BABY born Staršia sestrička Soft Touch blondínka, 43 cm-19%
67,20 € 53,90 €

Akcia

„BABY born, to je moja trblietavé tričko!“ Sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na trblietavé oblečenie. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Dievčatko s dlhými blond vláskami nosí tričko s kapucňou a našitú trblietavú sukienku. Na nôžkach má jednoduché legíny s džínsovým vzhľadom. Celý model skvele dopĺňajú ružové tenisky.

BABY born s čarovným cumlíkom, dievčatko, 43 cm-17%
64,90 € 53,70 €

Akcia

BABY born dievčatko nedokáže pochopiť, prečo už musí ísť do postieľky. Vonku je ešte predsa svetlo. Mamička a otecko ale majú skvelý trik: stačí v ústach otočiť cumlíkom a BABY born sa zatvoria oči. Kiež by to bolo také jednoduché s každým bábätkom …

BABY born Kombinovaný kočík
84,90 € 71,90 €

Mamička a otecko chodia veľmi radi na dlhé prechádzky s BABY born v pohodlnom kočíku. Je jasné, že nie všetci rodičia bábik sú rovnako vysokí. Našťastie má kočík výškovo nastaviteľné madlo, ktoré môže byť upravené vo výške od 46 do 77 cm. Aby mohla BABY born pozorne sledovať všetko, čo sa deje okolo, sedí v kočíku pekne vystretá.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch „Jednorožec“, 43 cm-20%
74,50 € 58,90 €

Jednorožce sú proste jedinečné, rovnako ako sestričky. Jednorožčia Staršia sestrička BABY born je okúzľujúca malá bábika. V tylovej sukienke v dúhových farbách a v trblietavom tope vyzerá ako ozajstná rozprávková víla. Z dlhých blonďavých vláskov sa dajú tvoriť rôzne účesy. Stačí použiť kefu, dve špirálovité gumičky a štyri sponky. Čelenka s kvetinovými ozdobami účes ešte podčiarkne.

BABY born Soft Touch, dievčatko v džínsových šatôčkach, 43 cm
72,40 € 65,90 €

Exkluzívne

BABY born rada sníva o motýlikoch a bambulkách. Presne tak, nie o sladkostiach, ale o bambulkách. Našuchorené malé guličky a farebné motýle zdobia celý oblek BABY born. Legíny sú rôznymi farebnými motýlikmi doslova pokryté. Motýlik je našitý tiež na džínsových šatôčkach s roztomilými tylovým volánikmi a na ružovej čiapočke. So všetkým perfektne ladí ružové tričko s dlhým rukávom a fialové tenisky.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch, blondínka, 43 cm-20%
67,20 € 53,70 €

Akcia

„BABY born, to je moje trblietavé tričko!“ vyzerá to tak, že sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na trblietavému oblečeniu. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Staršia sestrička BABY born je síce o trochu staršia ako bábätko BABY born, majú ale rovnakú veľkosť, takže si oblečenie aj doplnky môžu jednoducho požičiavať.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch, brunetka, 43 cm-16%
64,40 € 53,90 €

Akcia

Staršia sestrička BABY born brunetka má zo všetkého na svete najradšej svojich súrodencov. Preto nosí tričko s veľkým nápisom LOVE a nohavice s džínsovým vzorom a potlačou farebných srdiečok. A pretože bábätko BABY born a jeho Staršia sestrička majú rovnakú veľkosť, môžu si jednoducho požičiavať oblečenie a doplnky. Aj keď výnimkou by mohli byť práve tieto obľúbené legíny.

BABY born Starší braček Soft Touch, 43 cm-16%
64,40 € 53,90 €

Akcia

To je ale nezbedník! Starší braček BABY born už zase svojej sestričke ukradol kefu na vlasy. A to má na svoje rozstrapatené vlásky vlastný hrebeň. Kto by ale odolal jeho uličníckemu výrazu a nezbednému pohľadu? Starší braček má telíčko z príjemného „Soft Touch“ materiálu a je stále v pohybe.

