Baby Einstein deka na hranie 4v1 Kickin 'Tunes ™ 0m+-25%
89,90 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Deka na hranie 4v1 je vhodná už od narodenia. Umožní vášmu dieťaťu objavovať svet hudby a rozvíjať jazyk. S technológiou Magic Touch bude dieťatko vedieť hrať na klavír len stlačením prsta alebo kopom nohy. Deka ponúka 7 zaujímavých odnímateľných hračiek a viac než 70 melódií, zvukov a fráz. Odnímateľný vankúšik spríjemní čas strávený na brušku. Deka vyžaduje použitie 3 AA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Baby Einstein húpatko Neighborhood Symphony-22%
70,48 € 54,53 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Húpatko Neighborhood Symphony s tromi krásnymi hračkami pre rozvoj motorických zručností vášho dieťaťa. Húpatko má jemné vibrácie, ktoré pôsobia upokojujúco.

Baby Einstein Húpatko vibrujúce s melódiou Ocean Adventure, 0m +, do 18kg-28%
88 € 62,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Baby Einstein Húpatko vibrujúce s melódiou Ocean Adventure, 0m+, do 18kg so zvukmi mora a upokojujúcimi vibráciami. Možnosť polohu zafixovať, alebo nechať hojdať. Hrazdička má 2 hračky a je odnímateľná. Už pre tých najmenších hneď od narodenia.

Baby Einstein Nautical Friends Play Gym
69,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Deka na hranie Baby Einstein Baby Einstein Nautical Friends Play Gym s hrazdou, svetlami a melódiami a oporou počas hry na brušku.

Baby Einstein Deka na hranie Discovery Seas Multi Mode 0m +-43%
117,20 € 65,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Deka na hranie Discovery Seas Multi Mode 0m + je multifunčkná deka s jedinečným dizajnom morských motívov, ktorá upúta vaše dieťatko. Táto deka ponúka naozaj dlhú využiteľnosť vďaka svojej veľkosti. Ponúka naozaj veľa zábavy.

Baby Einstein Hračka drevená aktívna kocka Innovation Station HAPE 12m+
101,14 € 91,90 €
+ doprava zadarmo

Päť strán zábavy čaká na Vášho malého vedca. Sledujte, ako dieťatko objavuje a teší sa zo všetkých rôznych prvkov, ktoré táto inovatívna aktívna kocka ponúka. Bude prekvapené, čo všetko dokáže chytiť, otočiť, potiahnuť, prevliecť a aktivovať.

Baby Einstein Hračka drevená Discovery Train HAPE 18m+
29,25 € 26,80 €

Nechajte svojho malého cestovateľa použiť svoju fantáziu, keď sa vydá na cesty s vláčikom Discovery Train. Vlak naplnený zvieracími pasažiermi podporuje dieťatko v objavovaní neprebádaného územia. Zábavné tvary a žiarivé farby budú dieťatko povzbudzovať v rozvíjaní motorických zručností.

Baby Einstein Hračka drevená labyrint Color Mixer HAPE 12m+
35,10 € 30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové funkcie tejto hračky podporujú dieťatko v rozvíjaní jeho schopností i tvorivosti pri hrách s farbami a prevliekaním rôznych korálikov. Po správnom spárovaní korálok s ich zodpovedajúcou farbou, odomkne nové zábavné melódie a počuje názvy farieb. Hračka je viac než len bludisko pre Vaše dieťatko, ale je to prvý krok k umeniu farieb a hudby.

Baby Einstein Hračka drevená puzzle Submarine Adventure HAPE 18m+
19,13 € 17,70 €

Klasické drevené puzzle robia z hry veľké dobrodružstvo pre dieťatko. Krásny podmorský motív bude dieťatko lákať aby si zahralo hru zas a znova. Hádanie a hĺbanie, ktorý dielik je ten správny podporuje zvedavosť dieťatka a rozvíja jeho jemnú motoriku.

Baby Einstein Hračka drevená stohovateľná Balancing Cal HAPE 12m+
15,23 € 14,20 €

Vyššia, vyššia a ešte vyššia! Stohovateľná balansujúca húsenica ponúka plno zábavy pre dieťatko. S piatimi farebnými časťami sa môže dieťa pokúšať nájsť správnu rovnováhu. Hračka nabáda k zdolávaniu výziev, ktoré pobavia nielen vaše dieťatko.

Baby Einstein Hračka drevená ťahacia Inch Along Cal HAPE 12m+
23,39 € 21,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená hračka na ťahanie bude stálym spoločníkom dieťatka. Farebné časti húsenice učia deti rozoznávať farby. Čím silnejšie dieťatko zatiahne, tým ide húsenica rýchlejšie. Dieťatko nájde podporu v objavovaní neprebádaného priestoru v krásnej farebnej húsenici.

Baby Einstein Deka na hraní světelná Sensory Play Space extra velká 0m+ 2019
119 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Deka na hraní světelná Sensory Play Space nabízí několik her podporujích rozvoj dítěte včetně 3 setů karet, které můžete volně měnit. Na dítě čekají zvířátka, barvy, tvary a pohodlí na odnímatelném polštářku. Deku dále doplňují zvukové a světelné efekty.

