BARVY NA TRAKTORY

BARVY NA TRAKTORY AMMANN ve spreji 2-K PUR 400ml, ŽLUTÁ

BARVY NA TRAKTORY AMMANN ve spreji 2-K PUR 400ml

12,71 €

Jedná sa o veľmi mechanicky odolnú 2-zložkovú polyuretánovou farbu 2v1 tzn. základ aj vrch v jednom nátere, ktorá sa tuží a používa sa pre mimoriadne odolný náter – nástrek poľnohospodárskych strojov, traktorov, vlečiek a ďalších podobných typov vozidiel. Tento odtieň je originálny AMMANN.

BARVY NA TRAKTORY ANNABURGER ve spreji 2-K PUR 400ml, ČERVENÁ POLOLESK

BARVY NA TRAKTORY ANNABURGER ve spreji 2-K PUR 400ml

12,71 €

Jedná sa o veľmi mechanicky odolnú 2-zložkovú polyuretánovou farbu 2v1 tzn. základ aj vrch v jednom nátere, ktorá sa tuží a používa sa pre mimoriadne odolný náter – nástrek poľnohospodárskych strojov, traktorov, vlečiek a ďalších podobných typov vozidiel. Tento odtieň je originálny ANNABURGER.

BARVY NA TRAKTORY AVIA ve spreji 2-K PUR 400ml, MODRÁ

BARVY NA TRAKTORY AVIA ve spreji 2-K PUR 400ml

12,71 €

Jedná sa o veľmi mechanicky odolnú 2-zložkovú polyuretánovou farbu 2v1 tzn. základ aj vrch v jednom nátere, ktorá sa tuží a používa sa pre mimoriadne odolný náter – nástrek poľnohospodárskych strojov, traktorov, vlečiek a ďalších podobných typov vozidiel. Tento odtieň je originálny AVIA.

BARVY NA TRAKTORY AVIA, Vrchná syntetická lesklá farba, ČIERNÁ POLOLESK, 1KG

BARVY NA TRAKTORY AVIA, Vrchná syntetická lesklá farba

12,52 €

Jedná sa o kvalitnú syntetickú vrchnú farbu v originálnych odtieňoch AVIA traktorov, ktorá vám bude pasovať na váš poľnohospodársky stroj. Tento typ syntetickej farby je odolný vode, slniečku a poveternostným vplyvom. Náter (nástrek) odporúčame prevádzať 1–2 krát. Vhodný na rýchle opravy