Baby Einstein deka na hranie 4v1 Kickin 'Tunes ™ 0m+
98,90 € 90 €

Deka na hranie 4v1 je vhodná už od narodenia. Umožní vášmu dieťaťu objavovať svet hudby a rozvíjať jazyk. S technológiou Magic Touch bude dieťatko vedieť hrať na klavír len stlačením prsta alebo kopom nohy. Deka ponúka 7 zaujímavých odnímateľných hračiek a viac než 70 melódií, zvukov a fráz. Odnímateľný vankúšik spríjemní čas strávený na brušku. Deka vyžaduje použitie 3 AA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Baby Einstein Deka na hranie svetelná Sensory Play Space extra veľká 0m + 2019
129 € 123,50 €

  • Deka na hranie** svetelná Sensory Play Space ponúka niekoľko hier podporujúce rozvoj dieťaťa vrátane 3 setov kariet, ktoré môžete voľne meniť. Na dieťa čakajú zvieratká, farby, tvary a pohodlie na odnímateľnom vankúšiku. Deku ďalej doplňujú zvukové a svetelné efekty.
Baby Einstein Deka na hranie svetelná Sea Friends 0m+-41%
84,99 € 49,80 €

Akcia

Svetelná deka na hranie od značky Baby Einstein zaujme bábätko množstvom farieb, vzorov a hračiek. Deka obsahuje 7 hračiek, ktoré krásne zapoja všetky zmysly, čím rozvíja motorické zručnosti dieťaťa. Podložka je mäkká a polstrovaná pre maximálne pohodlie.

Baby Einstein Chodítko Sea&Explore, 6m +-20%
78,09 € 62,30 €

Baby Einstein Chodítko Sea & Explore, 6m +, do 11kg, 2016 je podmorské chodítko, ktoré Vaše najmenšie podporí pri ich prvých cestách priestorom. Farebné, podnecujúce detskú fantáziu, melódie, zvuky, svetelné efekty, hračky. Bezpečné, ľahko sa rozkladá.

Baby Einstein Vankúš podporný valec Rhythm of the Reef
34 € 31,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Komfortný plyšový vankúš Reef Prop Pillow™ je dokonalým spoločníkom pre dieťa. Farebný a pútavý vankúš obsahuje niekoľko hračiek ako napr. bezpečnostné zrkadlo, hryzátko a iné.

Baby Einstein Deka na hranie Bold New World 0m+ - zánovné
78,90 € 67,90 €

Zánovné

Pútavá deka na hranie Baby Einstein Bold New World udrží vaše bábätko zabavené po celé hodiny. Vysoko kontrastné farby a vzory uľahčujú dieťaťu sústrediť sa na svoje okolie, zatiaľ čo rozvíja svoj zrak. Samozrejmosťou sú odnímateľné hračky a podporný vankúšik.

Baby Einstein Stolík aktívny Curiosity 12m+
94,40 € 89,90 €

Aktívny stolík hrá viac ako 65 melódií a predstavuje slovnú zásobu v angličtine, španielčine alebo francúzštine. Hlasitosť stolíka je hlasná alebo tichá, alebo sa dá úplne vypnúť. Keď sú zvuky zapnuté dieťa bude mať lepší hudobný zážitok z reproduktora vyššej kvality. Umelecký panel je odnímateľný a pripája sa na koniec stola. Stolík ponúka mnoho aktivít i priestor pre zábavu.