Little Tikes Kuchynka s oknom
76 €
+ doprava zadarmo

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Kuchynka má veľký drez s modernými kohútikmi, rúru, držiak na uteráky, chladničku a pracovnú dosku v imitácii žuly. Navyše vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 18 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

Little Tikes Pieskovisko peň-28%
58,78 € 41,90 €

Akcia

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.

Little Tikes Pieskovisko korytnačka-24%
52,50 € 39,90 €

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.

Little Tikes Vodní stůl "Fun zone - vodní bitva"-28%
78,15 € 55,88 €
+ doprava zadarmo

Akcia

S Vodním stolem „Fun zone – vodní bitva“ děti soutěží v potápění protivníkových lodí, roztáčení cílů, plnění nádob a stříkání vodou jeden na druhého. Každé dítě má svou vlastní vodní stříkací pistolku. Namiřte na otáčecí terče a roztočte je nebo zkuste jako první naplnit celý vodní válec uprostřed stolu. Skvělý vodní stůl, u kterého si může hrát a soutěžit více dětí najednou.

Little Tikes Piknikový stolček Junior
107 € 75,60 €
+ doprava zadarmo

Detský piknikový stabilný stolček s dvoma lavicami pre deti od 2 rokov. Ideálny na záhradu alebo do izby. Stolček je určený až pre 4 deti. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár"
94,50 €

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Chladnička má vo dverách vylisovaný ľadovač, vnútri má úložný priestor. Sporák vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 14 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár" - červená
94,99 € 85,80 €

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka „Šéfkuchár“ – červená. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Počas varenia deti zo sporáka začujú zvuky „varenia“ a „vyprážania“

Little Tikes Nákladní auto II
21,99 € 17,90 €

Nákladní auto od značky Little Tikes. Bílé velké nákladní auto je vhodná hračka na ven na písek i do pokojíku. Tahač je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Dvojitá šmýkačka s tunelom - Sunshine
319 € 203,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská záhradná dvojitá šmýkačka s tunelom obľúbenej značky Little Tikes. Jedinečný šmykľavka, kde nájdete hladkú a tiež zvlnenú variant. Veľmi kvalitný a odolný materiál. Vhodná pre deti už od 2 rokov.

Little Tikes Basic Trojkolka 4v1
84,58 € 76,46 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Trojkolka Bike Little Tikes 4v1 je ideálnou voľbou pre deti a rodičov, ktorí ocenia komfort a kvalitu. Moderný dizajn, živé a krásne farby. Bicykel má gumové kolieska, ktoré znižujú hluk počas jazdy a nekĺzavé pedále.

Little Tikes Tříkolka 4v1 Sport-17%
101,88 € 84,52 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Trojkolka Little Tikes 4v1 Sport je ideálnou voľbou pre deti a rodičov, ktorí ocenia komfort a kvalitu. Moderný dizajn a praktická vodiaca rukoväť, ktorá sa dá výškovo nastaviť. Kolesá majú gumové kolieska znižujúce hluk počas jazdy a protišmykovú úpravu pedálov. Trojkolku možno upravovať podľa veku a schopností dieťaťa.

Little Tikes Trojkolka 4v1 Deluxe-18%
96,12 € 78,48 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Trojkolka 4v1 Deluxe je určená pre batoľatá i začínajúcich jazdcov. Trojkolku možno upravovať podľa veku a schopností dieťaťa. Najmenšie deti tlačia rodičia, zatiaľ čo deti majú nôžky pohodlne položené na opierkach. Postupne sa deti naučia používať šlapky a zatáčať, až budú schopné na trojkolke jazdiť samé.

Little Tikes Trojkolka 4v1 Perfect Fit
110,65 € 101,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Trojkolka Perfect Fit 4v1 rastie spolu s deťmi. Je ideálnym pomocníkom pri učení ako jazdiť, riadiť a šliapať. Vyrazte s trojkolkou na prechádzku – buď deti môžete na trojkolke voziť pomocou nastaviteľnej vodiacej tyče, alebo deti sprevádzajte a sledujte, ako na trojkolke samy šliapu. Pohodlné sklopné sedadlo dodá deťom dostatočný komfort.

