Beauty Formulas Gélové masky pod oči s konopným olejom (6 párov)
4,30 €

Masky pod oči sú vytvorené špeciálne pre regeneráciu pokožky pod očami. Obsahujú organický konopný olej a kyselinu hyalurónovú. Obe tieto látky prospievajú k doplneniu a obnove živín vo vašej pokožke a nechávajú ju tak vláčnejšiu a jasnejšiu.

Beauty Formulas Hydratačná pleťová maska s konopným olejom 1 ks
3,30 €

Elegantný elixír vyrobený na obnovu suchej pokožky. Formulované s kyselinou hyalurónovou, ktorá udržuje pleť dlhodobo hydratovanú a vláčnu. Zmes organického konopného oleja a prírodného BETAINE skvele kombinuje vyživovanie, revitalizáciu a osvieženie pokožky.

Beauty Formulas Krém na ruky s konopným olejom 100 ml
3,70 €

Vyrobené z organického konopného oleja. Krém na ruky obsahuje vyživujúce a ošetrujúce zložky, ako sú prírodné prvky z mandľového oleja či kokosového masla, ktoré krému dodávajú elegantné bohatstvo a účinnosť. Kombinácia všetkých hydratačných zložiek zanecháva pokožku hebšiu a hladšiu.

Beauty Formulas Maska na vlasy s konopným olejom 24g
2,60 €

Intenzívna kondičná starostlivosť. Vyrobené na hydratáciu a obnovenie živosti vašich vlasov. Maska obsahuje organický konopný olej a Pro Vitamin B5. Obe zložky pomáhajú zanechať vaše vlasy jemné, a pritom zdravé aj silné.

Beauty Formulas Pleťové sérum s konopným olejom 30 ml
4,90 €

Ľahké a hodvábne sérum vytvorené pre účinnú hydratáciu celej tváre. Spojenie aktívneho pleťového zvlhčovača s organickým konopným olejom Vám pomôže oživiť Vašu pleť. Sérum zanecháva pokožku s pocitom sviežosti a pružnosti.

Beauty Formulas Telový balzam s konopným olejom 150 ml
3,70 €

Vyrobené z organického konopného oleja. Prírodné bambucké maslo a kokosové maslo v kombinácii s mandľovým a konopným olejom pomáha pokožku udržiavať hydratovanú. Toto zloženie zanecháva pokožku hebkú, pružnú a zdravú.