B.toys Kocky Elemnosqueeze
27 €

Posledný kus za túto cenu!

Kocky Elemnosqueeze obsahujú 26 kusov tvarov rôznych farieb a veľkostí s písmenami a zvieratami. Sú vyrobené z mäkkých plastový materiálov. Tvary po stlačení pískajú. Dieťa sa s kockami môže hádzať, stavať z nich, učiť sa písmenká a názvy zvieratiek. Dodávané v darčekovej taške na zips s držadlom do ruky pre ľahké upratovanie aj prenášanie.


B.toys Dráha pre loptičky Whack Ball
28,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Štyri farebné loptičky a dráha so zrkadlami na zadnej strane zaisťujú ešte bláznivejšiu jazdu. Jazda začína buchnutím kladivka do loptičky! Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.


B.toys Farebný popcorn Poppitoppy
15,30 €

Farebný popcorn Poppitoppy je skvelá hračka pre deti. Stlačte hlavičku hračky a sledujte, ako vo vnútri lietajú guľky rovnako ako popcorn. Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.


B.toys Autíčka Wheee-Is!
27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčka Whee-Is sú mäkké plastové autíčka pre potešenie vašich malých detí. Autíčka vydávajú zvuky – zvonia, hrkajú a pískajú. Obal z recyklovaného materiálu je potlačený farbami vyrobenými zo sóje.


B.toys Bubienok Parum Pum Pum
46,99 €

40,50 €
+ doprava zadarmo

Bubienok s 8 rôznymi inštrumentmi je sada hudobných nástrojov pre najmenších. Zoznámte svoje dieťa s prvými hudobnými nástrojmi. Vhodné pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov.


B.toys Elektronická gitara psík
36,60 €

Elektronická gitara ponúka mnoho variantov hrania i nastavenia. Osem tlačidiel skrýva osem hudobných akordov, nahratých profesionálne v štúdiu. Brnkaním na struny zahráte jednu z 20 známych melódií. Tri hudobné nastavenia: elektrické, akustické alebo vyjúci pes.


B.toys Kľúčiky  k autu FunKeys
15,60 €

Tieto detské kľúčiky k autu sú ako naozajstné. Sú vybavené štyrmi rôznymi zvukmi a svetielkom, ktoré vaše dieťa zabaví napríklad aj na cestách autom. Odolný materiál je bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.


B.toys Mačacie piáno Meowsic
40 €
+ doprava zadarmo

Elektronické piáno s funkčným mikrofónom je ideálnou hračkou pre malých hudobníkov. Možnosť voľby z 5 inštrumentov, 5 rytmov, 20 známych melódií a 7 mačacích pesničiek. Možnosť nastavenia hlasitosti a tempa.


B.toys Navliekacie korále a tvary Pop Arty
31,99 €
28,80 €

Sada navliekacích korálikov v praktickej priehľadnej nádobe poteší každú malú parádnicu. Vytvárajte slušivé farebné doplnky podľa vašej fantázie. Vhodné pre deti od 4 rokov.


B.toys Autíčko na diaľkové ovládanie UFW hoa
32,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčko na diaľkové ovládanie pre najmenších vodičov a vodičky. Autíčko má jednoduché ovládanie vďaka jedinému tlačidlu na ovládači. Počas jazdy farebne bliká a vydáva zvuky. Vďaka automatickému vypínaniu šetrí batérie. Autíčko je vhodné pre deti od 1 roka.


B.toys Autobus Boogie Bus
34,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nastupovať, školský autobus vyráža na cestu! Zábavný interaktívny autobus pre malé deti. Stlačením vodiča autobus naštartujete, autobus zatrúbi, rozsvieti svetlá a rozbehne sa. Zadné dvere sa dajú otvoriť, aby mohli štyria cestujúci vystúpiť.


B.toys Disco piano Whirly Pop
26,86 €

23,35 €

Kúpte svojmu dieťatku skvelú hudobnú hračku – farebné piano. Jeho súčasťou je tiež blikajúci kolotoč, ktorý môžu deti roztáčať a sledovať ako v ňom šantia malé loptičky.


B.toys Elektronické kľúčiky LucKeys
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štyri elektronické kľúčiky LucKeys ako od ozajstného auta na krúžku s príveskom. Jeden z kľúčikov má ovládač s tromi rôznymi zvukmi a svetielkom. Odolný materiál bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.


B.toys Hojdací kôň Rodeo Rocker Banjo
66,89 €

59,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilý plyšový hojdací kôň Rodeo Rocker Banjo s drevenou základňou a držadlami. Počas hojdania sa ozýva klapot konských kopýtok, takže vaši najmenší budú mať pocit, že idú na ozajstnom koni.


B.toys Hojdacia zebra Kazoo
68,19 €

57,90 €
+ doprava zadarmo

Roztomilá plyšová hojdacia zebrička Kazoo s drevenou základňou a držadlami počas hojdania vydáva zvuky cvakania kopýtok. Deti tak budú mať pocit, že idú na ozajstnej zebre.


