baBice dievčenské capačky s líštičkou
18,90 € 16,30 €

Novinka

Okouzlující kožené capáčky v bílém provedení s lištičkou budou vaší holčičce moc slušet a zajistí jí maximální pohodlí. Capáčky jsou vyrobené z měkoučké kůže a velmi snadno se nazouvají.

baBice chlapčenksé capačky EM-013
21,90 € 19,50 €

Novinka

Capačky pre chlapcov sú vybavené v zadnej časti gumičkou, ktorá zamedzuje skĺznutiu. Nohy sa v nich nepotia a možno ich nosiť naboso. Sú vyrobené z prírodnej kože. baBice chlapčenské topánočky EM-013 sú odporúčané ortopédmi a pediatrami a podporujú správny vývoj nôh.

baBice chlapčenksé capačky BA-224
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Capačky pre chlapcov sú vybavené v zadnej časti gumičkou, ktorá zamedzuje skĺznutiu. Nohy sa v nich nepotia a možno ich nosiť naboso. Sú vyrobené z prírodnej kože. baBice chlapčenské topánočky BA-224 sú odporúčané ortopédmi a pediatrami a podporujú správny vývoj nôh.

baBice dievčenské topánočky BAREFOOT MB-057
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské topánočky disponujú gumičkou v zadnej časti, vďaka ktorej skvele padnú. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. baBice dievčenské topánočky BAREFOOT MB-057 umožňujú správnu chôdzu bez obmedzenia a nadmerného zaťaženia.

baBice chlapecké capáčky BA 003
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné chlapecké capáčky od značky Babice, vyrobené z měkké kůže, která se přizpůsobí nožičce vašeho dítěte.

baBice detské capačky s mráčikom
18,90 € 17,50 €

Novinka

Mäkučké capačky z prírodnej kože s mráčikom sa pohodlne nosia a jednoducho sa obúvajú. Nožička sa v capačkách nepotí aj cez to, že ich môže vaše dieťa nosiť naboso. Topánky sú protišmykové a ľahko sa udržujú. Roztomilý dizajn si obľúbi každé decko.

baBice dievčenské topánočky
17,05 € 15,20 €

Nádherné kožené topánočky v jemnej fialovej farbe moc pristanú vašej dievčatku a zaistia jej maximálne pohodlie. Topánočky sú vyrobené z mäkučkej kože a veľmi ľahko sa obúvajú.

baBice chlapčenské papučky
18,15 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Milé kožené topánočky v šedej farbe s pierkami moc pristanú vášmu chlapčekovi. Topánočky sú vyrobené z mäkučkej kože a veľmi ľahko sa obúvajú.

baBice chlapčenské papučky
17,05 € 15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Slušivé capáčky v krásne modrej farbe vášmu chlapčekovi moc pristanú a hlavne mu zaistia maximálne pohodlie. Topánočky sú vyrobené z mäkučkej kože a veľmi ľahko sa obúvajú.

baBice dětské capáčky BA 137
17,90 €

Novinka

Pohodlné dětské capáčky od značky Babice, vyrobené z měkké kůže, která se přizpůsobí nožičce vašeho dítěte.

baBice detské capačky s Krtkom a veveričkou
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkučké capačky z prírodnej kože s Krtkom a veveričkou sa pohodlne nosia a jednoducho sa obúvajú. Nožička sa v capačkách nepotí aj cez to, že ich môže vaše dieťa nosiť naboso. Topánky sú protišmykové a ľahko sa udržujú. Roztomilý dizajn si obľúbi každé decko.

baBice dievčenské capačky BA-211
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Capačky pre dievčatá sú vybavené v zadnej časti gumičkou, ktorá zamedzuje skĺznutie. Nohy sa v nich nepotia a možno ich nosiť naboso. Sú vyrobené z prírodnej kože. baBice dievčenské topánočky BA-211 sú odporúčané ortopédmi a pediatrami a podporujú správny vývoj nôh.

baBice detské topánočky BAREFOOT MBE-023
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské topánočky disponujú gumičkou v zadnej časti, vďaka ktorej skvele padnú. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. baBice detské topánočky BAREFOOT MBE-023 umožňujú správnu chôdzu bez obmedzení a nadmerného zaťaženia.

baBice detské topánočky BAREFOOT MB-088
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské topánočky disponujú gumičkou v zadnej časti, vďaka ktorej skvele padnú. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. baBice detské topánočky BAREFOOT MB-088 umožňujú správnu chôdzu bez obmedzení a nadmerného zaťaženia.

baBice detské topánočky SAFESTEP BA105
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové detské topánočky SAFESTEP značky baBice dodajú vašim deťom pohodlie počas chôdze. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. Flexibilná a ľahká podošva Safestep umožní chodidlu správnu chôdzu bez obmedzenia a nadmerného zaťaženia.

baBice dievčenské topánočky SAFESTEP BA143
21,90 €

Novinka

Parádne dievčenské topánočky SAFESTEP značky baBice vašim deťom zaručene pristanú. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. Flexibilná a ľahká podošva Safestep umožní chodidlu správnu chôdzu bez obmedzenia a nadmerného zaťaženia.

baBice chlapčenské capačky s jeleňom
21,90 €

Novinka

Mäkučké capačky z prírodnej kože s jeleňom sa pohodlne nosia a jednoducho sa obúvajú. Nožička sa v capačkách nepotí aj skrz toho ich môže váš syn nosiť naboso. Topánky sú protišmykové a ľahko sa udržujú. Roztomilý dizajn si obľúbi každý chlapček.

