Garden of Life Vitamin K - Komplex RAW 60 kapsúl
29,08 €

RAW K-komplex predstavuje 160% odporúčanej dennej dávky vitamínu K, vrátane RAW MK-7 (vitamín K2), ktorý sa pri nízkych teplotách šetrne extrahuje z fermentovaného Bacillus subtilis Natto.

Garden of Life Vitamin Healthy Blood RAW 60 kapsúl
16,84 €

Komplex vitamínov: B 6, B12, C, kyselina listová, a ptobiotika. Doprajte vášmu telu tieto vitamíny, ktoré prispievajú k normálnej tvorbe červených krviniek a tak podporujú prirodzené zdravie krvi.

Garden of Life Wobenzym N 800 tabliet
196,54 €

Posledný kus za túto cenu!

Wobenzym N poskytuje spoľahlivú systémovú enzýmoterapiu, napomáhajúce prirodzene zdravým kĺbom, ktorá je preverená milióny ľudí po celom svete.

Garden of Life Collagen Beauty 270 g
34,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Collagen Beauty prináša dva typy vysoko vstrebateľných kolagénových peptidov pre vašu krásu. Typ I (vyskytujúce sa vo vlasoch, koži a nechtoch) a typ III (vyskytujúce sa v koži, svaloch a cievach).

Garden of Life Collagen Creamer 330 g
39,31 €

Grass Fed Collagen Creamer kombinuje energizujúce MCT olej z organických kokosových orechov a kokosového mlieka, s kolagénovými peptidy typu I a II. A má lahodnú krémovú chuť.

Garden of Life Collagen Protein 560 g
43,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si výhody nášho doplnku stravy Grass Fed Collagen Protein – zmiešajte ho po športovej aktivite len so studenou vodou, alebo kedykoľvek pridajte do smoothie alebo obľúbených kašou.

Garden of Life Collagen Super Beauty 270 g
43,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Collagen Super Beauty obsahuje organický extrakt z francúzskeho melóna Holimel®, astaxantín a vitamín C, čo sú látky, ktoré pôsobia na pružnosť pokožky a odolnosti voči UVA a UVB žiarenia.

Garden of Life FücoTHIN GREEN spaľovanie tuku 90 kapsúl
47,61 €

Napomáha k väčšej efektivite a prirodzenosti vašej diéty a cvičenia. Pomáha efektívne s odbúravaním tuku v tele. FücoTHIN GREEN je overený doplnok stravy s účinnosťou RAW koncentrovaného fucoxanthin a RAW extraktu zo zelených kávových zŕn.

Garden of Life FYI ULTRA 120 kapsúl
49,58 €

Glukosamín vo FYI ULTRA je získaný z rastlinného zdroja, čo znamená, že ľudia s alergiami na morské plody a vegetariáni môžu používať tento produkt.

Garden of Life Koenzým Q10 60 kapsúl
47,61 €

Koenzým Q10 je látka prirodzene obsiahnutá vo všetkých bunkách ľudského tela. Hrá jednu z kľúčových rolí v získavaní energie z potravy.

Garden of Life Vápnik RAW 60 kapsúl
25,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Vápnik RAW sa získava z morských rias Algas calcareas, ktoré sú šetrne zberané na nedotknutých brehoch Južnej Ameriky.

Garden of Life Vitamin B Komplex - RAW 60 kapsúl
19,63 €

Vitamín B-Komplex RAW od spoločnosti Garden of Life je synergická zmes RAW živín poskytujúce vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B12, cholín, inositol, PABA a tiež kyselinu listovú a biotín.

Garden of Life Vitamin C RAW 60 kapsúl
18,30 €

Vitamín C prispieva rastu a obnove tkanív vo všetkých častiach tela. Podieľa sa na tvorbe kolagénu, chrupaviek a kostí, prispieva k normálnej funkcii zubov a ďasien.