Baby Einstein Vibrujúce ležadlo
70 €

47 €
+ doprava zadarmo

Vibrujúce ležadlo Baby Einstein s melódiou Neighborhood Symphony vzbudí v dieťatku lásku k hudbe, ktorá mu vydrží na celý život. Ležadlo disponuje 3bodovým bezpečnostným pásom, protišmykovými nožičkami a je vhodné pre deti už od narodenia.


Baby Einstein Nautical Friends Play Gym
69,90 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívne

Deka na hranie Baby Einstein Baby Einstein Nautical Friends Play Gym s hrazdou, svetlami a melódiami a oporou počas hry na brušku.


Baby Einstein Deka na hranie Bold New World 0m+
77,98 €
+ doprava zadarmo

Pútavá deka na hranie Baby Einstein Bold New World udrží vaše bábätko zabavené po celé hodiny. Vysoko kontrastné farby a vzory uľahčujú dieťaťu sústrediť sa na svoje okolie, zatiaľ čo rozvíja svoj zrak. Samozrejmosťou sú odnímateľné hračky a podporný vankúšik.


Baby Einstein húpatko Neighborhood Symphony
70,48 €

65 €
+ doprava zadarmo

Húpatko Neighborhood Symphony s tromi krásnymi hračkami pre rozvoj motorických zručností vášho dieťaťa. Húpatko má jemné vibrácie, ktoré pôsobia upokojujúco.


Baby Einstein Chodítko Sea&Explore, 6m +
78,09 €

61,80 €
+ doprava zadarmo

Baby Einstein Chodítko Sea & Explore, 6m +, do 11kg, 2016 je podmorské chodítko, ktoré Vaše najmenšie podporí pri ich prvých cestách priestorom. Farebné, podnecujúce detskú fantáziu, melódie, zvuky, svetelné efekty, hračky. Bezpečné, ľahko sa rozkladá.