B.toys Interaktívny valec HOOT-Hoo
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčná hračka s húkajúcimi sovičkami. Tri malé sovy so základňou rôznych tvarov po vložení správneho otvoru kĺžu dole a húkajú. Hračku je možné položiť na zem a kotúľať ako valec.


B.toys Hovoriaci lišiak Pipsqueak
25,59 €

22,91 €

Roztomilý plyšový kamarát, s ktorým sa vaše dieťa môže rozprávať! Stlačte bruško lišiaka a hovorte – hračka bude opakovať vaše slová svojím humorným hlasom. Zatraste hračkou a bude všetko opakovať znovu. Pre nové rozprávanie stlačte znovu Lisiakové bruško.


B.toys Odrážedlo šnek
44,63 €
40,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Odrážedlo v podobě usměvavého šneka vůbec není pomalé jako šnek! Otočná přední kolečka usnadňují manévrování. Úložný prostor pod sedadlem se hodí na uložení oblíbené hračky nebo svačinky. Pro větší zábavu během jízdy oči šnečka po zmáčknutí svítí a vydávají zvuky.


B.toys Party Panda pre najmenších
24,52 €

21,80 €

Party panda so sebou prináša veľa pestrofarebných aktivít a je tak ideálnym kamarátom na cesty. Pri pohybe cinká a šuští, obsahuje tiež roztomilé hryzátko v podobe zmrzliny.


B.toys Sada loptičiek Ball-a-baloos
18,47 €
17,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada štyroch loptičiek rôznych tvarov a vlastností. Jedna loptička po dopade na zem začne svietiť, druhá po stlačení píska, tretia funguje aj ako hryzátko a štvrtá loptička s dierami pre ľahké uchopenie detskými ručičkami. Podporujú rozvoj detských zručností.


B.toys Skákacia lopta Hop n’ Glow, modrá
21 €
19,30 €

Prečo chodiť, keď môžete skákať! Nafukovacia priehľadná lopta s držadlom je naplnená malými loptičkami, z ktorých niektoré pri pohybe blikajú. S touto skákacou loptou si vaše deti užijú veľa zábavy.


B.toys Špirála na kočík Wiggle Wrap
21,41 €

18,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebnú veselú špirálu s tromi zavesenými hračkami možno ľahko upevniť na kočík, autosedačku aj postieľku. Špirála obsahuje prvky stimulujúce všetky zmysly dieťatka.


B.toys Spojovacie korále a tvary Beauty Pops 150 k
14,77 €

12,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Beauty Pops, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 150 ks rôznofarebných spojovacích korálikov a tvarov obsahuje aj niekoľko prstienkov a náramkov.


B.toys Spojovacie korále a tvary Beauty Pops 275 ks
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Beauty Pops, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 275 ks rôznofarebných spojovacích korálikov a tvarov obsahuje aj niekoľko prstienkov a náramkov.


B.toys Spojovacie korálky a tvary Pop Arty 300 ks
18,40 €

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Pop Arty, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 300 ks rôznofarebných spojovacích korálok a tvarov obsahuje aj 7 prstienkov a 5 náramkov.


B.toys Stříkající velryba s vodotryskem
20,94 €

18,60 €

Novinka

Ideální hračka v podobě vodního rozprašovače pro zábavu i osvěžení na zahradě během horkých letních dní! Rozprašovač tvoří otáčející se velryba a osm rybiček, které společně stříkají vodu různými směry kolem dokola.


B.toys Ťahacia harmonika zebra Squeezy Zeeby
27,50 €
26,73 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto zebra vie hrať ako harmonika alebo pískať! Roztiahnite zebru a potom zase stlačte k sebe, ako keď hráte na harmonike. Podľa polohy vypínača sa ozve zvuk harmoniky alebo pískanie. Okrem zvukov ponúka zebra veľa rôznorodých textúr na skúmanie.


B.toys Veterinársky kufrík Pet Vet Clinic
40,33 €
+ doprava zadarmo

Nemocnica pre zvieratká v tvare kufríka má štyri izby s rôznofarebnými dvierkami a klíčikmi. Keď chce dieťa dvierka otvoriť, musí vybrať kľúčik správnej farby. Na liečenie sú pripravení dvaja plyšoví pacienti – psík a mačička.


B.toys Hasičské auto Fire Flyer
31,42 €
29,59 €

Všetci z cesty, hasiči vyrážajú na záchranu mačičky! Zábavný interaktívny hasičský voz pre malé deti. Stlačením vodiča auto naštartujete, zahúka, rozsvieti svetlá a rozbehne sa. Rebríkom sa dá otáčať a zdvihnúť ho.


