Barry M Ceruzka a tónovaný gél na obočie Dual Ended (Brow Wand)
9,40 €

Multifukčný pomôcka na úpravu a zvýraznenie vášho obočia. Obsahuje ceruzku na obočie so šikmým hrotom pre precízne vyplnenie obočie a definíciu jeho tvaru a ďalej tónovacie gél s dlhotrvajúcou receptúrou pre zväčšenie objemu, zvýraznenie farby a fixáciu tvaru.

Barry M Objemová riasenka Showgirl (Extra Volume Mascara) 7 ml
7,80 €

Tajomstvom objemovej riasenky Barry M Showgirl Extra Volume Mascara je okrem moderného zloženie zaoblený špirálovitý kefka, ktorý orámuje vaše oči tak, ako ste ich doteraz nevidela. Samozrejme si to všimne aj vaše okolie a bude nadšené. Oslňujte svet vďaka riasenke Barry M.

Barry M Peeling na pery Peppermint (Lip Scrub) 25 g
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Získajte nádherne hladké pery s exfoliačným cukrovým peelingom Barry M s osviežujúcou vôňou mäty. S obsahom vitamínu E a olivového oleja, ktoré pomáhajú predchádzať a zvrátiť poškodenie pier a avokádových a jojobových olejov na zmäkčenie a hydratáciu.

Barry M Peeling na pery Watermelon (Lip Scrub) 25 g
7,80 €

Novinka

Získajte nádherne hladké pery s exfoliačným cukrovým peelingom Barry M v lahodnom odtieni vodného melónu. S obsahom vitamínu E a olivového oleja, ktoré pomáhajú predchádzať a zvrátiť poškodenie pier a avokádových a jojobových olejov na zmäkčenie a hydratáciu.

Barry M Riasenka Lash Vegas 2 (Mascara) 7 ml
7,80 € 6,80 €

Riasenka Barry M Lash Vegas 2 je vybavená špeciálnym špirálovým kefkou, ktorý precízne oddeľuje riasy jednu od druhej a umožňuje tým ich perfektné nalíčenie a opticky predlžuje ich dĺžku.

Barry M Rúž Velvet Lip Paint 3,5 g
8,20 € 7,70 €

Rúž vďaka vysokej pigmentácii dodá vašim perám matný efekt. Po použití budú pery vyživené a hydratované. Zamatové farby majú dlhotrvajúci účinok, ktorý určite oceníte.