky prospievajú k doplneniu a obnove živín vo vašej pokožke a nechávajú ju tak vláčnejšiu a jasnejšiu.

Momentálne nedostupné