Bauck HOF Bio Falafel 160g, bezlepková zmes
1,80 €

Grécky tradičný recept na Falafel s pridaným rascou, cesnakom, koriandrom a korením, pre lepšiu chuť. Základ napriek tomu tvorí zmes cícera a cizrnové múky pre optimálnu konzistenciu. Pokrm vhodný pre celiakov a vegetariánov. zo surovín prírodného poľnohospodárstva, bez chémie.

Bauck HOF Bio Bezlepkové ovsené vločky 475g
3,20 €

Bezlepkový výrobok tej najvyššej kvality. Vhodné pre osoboy trpiaci celiakiou. Energetická hodnota na 100g: Energia 1548 kJ / 367 kcal Tuky 6,2 g Sacharidy 61,0 g Cukor 1g Soľ 0,03g Neobsahuje alergény.

Bauck HOF Bio Brownies - čokoládový koláč bezlepková zmes 400g
4,30 €

BIO bezlepková zmes na anglický čokoládový koláč brownies 400g Zloženie – základný suroviny: kukuričná a ryžová múka, trstinový cukor, extra kvalitná horká čokoláda 15% hmotnosti, kakao, boubonská vanilka Bezkonkurenčná kvalita zmesy, vynikajúce upečený koláč už za 25 min pečenia a 5 min prípravy,

Bauck HOF Bio Krúpy špaldová 500 g
2,70 €

Krupica špaldová celozrnná je hodnotnejší alternatíva oproti klasickej krupicu pšeničné. Možno ju použiť na prípravu kaší, halušiek, lievancov či nátierok. špaldová krupica obsahuje dôležité zložky, ktoré sú pre ľudský organizmus potrebné napr. vitamíny, bielkoviny, tuky, atď.

Spoločnosť Bauck HOF patrí k priekopníkom medzi výrobcami zdravej výživy a biodynamickým poľnohospodárstvom.

Spoločnosť Bauck HOF patrí k priekopníkom medzi výrobcami zdravej výživy a biodynamickým poľnohospodárstvom.