Baby Einstein Hračka dřevěná aktivní vlečka Discovery Buggy HAPE 12m+
98,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dřevěná aktivní vlečka Discovery Buggy od Baby Einstein nabízí několik způsobů hry. Na rukojeti je 6 odnímatelných kol tak, aby se všechny otáčely každým krokem. Díky působivým aktivitám na obou stranách se dítě a jeho kamarádi mohou hrát současně.

Baby Einstein Hračka dřevěná hudební mini klavír Magic Touch HAPE 3m+
15,20 €

Novinka

Toto mini piano je vybaveno stejnou technologií Magic Touch jako větší verze. Inovativní dřevěné klavírní klávesy nefungují klasickým způsobem, ale s dotekem teplých prstů samotných. Piano umožňuje dětem 2 režimy hry, a to vytvořit si vlastní písně nebo spustit sérii klasických melodií.

Baby Einstein Hračka dřevěná hudební tamburína HAPE 3m+
12,90 €

Novinka

Nechte založit malého hudebníka vlastní pochodovou kapelu. Tato dřevěná tamburína bude jeho prvním oblíbeným nástrojem. Hudební hračka podpoří rozvoj jemných pohybových schopností dítěte. Pomáhá inspirovat k celoživotní lásce k hudbě.

Baby Einstein Hračka dřevěná hudební xylofon Magic Touch HAPE 12m+
39,40 €

Novinka

Nechte miminko objevit kouzlo hudby pomocí xylofonu Magic Touch od Baby Einstein. S jemným dotykem se spustí největší hudební koncert. Hudební nástroj umožňuje dětem 2 režimy hry, a to vytvořit si vlastní písně nebo spustit sérii klasických 30+ melodií a zvuků.

Baby Einstein Hračka drevená hudobné bubny Magic Touch HAPE 6m +
35,50 €

S hudbou a magickým dotykom budete mať doma hotovú hudobnú hviezdu, či klasika alebo rockera. Dieťatko svojim dotykom na svojho zvieracieho kamaráta zahrá vždy inú nôtu. Hudobné vystúpenia zaujme celú rodinu a vytvorí plno zábavy. Môžete nastaviť aj hlasitosť, kde je zaručená kvalita zvuku reproduktorom vyššej kvality.

Baby Einstein Hračka drevená hudobné ukulele Magic Touch HAPE 12m +
35,10 €

Novinka

S jemným dotykom sa spustí najväčší hudobný koncert. Ukulele Magic Touch je ideálny spôsob, ako zaviesť dieťatko do sveta hudby. Hudobný nástroj umožňuje deťom 2 režimy hry, a to vytvoriť si vlastné piesne alebo spustiť sériu klasických 30+ melódií a zvukov.

Baby Einstein Hračka drevená puzzle Friendy Safari Faces HAPE 12m+
11,68 € 10,60 €

Klasické drevené puzzle robia z hry veľké dobrodružstvo pre dieťatko. Krásny podmorský motív bude dieťatko lákať aby si zahralo hru zas a znova. Hádanie a hĺbanie, ktorý dielik je ten správny podporuje zvedavosť dieťatka a rozvíja jeho jemnú motoriku.

Baby Einstein Podložka penová skladacia Anytime Playgro
29,90 €

Podložka penová skladacia Anytime Playground 120 × 89cm 0m + .S podložkou na hranie Anytime Playground vytvoríte bezpečný priestor pre Vaše deti, v ktorejkoľvek časti domova, či už v detskej izbičke alebo v obývacej izbe. V tomto okúzľujúcom svete môžete s dieťatkom objavovať rôzne zvieratká, a rozvíjať tak jeho predstavivosť a zdokonaľovať zručnosti. Podložka sa ľahko udržuje v čistote a stačí ju jednoducho poskladať, čím je ľahká na premiestnenie alebo skladovanie. Mäkkosť podložky izoluje a tlmí nárazy, čím zaisťuje vášmu dieťatku maximálne pohodlie a bezpečnosť pri hraní.

Baby Einstein Vibrujúce ležadlo
69,70 €
+ doprava zadarmo

Vibrujúce ležadlo Baby Einstein s melódiou Neighborhood Symphony vzbudí v dieťatku lásku k hudbe, ktorá mu vydrží na celý život. Ležadlo disponuje 3bodovým bezpečnostným pásom, protišmykovými nožičkami a je vhodné pre deti už od narodenia.

Baby Einstein Chodítko Sea&Explore, 6m +
78,09 € 62,30 €
+ doprava zadarmo

Baby Einstein Chodítko Sea & Explore, 6m +, do 11kg, 2016 je podmorské chodítko, ktoré Vaše najmenšie podporí pri ich prvých cestách priestorom. Farebné, podnecujúce detskú fantáziu, melódie, zvuky, svetelné efekty, hračky. Bezpečné, ľahko sa rozkladá.

Baby Einstein Stolek aktivní Curiosity 12m+
89,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Aktivní stolek hraje více než 65 melodií a představuje slovní zásobu v angličtině, španělštině nebo francouzštině. Hlasitost stolku je hlasitá nebo tichá, nebo se dá zcela vypnout. Když jsou zvuky zapnuté dítě bude mít lepší hudební zážitek z reproduktoru vyšší kvality. Umělecký panel je odnímatelný a připojuje se na konec stolu. Stolek nabízí mnoho aktivit i prostor pro zábavu.