Little Tikes Slammin 'Racers Bláznivé autá: Kaskadérsky skok
31,58 € 23,90 €

Deti sú súčasťou pretekov so Slammin 'Racers. Zatlačte hornú časť auta a pretekajte až do cieľovej línie. Nastavte rampu a prekážky a uvidíte, ako vysoko môže vozidlo skákať a lietať. Prekonajte s ním svoj rekord zas a znova!

Little Tikes Bagr II

Little Tikes Bagr II

Hodnotenie: 5
21,99 € 19,90 €

Bagr od značky Little Tikes. Velký bílý barg je vhodný na písek i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Bláznivý vláček-19%
33,29 € 26,90 €

Akcia

Pronásledujte a chyťte tu nejbláznivější nejdivočejší a nejchytřejší hračku ve městě! Ke spuštění vlaku stačí jen stisknout tlačítko. Tak jak se vlak pohybuje po kolejích, koleje se hýbou a přetáčí všude kolem, což děti nabádá k pohybu a pronásledování hračky! Vlak občas náhodně změní směr, což způsobí, že se bude pohybovat v nepředvídatelných směrech a udrží tak pozornost dětí!

Little Tikes Dětský Bubínek
16,99 € 14,90 €

Malý dětský bubínek s paličkami. Každý malý hudebník musí nějak začít. Hrajte společně s dětmi jejich oblíbené písně a probuďtě v nich smysl pro rytmus.

Little Tikes Interaktivní autíčko - červený náklaďák
13,59 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Děti si interaktivní autíčko hned oblíbí. Vše, co musí udělat, je dotknout se vyznačených míst na autíčku a podívat se, jak autíčko jede nebo troubí nebo děti uslyší zvuky auta. Ke všemu stačí jeden dotek!

Little Tikes Interaktivní autíčko - modrý sporťák
15,19 € 12,60 €

Děti si interaktivní autíčko hned oblíbí. Vše, co musí udělat, je dotknout se vyznačených míst na autíčku a podívat se, jak autíčko jede nebo troubí nebo děti uslyší zvuky auta. Ke všemu stačí jeden dotek!

Little Tikes Interaktívne autíčko - nový športiak
14,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti si interaktívne autíčko hneď obľúbia. Všetko, čo musia urobiť, je dotknúť sa vyznačených miest na autíčku a pozrieť sa, ako autíčko ide, alebo trúbi alebo deti začujú zvuky auta. Ku všetkému stačí jeden dotyk!

Little Tikes Kapsa na desiatu do auta
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Túto kapsu na desiatu ľahko upevníte k autosedačke vo vašom aute. Dieťa bude mať svoju obľúbenú desiatu po ruke a zamedzíte tým, že sa vám desiata, či maškrty počas jazdy rozkotúľajú.

Little Tikes Kolobežka naklápacia modrá
33,27 € 27,40 €

Naklápacia kolobežka s tromi kolieskami pre jednoduchú, bezpečnú a stabilnú jazdu menších detí. Na zadnom koliesku má bezpečnostnú brzdu. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držali.

Little Tikes Kolobežka naklápacia ružová
37 € 25,80 €

Naklápacia kolobežka s tromi kolieskami pre jednoduchú, bezpečnú a stabilnú jazdu menších detí. Na zadnom koliesku má bezpečnostnú brzdu. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držali.

Little Tikes Míchačka
21,99 € 7 €

Tato velká bílá míchačka se hodí na každou stavbu! Je vhodná na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyrobena z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Nakladač
21,99 € 17,90 €

Tento velký bílý nakladač se hodí na každou stavbu! Je vhodný na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Nákladní auto s jeřábem
37,89 € 29,90 €

Tento velký bílý nákladní automobil s jeřábem se hodí na každou stavbu! Je vhodný na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Nákladné auto so skákajúcimi kameňmi
17,99 € 15,30 €

Handle Haulers nákladné auto so skákajúcimi kameňmi je skvelý prvý nákladiak pre najmenších. Na korbe má nákladiak kamene, ktoré pri jazde skáču. Má pohodlné držadlo, ktoré deti jednoducho uchopia.

