-17%
Avéne Termální voda v spreji Eau Thermale (Thermal Spring Water) (Objem 150 ml)
3x

Avéne Termální voda v spreji Eau Thermale (Thermal Spring Water)

10,80 €
8,90 €

Termální voda v spreji má upokojujúce a protizápalové účinky a stará sa o citlivú až precitlivenú pleť. Upokojuje začervenanie a podráždenie spôsobené slnkom. Je určená pre všetky vekové skupiny, môžete ju použiť aj na zapareniny dojčiat a iná kožné podráždenie, napr.

Partner: Vivantis
-15%
Avéne Cicalfate cikatrizačný krém 100 ml

Avéne Cicalfate cikatrizačný krém 100 ml

13,50 €
11,39 €

Hojivý krém na suché poškodené miesta: koža, sliznica, po zákroku. Vhodný pre dojčatá, deti a dospelých.

Na tvár, telo aj na vonkajšie intímne partie. Krémová textúra sa ľahko nanáša a vytvára ochranný film, ktorý napomáha kvalitnej obnove kože.

-18%
Avéne Riasenka pre citlivé oči Couvrance (Mascara) 7 ml (Odtieň Black)

Avéne Riasenka pre citlivé oči Couvrance (Mascara) 7 ml

23,60 €
19,30 €

Vďaka špeciálne tvarovanému kefky pre zväčšenie objemu vytvoríte výrazný make-up s dlhými, plnými riasami. Riasenka sa ľahko nanáša a dokonale oddeľuje riasy. Vďaka zloženiu bez parfumácie a parabénov je vhodná aj na citlivé oči.

Partner: Vivantis

Výrobky z radu AVENE sú určené na starostlivosť o všetky typy citlivej pokožky. Hlavný aktívny prvok tejto kozmetiky predstavuje termálna voda Avene. Jej jedinečné a nemenné zloženie je ideálne pre citlivú, precitlivenú až alergickú pokožku. Pôsobí proti dráždeniu, upokojuje pokožku a neutralizuje pôsobenie voľných radikálov.

Už od roku 1736 sú známe liečebné účinky Eau Thermale Avene - termálnej vody Avene, termálna voda zo zdrojov rieky Orb, ktorá sa nachádza v blízkosti juhofrancúzskej dediny Avene.