Beaphar Gél zubný s aplikátorom 100ml
8,12 € 7,10 €

Gél na zuby s pečeňovou príchuťou zanecháva svieži dych a čisté zuby. Psom a mačkám sa po použití prípravku prestane usadzovať na zuboch povlak a predíde sa tak vzniku zubného kameňa. Beaphar Gél zubný s aplikátorom 100ml nanášajte od zadných zubov po predné.

Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml
8,93 € 7,20 €

Šampón pre psov zbavuje psiu srsť bĺch. Prípravok stačí zriediť a hneď je možné ho aplikovať na mokrú srsť. Možno ho používať už od 6. mesiaca veku psa. Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml obsahuje 0,2% účinnú látku permethrinu.

Beaphar Šampón FR pre šteňatá 250ml
9,32 € 8,10 €

Krémový šampón pre šteňatá s citlivou pokožkou jemne čistí srsť a stará sa o jej lesklosť a ľahké rozčesávanie. Výťažky z harmančeka, bavlníka a pomarančového kvetu zanechávajú srsť voňajúcu a mäkkú. Beaphar Šampón FR pre šteňatá 250ml je vyvinutý veterinármi.

Beaphar Šampón pre bielu srsť 250ml
9,58 € 7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Superpremium šampón bez parabénov, obsahujúci extrakt z plesnivca a bambucké maslo.

Beaphar šampón proti svrbeniu 200ml
10,30 €

Špeciálne vyvinutý šampón pre psy a mačky trpiacimi podráždením pokožky v dôsledku ekzémov, bodnutie hmyzom atď

Beaphar Šampón proti strapateniu 2v1 250ml
9,58 € 7,30 €

Superpremium šampón 2 v 1 je určený pre psov s polodlhou a dlhou srsťou ako je napríklad yorkshirský teriér, dlhosrstá čivava, maltézsky psík, kokeršpaniel, zlatý retriever.

Beaphar Sprej pre svieži dych Fresh Breath 150ml
8,50 € 7,80 €

Sprej pre svieži dych je vhodný pre mačky i psov, stará sa o ich zuby, ďasná a odstraňuje zvyšky potravy. Účinne bojuje proti vzniku zubného kameňa a ničí baktérie spôsobujúce zubný povlak. Beaphar Sprej pre svieži dych Fresh Breath 150ml nevyžaduje použitie kefky na zuby.

Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml
9,50 €

Šampón pre psov s extraktmi z manga a kiwi zanecháva srsť psov lesklú a zdravú. Mastné kyseliny obsiahnuté v mangu vyživujú suchú srsť, vitamíny v kiwi majú revitalizačný efek. Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml je vyvinutý veterinármi.

Beaphar Doplnok stravy Chondro Fit 35ml
12,30 €

Doplnkové krmivo pre psy zabezpečuje zdravé a pružné kĺby. Výsledky sú viditeľné po 1–3 týždňoch, užívať tento liek je ale vhodné minimálne po dobu 1 mesiaca. Beaphar Doplnok stravy Chondro Fit 35ml je vhodný pre všetky psy rôznych plemien a veľkostí.

Beaphar Olej Bea lososový 425ml
11,90 €

Doplnok stravy pre psov je vhodný pre akékoľvek plemeno. Chutný olej ľahko pridáte do kŕmenia svojmu miláčikovi a pomôžete mu tak udržať zdravé srdce a krvný obeh. Beaphar Olej Bea lososový 425ml tiež zaistí správne trávenie.

Beaphar CARE+ Junior králik 250 g
5,30 €

Krmivo pre mladé králiky je 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar CARE+ Junior králik 250 g patrí do superprémiovej kategórie krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich huňatých maznáčikov.

Beaphar CARE + králik 250 g
5,30 €

Krmivo pre králiky **je 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má **rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar CARE + králik 250 kg je v superprémiovej kategórii krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich huňatých maznáčikov.

Beaphar CARE + pieskomily 700 g-30%
8,61 € 5,98 €

Výpredaj

Krmivo pre pieskomily je 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar CARE + pieskomily 700 g je v superprémiovej kategórii krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich maznáčikov.

Beaphar Nature Guinea Pig
8,20 €

Krmivo pre morčatá disponuje zvýšeným obsahom vitamínu C. Prispieva k správnej funkcii čriev vďaka vysokému podielu surovej vlákniny. Je ideálny pre prirodzené opotrebenie zubov. Beaphar Nature Guinea Pig je bez obsahu obilnín.

Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg
8,20 €

Krmivo pre králiky je vhodné od 10. mesiaca veku. Prispieva k správnej funkcii čriev vďaka vysokému podielu surovej vlákniny. Je ideálny pre prirodzené opotrebenie zubov. Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg je bez obsahu obilnín.

Beaphar Nature Rabbit Junior 1,25 kg
8,20 €

Krmivo pre králiky je vhodné do 10. mesiaca veku. Prispieva k správnej funkcii čriev vďaka vysokému podielu surovej vlákniny. Je ideálny pre prirodzené opotrebenie zubov. Beaphar Nature Rabbit Junior 1,25 kg je bez obsahu obilnín.

Beaphar Pochúťka Ferret Bits s malt pastou 35 g-25%
2,52 € 1,87 €

Výpredaj

Chrumkavé maškrty pre fretky sú s prídavkom maltovej pasty. Tá pomáha zmierniť tvorbu chumáčov chlpov v zažívacom trakte a predchádza tak črevným ťažkostiam. Beaphar Pochúťka Ferret Bits s malt pastou 35 g sa stane obľúbenou maškrtou vašej fretky.

Beaphar šampon pro fretky
4,80 €

Jemný šampon vyvinutý pro čištění špinavé srsti a k odstranění přírodního pachu spojeného s fretkami.

Beaphar masť na packy (40 ml)
4,80 €

Ochranná masť na packy k ochrane pred posypovú solou aj rozpálenými povrchy chodníkov a ciest.

Beaphar Play Spray

Beaphar Play Spray

Hodnotenie: 4
7 €

Výcvikový přípravek pro kočky v rozprašovači.

Beaphar Odpudzovač Stop It Exterier Sprej 400ml
11,61 € 9,90 €

Výcvikový prípravok pre psov a mačky, ktorý ich odnaučí chodiť na vami vybrané miesta. Použitie je rýchle a bezpečné, vôňa nie je škodlivá, len nepríjemná. Beaphar Odpudzovač Stop It Exterier Sprej 400ml používajte len vo vonkajšom prostredí.

Beaphar Doplnok stravy Irish Cal Tablets 150tbs
11,20 €

Vyvážený doplnok stravy pre šteňatá a gravidné alebo dojčiace zvieratá je bohatý na minerály a látky, ktoré podporujú zdravý vývoj kostí a zubov. Tablety ľahko pridáte do krmiva. Beaphar Doplnok stravy Irish Cal Tablets 150tbs je prevenciou proti chorobám ako je krivica alebo anémia.

Beaphar CARE + králik 5 kg

Beaphar CARE + králik 5 kg

Hodnotenie: 4,5
46,30 €
+ doprava zadarmo

Krmivo pre králiky **je 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má **rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar CARE + králik 5 kg je v superprémiovej kategórii krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich chundelatých maznáčikov.

Beaphar Krmivo CARE + osmák 700 g
9 €

Krmivo pre osmákyj e 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar Krmivo CARE + osmák 700 g je v superprémiovej kategórii krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich maznáčikov.