Little Tikes Nastaviteľná hrazdička 5 v 1 zelená/biela
55,99 € 50,60 €
+ doprava zadarmo

Doprajte Vášmu dieťatku náskok pred ostatnými s Little Tikes nastaviteľnou hrazdičkou 5v1! Je navrhnutá tak, aby rástla spolu s dieťaťom. Z tradičnej hrazdičky pre bábätká sa ľahko zmení na stolček na kreslenie alebo hrací stojanček.

Little Tikes Organizér do auta
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický organizér do auta, vďaka ktorému udržíte pri cestovaní poriadok. Vaše dieťa bude mať pri ruke ako pitie, tak svoje obľúbené hračky alebo desiatu.

Little Tikes Smetiarske auto
17,99 € 16,90 €

Handle Haulers smetiarske auto je skvelé prvé robustné auto pre najmenších. Na korbe má odpadky, ktoré pri jazde skáču. Má pohodlné držadlo, ktoré deti jednoducho uchopia.

Little Tikes Požiarnické vozidlo
77,74 € 64 €
+ doprava zadarmo

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Požiarnické vozidlo má priateľskú usmievavú tvár, ktorú si deti zamilujú. Nádrž na vodu a hadica, ktorá skutočne strieka vodu.

Little Tikes Poznáváme tvary-28%
38,69 € 27,70 €

Akcia

Hračka pro nejmenší, která dětem pomáhá v učení barev a tvarů. Součástí je šest tvarů v různých barvách s legračními obličeji. Úkolem dětí je vložit tvary do správného otvoru. Jakmile jsou všechny tvary uvnitř hračky, dno se uvolní, hračky propadnou ven a děti si mohou hrát znovu.

Little Tikes Príves ku Cozy Coupe
24,96 € 23,10 €

Cozy nákupným vozíkom je možné vyraziť na nákupy so všetkými obľúbenými hračkami. Sedadlo je dosť veľké pre bábiku alebo plyšáka. V košíku je dostatok miesta pre ďalšie hračky alebo nákup.

Little Tikes Stříkací velryba
17,99 € 16,10 €

Hračka do vany, která potěší každého milovníka vody. Zhasněte na chvilku světla a sledujte spolu s nejmenšími, jak velryba svítí. Umí stříkat vodu a zabaví vaše děti na dlouhou chvíli.

Little Tikes Světelný tygřík
24,99 € 23,50 €

Posviťte si na cestu k aktivní hře! K tomu, aby se vaše dítě hýbalo, používá tygřík promítání barevných světelných efektů. Světelný tygřík před sebe promítá 3 barevné světla, která děti nabádají k jejich pronásledování a chytání. Když tygřík ""zachytí"" všechna 3 světla, zazáří a zasměje se, aby děti potěšil.

Little Tikes Svietiaca rybka - modrá-23%
12,99 € 9,90 €

Výpredaj

Svietiaca rybka modrá je hračka s ktorou sa vo vani nudiť nebudete. Akonáhle rybku dáte do vody, rozsvieti sa a začne plávať ako ozajstná! Vie plávať rôznou rýchlosťou a pri plávaní srandovne hýbe chvostom.

Little Tikes Tire Twister Auto na dálkové ovládání
45 € 39,30 €

Tire Twister je ta největší a nejdivočejší pneumatika – je poháněna dálkově ovládaným autem uvnitř! Snadno ovladatelné dálkové ovládání dává dětem možnost řídit auto dopředu a dozadu. Auto se uvnitř pneumatiky může převracet, měnit směr pneumatiky a rotovat pneumatikou o 360 stupňů! Když auto vyjede z pneumatiky, je možné s ním jezdit samostatně. Tire Twister – to jsou dvě hračky v jednom!