B.toys Hudobná chobotnica Jamboree
38,95 €

34,66 €

Interaktívna hudobná chobotnica Jamboree má osem chápadiel, ktoré po stlačení hrajú ako rôzne hudobné nástroje. Po stlačení hlavy začne chobotnička hrať jednu zo šiestich melódií, ktoré vie.


B.toys Interaktivní hrací centrum Youniversity
190,91 €

155,30 €

Unikátne drevené hracie centrum s množstvom pohyblivých rôznorodých aktivít zaistí vášmu dieťaťu hodiny zábavy. Vďaka svojej veľkosti zabaví súčasne aj niekoľko detí. Každá zo siedmich strán hracieho centra ponúka iný typ aktivity podporujúc rozvoj dieťaťa.


B.toys Interaktívna kocka Zany Zoo
88,41 €
87,50 €
+ doprava zadarmo

Zábavná drevená interaktívna hračka od B.Toys. Drevená kocka s motívmi zvieratiek zo zoo a množstvom pohyblivých rôznorodých aktivít zaistí vášmu dieťaťu hodiny zábavy. Každá strana kocky ponúka iný typ aktivity pomáhajúci rozvoju dieťaťa.


B.toys Hovoriaci mýval Rascal
25,59 €

22,91 €

Roztomilý plyšový kamarát, s ktorým sa vaše dieťa môže rozprávať! Stlačte bruško mývala a hovorte – hračka bude opakovať vaše slová svojím humorným hlasom. Zatraste hračkou a bude všetko opakovať znovu. Pre nové rozprávanie stlačte znovu mývalovo čistotné bruško.


B.toys Nakladač Loadie Loader
25 €

Bez poriadneho nakladača sa nezaobíde žiadna stavba! Váš malý staviteľ si ho užije na piesku, na záhrade, ale aj doma. Auto je veľké 32 cm a je vyrobené z odolného plastu. Je vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


B.toys Vodný mlynček s nákladiakom
18,80 €

Sledujte s dieťaťom, čo dokáže voda, ktorú nalejete do lievika s pomocou téglika v tvare malej sovy. Voda roztáča kolesá mlynčeka a postupne pretečie až do nákladiaku so sklápačkou. A nabudúce vyskúšajte namiesto vody do lievika sypať piesok!


B.toys Zrkadlo s kolieskami look-Look
18,70 €

Interaktívny valec so zrkadielkom. Valec pri kotúľaní po podlahe hrká a zrkadielko zostáva vo zvislej polohe. Podnecuje dieťa na lezenie a rozvíja tak jeho motorické zručnosti. Vhodné pre deti od narodenia.


B.toys Plážový tenis Beach Boppers
11,80 €

10,40 €

Tenis v originálnom prevedení na pláž aj na záhradu. Chyťte letiacu ľahučkú loptičku na raketu pokrytú malými prísavkami. A s pomocou druhej hladkej strany rakety odpáľte loptičku súperovi. V sade sú dve rakety a loptička, vhodné od 3 rokov.


B.toys Puzzle na podlahu Beautifloor
45,48 €
41,50 €
+ doprava zadarmo

Krásne farebné puzzle s vyberateľnými písmenami pre hru na podlahe. Po zložení do štvorca vytvorí plochu 140 × 140 cm. Po skončení hry puzzle môžete uložiť späť do tašky s praktickým uchom pre prenášanie.


B.toys Kufrík Dr. Doctor
32,16 €
31,70 €

Obľúbená hra na doktora môže začať! Všetko, čo malý lekár alebo lekárka potrebujú, nájdu v tomto pevnom kufríku s uchom na prenášanie. Praktická zábavná hračka v kufríku obsahuje 11 nástrojov.


B.toys Skákací čmeliak Bizzy
28,26 €

24,70 €

Nafukovací skákací čmeliak pre deti ergonomického tvaru s tykadlami, ktoré slúžia ako držadlá, umožní deťom objavovať kúzlo skákania. Navyše deti zabaví na dlhé hodiny. Podporuje rast svalstva a pomáha trénovať stabilitu.


G.B. Fabricantes je španielska spoločnosť so sídlom v Ibi (Alicante) s viac než 50-ročnými obchodnými skúsenosťami špecializujúca sa na poskytovanie služieb a uvádzanie nových výrobkov na trh v oblasti hračiek. Ich komerčnou značkou sú B-toys, kde môžete nájsť sortiment ako napr. detské kuchynky, doplnky do detskej domácnosti alebo pracovné stolíky pre malých domácich majstrov.

G.B. Fabricantes je španielska spoločnosť so sídlom v Ibi (Alicante) s viac než 50-ročnými obchodnými skúsenosťami špecializujúca sa na poskytovanie služieb a uvádzanie nových výrobkov na trh v oblasti hračiek. Ich komerčnou značkou sú B-toys, kde môžete nájsť sortiment ako napr. detské kuchynky, doplnky do detskej domácnosti alebo pracovné stolíky pre malých domácich majstrov.