Baktoma Bacto LB - laktobaktérie do jazierka - 0,5kg
25,60 €

Jazierka – laktobaktérie – prírodný laktobaktérie zabezpečujú výBorný zdravotný stav rýb vo Vašom jazierku či rybníčka (pre 100 m2) Prípravok Bacto LB je zmes fakultatívne anaeróbnych baktérií, enzýmov a živín nutných pre činnosť mikroorganizmov.

Baktoma Bacto JS - Štartovací baktéria do jazierka - 0,5 kg
25,60 €

Jazierka – štartovacie baktérie – prírodné štartovacie baktérie pre čisté záhradné jazierko alebo rybníček po zime bez bahna a rias (pre 40 m2) – Extra účinný. Výsledkom pôsobenia prípravku je čisté záhradné jazierko a rybníček bez siníc a zákalu po zimnom období.

Baktoma Bacto ZR - Zazimovač jazierok a rybníčkov - 0,5kg
25,60 €

Jazierka – Zazimovač – prírodný bakteriálne prípravok pre zazimovanie Vášho jazierka alebo rybníčka pri nízkych teplotách – extra účinný Výsledkom pôsobenia prípravku Bacto ZR je čisté záhradné jazierko a rybníček bez siníc a zákalu.

Baktoma Bacto DC - baktérie do čov - 0,5kg
8,58 €

Baktérie do ČOV – prírodné baktérie pre likvidáciu zápachu a organických usadenín alebo chrást vo Vašej čističke odpadových vôd (ČOV). Bacto DC je určený k rozkladu zvyškových organických nečistôt v domovej čistiarni odpadových vôd.

Baktoma Bacto ZS - baktérie do žúmp a septikov - 0,5kg
9,62 €

Baktérie do žúmp a septikov – prírodný bakteriálne prípravok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín alebo chrást vo Vašom septiku alebo žumpe. Bacto ZS je prostriedok určený pre rozklad organických nečistôt, usadenín a kalov v žumpách a septikoch.

Baktoma Bacto SO - baktérie do sifónov - 0,5kg
9,57 €

Baktérie do sifónov – prírodný bakteriálne prostriedok pre uvoľnenie a ošetrenie sifónu a odpadového potrubia. Bacto SO je úplne prírodný a ekologický vysoko účinný biologický prostriedok. Je určený k uvoľneniu a spriechodnenie upchatého a zaneseného odpadového potrubia a sifónu.

Baktoma Bacto AK - baktérie do akvária - 0,5kg
24,40 €

Baktérie do akvária – výsledkom pôsobenia prípravku Bacto AK v akváriách je rozklad organických usadenín na dne i vo vodnom stĺpci pomocou vysoko mobilných prírodných baktérií! Prípravok Bacto AK je zmes bakteriálnych spór, enzýmov a živín nutných pre činnosť mikroorganizmov.

Baktoma Bacto JR - baktérie do jazierka - 0,5kg
25,60 €

Baktérie do jazierka – prírodné bakteriálne prípravok pre dlhodobo čisté záhradné jazierko alebo rybníček (pre 15 m2) – Extra účinný. Výsledkom pôsobenia prípravku Bacto JR je čisté záhradné jazierko a rybníček bez siníc a zákalu. Dochádza k rozkladu organických usadenín na dne i vo vodnom stĺpci.

Baktoma Bacto KD - baktérie do drezu - 0,5kg
8,36 €

Baktérie do drezu – prírodný bakteriálne prostriedok pre uvoľnenie a ošetrenie sifónu alebo odpadového potrubia kuchynských drezov. Bacto KD je úplne prírodný a ekologický vysoko účinný biologický prostriedok.

Baktoma Bacto TL - baktérie do lapolov - 0,5kg
9,57 €

Baktérie do lapolov – prírodné bakteriálne výrobok pre likvidáciu tukov vo Vašom odpadovom potrubí a tukových lapolov vrátane odstránenie zápachu – Extra účinný. Ide o zmes baktérií a enzýmov určených pre rozklad tukov v odpadovom systéme a sifónu.

Baktoma Bacto UK - baktérie do kompostu - 0,5kg
7,79 €

Baktérie do kompostu – prírodné bakteriálne urýchľovač kompostov pre urýchlenie dozrievania záhradného kompostu sa zachovaním všetkých jeho živín a zahnojené hodnôt. Úplne prírodné a ekologický bio-aktívny výrobok Bacto UK urýchľovač kompostu je určený na urýchlenie kompostovania.

Baktoma Bacto ZA - Zazimovač žúmp a septikov - 0,5kg
9,89 €

Zazimovač žúmp a septiků- prírodné bakteriálne prípravok pre zazimovanie Vašej žumpy alebo septiku pri nízkych teplotách Bacto ZA je prostriedok určený pre rozklad organických nečistôt, usadenín a kalov v žumpách a septikoch.