Little Tikes Touch ´n' Go Ledadlo
18,59 € 14,90 €

Letadélko na kolečkách se zvuky. Pohyb a zvuky se aktivují jednoduše dotykem. Kompaktní velikost z této helikoptéry činí ideální hračku na cesty.

Little Tikes Tigrík klavír a xylofón
21,44 € 19,60 €

Roztomilá a zábavná ťahacia kačička, ktorá sa pri pohybe kolíše, otvára zobáčik a veselo si pospevuje. Kačička vydáva rôzne zvuky v závislosti od toho, do akej polohy je nastavený zvukový prepínač. Sú možno tri rôzne nastavenia zvukov alebo môžete zvuk úplne vypnúť.

Little Tikes Pretekárske auto - biele
7,90 €

Pretekárske auto biele pre najmenších pretekárov. Vhodné pre použitie vo vnútri v izbičke aj vonku na záhrade. Vyrobené z mimoriadne odolného plastového materiálu.

Little Tikes Závodní pneumatika - motorka
11,99 € 10,90 €

Originální motorka v pneumatice, která zaujme každého kluka. Sleduj jak drží rovnováhu, vytoč pneumatiku dopředu a vypusť ji k závodu.

Little Tikes Zpívající housenka s poznáváním tvarů
18,70 € 15,90 €

Zpívající housenka s poznáváním tvarů, dvě oblíbené hračky v jedné – obsahuje různé tvary a po zatáhnutí hraje melodie. Pět jednoduchých bloků pomáhá dětem v rozeznávání barev a tvarů. Ideální hračka pro rozvoj dítěte.

Little Tikes Cozy Coupe - hasičské 172502
64,25 € 62,10 €
+ doprava zadarmo

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Deti toto autíčko jednoducho milujú. Autíčko má veselý dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktorý je potrebné premiestniť.

Little Tikes Kuchynka Gurmán
146,58 € 57,50 €

Kvalitne spracovaná plastová kuchynka Gurmán. Ultra moderná kuchyňa má všetko, čo malí kuchári potrebujú, dokonca aj naozajstné zvuky varenia. Je vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rúrou s funkčnými dverami.

Little Tikes Cozy Coupe - lienka
69,99 € 61 €
+ doprava zadarmo

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek od Little Tikes. Deti toto autíčko proste milujú. Autíčko má bodkovaný dizajn lienky a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potreba premiestniť.

Little Tikes, firma založená v roku 1970, patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov kvalitných, nápaditých a príťažlivých hračiek a ďalších detských produktov. Nadnárodná spoločnosť Little Tikes sídli v USA a pobočky má v Európe a Ázii. Hračky sú typické premyslenou funkciou, príjemným vzhľadom a špičkovou kvalitou. Značku Little Tikes nesú hračky pre najmenšie deti, edukatívne hračky pre predškolské deti, detské športové náradie, autá a detské vozidlá, pieskoviská, preliezačky, kĺzačky a hracie domčeky, kreatívne hračky a detský hrací nábytok.

V decembri 2006 sa Little Tikes stala súčasťou spoločnosti MGA Entertainment, ktorá významne pôsobí v obore rodinnej zábavy (a v januári 2004 bola vyhlásená za najväčšiu súkromnú firmu vyrábajúcu hračky).

Little Tikes, firma založená v roku 1970, patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov kvalitných, nápaditých a príťažlivých hračiek a ďalších detských produktov. Nadnárodná spoločnosť Little Tikes sídli v USA a pobočky má v Európe a Ázii. Hračky sú typické premyslenou funkciou, príjemným vzhľadom a špičkovou kvalitou. Značku Little Tikes nesú hračky pre najmenšie deti, edukatívne hračky pre predškolské deti, detské športové náradie, autá a detské vozidlá, pieskoviská, preliezačky, kĺzačky a hracie domčeky, kreatívne hračky a detský hrací nábytok.

V decembri 2006 sa Little Tikes stala súčasťou spoločnosti MGA Entertainment, ktorá významne pôsobí v obore rodinnej zábavy (a v januári 2004 bola vyhlásená za najväčšiu súkromnú firmu vyrábajúcu hračky).