RÖWO® Emulzia pre starostlivosť o nohy "Lemon" 1000 ml
24,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Ošetruje namáhané miesta pokožky, dezinfikuje a chráni nohy a nechty proti plesniam. Jemná starostlivosť a prirodzené osvieženie unavených nôh. Emulzia prináša dlhodobú sviežosť a vďaka obsahu alantoín zjemňuje pokožku nôh.

RÖWO® Jelení loj krém, tuba 100 ml
10,19 €

Jelení loj – krém poskytuje ideálne a silnú ochranu pre namáhanú pokožku či doma alebo na cestách. Je osvedčeným a účinným prostriedkom na hrubú, popraskanú pokožku nôh, lakťov, kolien a na namáhanú pokožku rúk. Zanechá Vašu pokožku jemnú a vláčnu. Dermatologicky testované.

RÖWO® Chladivý spray, 300 ml
11,69 €

Chladivý sprej určený na výrony, odřeniny, pohmožděniny či pro potřebu jiného lokálního znecitlivění. Vhodný pro sportovce i do každé domácí lékárničky. Chladivý sprej postižené místo okamžitě ochladí a znecitliví. Rychlá a pohodlná aplikace.

RÖWO® Sport gel, chladivý, 100 ml
7,79 €

RÖWO® Šport gél zmierňuje bolesť a príjemne chladí. Vmasírovaní Sport gélu do pokožky osviežujúci a ochraňujúci. Aktivuje unavené a ťažké nohy, zabraňuje predčasnej únave pri športe a práci.

RÖWO® Sport gel, chladivý roll-on, 50 ml
7,20 €

Vďaka chladivým účinkom pocítite okamžitú úľavu pri bolestiach svalov, kĺbov, modrín, tenisovom lakti alebo pri bodnutí hmyzom a pod. Zabraňuje predčasnej únave pri práci alebo športe. Rýchla a pohodlná aplikácie.