Baby Einstein Caterpillar & Friends Play Gym
85,55 € 54,90 €

Exkluzívne

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Deka na hranie Baby Einstein Caterpillar & Friends Play Gym s hrazdou,svetlami a melódiami. Pre deti od narodenia do doby, kedy sedia.

Baby Einstein Húpatko vibrujúce s melódiou Ocean Adventure, 0m +, do 18kg
88 € 62,90 €

Exkluzívne

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Baby Einstein Húpatko vibrujúce s melódiou Ocean Adventure, 0m+, do 18kg so zvukmi mora a upokojujúcimi vibráciami. Možnosť polohu zafixovať, alebo nechať hojdať. Hrazdička má 2 hračky a je odnímateľná. Už pre tých najmenších hneď od narodenia.

Baby Einstein Deka na hranie Discovery Seas Multi Mode 0m +
117,20 € 74,90 €

Deka na hranie Discovery Seas Multi Mode 0m + je multifunčkná deka s jedinečným dizajnom morských motívov, ktorá upúta vaše dieťatko. Táto deka ponúka naozaj dlhú využiteľnosť vďaka svojej veľkosti. Ponúka naozaj veľa zábavy.

Baby Einstein Deka na hranie svetelná Sea Friends 0m+
84,99 € 61,40 €

Svetelná deka na hranie od značky Baby Einstein zaujme bábätko množstvom farieb, vzorov a hračiek. Deka obsahuje 7 hračiek, ktoré krásne zapoja všetky zmysly, čím rozvíja motorické zručnosti dieťaťa. Podložka je mäkká a polstrovaná pre maximálne pohodlie.

Baby Einstein Nautical Friends Play Gym
67,96 € 58,90 €

Exkluzívne

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Deka na hranie Baby Einstein Baby Einstein Nautical Friends Play Gym s hrazdou, svetlami a melódiami a oporou počas hry na brušku.

Baby Einstein deka na hranie 4v1 Kickin 'Tunes ™ 0m+
98,90 €

Deka na hranie 4v1 je vhodná už od narodenia. Umožní vášmu dieťaťu objavovať svet hudby a rozvíjať jazyk. S technológiou Magic Touch bude dieťatko vedieť hrať na klavír len stlačením prsta alebo kopom nohy. Deka ponúka 7 zaujímavých odnímateľných hračiek a viac než 70 melódií, zvukov a fráz. Odnímateľný vankúšik spríjemní čas strávený na brušku. Deka vyžaduje použitie 3 AA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Baby Einstein Stolík aktívny Curiosity 12m+
94,40 € 89,90 €

Aktívny stolík hrá viac ako 65 melódií a predstavuje slovnú zásobu v angličtine, španielčine alebo francúzštine. Hlasitosť stolíka je hlasná alebo tichá, alebo sa dá úplne vypnúť. Keď sú zvuky zapnuté dieťa bude mať lepší hudobný zážitok z reproduktora vyššej kvality. Umelecký panel je odnímateľný a pripája sa na koniec stola. Stolík ponúka mnoho aktivít i priestor pre zábavu.

Baby Einstein Vankúš podporný valec Rhythm of the Reef
34 € 31,28 €

Komfortný plyšový vankúš Reef Prop Pillow™ je dokonalým spoločníkom pre dieťa. Farebný a pútavý vankúš obsahuje niekoľko hračiek ako napr. bezpečnostné zrkadlo, hryzátko a iné.

Baby Einstein húpatko Neighborhood Symphony
70,48 € 53,65 €

Húpatko Neighborhood Symphony s tromi krásnymi hračkami pre rozvoj motorických zručností vášho dieťaťa. Húpatko má jemné vibrácie, ktoré pôsobia upokojujúco.

Baby Einstein Chodítko Sea&Explore, 6m +
78,09 € 62,30 €

Baby Einstein Chodítko Sea & Explore, 6m +, do 11kg, 2016 je podmorské chodítko, ktoré Vaše najmenšie podporí pri ich prvých cestách priestorom. Farebné, podnecujúce detskú fantáziu, melódie, zvuky, svetelné efekty, hračky. Bezpečné, ľahko sa rozkladá.