B.toys Hudobná chobotnica Jamboree
38,95 € 34,66 €

Interaktívna hudobná chobotnica Jamboree má osem chápadiel, ktoré po stlačení hrajú ako rôzne hudobné nástroje. Po stlačení hlavy začne chobotnička hrať jednu zo šiestich melódií, ktoré vie.

B.toys Elektronická gitara psík
35,60 €

Elektronická gitara ponúka mnoho variantov hrania i nastavenia. Osem tlačidiel skrýva osem hudobných akordov, nahratých profesionálne v štúdiu. Brnkaním na struny zahráte jednu z 20 známych melódií. Tri hudobné nastavenia: elektrické, akustické alebo vyjúci pes.

B.toys Elektronické kľúčiky LucKeys
15,89 € 12,90 €

Štyri elektronické kľúčiky LucKeys ako od ozajstného auta na krúžku s príveskom. Jeden z kľúčikov má ovládač s tromi rôznymi zvukmi a svetielkom. Odolný materiál bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.

B.toys Sada loptičiek Ball-a-baloos
18,47 € 15,30 €

Sada štyroch loptičiek rôznych tvarov a vlastností. Jedna loptička po dopade na zem začne svietiť, druhá po stlačení píska, tretia funguje aj ako hryzátko a štvrtá loptička s dierami pre ľahké uchopenie detskými ručičkami. Podporujú rozvoj detských zručností.

B.toys Špirála na kočík Wiggle Wrap
21,41 € 16,80 €

Farebnú veselú špirálu s tromi zavesenými hračkami možno ľahko upevniť na kočík, autosedačku aj postieľku. Špirála obsahuje prvky stimulujúce všetky zmysly dieťatka.

B.toys Puzzle na podlahu Beautifloor
41,30 €

Krásne farebné puzzle s vyberateľnými písmenami pre hru na podlahe. Po zložení do štvorca vytvorí plochu 140 × 140 cm. Po skončení hry puzzle môžete uložiť späť do tašky s praktickým uchom pre prenášanie.

B.toys Dráha pre loptičky Whack Ball
25,19 € 22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Štyri farebné loptičky a dráha so zrkadlami na zadnej strane zaisťujú ešte bláznivejšiu jazdu. Jazda začína buchnutím kladivka do loptičky! Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

B.toys Zrkadlo s kolieskami look-Look
18,70 €

Interaktívny valec so zrkadielkom. Valec pri kotúľaní po podlahe hrká a zrkadielko zostáva vo zvislej polohe. Podnecuje dieťa na lezenie a rozvíja tak jeho motorické zručnosti. Vhodné pre deti od narodenia.

B.toys Kufrík Dr. Doctor

B.toys Kufrík Dr. Doctor

Hodnotenie: 4,8
32,16 € 25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená hra na doktora môže začať! Všetko, čo malý lekár alebo lekárka potrebujú, nájdu v tomto pevnom kufríku s uchom na prenášanie. Praktická zábavná hračka v kufríku obsahuje 9 nástrojov.

B.toys Skákacia lopta Hop n’ Glow, modrá
21 € 16,60 €

Prečo chodiť, keď môžete skákať! Nafukovacia priehľadná lopta s držadlom je naplnená malými loptičkami, z ktorých niektoré pri pohybe blikajú. S touto skákacou loptou si vaše deti užijú veľa zábavy.

B.toys Disco piano Whirly Pop
26,86 € 20,90 €

Kúpte svojmu dieťatku skvelú hudobnú hračku – farebné piano. Jeho súčasťou je tiež blikajúci kolotoč, ktorý môžu deti roztáčať a sledovať ako v ňom šantia malé loptičky.

B.toys Hojdací kôň Rodeo Rocker Banjo
66,89 € 52,30 €

Roztomilý plyšový hojdací kôň Rodeo Rocker Banjo s drevenou základňou a držadlami. Počas hojdania sa ozýva klapot konských kopýtok, takže vaši najmenší budú mať pocit, že idú na ozajstnom koni.

B.toys Interaktivní hrací centrum Youniversity
190,91 € 171,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátne drevené hracie centrum s množstvom pohyblivých rôznorodých aktivít zaistí vášmu dieťaťu hodiny zábavy. Vďaka svojej veľkosti zabaví súčasne aj niekoľko detí. Každá zo siedmich strán hracieho centra ponúka iný typ aktivity podporujúc rozvoj dieťaťa.

