Barbicide Ship-shape 1000ml

Barbicide Ship-shape 1000ml

9,95 €

Prostriedok na účinné odstránenie laku na vlasy, pomád, krémov a iných nečistôt zo všetkých povrchov. Ship shape je parádnym prostriedkom na čistenie nástrojov a zariadení v každom salóne.

Partner: BEARDGURU
Barbicide roztok, Veľkosť 480ml

Barbicide roztok, Veľkosť 480ml

10,36 €

BARBICIDE CORONAVIRUS UPDATE: "s rastúcou obavou z koronavírusu chceme svojich zákazníkov uistiť, že náš produkt bol testovaný nezainteresovaným laboratóriom a zistilo sa, že je efektívny proti ľudskému koronavírusu.

Partner: BEARDGURU

Barbicídne výrobky sú najlepším spôsobom sterilizácie nástrojov v kaderníckych salónoch a barbershopoch. Majú rôzne typy uvoľňovania na najvýhodnejšie čistenie miestnosti: sprej vo forme aerosólov, koncentrátov, pást, nádob s dezinfekčným prostriedkom atď. Výrobky sa rýchlo vyrovnávajú s čistiacimi povrchmi od lakov a kaderníckych tekutín. Vďaka efektívnemu čisteniu výrobkami Barbicide zostáva viac času pre zákazníkov, pretože rýchle čistenie náradia a dezinfekcia - viac návštevníkov, ktorí môžu byť obsluhovaní. Používanie výrobkov z Barbicidu môže slušne ušetriť na nákupoch iných produktov na ničenie škodcov.