BABY born Soft Touch - dievčatko
62,15 € 54,90 €

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.

BABY born Vaňa ružová

BABY born Vaňa ružová

Hodnotenie: 4,4
46,10 € 39,90 €

„Ga-ga, ga-ga, ga-gaaa!“ Schovala si snáď BABY born do kúpeľne kačičku? Ale nie, to sú zvuky vychádzajúce z vane. Keď sa stlačí tlačidlo na boku vane, nohy v tvare kačičiek začnú blikať a počuješ veselú kačaciu melódiu.

BABY born Skúter na diaľkové ovládanie-20%
52,61 € 41,90 €

Uvoľnite cestu pre BABY born Skúter na diaľkové ovládanie. S týmto ružovým vozítkom sa môžeš prechádzať po izbe sem a tam, dopredu i dozadu. BABY born na ňom má veľa miesta, aby sa mohla pohodlne usadiť na širokom sedadle a mohla sa chytiť rúčkami za riadidlá.

BABY born s čarovným cumlíkom, chlapček, 43 cm
64,90 €

Novinka

„No panečku, ešte sa ti nechce spať?“ BABY born chlapček leží v posteli s očami otvorenými dokorán a cmúľa cumlík. Prišiel čas na trik, ktorý by ocenil každý rodič alebo opatrovateľka: stačí len otočiť cumlíkom v ústočkách a BABY born chlapček hneď zavrie oči. Keby to šlo takto jednoducho aj s ozajstnými bábätkami.

BABY born Staršia sestrička Česacia hlava s farebnými kriedami-24%
42,20 € 31,90 €

Česacia hlava má v blonďavých vláskoch niekoľko farebných pramienkov. Malé kaderníčky tak môžu vymýšľať nápadité účesy napríklad zapletením farebného pramienka do blonďavých vláskov a vytvoriť tak viacfarebný vrkôčik. Štyri gumičky a dve sponky vždy udržia nádherné kvalitné vlásky presne tam, kde majú byť.

BABY born Soft Touch Little, dievčatko, 36 cm-16%
40,60 € 33,90 €

Malé dievčatko s telíčkom z príjemného „Soft Touch“ materiálu má veľa funkcií a malí rodičia bábik už od dvoch rokov si s ňou užijú veľa zábavy. Rovnako ako iné bábätká, aj toto dievčatko má najradšej pitie z fľaštičky, jedlo a spánok. Keď sa dostatočne napije, pociká sa do plienky alebo do nočníka.

BABY born Súprava na 4 ročné obdobia, 43 cm
38,90 €

Na jeseň môže byť pekne daždivo. Ale malá módna stylistka BABY born sa riadi známym porekadlom, že nie je nič také ako zlé počasie, je len zlé oblečenie. Preto je tu súprava na štyri ročné obdobia, vďaka ktorej bude vždy tvoja bábika pripravená na prechádzku podľa počasia.

BABY born Súprava s plážovým stanom-24%
37,10 € 27,90 €

Sú prázdniny! Poďme na pláž. Na plytčine sa BABY born skúša plávať. Na pomoc si do vody priniesla koleso a krídelká s krásnym dizajnom amazonského pralesa.

BABY born Surprise Morská panna
43,60 € 37,90 €

Bocian bol na prázdninách v Atlantíde a späť so sebou priniesol morskú pannu. Bábätko veľkosti 28 cm je zabalené len v uteráku s kapucňou, ozdobenom krásnou plutvou. Keď ponoríš do vody žltú hviezdicu, uvidíš, aké skrýva prekvapenie! Vnútri sa schovávajú plavky pre morskú pannu. Teraz môžeš bábätko obliecť.