B.toys Hovoriaci mýval Rascal
25,59 € 22,91 €

Roztomilý plyšový kamarát, s ktorým sa vaše dieťa môže rozprávať! Stlačte bruško mývala a hovorte – hračka bude opakovať vaše slová svojím humorným hlasom. Zatraste hračkou a bude všetko opakovať znovu. Pre nové rozprávanie stlačte znovu mývalovo čistotné bruško.

B.toys Mačacie piáno Meowsic
38,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronické piáno s funkčným mikrofónom je ideálnou hračkou pre malých hudobníkov. Možnosť voľby z 5 inštrumentov, 5 rytmov, 20 známych melódií a 7 mačacích pesničiek. Možnosť nastavenia hlasitosti a tempa.

B.toys Kocky Elemnosqueeze
26,79 € 26,10 €

Kocky Elemnosqueeze obsahujú 26 kusov tvarov rôznych farieb a veľkostí s písmenami a zvieratami. Sú vyrobené z mäkkých plastový materiálov. Tvary po stlačení pískajú. Dieťa sa s kockami môže hádzať, stavať z nich, učiť sa písmenká a názvy zvieratiek. Dodávané v darčekovej taške na zips s držadlom do ruky pre ľahké upratovanie aj prenášanie.

B.toys Party Panda pre najmenších
24,52 € 20,10 €

Party panda so sebou prináša veľa pestrofarebných aktivít a je tak ideálnym kamarátom na cesty. Pri pohybe cinká a šuští, obsahuje tiež roztomilé hryzátko v podobe zmrzliny.

B.toys Hasičské auto Fire Flyer
31,42 € 29,59 €

Všetci z cesty, hasiči vyrážajú na záchranu mačičky! Zábavný interaktívny hasičský voz pre malé deti. Stlačením vodiča auto naštartujete, zahúka, rozsvieti svetlá a rozbehne sa. Rebríkom sa dá otáčať a zdvihnúť ho.

B.toys Bubienok Parum Pum Pum
46,99 € 40,50 €

Bubienok s 8 rôznymi inštrumentmi je sada hudobných nástrojov pre najmenších. Zoznámte svoje dieťa s prvými hudobnými nástrojmi. Vhodné pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov.

B.toys Odrážadlo slimák
44,63 € 39,40 €

Odrážadlo v podobe usmievavého slimáka vôbec nie je pomalé ako slimák! Otočné predné kolieska uľahčujú manévrovanie. Úložný priestor pod sedadlom sa hodí na uloženie obľúbenej hračky alebo desiaty. Pre väčšiu zábavu počas jazdy oči slimáčika po stlačení svietia a vydávajú zvuky.

B.toys Autíčko na diaľkové ovládanie UFW hoa
32,50 €

Autíčko na diaľkové ovládanie pre najmenších vodičov a vodičky. Autíčko má jednoduché ovládanie vďaka jedinému tlačidlu na ovládači. Počas jazdy farebne bliká a vydáva zvuky. Vďaka automatickému vypínaniu šetrí batérie. Autíčko je vhodné pre deti od 1 roka.

B.toys Autobus Boogie Bus

B.toys Autobus Boogie Bus

Hodnotenie: 4,7
34,30 €

Nastupovať, školský autobus vyráža na cestu! Zábavný interaktívny autobus pre malé deti. Stlačením vodiča autobus naštartujete, autobus zatrúbi, rozsvieti svetlá a rozbehne sa. Zadné dvere sa dajú otvoriť, aby mohli štyria cestujúci vystúpiť.

B.toys Farebný popcorn Poppitoppy
14,62 € 13 €

Farebný popcorn Poppitoppy je skvelá hračka pre deti. Stlačte hlavičku hračky a sledujte, ako vo vnútri lietajú guľky rovnako ako popcorn. Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

B.toys Nakladač Loadie Loader
22,91 € 18,90 €

Bez poriadneho nakladača sa nezaobíde žiadna stavba! Váš malý staviteľ si ho užije na piesku, na záhrade, ale aj doma. Auto je veľké 32 cm a je vyrobené z odolného plastu. Je vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

B.toys Veterinársky kufrík Pet Vet Clinic
40,33 €

Nemocnica pre zvieratká v tvare kufríka má štyri izby s rôznofarebnými dvierkami a klíčikmi. Keď chce dieťa dvierka otvoriť, musí vybrať kľúčik správnej farby. Na liečenie sú pripravení dvaja plyšoví pacienti – psík a mačička.

B.toys Spojovacie korále a tvary Beauty Pops 150 k
14,77 € 12,91 €

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Beauty Pops, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 150 ks rôznofarebných spojovacích korálikov a tvarov obsahuje aj niekoľko prstienkov a náramkov.

