BaBylissPRO Fén lesklý SL Ionic BAB5586GE
43 €

Profesionálny fén je veľmi ľahký, tichý a ľahko použiteľný. Tento fén má turmalínové vykurovacej špirály a disponuje ionizáciou. Keramicko turmalínový povrch zaisťuje rovnomerné rozloženie teploty a udržuje ju na rovnakej úrovni. Naviac je vybavený generátorom, ktorý vyvíja negatívne ióny.

BaBylissPRO Ľahký výkonný profesionálny fén BAB7000IRE
120,10 €
+ doprava zadarmo

Profesionálny luxusné fén s elektronicky riadeným motorom, ktorý bol vyvinutý v spolupráci Baby liss Pro a Ferrari. Unikátny bez uhlíkový motor má životnosť až 5. 000 hodín. EDM Technológia – Nová technológia elektronicky riadeného motora 5.

BaBylissPRO Profesionálna guľatá kefa 32 mm BABCB2E-13%
7,20 € 6,20 €

Výpredaj

Profesionálna guľatá kefa na vlasy vďaka keramickému povrchu dosahuje antistatických účinkov, ľahko kĺže po vlasoch a tým je menej namáha. Účinne tak bojuje proti krepovateniu a robí tak vlasy dokonale jemné a hebké.

BaBylissPRO Profesionálna ionizačná 3D trojkulma BAB2369TTE-11%
53,30 € 47,20 €

Výpredaj

Multifunkčná trojkulma dokáže vytvoriť prirodzené 3D lokne a zároveň sa dá použiť aj ako krepovací styler. Je vhodná pre všetky typy vlasov, ktoré vďaka ionizačnej technológii zanecháva prekrásne lesklé a hebké.

BaBylissPRO Profesionálna krepovačka 38 mm BAB2658EPCE
40,70 € 36,90 €

Výpredaj

Profesionálna krepovacia kulma vytvorí na vlasoch zvlnený vzor a dodá väčší objem vlasom. Rovnomerné rozloženie tepla uľahčuje výsledný styling, ktorý vydrží dlhšie. Plávajúce dosky dokonale dokážu absorbovať tlak na jednotlivé ich časti a tým aj dokonale rozloží tlak.

BaBylissPRO Profesionálna loknovacia kulma Mira Curl BAB2666E-14%
155,70 € 133,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nová verzia MIRA CURL s vylepšenou technológiou Vám umožňuje viac možností v stylingu. S inovatívnym automatickým keramickým barelom Vám MIRA CURL MKII umožní vytvoriť 3 rôzne druhy vĺn iba jedným stlačením tlačidla – úzke kučery, prirodzené vlny alebo voľné vlny.

BaBylissPRO Profesionálna loknovacia kulma Miracurl BAB2665E-11%
107,30 € 95 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Profesionálna loknovacia kulma Miracurl® BAB2665E je revolučná technická novinka, ktorá ponúka nekonečné tvorivé možnosti. Prakticky bez námahy sama vytvorí dokonalé lokne, vlny i kučery perfektného tvaru!.

BaBylissPRO Profesionálna žehlička na vlasy 24 mm BAB2072EPE-11%
60,30 € 53,40 €

Výpredaj

Maximálne efektívne žehlička na vlasy s povrchovou úpravou pomocou EP Technológia dokáže narovnať aj natočiť vlasy všetkých typov. EP Technológia: Mikrometrický metalický povrch aplikovaný galvanickým pokovovaním je technický proces, podobný tomu, ktorý sa vykonáva na šperkoch.

BaBylissPRO Profesionálna žehlička na vlasy EP Technology BAB2660EPE
38,50 €

Profesionálna žehlička na vlasy s EP Technológiou založenou na galvanickom pokovovanie zaistí jednoduché vyžehlenie vlasov bez poškodenia. Zanechá vlasy lesklé a hebké. Žehlička je vhodná pre všetky typy vlasov, predovšetkým na krátke a polodlhé vlasy.

BaBylissPRO Profesionálne krepovacie kulma 15 mm Crimping Iron 2310 EPCE
44,60 €

Profesionálne krepovacie kulma ponúka širokú škálu použitia a úprav vlasov. Perfektné pre objem korienkov vlasov a módne účesy. Inovatívny EP Technology 5. 0 – keramicko-titánová technológia zaručuje dlhú životnosť dosiek, teplo sa šíri rovnomerne a zaručuje dokonalú tepelnú stabilitu.

BaBylissPRO Profesionálny fén 4rtists STEEL FX
114,40 €
+ doprava zadarmo

Tento fén bol predovšetkým vyvinutý pre Barber salóny, je ideálny pre sušenie vlasov a fúzov. Ergonomický tvar fénu uľahčuje manipuláciu pri práci. Motor EDM Technology 5.

BaBylissPRO Profesionálny ionizačný fén Luminoso BAB6360
55,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme nový Luminous fén. Výkonný profesionálny fén zaistí rýchle a šetrné vysušenie vlasov. Špeciálny ventilátor bráni namotávaniu vlasov. Veľkou výhodou je nízka hmotnosť fénu, čo zaistí pohodlné používanie.

BaBylissPRO Profesionálny kontúrovací zastrihávač na vlasy a fúzy FX7880E
102,60 €
+ doprava zadarmo

Profesionálny akumulátorový kontúrovací strojček na vlasy s digitálnym motorom, s hlavicou z japonskej ocele so šírkou 30 mm. Pri napájaní 3 hodiny, doba prevádzky až 2 hodiny. Veľmi výkonný EDM motor a lítiová batéria. Veľmi jednoduché čistenie a výmena hlavice.

Francúzska značka BABYLISS PRO bola založená v 60. rokoch minulého storočia a už v tom čase patril Paríž k hlavným mestám svetovej módy, filmu a hudby. Francúzsky kaderník Lelièvre tu vynašiel prvú elektrickú kulmu na vlasy, ktorá sa okamžite stala bestsellerom. Produkty značky BABYLISS PRO používajú profesionálni kaderníci aj ženy vo viac ako 60 krajinách sveta.

Francúzska značka BABYLISS PRO bola založená v 60. rokoch minulého storočia a už v tom čase patril Paríž k hlavným mestám svetovej módy, filmu a hudby. Francúzsky kaderník Lelièvre tu vynašiel prvú elektrickú kulmu na vlasy, ktorá sa okamžite stala bestsellerom. Produkty značky BABYLISS PRO používajú profesionálni kaderníci aj ženy vo viac ako 60 krajinách sveta.