Balada Coffee Kopi Luwak 100g, zrno
49,85 € 36,70 €

Luxusná čerstvo pražená cibetková káva s jemnou karamelovou chuťou a ovocnými podtónmi od značky Balada Coffee.

Balada Coffee Ecuador Altura el Oro, 250 g, zrno
8,40 €

Táto prémiová vysokohorská 100% arabika z Ekvádoru vyniká svojím bohatým plným telom s podtónmi kvetín, jemnou aciditou a vynikajúcou arómou. Pochádza z najjužnejšej pobrežnej provincie El Oro, ktorá dala káve svoje meno.

Balada Coffee Panama SHB Boquete, 250 g, zrno
8,40 €

Panama SHB Boquete je výberová káva vysohorskej 100% arabiky ponúkajúca plné telo s tónmi orieškov a horkej čokolády. V Balada Coffee dbajú na prémiovú kvalitu a z toho dôvodu oslovujú malé zoskupenie farmárov. Káve je typická svojou príjemnou, vyváženou a plnou chuťou.

Balada Coffee Espresso Barista+ 250 g
8,40 €

Zrnková káva s plným telom a podtónmi ovocia a kardamónu je zmesou 80% arabiky a 20% robusty. Espresso Barista+ je čerstvo pražená v Českej republike a každý deň prináša milovníkom kávy nezabudnuteľné zážitky.

Balada Coffee Bolivia Organic Colonial Caranavi, 250 g, zrno
8,40 €

Táto čerstvo pražená 100% arabika sa vyznačuje plným, ale jemným telom s nádychom orieškovou a ľahko korenenou chuťou. Pochádza z lesov na severe Bolívie, kde je pestovaná bez použitia pesticídov a chemických hnojív.

Balada Coffee Espresso Grand Barista 100% 250 g, zrno
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Čerstvo pražená zrnková káva je zmesou 100% arabík z Panamy a Kene. Espresso Grand Barista má vyváženú a plnú chuť, pretkanú horkými tónmi čokolády s ovocnou harmóniou.