Bauck HOF Bio Bezlepkové ovocné müsli 325g
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chutné müsli je výbornou alternatívou müsli pre celiakov. kúsky sušeného ovocie s lupienkami vytvárajú dohromady lahodnú raňajkách, ale nielen raňajkami. Vyvážené nutričné ​​zloženie zabezpečí kvalitný štart dňa. Obsah vlákniny dlho zasýti. Müsli neobsahuje lepok.


Bauck HOF Bio Falafel 160g, bezlepková zmes
1,80 €

Falafel – bezlepková zmes 160g, BIO, vyrobené len z bezlepkových surovín (prirodzene bezlepkové) Zloženie: cícerová drť, cícerová múka, rasca, česnaek, petržlen, koriander, biele korenie, morská soľ. .


Bauck HOF Bio Melasa z cukrovej repy 450g
3,90 €

Je vyrobená z cukrovej repy z ekologického poľnohospodárstva ako prírodné sladidlo bez farbív a konzervantov. Melasa je tmavohnedý hustý sirup, ktorý vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe cukru.


Bauck HOF Bio Musli ovsené čokoládové bezlepkové 425g
4,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Müsli čokoládové -bezlepkové je vhodné na raňajky s mliekom, šťavou, tvarohom, alebo pre pečenie chleba, do rožkov, sušienky aj cereálne tyčinky. Produkcia ovsa pre Bauckhof sa pestuje v špeciálnom projekte partnerských poľnohospodárov.


Bauck HOF Bio Ovocný koláč 400 g - bezlepková zmes
3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ovocný koláč 400g, BIO, BEZLEPKOVÁ zmes na výborný ovocný koláč, veľmi jednoduchá a veľmi rýchla príprava, najlepšie bezlepková zmes od Bauckhof, Zloženie: trstinový cukor, kuk. škrob, ryžová múka, tapiokový škrob, kypriaci prášok, morská soľ, burbon-vanilka.


Spoločnosť Bauck HOF patrí k priekopníkom medzi výrobcami zdravej výživy a biodynamickým poľnohospodárstvom.

Spoločnosť Bauck HOF patrí k priekopníkom medzi výrobcami zdravej výživy a biodynamickým poľnohospodárstvom.