BABY born Bicykel s košíkom
42,65 € 35,90 €

BABY born sa tak rada bicykluje. Prepracovaný dizajn bicykla je všetko možné, len nie nuda. Bielo lakovaný základ, mentolovo zvýraznené najdôležitejšie časti, kvetinový vzor a ružový stred kolies. Ozdobné strapce na riadidlách si veselo vejú vo vetre a modré svetielko v tvare medvedíka Bruna bliká, aby si BABY born každý všimol.

BABY born Kočík golfky so sieťkou-21%
19,57 € 15,30 €

Akcia

,,BABY born, myslím, že už máme dosť kamienkov v tvare srdiečok!" Sieťka za sedadlom už je preplnená. Vo svojom kočíku zvládne malá objaviteľka pozorovať všetko, čo sa deje okolo, a pritom si ešte vyberať tie najkrajšie kamienky. Systém žltých bezpečnostných pásov drží BABY born pekne v bezpečí sedadla.

BABY born Surprise Stromový domček-18%
48 € 38,90 €

Bocian a ďateľ spoločne postavili stromový domček. V dvojpodlažnom domčeku býva exkluzívne bábätko BABY born Surprise v roztomilom ružovom body a trblietavými žlto-oranžovými krídlami. V domčeku aj okolo je naozajstný zábavný park.

BABY born My First Dievčatko, 30 cm
28,90 €

„Kde je zase ten cumlík?“ Na to už sa nemusíš bábiky BABY born My First pýtať. Žltý cumlík má totiž pripnutý na mašličke priamo k oblečeniu a nemôže sa tak stratiť. Bábika má na sebe pohodlné ružové tričko s obrázkom zajačika Benna a kraťasy s farebnými krúžkami. Rovnaké krúžky zdobia aj čiapočku bábiky.

BABY born Kufrík so sedačkou pre bábiky-26%
49,30 € 36,40 €

Akcia

Keď celá rodina vyráža na dovolenku, BABY born nesmie chýbať. Nemôže ale len tak zmiznúť v kufri, chce vidieť všetko, čo sa deje okolo. S týmto roztomilým kufríkom a pohodlnou sedačkou môže cestovať trebárs na koniec sveta.

BABY born Súprava do dažďa Deluxe, 43 cm
28,90 €

„Prší, prší, len sa leje …!“ BABY born dážď miluje. V žltých gumákoch skáče z kaluže do kaluže a vyplazuje jazyk, aby naň zachytila dažďové kvapky. Gumáky skvele ladia so žltou bundou do dažďa s kapucňou a s nepremokavými lila nohavicami. Pod bundou BABY born nosí biele tričko s dlhým rukávom, lila prúžkami a potlačou medvedíka Bruna a zajačika Benna pod dáždnikom.

BABY born Soft Touch, bábika v zimnom oblečení, 43 cm-31%
72,90 € 49,90 €

Exkluzívne

BABY born, vstávaj, vonku sneží!" BABY born už sa snehu nemôže dočkať a chce hneď stavať snehuliaka. Najprv sa ale musí teplo obliecť. Rýchlo vkĺznuť do zimnej kombinézy, na hlavu ružovú čiapku a môže sa vyraziť.

BABY born Oblečenie na skúter, 43 cm
18,90 €

Hurá na skútri do mesta! Ale samozrejme len v štýlovej červenej bunde v koženom vzhľade. Pod ňou BABY born nosí trendy overal s asymetrickým volánikovým golierom. Vďaka elastickému pásu zostane všetko na mieste aj v najsilnejšom vetre. BABY born má dokonca aj ružovo-červené topánky s aerodynamickými krídlami, ktoré perfektne ladí ku zvyšku outfitu.

BABY born Soft Touch, chlapček v elegantnom oblečení, 43 cm-42%
72,40 € 41,90 €

Exkluzívne

BABY born chlapček sa dnes obzvlášť vymódil. Na letnej prechádzku po meste si vybral elegantný letný oblek a štýlovú čiapku. Vestička so všitou košeľou je ozdobená roztomilými drevenými gombíkmi a kravatou. Outfit je dokonale doplnený ladiacimi modrými šortkami a elegantnými topánočkami.

