Tenax 08 Strong Pomade 25 ml
3,80 €

Tenax cestovná žltá pomáda 25ml má silnú fixáciu, ktorá vám umožňuje vytvoriť stabilný účes a fixovať tvar vlasov na dlhú dobu. Pramene sa nelepia k sebe a nestvrdnú. Tenax žltá pomáda ich naopak robí flexibilnými, mäkkými a pružnými. Vlasy sa časom nestávajú tuhými a „ostrými“.

Tenax Extra Strong vlasový krém 100ml
6,80 €

Krém na styling vlasov Tenax Extra Strong 100ml – produkt ultrasilnej fixácie, ktorý kombinuje brilanciu klasického briolinu s vlastnosťami moderných krémov a pomad. Krém dodáva účesu eleganciu a štruktúrovaný vzhľad a tiež odstraňuje pocit stuhnutosti vlasov.

Tenax Green silná pomáda na vlasy 125ml
11,50 €

Zelená silná pomáda na vlasy Tenax 125ml je vosk na báze vody, ktorý zaručuje super silnú fixáciu. Perfektný na suché alebo vlhké vlasy. Tenax fixuje moderný účes bez tuhosti. Vhodné pre všetky typy vlasov a dokonalý vzhľad.

Tenax Šampón na vlasy 250ml
8,50 €

Tenax Šampón na vlasy 250ml dodáva vlasom hebkosť a prirodzený lesk. Pri pravidelnom používaní denného šampónu Tenax sú vaše vlasy poslušné a udržiavané. Účelom účinku produktu je obnovenie štruktúry vlasov a zlepšenie ich vzhľadu.

Tenax Super Hold vlasovy gél 100ml
6,80 €

Gél na úpravu vlasov Vlasový gél Tenax Super Hold – luxusná kvalita za rozumnú cenu. Extrémne silný stupeň gélovej fixácie zaisťuje, že sa perfektný účes udržuje po celý deň.

Tenax White matná pomáda na vlasy 125ml
11,25 €

Tenax Matte pomade je ideálny pre mužov, ktorí ocenia nielen štýl, ale aj prirodzený vzhľad účesu. Koniec koncov, rúž vytvorený na vodnej báze má absolútne matný efekt bez nadmerného lesku.

Tenax Yellow extra silná pomáda na vlasy 125ml
11,50 €

Vďaka vodnej baze v Tenax extra silná žltá pomáda 125ml sa vlasy nelepia k sebe. Styling je rýchly a príjemny. A ricínový olej, ktorý je súčasťou rúžu, vyživuje a zvlhčuje vlasy po celý deň. Tenax je nové meno na trhu pánskej kozmetiky.