Ballarini FERRARA tortová forma 26 cm
34,34 €
33,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Tortová forma 26 cm nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálna pre zdravé pečenie. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodná do umývačky riadu.


Ballarini Portofino hrniec 20 cm s pokrievkou-29%
84,99 €

59,82 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 20 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Ballarini Portofino WOK 28 cm-28%
102,99 €

73,42 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľmi kvalitná WOK panvica je vhodná špeciálne pre milovníkov ázijskej kuchyne! Panvica je vhodná na všetky typy sporákov vrátane veľmi obľúbenej indukcie a môže sa umývať v umývačke riadu.


Ballarini FERRARA rajnica 24 cm-20%
44,24 €

35 €

Akcia

Rajnica s priemerom 24 cm nového rau FERRARA od značky Ballarini je ideálna pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodná do umývačky riadu. Kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini Portofino hrniec 24 cm s pokrievkou-17%
102,99 €

84,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 24 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Ballarini Cortina Granitium hrniec 24 cm
48,99 €
46,57 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Do hrnca Ballarini Cortina Granitium sa zmestí až 4,5 litra tekutiny. Úplne nový rad poteší hneď niekoľko vašich zmyslov. Nezávadné hliníkové jadro poskytuje dokonalý, rýchly a rovnomerný rozvod teploty.


Ballarini Cortina Granitium grilovacia panvica-17%
55,99 €

46,22 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Grilovacia panvica v nevšednom a jedinečnom dizajne pripomínajúca žulový kameň. Rad Cortina Granitium od Ballarini je na prvý pohľad úplne iný a poteší hneď niekoľko vašich zmyslov. Nepriľnavý, extrémne odolný povrch je ideálny pre zdravé varenie.


Ballarini FERRARA wok 28 cm
48,61 €

42,34 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Panvica wok s priemerom 28 cm nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálna pre zdravé smaženie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodná do umývačky riadu. Kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini FERRARA hrniec 16 cm + sklenená pokrievka-19%
48,61 €

38,90 €

Akcia

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini Cortina Granitium panvica WOK 28 cm
37 €
34,57 €

Akcia

WOK panvica o priemere 28 cm v nevšednom a jedinečnom dizajne pripomínajúca žulový kameň. Rad Cortina Granitium od Ballarini je na prvý pohľad úplne iný a poteší hneď niekoľko vašich zmyslov. Nepriľnavý, extrémne odolný povrch je ideálny pre zdravé varenie.


Ballarini FERRARA pánev hluboká 24 cm
44,24 €

38,46 €

Akcia

Hluboká pánev s průměrem 24 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini FERRARA wok 36 cm s pokrievkou
105,47 €
100,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Panvica wok s priemerom 36 cm s pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálna pre zdravé smaženie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodná do umývačky riadu. Kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini Cortina Granitium panvica 28 cm
37,99 €
34,92 €

Akcia

Panvica s priemerom 28 cm v nevšednom a jedinečnom dizajne pripomínajúca žulový kameň. Rad Cortina Granitium od Ballarini je na prvý pohľad úplne iný a poteší hneď niekoľko vašich zmyslov. Nepriľnavý, extrémne odolný povrch je ideálny pre zdravé varenie.


Ballarini Portofino rendlík 16 cm s ručkou
66,99 €

61,76 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rajnicu z radu Portofino o priemere 16 cm od spoločnosti Ballarini môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry aj do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Originálny dizajn je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk.


Ballarini FERRARA pánev hluboká 28 cm
53,18 €

46,22 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hluboká pánev s průměrem 28 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini FERRARA hrniec 20 cm + sklenená pokrievka
57 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s priemerom 20 cm so sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini FERRARA rajnica 16 cm s rúčkou
46,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rajnica s priemerom 16 cm s rúčkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálna pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodná do umývačky riadu. Kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini FERRARA rajnica 28 cm
62,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rajnica s priemerom 28 cm nového rau FERRARA od značky Ballarini je ideálna pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodná do umývačky riadu. Kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini Portofino panvica 20 cm-20%
57,99 €

46,22 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásna panvica o priemere 20 cm je vhodná na všetky druhy sporákov vrátane indukcie, do rúry i do umývačky. Panvica neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Ballarini AMALFI panvica 26 cm
35,70 €

Panvica s priemerom 26 cm je vyrobená pod značkou Ballarini, séria Amalfi. Panvica s trojvrstvovým nepriľnavým povrchom, na ktorý nemusíte používať tuk, má ukazovateľ teploty thermopointem v rúčke.


Ballarini Cortina Granitium panvica 20 cm
25,99 €

23,27 €

Akcia

Úplne nový rad Cortina Granitium prináša panvicu o priemere 20 cm. Nepriľnavý, extrémne odolný povrch je ideálny pre zdravé varenie. Originálny dizajn je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk .


Ballarini FERRARA hrniec 24 cm + sklenená pokrievka
75,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini FERRARA pánev 24 cm-20%
38,81 €

30,69 €

Akcia

Pánev s průměrem 24 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini FERRARA pánev 26 cm-15%
38,81 €

32,98 €

Akcia

Pánev s průměrem 26 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini FERRARA pánev 28 cm-16%
44,24 €

36,86 €

Akcia

Pánev s průměrem 28 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini FERRARA pánev 32 cm
53,06 €

46,22 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pánev s průměrem 32 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini FERRARA pekáč 30x22 cm
48,61 €
46,63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pekáč 30×22 cm nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé pečenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.


Ballarini FERRARA pekáč 35x25 cm
57,48 €
54,06 €
+ doprava zadarmo

Pekáč 35×25 cm nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé pečenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.


Ballarini Portofino panvica 28 cm
77,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Panvica so špičkovo nepriľnavým povrchom Granitium s prísadou minerálov naviac neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Originálny dizajn je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk.


Ballarini Cortina Granitium rajnica 16 cm s rúčkou
29,95 €
27,15 €

Akcia

Rajnica s rúčkou Ballarini v originálnom dizajne je veľmi príjemná na pohľad i na dotyk. Produkty radu Cortina Granitium môžete používať v rúre a sú odolné voči teplotám do 160 °C.


Ballarini Cortina Granitium hlboká panvica 28 cm
44,99 €

38,81 €

Akcia

Úplne nová rada Cortina Granitium prináša originálny dizajn, ktorý je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk. Vysoká panvica o priemere 28 cm je vďaka extrémne nepriľnavému povrchu ideálna pre zdravé varenie.


Ballarini Portofino grilovacia panvica-18%
80,99 €

65,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Grilovacia panvica so špičkovo nepriľnavým povrchom Granitium s prísadou minerálov naviac neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Originálny dizajn je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk.


Ballarini Portofino rajnica 24 cm-44%
76,99 €

42,81 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Túto krásnu rajnicu z radu Portofino spoločnosti Ballarini môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry aj do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Originálny dizajn je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk.


Ballarini Portofino rajnica 28cm
88,99 €

77,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásnu rajnicu z radu Portofino o priemere 28 cm spoločnosti Ballarini môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry aj do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Originálny dizajn je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk.


Ballarini Portofino panvica 24 cm
68,99 €
65,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásna panvica o priemere 24 cm je vhodná na všetky druhy sporákov vrátane indukcie, do rúry i do umývačky. Panvica neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Ballarini Cortina Granitium panvica 24 cm-15%
31,99 €

27,15 €

Akcia

Úplne nový rad Cortina Granitium prináša panvicu o priemere 24 cm. Nepriľnavý, extrémne odolný povrch je ideálny pre zdravé varenie. Originálny dizajn je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk.


Ballarini Cortina Granitium panvica 26 cm
35,99 €

31,04 €

Akcia

Nový rad Cortina Granitium od Ballarini je na prvý pohľad úplne iný a poteší hneď niekoľko vašich zmyslov. Panvica s priemerom 26 cm v nevšednom a jedinečnom dizajne pripomínajúca žulový kameň. Nepriľnavý, extrémne odolný povrch je ideálny pre zdravé varenie.


Ballarini FERRARA pánev 20 cm
29,48 €
26,80 €

Akcia

Pánev s průměrem 20 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini je vedúcou značkou vo vyššej triede nepriľnavého riadu. Charakterizuje ju silné puto k talianskej a medzinárodnej kuchyni. Heslom výrobcu je: „Budúcnosť tradície“. Značka Ballarini je v centre pozornosti zásluhou netradičného projektu posilnenia značky ako technicky vyspelého partnera pre kvalitnú kuchyňu. V Európe je Ballarini z hľadiska objemu vyrobeného tovaru jednou z najdôležitejších spoločností. Je aj vedúcou spoločnosťou v smere technológie, dizajnu a vývoja.

Ballarini je vedúcou značkou vo vyššej triede nepriľnavého riadu. Charakterizuje ju silné puto k talianskej a medzinárodnej kuchyni. Heslom výrobcu je: „Budúcnosť tradície“. Značka Ballarini je v centre pozornosti zásluhou netradičného projektu posilnenia značky ako technicky vyspelého partnera pre kvalitnú kuchyňu. V Európe je Ballarini z hľadiska objemu vyrobeného tovaru jednou z najdôležitejších spoločností. Je aj vedúcou spoločnosťou v smere technológie, dizajnu a vývoja.