BABY born Súprava na dobrú noc Deluxe, 43 cm
24,20 € 23,90 €

BABY born vie, ako je dôležité si správne čistiť zuby. A nielen potom, čo ste zjedli výbornú šišku, napríklad takú, aká je na obrázku na jej oblečení. BABY born stojí v kúpeľni vo vrstvenom tričku, farebných nohaviciach s dômyselným zaväzovaním okolo pása a štýlovej ružovej čelenke. Starostlivo si čistí svoje neexistujúce zúbky.

BABY born Jedálenská stolička-17%
28,80 € 23,90 €

praktickej jedálenskej stoličke je kŕmenie BABY born hračka. Stolička v škandinávskom dizajne má nohy vo vzhľade dreva a pohodlnú ružovú sedačku. Na opierke čakajú na obed medvedík Bruno a kačička Berta. Svetlo ružový stolček má veľa miesta aj na BABY born tanierik a fľaštičku.

BABY born Klokanka-26%

BABY born Klokanka

Hodnotenie: 4,6
20,35 € 14,90 €

BABY born miluje prechádzky v parku. Vždy je tam toho toľko čo objavovať. Zajačikovia hopkajú v tráve, kačičky sa preháňajú po rybníčku a psíci sú na prechádzke so svojimi pánmi. Rovnako ako zvierací kamaráti na potlači BABY born klokanky. BABY born sa v klokanke tak rada nosí. Má úžasný výhľad na všetko okolo.

BABY born Prenosná sedačka-25%
25,45 € 18,90 €

Malá objaviteľka BABY born zaspala počas prechádzky v parku mamičke v náručí. Okolo je toľko nových vecí! Našťastie má malá mamička so sebou prenosnou sedačku. Je úžasne pohodlná, takže sa v nej BABY born krásne spí. Zároveň je aj praktická, pretože vďaka rukoväti v tvare písmena Z sa ľahko uchopí a prenáša.

BABY born Súprava s ležadlom, 43 cm
23,90 €

Sú prázdniny! A tak si BABY born si urobila pohodlie na ležadle na záhrade. Ležadlo je v dizajne amazonského pralesa a súčasťou je i odkladací stolček na pitie. Aj keď si BABY born pripravila do tuby veľa opaľovacieho krému, rovnako radšej zostáva sedieť pod ružovo-žltým slnečníkom. V jej bielej plážovej tunike s kvetinovou potlačou a farebnými strapcami môže mať BABY born báječné leto plné zábavy.

BABY born Surprise Zvieratká
11,30 € 9,90 €

Tentokrát bocian pracuje ako ošetrovateľ v zoo. Priniesol totiž nové zvieracie bábätká, u ktorých je toho toľko čo objavovať! Postupne jedno prekvapenie za druhým. Najprv rozbaľ uterák a pozri sa, aký má zvieratko fusáček.

BABY born 2v1 Prenosná postieľka-24%
20,35 € 15,30 €

Akcia

"Pssst! BABY born spinká!“ Ale ja už naozaj potrebujem vyraziť k babičke a dedkovi. S BABY born 2v1 Prenosnou postieľkou môžeš, zatiaľ čo BABY born bude ďalej pekne spať. Modrý zips postieľku celú otvorí a BABY born do nej môžeš ľahko uložiť. Keď sa po ceste prebudí, rada sa hrá s kačičkou zavesenou na jednom z popruhov.

BABY born Soft Touch Little chlapček, 36 cm-21%
40,60 € 31,90 €

„Ale nie, prečo si hodil lyžicou cez celú miestnosť?“ Aj keď sa BABY born chlapček moc snaží trénovať so svojím tanierikom v tvare zajačika, sám zatiaľ ešte jesť nedokáže. Niekedy ho to tak mrzí, že sa dokonca rozplače. Keď ale dostane svoju fľaštičku, hneď je všetko zabudnuté.

