Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml) Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)
Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)

Vhodný do vnútorných priestorov na ničenie parazitov ako je ploštica a blcha. Zaručuje vynikajúcu vypudivosť a dlhotrvajúcu účinnosť. Prípravok je vhodný aj na škodcov, ktoré sú rezistentné na syntetické pyretroidy.

môžete mať 28.09

Bábolna Bio Protect Revolution na potkany a myši (2 x 75g) Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)
Bábolna Bio Protect Revolution na potkany a myši (2 x 75g)

Požerový nástraha vo forme granúl je revolučne nová systémová formulácia nástrahy obsahujúci vedľa štandardné granulované nástrahe pre hlodavce aj zdroj vody vo forme gélovej zložky.

môžete mať 28.09

Bábolna Bio Protect extrudovaná kocka na myši a potkany (300 g) Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)
Bábolna Bio Protect extrudovaná kocka na myši a potkany (300 g)

Požerová nástraha vo forme extrudovanej kocky na ničenie potkanov a myší v interiéry a v bezprostrednom okolí budov objektov konečným užívateľom.

môžete mať 28.09

BÁBOLNA BIO SLOVENSKO, s.r.o. bola založená v roku 2000 ako dcérska spoločnosť BÁBOLNA BIO Kft. Za posledných 20 rokov už ako súkromnej spoločnosti sme dosiahli úspechy ako čisté európske mestá (Budapešť je mesto bez potkanov už od 1971), zavedenie ochrany proti švábom vypudením, bez insekticídna ochrana proti mravcom faraónom, zavedenie ochrany proti holubom na Slovensku, bez insekticídne pasce v plnom sortimente ako jediný dodávateľ.