Avid Carp Ihla Titanium Retracta Hair Needle
4,50 €

Ihla na drobné nástrahy, ale aj boilie fialová. Ihly Titanium Retracta boli vyvinuté tak, aby ukončili používanie nevhodných nástrojov pre nastraženie nástrah pod háčik.

Avid Carp Quick Click Adaptors 2 ks
13,50 €

Tieto praktické adaptéry majú celý rad využitia. Možno ich použiť na podberákovú tyč, vidličky, tyče k brolly alebo na uchytenie vážiaceho saku.

Avid Carp Vedro Camo Buckets 17 l
12 €

Praktické vedro k všestrannému použitiu. Vyrobený z pevného plastu, osadený kovovým uchom a farebne vyladený do nášho camo vzoru.

Avid Carp Bunda Dura Stop Quilted Jacket
75 €

Posledný kus za túto cenu!

Prešívaná bunda Dura-stop sa môže pochváliť viacvrstvenou zateplenú vnútornou výplňou a vrchnou vodeodolnou vrstvou Dura-Stop, to robí z tejto bundy ideálne oblečenie pre chladnejšie mesiace.

Avid Carp Kraťasy Green Jogger Shorts
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové teplákové kraťasy v khaki farbe s nápisom Avid Carp na prednej strane a logom na zadnom vrecku.​

Avid Carp Navijak AV 8000
100 €

Posledný kus za túto cenu!

AV8000 je menší pig pit navijak, ktorý je vhodný ako na ďaleké nahadzovanie tak na krátke 3m prúty.

Avid Carp Navijak XR Spod Marker Reel
100 €

Naviják XR Spod / Marker Reel je perfektný Vysokorýchlostný navijak určený na kŕmenie raketou na dlhé vzdialenosti a na mapovanie dna pomocou markeru.

Avid Carp Puzdro A Spec Tech Pack
40 €

A-Spec Tech Pack je určený pre uloženie elektronického vybavenia, ako sú powerbanky, tablety, baterky, čelovky, alebo napríklad fototechnika.

Avid Carp Špajza Quick Up Session Organiser
115 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojposchodový organizér pre uschovanie vecí pri dlhších výpravách. Skvelý do väčších prístreškov, ako je napr. Screen House.

Avid Carp Swinger Lok Down Bobbin Kit
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento Bobbinový set obsahuje všetko, čo je potrebné pre efektívnu indikáciu záberu či už chytáte pod nohami, alebo z dlhého odhodu.​

Avid Carp Vedro Camo Buckets 10 l
10 €

Praktické vedierko na všestranné použitie. Vyrobený z pevného plastu, osadený kovovým uchom a farebne vyladený do nášho camo vzoru.​

Avid Carp Vrtáčik Titanium Retracta Bait Drill
4,50 €

Vrtáčik na tvrdšie nástrahy biely. Ihly a vrtáčik Titanium Retracta boli vyvynuté tak, aby ukončili používanie nevhodných nástrojov pre nastraženie nástrah pod háčik.