Baby Jogger CITY ELITE 2
649 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík City Elite od značky Baby Jogger jedinečne kombinuje dizajn, funkčnosť a technológiu. Unikátny systém skladania umožňuje sklopiť kočík jedným jednoduchým zatiahnutím za pás. Po zložení sa navyše automaticky zablokuje.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Elite

Hodnotenie: 5
564,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Babyjogger City Elite Vás prekvapí svojou skladnosťou, váhou iba 12 kg a zároveň nosnosťou 34 kg. Možno ho zložiť jednou rukou, patentovaný.

Baby Jogger skate
89,90 €

Skate ku kočíku od značky Baby Jogger je skvelým nápadom, ako povoziť aj staršieho súrodenca, keď malé dieťatko sedí v kočíku. Stúpadlo stačí jednoducho uchytiť na podvozok za kočík a unavené nožičky si môžu odpočinúť.

Baby Jogger City mini 2016-46%

Baby Jogger City mini 2016

Hodnotenie: 4,6
347,99 € 186,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Babyjogger City mini je kočík, ktorý unesie viac ako čakáte. Má patentovaný systém skladania, možno ho zložiť jednou rukou a váži len 7,6 kg.

Baby Jogger City Mini Zip
328 € 288 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Jogger City Mini Zips je ľahký, štýlový kočík. Dokonalý pre mestskú prevádzku, a pre cestovanie. Po zložení zaberie len 74,9 × 31,7 × 26 cm.

Baby Jogger KOČÍK CITY TOUR DOUBLE
529 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojitý kočík CITY TOUR DOUBLE od značky Baby Jogger je určený rodinám s viac ako jedným dieťaťom. Kočík sa skladá jednou rukou do kompaktných rozmerov a zmestí sa kdekoľvek. Bude tak ideálnou voľbou na výlety do mesta, nakupovanie aj na ďaleké cesty.

Baby Jogger Skate

Baby Jogger Skate

Hodnotenie: 5
76,54 € 75,10 €

Originálne príslušenstvo Baby Jogger Skate – stúpadlo pre druhé dieťa ku všetkým kočíkom Baby Jogger.

Baby Jogger CITY MINI GT 2
529 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík obľúbenej série City Mini GT 2 od značky Baby Jogger zaujme svojím štýlovým dizajnom, športovou siluetou a takmer neobmedzenými možnosťami jazdy po každom teréne. Veľká obratnosť a presná jazda sú poznať na každom obrubníku, zákrute alebo nerovnej ceste.

Baby Jogger City Select LUX 2017
782,60 €

Posledný kus za túto cenu!

City Select Lux – dokonalá funkčnosť kočíka City Select … a oveľa viacej. Nová verzia kočíka pre dvoch súrodencov, ktorá umožňuje ešte viac možností prestavby.

Baby Jogger City Lite

Baby Jogger City Lite

Hodnotenie: 5
272,20 €

Baby Jogger City Lite je ľahký, štýlový a všestranný kočík. Je dokonalý pre mestskú prevádzku, veľmi ľahko sa ovláda a je vhodný pre deti už od narodenia.

Baby Jogger taška cestovná - City Mini 2
67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická cestovná taška City Mini 2 Skatenod značky Baby Jogger unesie všetko potrebné, čo si chcete zabaliť na prechádzku, alebo návštevu. Taška má ramenný popruh, ktorý sa dá použiť aj ako pútko k zaveseniu na kočík.

Baby Jogger Držiak hrnčeka
24,10 €

Originálne príslušenstvo Baby Jogger držiak hrnčeka – držiak nápojov s univerzálnym úchytom ku všetkým kočíkom, nielen Baby Jogger.

Baby Jogger CITY MINI 4W 2
439 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík City Mini 4W 2 od značky Baby Jogger zaujme svojím štýlovým dizajnom, športovou siluetou a takmer neobmedzenými možnosťami jazdy po každom teréne. Veľká obratnosť a presná jazda sú poznať na každom obrubníku, zákrute alebo nerovnej ceste.

Baby Jogger Doplnkové sedadlo City Select LUX
264,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnkové sedadlo pre súrodencov je určené pre kočík City Select LUX. Zaisťuje dieťaťu maximálne pohodlie a komfort. Je užívateľsky príjemný a nadčasový. Proste s týmto kočíkom budete hviezda ulíc.

Baby Jogger City Tour LUX
427,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečné skladanie kočíka City tour umožňuje zloženie spoločne s vaničkou alebo sedadlom, bez toho, aby ste ich museli zložiť z rámu kočíku! Tento jedinečný mechanizmus skladania je veľmi komfortný pre rodičov. Vďaka automatickej blokácii po zložení, skladanie jednou rukou a extrémne kompaktných rozmerov po zložení je kočík City Tour LUX veľmi ergonomický, ľahko použiteľný a skladný.

