BALSAMIS  zmätňujúce hodvábne sérum 30ml

BALSAMIS zmätňujúce hodvábne sérum 30ml

25 €
Doprava zadarmo
Novinka

Sérum slúži pre regeneráciu pokožky tváre, šije a dekoltu s hydrolyzovaným hodvábom a vitamínom E, vynikajúci aj ako podklad pod make-up. Zjemňuje a zmatňuje pleť, vyhladzuje vrásky, zmenšuje viditeľnosť pórov, zabraňuje usadzovaniu make-upu.

Partner: Widerio
BALSAMIS  bronzujúce hodvábne sérum 30ml

BALSAMIS bronzujúce hodvábne sérum 30ml

25 €
Doprava zadarmo
Novinka

Sérum slúži pre regeneráciu a tónovanie pokožky tváre, šije a dekoltu s hydrolyzovaným hodvábom a vitamínom E, vynikajúci aj ako podklad pod make-up. Dodáva jemne opálený vzhľad, zjemňuje pleť, vyhladzuje vrásky, zmenšuje viditeľnosť pórov, zabraňuje usadzovaniu make-upu.

Partner: Widerio
BALSAMIS  rozjasňujúce hodvábne sérum

BALSAMIS rozjasňujúce hodvábne sérum

27,20 €
Doprava zadarmo
Novinka

Sérum slúži pre regeneráciu a rozjasnenie pokožky tváre, šije a dekoltu s hydrolyzovaným hodvábom, arganovým a makadamiovým olejom a vitamínom A a E, vynikajúci aj ako podklad pod make-up. Zjemňuje pleť, dodáva jej mladistvý vzhľad, vyhladzuje vrásky, zmenšuje viditeľnosť pórov.

Partner: Widerio

Firma pôsobí v oblasti kozmetiky, špecializuje as najmä na hodvábne pleťové séra. Pri ich výrobe sa dodržuje najlepší pomer prírodných surovín, olejov a vitamínov, aby výsledný produkt bol čo najúčinnejši a najpríjemnejší.