Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bayer Panenka Lisa, 46 cm Bayer Happy People Traktor CLAAS na diaľkové ovládanie so svetlom
Bayer Panenka Lisa, 46 cm

Roztomilá interaktivní panenka Lisa je vysoká 46 cm a má měkké tělo.

Hovoří 50 různými větami včetně písní pouhým stiskem břicha.

Zpívat s Lisou, malovat s ní nebo vozit ji v kočárku pro panen…

môžete mať 29.09 - 03.10

Partner: Fonetip
Bayer Bruder Happy People Kombajn CLAAS na diaľkové ovládanie Bayer Happy People Traktor CLAAS na diaľkové ovládanie so svetlom
Bayer Bruder Happy People Kombajn CLAAS na diaľkové ovládanie

Kombinovať Claas Lexion je lojálna kópia reálneho kombajn. Má funkciu úplného ovládania a triedenia. Funkčné predné a zadné svetlá. Otočné kolesá, mechanická kosačka, kolísavá výstupná trubica a tesniaca obilnina. Kombinovaný je diaľkovým ovládaním s frekvenciou 2,4 GHz.

môžete mať 05.10 - 10.10

Partner: Popron.sk
Bayer Happy People Traktor CLAAS na diaľkové ovládanie so svetlom Bayer Happy People Traktor CLAAS na diaľkové ovládanie so svetlom
Bayer Happy People Traktor CLAAS na diaľkové ovládanie so svetlom

Traktor CLAAS je vernou kópiou skutočného traktora. Má plnú funkciu riadenia a radenie. Funkčné predné, zadné svetlá a otočné kolesá. Traktor je na diaľkové ovládanie s frekvenciou 2,4 GHz. Traktor je na batérie 4×AA, ovládač 2×AAA. Batérie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 6 rokov.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Popron.sk

Firma BAYER CHIC 2000 je nemecká spoločnosť. Vznikla 1. 2. 1980 rozdelením pôvodnej spoločnosti na výrobu kočíkov. V deväťdesiatych rokoch 20. storočia spoločnosť zakúpila výrobný závod v Ázii, kam bola postupne presunutá výroba z Nemecka. Znížením výrobných nákladov bolo možné viac investovať do nových technológií a materiálov, do zlepšovania kvality a funkčnosti pôvodných výrobkov a do vývoja nových typov kočíkov. Spoločnosť spravidla jedenkrát ročne dopĺňa sortiment o úplne nový produkt.

Získané skúsenosti z výroby kočíkov pre bábiky logicky vyústili v rozšírení firmy. V roku 2006 založili majitelia spoločnosti dcérsku spoločnosť s názvom CHIC 4 BABY. Nová spoločnosť začala s výrobou kvalitných detských kočíkov a neskôr rozšírila výrobu o sedačky, detské postieľky a ďalšie príslušenstvo pre bábiky.