Balada Coffee Ecuador Altura el Oro, 250 g, zrno
9 €

Táto prémiová vysokohorská 100% arabica z Ekvádoru vyniká svojím bohatým plným telom s podtónom kvetín, jemnou aciditiou a vynikajúcou arómou. Pochádza z najjužnejšej pobrežnej provincie El Oro, ktorá dala káve svoje meno.


Balada Coffee Panama SHB Boquete, Hacienda La Esmeralda, 250 g, zrno
9 €

Panama SHB Boquete je výberová káva vysokohorskej 100% arabiky ponúkajúca plné telo s tónmi orieškov a horkej čokolády. Pochádza z presláveného farmárskeho družstva Hacienda La Esmeralda a je typická svojou príjemnou, vyváženou a plnou chuťou.


Balada Coffee Bolivia Organic Colonial Caranavi, 250 g, zrno
9 €

Táto čerstvo pražená 100% bio arabika je význačná svojím plným, ale jemným telom s nádychom orieškovej a ľahko korenenej chuti. Pochádza z lesov na severe Bolívie, kde je pestovaná bez použitia pesticídov a chemických hnojív.


Balada Coffee Espresso Barista+ 250 g, zrno
8,50 €

Espresso Barista+ je zrnková káva s plným telom a nádychom do mandlí. Ide o zmes Arabicy 80% a Robusty 20%. Káva je čerstvo pražená v Českej republike.


Balada Coffee Espresso Grand Barista 100% 250 g, zrno
8,50 €

Espresso Grand Barista je 100% Arabica s prívlastkom SHB (Strictly High Bean) – káva pestovaná v nadmorskej výške od 1200 m. N m. Táto káva ponúka plné telo s tónmi orieškov a horkej čokolády.


Balada Coffee Jamaica Blue Mountain, 125 g, zrno
30,60 €

Jamaica Blue Mountain je prémiová káva z malého regiónu vysokých hôr, ktorých podnebie dáva káve plnú, jemne kyslastú a sladkú chuť. Má jedinečnú silnú arómu a vzhľadom k obmedzenému množstvu tejto kávy je po nej veľký dopyt.


Balada Coffee Kopi Luwak 100g, zrno
52,70 €
+ doprava zadarmo

Luxusná čerstvo pražená cibetková káva s jemnou karamelovou chuťou a ovocnými podtónmi od značky Balada Coffee.


Balada Coffee Mount Kenya Neyri Selection AA 250 g, zrno
9 €

Mount Kenya NEYRA Selection je káva, ktorej kvalitné zrná majú výnimočnú sladkú a ovocnú, prevažne ríbezľovú chuť. Pochádza z oblasti Nyeri, ktorá je preslávená pestovaním vysoko kvalitnej kávy.