b.box Cestovný podbradník s lyžičkou
13,66 €

Cestovný podbradník s lyžičkou sa stane potrebným nielen na cestách s vaším dieťatkom. Rozopnite zips, vyberte lyžičku a vyrolujte podbradník z taštičky. Akonáhle si vaše bábätko vychutná svoje jedlo, stačí len zrolovať podbradník aj so všetkými omrvinky do bezpečnej schránky.


b.box Čistící set
7,86 €
7,70 €

b.box Čistící sada pro b.box misku s brčkem. Sada obsahuje i náhradní brčka.


b.box Fľaša na pitie
15,21 €

Praktická fľaša na pitie so slamkou, ktorú môžete vziať so sebou kamkoľvek. Ergonomický tvar s trojuholníkovou základňou padne skvele do každej rúčky. Vďaka silikónovej slamke vypije vaše dieťatko aj tú poslednú kvapku. Jednoduché nosenie alebo zavesenie na batoh umožní držiak na viečku. Jednoduché otváranie pomocou tlačidla.


b.box Kojenecká láhev + zásobník
15,51 €

Akcia

b.box Kojenecká láhev se zásobníkem na kojenecké mléko o objemu 240ml. Skvělá na cestování, ale i na noční krmení vašeho miminka. Až bude potřebovat mléko pro vaše miminko, jednoduše zmáčkněte dno zásobníku. Sušené mléko se vysype do lahvičky s vodou a protřepáním jej dokonale promíchejte.


b.box Miska s brčkem
12,80 €

b.box Miska s brčkem je tak jednoduché jíst/pít cereálie s mlékem nebo polévku. Víčko s otvorem, které lze na mističku nasadit, nedovolí malým hroznům a piškotům, aby se rozkutálely po podlaze. A víčko dělá z této mističky bezva krabičku na cestování.


b.box miska s brčkem XL
13,58 €

B.box miska s brčkemjedinečný patentovaný design – mistička XL a brčko v jednom balení!


b.box Náhradné slamky a čistiaca kefka
7,42 €

Náhradný set určený na výmenu a čistenie pre nový Sippy cup hrnček so slamkou s matným viečkom. Set obsahuje dve slamky, jedno závažie a jednu kefku.


b.box Odkapávač

b.box Odkapávač

Hodnotenie: 1
13,50 €

b.box Odkapávač je rozkládací a tkompaktní. Poskytuje čistý a hygienický prostor k usušení kojeneckých lahviček a hrníčků. Použijte doma, ale i na cestách. Složený odkapávač je velmi nízký a vejde se i do přebalovací tašky.


b.box podbradník s rukávmi
17,57 €

Praktický podbradník, Ktorý ochráni oblečenie vášho drobčeka pri jedle alebo hranie. Vodeodolný materiál a unikátny dizajn pokryje väčšinu tela a oblečenia. Podbradník sa dá zložiť do malej kapsičky a hodí sa pri jedle, ale aj na maľovanie či modelovanie.


b.box Příbor

b.box Příbor

Hodnotenie: 5
7,70 €

b.box Příbor navržený tak, aby skvěle padnul do ručičky a pusinky vašeho batolete. Zahnutá rukojeť speciální vidličky a lžičky podporuje soběstačnost dětí. Já sám! – bude od teď vaše oblíbená věta.


b.box Savička 1
7,07 €
6,57 €

Akcia

b.box náhradní savička Stage 1 s malým průtokem pro b.box kojenecké láhve se zásobníkem. Vyrobeno ze silikonu. Balení obsahuje 2ks.


b.box Savička 2
7,07 €
6,57 €

Akcia

b.box náhradní savička Stage 2 se středním průtokem pro b.box kojenecké láhve se zásobníkem. Vyrobeno ze silikonu. Balení obsahuje 2ks.


b.box Savička 3
7,07 €
6,90 €

b.box náhradní savička Stage 3 s rychlým průtokem pro b.box kojenecké láhve se zásobníkem. Vyrobeno ze silikonu. Balení obsahuje 2ks.


b.box Sippy cup

b.box Sippy cup

Hodnotenie: 5
11,46 €
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

b.box Sippy cup podporuje samostatnost vašeho dítěte. Inovativní brčko má na spodním konci malou zátěž a díky tomu je brčko vždy ponořeno do nápoje. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, může z tohoto hrnečnu s kouzelným brčkem snadno pít.


b.box Sippy cup hrnček so slamkou
11,32 €

Hrnček so slamkou Sippy cup pomôže nielen s prechodom z fľaše na pohárik, ale hlavne podporuje samostatnosť vášho dieťaťa. Inovatívna slamka má na konci malú záťaž a vďaka tomu je slamka vždy ponorená do nápoja. Či už drží vaše batoľa Sippy cup v akomkoľvek uhle, môže z tohto hrnčeka s kúzelnou slamkou ľahko piť.


b.box Talířek
7,86 €
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

b.box dětský talířek pro děti s malými oddělovači, které brání smíchání jednotlivých pokrmů. Talířek má úchytky po stranách a neklouzavý podklad.


b.box Termoska na pitie so slamkou
19,12 €

Termoska so slamkou z nerezovej ocele o objeme 350 ml vhodná pre deti od 12 mesiacov. Nič nezabráni dlhým prechádzkam v lete, alebo v zime. Termoska udrží nápoj studený až 7 hodín a teplý až 5 hodín. Jednoduché otváranie pomocou tlačidla, silikónová slamka dovolí vypiť z termosky aj tú poslednú kvapku. Jednoduché nosenie alebo zavesenie na kočík vďaka držiaku na viečku.


b.box Veľký podbradník s rukávmi
17,57 €

Veľký podbradník, ktorý ochráni oblečenie vášho drobčeka pri jedle, alebo hraní sa. Vodeodolný materiál a unikátny dizajn pokryje väčšinu tela a oblečenia. Podbradník sa dá zložiť do malej kapsičky a hodí sa pri jedle, ale aj na maľovanie či modelovanie.


b.box Prebaľovací Organizér
19,10 €

16 €

b.box Prebaľovací organizér je doplnený veselou prebaľovacou podložkou a pojme dve až tri plienky. Má dva prístupy k čistiacim obrúskom. Môžete ich vyťahovať otvorom vnútri organizéra alebo ak potrebujete rýchlo obrúsok na utretie pusinky alebo ručičiek, vyberte obrúsok vonkajším otvorom.