BABY born Čarovná postieľka-17%
52,10 € 42,90 €

Originálny doplnok pre bábiky BABY born. Bábätko BABY born aj Staršia sestrička BABY born sa v tejto krásnej postieľke cítia ako v nebi. Raz za čas sa ale stane, že sa BABY born do postieľky nechce. Keď ju do postieľky s príjemnými obliečkami uložíš, začne plakať. Keď ale vedľa bábiky položíš roztomilého medvedíka Bruna, rýchlo sa upokojí a ako mávnutím čarovného prútika zaspí.

BABY born Morská víla 46 cm
39,50 € 33,90 €

Morské víly sú tajomné bytosti a BABY born Morská víla nie je výnimkou. Vo vode vlní farebnou plutvou a elegantne sa hýbe vo vode. Akonáhle sa dostane do kontaktu so studenou vodou, zmení sa farba oblečenia: ružová na tyrkysovú a tyrkysová na modrú. Ako to len robí?

BABY born Džínsová súpravy, 43 cm-21%
19 € 14,90 €

Nastražte mačacie ušká na čelenke, práve prichádza BABY born vo svojej nádhernej džínsovej súprave. Štýlová blúzka je potlačená veselými motívmi a ozdobená gombíkmi v tvare srdiečok. Keď pohladíte veľké flitrové srdiečko, zmení farbu z ružovej na fialovú.

BABY born Plienky (5 ks)

BABY born Plienky (5 ks)

Hodnotenie: 4,6
6,90 €

BABY born stále niečo robí, a tak má aj stále smäd. A tí, ktorí veľa pijú, potrebujú tiež veľa na záchod. Aby bolo isté, že BABY born zostane v suchu, má BABY born veľa plienok s veselými potlačami – hviezdičky, srdiečka a jej kamaráti: medvedík Bruno, zajačik Benno, kačička Berta a psík Bello. Plienky sú tak pekné, že malá objaviteľka s nimi niekedy rada chodí aj len tak. Udrží ju pekne v suchu a pohodlie po celý dlhý deň.

BABY born s čarovným cumlíkom, černoška, 43 cm
64,90 €

Novinka

Rozprávka na dobrú noc je síce zábavná, ale malé BABY born dievčatko už je unavené. Počas rozprávania zaspáva. Malá mamička má však skvelý trik: stačí otočiť cumlíkom v ústočkách a oči zostanú otvorené. Keby to šlo takto jednoducho aj v skutočnom živote.

BABY born Rozprávkový kostým Jednorožec 43 cm
11,90 €

Víly a jednorožce k sebe patria rovnako ako mlieko a sušienky. Vilie šatočky pre bábiku BABY born sú ušité z nádhernej dúhovej látky. Sukienka je potlačená kúzelnými jednorožcaami tancujúcimi po hviezdnej oblohe. Horná časť šatočiek je vpredu ozdobená tvárou jednorožca s našitými uškami a farebným rohom.

BABY born Zimná kombinéza Deluxe, 43 cm-25%
30,60 € 22,90 €

Originálne šaty pre bábiky BABY born. BABY born sa na sánkach rúti z kopca ako snehová guľa. Jej moderná strieborná kombinéza sa na slnku trblieta ako snehové kryštáliky. Ružový kožúšok na kapucni bábiku BABY born pekne hreje okolo krku. Ku kombinéze nosí farebnú pruhovanú čiapku.

BABY born Surprise 4

BABY born Surprise 4

Hodnotenie: 4,7
15,20 € 12,90 €

No teda! Teraz bocian nosí aj bábätka kvetiniek. Odhaľ ich tajomstvo pekne jedno po druhom. Bábätká sú schovaná vo vnútri púčikov, ktoré ukrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ zavinovačku a pozri sa, v akom je bábätko fusaku.