Baby Jogger KOČÍK CITY TOUR 2
319 €

Posledný kus za túto cenu!

City Tour 2 športový kočík od značky Baby Jogger prekvapí svojou ľahkosťou a kompaktnosťou. Kočík navyše využijete až do 4 rokov (22 kg) dieťaťa. Môžete k nemu tiež pripevniť vaničku aj autosedačku skupiny 0+. Tým sa stane všestranným a praktickým sprievodcom dieťaťa na spoločných výletoch a prechádzkach.

Baby Jogger VANIČKA CITY ELITE 2 JET 2020
239 €

Vanička od značky Baby Jogger je určená pre kočík CITY ELITE 2 JET 2020. Vanička sa ľahko a rýchlo nasadí na rám kočíka a vášmu bábätku zaistí komfort počas cestovania.

Baby Jogger VANIČKA CITY TOUR DOUBLE JET 2020
149 €

Posledný kus za túto cenu!

Vanička od značky Baby Jogger je určená pre kočík City Tour Double. Vďaka jemne polstrovanej matraci poskytuje bábätku pohodlné miesto k odpočinku a spánku. Plyšový matrac s poťahom umožňuje čistenie a pranie v práčke.

Baby Jogger BASSINET KID CITY LUX korba
132 €

Posledný kus za túto cenu!

Bassinet Kit zaisťuje dieťaťu maximálne pohodlie. Vďaka príslušenstvu Baby Jogger Bassinet Kit prerobíte športovú sedačku na hlbokú vaničku na kočík City Select.

Baby Jogger KOČÍK CITY MINI 2
399 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík obľúbenej série City Mini od značky Baby Jogger zaujme svojou neobvyklou obratnosťou a funkčnosťou. Jeho kompaktná veľkosť a ovládateľnosť sú ideálne aj na dlhé cesty s deťmi.

Baby Jogger pláštenka City Mini 2 4W
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenka City Mini 2 4W od značky Baby Jogger je tou pravou na záchranu dieťaťa aj kočíku pred dažďom, alebo snehom. Vďaka číremu materiálu dieťatko nestratí prehľad o dianí okolo. Nenechajte sa prekvapiť nepriaznivým počasím a buďte vybavení ako superhrdina.

Baby Jogger pláštenka City Mini 2/GT Double
53,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenka City Mini 2/GT Double od značky Baby Jogger je tou pravou na záchranu detí aj kočíku pred dažďom, alebo snehom. Vďaka číremu materiálu deti nestratia prehľad o dianí okolo. Nenechajte sa prekvapiť nepriaznivým počasím a buďte vybavení ako superhrdina.

Baby Jogger pláštenka City Mini 2/GT2/Elite 2
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenka City Mini 2/GT2/Elite 2 od značky Baby Jogger je tou pravou na záchranu dieťaťa aj kočíku pred dažďom, alebo snehom. Vďaka číremu materiálu dieťatko nestratí prehľad o dianí okolo. Nenechajte sa prekvapiť nepriaznivým počasím a buďte vybavení ako superhrdina.

Baby Jogger pláštenka City Tour 2
39,90 €

Pláštenka City Tour 2 od značky Baby Jogger je tou pravou záchranou bábätka aj kočíku pred dažďom, alebo snehom. Vďaka číremu materiálu dieťatko nestratí prehľad o dianí okolo. Nenechajte sa prekvapiť nepriaznivým počasím a buďte vybavení ako superhrdina.

Baby Jogger VANIČKA CITY TOUR 2 JET 2020
149 €

Posledný kus za túto cenu!

Vanička od značky Baby Jogger je určená pre kočík City Tour 2. Vďaka jemne polstrovanej matraci poskytuje bábätku pohodlné miesto k odpočinku a spánku. Plyšový matrac s poťahom umožňuje čistenie a pranie v práčke.

Baby Jogger Moskytiéra - City Mini 2/GT2
34,90 €

Moskytiéra City Mini 2/GT2 od značky Baby Jogger je tou pravou na záchranu dieťaťa pred otravným hmyzom. Vďaka úžasne priedušnému materiálu dieťatku nehrozí prehriatie. Nenechajte sa prekvapiť nepríjemným bodnutím a buďte vybavení ako superhrdina.

Baby Jogger pláštenka City Mini 2/GT2
39,90 €

Pláštenka City Mini 2/GT od značky Baby Jogger je tou pravou na záchranu dieťaťa aj kočíku pred dažďom, alebo snehom. Vďaka číremu materiálu dieťatko nestratí prehľad o dianí okolo. Nenechajte sa prekvapiť nepriaznivým počasím a buďte vybavení ako superhrdina.