baBice chlapčenksé capačky BA-222
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Capačky pre chlapcov sú vybavené v zadnej časti gumičkou, ktorá zamedzuje skĺznutiu. Nohy sa v nich nepotia a možno ich nosiť naboso. Sú vyrobené z prírodnej kože. baBice chlapčenské topánočky BA-222 sú odporúčané ortopédmi a pediatrami a podporujú správny vývoj nôh.

baBice detské topánočky BAREFOOT MB-121
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské topánočky disponujú gumičkou v zadnej časti, vďaka ktorej skvele padnú. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. baBice detské topánočky BAREFOOT MB-121 umožňujú správnu chôdzu bez obmedzení a nadmerného zaťaženia.

baBice detské topánočky BAREFOOT MBE-022
19,50 €

Detské topánočky disponujú gumičkou v zadnej časti, vďaka ktorej skvele padnú. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. baBice detské topánočky BAREFOOT MBE-022 umožňujú správnu chôdzu bez obmedzení a nadmerného zaťaženia.

baBice chlapčenské capačky s gitarou
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilé kožené topánočky v čiernej farbe s červenou gitarou budú vášmu chlapčekovi veľmi hodiť. Topánočky sú vyrobené z mäkučkej kože a veľmi ľahko sa obúvajú.

baBice dievčenské topánočky s jednorožcom
18,15 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce kožené topánočky v bielej farbe s jednorožcom budú vášmu dievčatku moc slušiť a zaistia jej maximálne pohodlie. Topánočky sú vyrobené z mäkučkej kože a veľmi ľahko sa obúvajú.

baBice chlapčenské capačky s kotvami
18,90 €

Novinka

Parádní botičky pro malé námořníky. Capáčky v modré barvě s červenými kotvičkami budou vašemu chlapečkovi moc slušet. Capáčky jsou vyrobené z měkoučké kůže a velmi snadno se nazouvají.

baBice chlapčenksé capačky BA-223
19,50 €

Novinka

Capačky pre chlapcov sú vybavené v zadnej časti gumičkou, ktorá zamedzuje skĺznutiu. Nohy sa v nich nepotia a možno ich nosiť naboso. Sú vyrobené z prírodnej kože. baBice chlapčenské topánočky BA-223 sú odporúčané ortopédmi a pediatrami a podporujú správny vývoj nôh.

baBice chlapčenské capačky s vláčikom
18,90 € 17,60 €

Novinka

Mäkučké capačky z prírodnej kože s vláčikom sa pohodlne nosia a jednoducho sa obúvajú. Nožička sa v capačkách nepotí aj skrz toho ich môže váš syn nosiť naboso. Topánky sú protišmykové a ľahko sa udržujú. Roztomilý dizajn si obľúbi každý chlapček.

baBice detské capačky s palmovými listami
21,90 € 19,50 €

Novinka

Mäkučké capačky z prírodnej kože s palmovými listami sa pohodlne nosia a jednoducho sa obúvajú. Nožička sa v capačkách nepotí aj cez to, že ich môže vaše dieťa nosiť naboso. Topánky sú protišmykové a ľahko sa udržujú. Roztomilý dizajn si obľúbi každé decko.

baBice detské topánočky s Krtkom
21,90 € 19,50 €

Novinka

Mäkučké capačky z prírodnej kože s Krtkom a kvetinami sa pohodlne nosia a jednoducho sa obúvajú. Nožička sa v capačkách nepotí aj cez to, že ich môže vaše dieťa nosiť naboso. Topánky sú protišmykové a ľahko sa udržujú. Roztomilý dizajn si obľúbi každé decko.

baBice detské topánočky s Krtkom
21,90 € 19,50 €

Novinka

Mäkučké capačky z prírodnej kože s Krtkom sa pohodlne nosia a jednoducho sa obúvajú. Nožička sa v capačkách nepotí aj cez to, že ich môže vaše dieťa nosiť naboso. Topánky sú protišmykové a ľahko sa udržujú. Roztomilý dizajn si obľúbi každé decko.

baBice dievčenské capačky so srdiečkom
18,90 € 16,30 €

Novinka

Okúzľujúce kožené capačky so srdiečkom vášmu dievčatku určite veľmi pristanú a zaistia jej maximálne pohodlie. Topánočky sú vyrobené z mäkučkej kože a veľmi ľahko sa obúvajú.

baBice dievčenské topánočky s hrochom
18,90 € 16,40 €

Novinka

Očarujúce kožené topánočky v šedej farbe s hrochom budú vášmu dievčatku moc slušiť a zaistia jej maximálne pohodlie. Topánočky sú vyrobené z mäkučkej kože a veľmi ľahko sa obúvajú.

baBice dievčenské topánočky SAFESTEP BA103
19,50 €

Štýlové dievčenské topánočky SAFESTEP značky baBice dodajú vašim dievčatám pohodlie počas chôdze. Sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí nožičke vášho dieťaťa. Flexibilná a ľahká podošva Safestep umožní chodidlu správnu chôdzu bez obmedzenia a nadmerného zaťaženia.

baBice dívčí capáčky BA 241
18,90 €

Novinka

Dívčí růžové capáčky s vyšívanou lamou, od značky Babice, vyrobené z kvalitního přírodního materiálu.