Bayer Garden Sanium ultra AL
10,01 €

Postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu zeleniny, byliniek a ovocných stromov.

Bayer Garden Sanium ultra - viac veľkostí
2,77 €

Postrekový prípravok vo forme emulzie olej vo vode určený na reguláciu výskytu širokého spektra živočíšnych škodcov na mnohých plodininách.

Bayer Garden Multirose

Bayer Garden Multirose

Hodnotenie: 5
5,44 €

Kombinovaný prípravok pre ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám.

Bayer Garden Fungimat al magnicur
10,31 €

Postrekový fungicídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu ruží, okrasných a izbových rastlín proti hubovým chorobám, po použití dôjde k potlačeniu choroby a zároveň sa na listoch vytvorí ochranný povlak.

Bayer Garden Quick magnicur
6,07 €

Postrekový fungicídny prípravok vo forme suspenzného koncentrátu na ochranu viniča a jahôd proti botrytíde a čerešní proti monilióze.

Bayer Garden Magnicur energy
4,49 €

Systémový kombinovaný fungicíd vo forme kvapalného koncentrátu na riedenie vodou s preventívnym aj kuratívnym (liečebným) účinkom, určený k hubeniu pôdnych a listových chorôb v zelenine, zároveň aj proti padaniu klíčiacich rastlín, nekróze koreňov, chorobe stoniek a nadzemných častí rastlín.

Bayer Garden Magnicur Fungimat
7,71 €

Prípravok vo forme koncentrátu na ochranu ruží proti múčnatke, čiernej škvrnitosti a hrdzi, okrasných rastlín proti múčnatke a hrdzi a krušpánu proti Cylindrocladium buxicola.

Bayer Garden Aliette 80 wg
3,74 €

Prípravok vo forme prášku určený na ochranu jahôd, uhoriek, tekv. zeleniny, semien buka a chmeľu proti hub. chorobám.