BABY born Oblečenie na skúter-22%
20,63 € 15,90 €

Aj na skútri to musí BABY born pristať! Jazdí na ňom v ružovej rockerskej bunde s asymetrickým zipsom a v modrých topánkach ozdobených krídlami. Súčasťou sú aj legíny do farby. A keď v tomto BABY born vyrazí do mesta, všetci sa zastavujú a pozerajú, akonáhle sa BABY born vedľa nich na svojom skútri preženie.

BABY born Súprava pre novorodenca Deluxe, 43 cm-19%
33,50 € 26,90 €

Zvierací kamaráti BABY born sa do tejto súpravy zamilovali. Zajačik Benno, medvedík Bruno a psík Bello sprevádzajú BABY born na každom kúsku oblečenia. Súčasťou súpravy je bunda a body s asymetrickým strihom a biele tričko s farebnými prúžkami na rukávoch. Ružové nohavice s trakmi a šatka na krk sú ozdobené humornými modrými brmbolcami.

BABY born Klokanka Narodeninová edícia-23%
19,90 € 15,30 €

Akcia

BABY born sa vo svojej klokanke cíti ako princezná. Členovia kráľovskej rodiny bývali kedysi všade prenášaní na nosidlách. A BABY born si myslí, že jej klokanka je niečo podobné, len v modernej podobe. Štýlový kúsok s narodeninovým dizajnom je veľmi elegantný.

BABY born Súprava oblečenia na nosenie vonku-22%
25,69 € 19,90 €

Pohodlný jednodielny overal so žltým zipsom ozdobený humornými motívmi a farebnou dúhou. K overalu môže BABY born nosiť oranžové čižmy s veselými nacvakávacími ozdobami. Súčasťou je aj striekacia kačička Berta.

BABY born Surprise Zvieratká 2
10,80 € 9,90 €

Do BABY born Surprise ZOO dorazili nové zvieracie bábätká, ktoré môžeš jedno po druhom objavovať. Najprv rozbaľ uterák a pokochaj sa, aký má zvieratko fusáček. Ale pozor, nič nie je tak, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Vo vnútri fusáčku je totiž často ukryté úplne iné zvieratko. V pandím kožúšku možná spinká psík, medvedík môže byť prezlečený za žirafu alebo sa vtáčik schováva v kostýme zajačika.

BABY born Surprise 2

BABY born Surprise 2

Hodnotenie: 4,6
13,40 € 11,90 €

Bocian sa vrátil a priniesol nové bábätká, ktoré môžeš kúsok po kúsku objavovať. Úžasné uzlíčky plné prekvapení, skrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ látku a pozri sa, aký fusak má bábätko a potom pokračuj v objavovaní ďalej.

BABY born sú úžasné bábiky, ktoré spolu so svojim rôznym príslušenstvom a módnymi doplnkami poskytujú nespočetné možnosti pre rôznorodú hru. Dievčatká si s nimi užijú veľa zábavy. BABY born sa môže stať najlepšou kamarátkou, s ktorou dievčatko zdieľa svoje priania a tajomstvá. BABY born je aj veľkou parádnicou, ktorá má k dispozícii množstvo oblečkov pre každú príležitosť, všetko samozrejme podľa posledných módnych trendov.

BABY born sú úžasné bábiky, ktoré spolu so svojim rôznym príslušenstvom a módnymi doplnkami poskytujú nespočetné možnosti pre rôznorodú hru. Dievčatká si s nimi užijú veľa zábavy. BABY born sa môže stať najlepšou kamarátkou, s ktorou dievčatko zdieľa svoje priania a tajomstvá. BABY born je aj veľkou parádnicou, ktorá má k dispozícii množstvo oblečkov pre každú príležitosť, všetko samozrejme podľa posledných módnych trendov.