Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black
AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black

Super šikovný chránič poťahu sedadla Avova 3v1, ktorý má navyše po ruke praktický úložný priestor, takže k dôležitým veciam majú prístup deti aj rodičia. Chránič sedadla je možné použiť ako pre autosedačky orientované proti smeru jazdy, tak aj pre autosedačky orientované po smere jazdy, kedy chráni zadnú stranu predného sedadla a sedák pri zadnom sedadle.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61 AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black
AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61

Otočná autosedačka Avova SPERBER-FIX 61 má všetko, čo od bezpečnej, prémiovej detskej autosedačky s ISOFIXom očakávate. Je vhodná od 61 do 105 cm, teda pre bábätká a malé deti. Vďaka rotácii o 360 stupňov je možné sedačku bez námahy otočiť do všetkých polôh vpred, vzad a na požadovanú stranu.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
AVOVA Autosedačka Sora-Fix 2023 AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black
AVOVA Autosedačka Sora-Fix 2023

Nemecká autosedačka Avova SORA-FIX je schválená pre deti s výškou 100–150 cm, približne od 3 do 12 rokov. Je možné ju inštalovať v smere jazdy k ISOFIXu vozidla.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
AVOVA Swan-fix AVOVA AVOVA Sperling-fix 2019 - zánovné
AVOVA Swan-fix

Detská autosedačka Swan-fix značky AVOVA je určená pre deti od narodenia do 25 kg. Otočný systém vám umožní jednoduché usadenie dieťaťa do autosedačky. Integrovaná bočná ochrana spolu s ukotvením pomocou ISOFIX dodáva vysokú úroveň bezpečnosti pre vaše dieťa. 

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Zánovné
AVOVA AVOVA Sperling-fix 2019 - zánovné AVOVA AVOVA Sperling-fix 2019 - zánovné
AVOVA AVOVA Sperling-fix 2019 - zánovné

AVOVA SPERLING-FIX je úplne novo navrhnutá autosedačka kategórie i-Size, ktorá umožňuje Vášmu dieťaťu bezpečne a komfortne cestovať autom. Vďaka jednoduchej manipulácii je inštalácia aj používanie SPERLING-FIXu veľmi jednoduché. Zo vstavaného 5-bodového vnútorného pásu neskôr prejdete na trojbodový bezpečnostný pás automobilu – v závislosti od rýchlosti rastu Vášho malého spolujazdca. Naše SPERLING-FIX rastie s vaším dieťaťom až do 12 rokov. To znamená, že je vhodná pre telesnú výšku 76 až 150 cm.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
AVOVA Športový kočík City Rang AVOVA AVOVA Sperling-fix 2019 - zánovné
AVOVA Športový kočík City Rang

Prémiový kočík od značky Avova do každého terénu. Má super ľahké automatické skladanie a rozkladanie, ktoré zaručuje pohodlie, aké ste na kočíku ešte nevideli. Tento kompaktný terénny kočík disponuje veľkými kolieskami z odolnej gumy. Jeho strieška má ochranou proti slnku UFP 50+.

môžete mať 03.10

Partner: MALL