WOOM Bieliace zubná pasta WHITE + (Toothpaste No.2 Whitening ) 75 ml
7 €

Bieliace zubná pasta pre starostlivé bielenie skloviny do prirodzenej farby zuba. Perfektný čistiaci efekt. Bráni tvorbe zubného kameňa, regeneruje sklovinu. Cetylpyridium chlorid a kalcium glycerofosfát – antiseptická a antibakteriálne zložka. Čistiace základ 92,3%. .

WOOM Ústna voda TOTAL + (Multi-Action Mouthwash) 500 ml
7,40 € 6,30 €

Účinná formula ústne vody Total Care chráni pred kazy, posilňuje zuby a ďasná, pomáha znižovať tvorbu plaku a zabezpečuje svieži dych. Aloe vera prírodné antibakteriálne a protizápalová zložka. Cetylpyridium chlorid má antiseptický a antibakteriálny účinok. .

WOOM Zubná pasta NATURAL + (Toothpaste No.3 Natural) 75 ml
7 € 6 €

Exkluzívny zubná pasta, ktorá obsahuje 99% prírodných zložiek, je vhodná aj pre pacientov so strojčekom a vegánov. Obsahuje pepermintová extrakt a extrakt z aloe vera, ktoré je prírodný antibakteriálny a protizápalová zložka. Má antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti.

WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml
7 € 6,60 €

Zubná pasta pre citlivé zuby, ktorá obsahuje 96% prírodných zložiek, je vhodná aj pre vegánov. Perfektne vyčistí zuby, znižuje ich citlivosť, posilňuje zubnú sklovinu, bráni tvorbe zubného kazu aj plaku a zabezpečí ochranu ďasien. Vaše ústa zanechá osviežená s pocitom čistoty.