B.toys Hovoriaci lišiak Pipsqueak
25,59 € 22,91 €

Roztomilý plyšový kamarát, s ktorým sa vaše dieťa môže rozprávať! Stlačte bruško lišiaka a hovorte – hračka bude opakovať vaše slová svojím humorným hlasom. Zatraste hračkou a bude všetko opakovať znovu. Pre nové rozprávanie stlačte znovu Lisiakové bruško.

B.toys Autíčka Wheee-Is!
25,19 € 23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčka Whee-Is sú mäkké plastové autíčka pre potešenie vašich malých detí. Autíčka vydávajú zvuky – zvonia, hrkajú a pískajú. Obal z recyklovaného materiálu je potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

B.toys Vodný mlynček s nákladiakom
18,11 € 14,70 €

Sledujte s dieťaťom, čo dokáže voda, ktorú nalejete do lievika s pomocou téglika v tvare malej sovy. Voda roztáča kolesá mlynčeka a postupne pretečie až do nákladiaku so sklápačkou. A nabudúce vyskúšajte namiesto vody do lievika sypať piesok!

B.toys Ťahacia harmonika zebra Squeezy Zeeby
27,50 € 26,73 €

Táto zebra vie hrať ako harmonika alebo pískať! Roztiahnite zebru a potom zase stlačte k sebe, ako keď hráte na harmonike. Podľa polohy vypínača sa ozve zvuk harmoniky alebo pískanie. Okrem zvukov ponúka zebra veľa rôznorodých textúr na skúmanie.

B.toys Interaktívna kocka Zany Zoo
88,41 € 75,40 €

Zábavná drevená interaktívna hračka od B.Toys. Drevená kocka s motívmi zvieratiek zo zoo a množstvom pohyblivých rôznorodých aktivít zaistí vášmu dieťaťu hodiny zábavy. Každá strana kocky ponúka iný typ aktivity pomáhajúci rozvoju dieťaťa.

B.toys Skákací čmeliak Bizzy
28,26 € 26,50 €

Nafukovací skákací čmeliak pre deti ergonomického tvaru s tykadlami, ktoré slúžia ako držadlá, umožní deťom objavovať kúzlo skákania. Navyše deti zabaví na dlhé hodiny. Podporuje rast svalstva a pomáha trénovať stabilitu.

B.toys Striekajúca veľryba s vodotryskom
20,80 €

Ideálna hračka v podobe vodného rozprašovača pre zábavu i osvieženie na záhrade počas horúcich letných dní! Rozprašovač tvorí otáčajúca sa veľryba a osem rybičiek, ktoré spoločne striekajú vodu rôznymi smermi dookola.

B.toys Interaktívny valec HOOT-Hoo
14,90 €

Multifunkčná hračka s húkajúcimi sovičkami. Tri malé sovy so základňou rôznych tvarov po vložení správneho otvoru kĺžu dole a húkajú. Hračku je možné položiť na zem a kotúľať ako valec.

B.toys Kľúčiky k autu FunKeys
15,60 €

Tieto detské kľúčiky k autu sú ako naozajstné. Sú vybavené štyrmi rôznymi zvukmi a svetielkom, ktoré vaše dieťa zabaví napríklad aj na cestách autom. Odolný materiál je bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.

B.toys Hojdacia zebra Kazoo
68,19 € 52,90 €

Roztomilá plyšová hojdacia zebrička Kazoo s drevenou základňou a držadlami počas hojdania vydáva zvuky cvakania kopýtok. Deti tak budú mať pocit, že idú na ozajstnej zebre.

G.B. Fabricantes je španielska spoločnosť so sídlom v Ibi (Alicante) s viac než 50-ročnými obchodnými skúsenosťami špecializujúca sa na poskytovanie služieb a uvádzanie nových výrobkov na trh v oblasti hračiek. Ich komerčnou značkou sú B-toys, kde môžete nájsť sortiment ako napr. detské kuchynky, doplnky do detskej domácnosti alebo pracovné stolíky pre malých domácich majstrov.

G.B. Fabricantes je španielska spoločnosť so sídlom v Ibi (Alicante) s viac než 50-ročnými obchodnými skúsenosťami špecializujúca sa na poskytovanie služieb a uvádzanie nových výrobkov na trh v oblasti hračiek. Ich komerčnou značkou sú B-toys, kde môžete nájsť sortiment ako napr. detské kuchynky, doplnky do detskej domácnosti alebo pracovné stolíky pre malých domácich majstrov.