457 €

Posledný kus za túto cenu!

Sex mašina Portable je ideálnou voľbou pre okamžité uspokojenie! Na rozdiel od väčších a objemnejších strojov na sex, sa ľahko zmestí do kufra a ponúka univerzálny napájací adaptér pre použitie v takmer každej krajine. Bez montáže!

46 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová séria – Fetish Fantasy Gold Plus – kvalitné sexy nohavičky s priestorom na nosenie vibračného vajíčka. Dokonale sa prispôsobuje k vášmu telu. Tiché vibračné vajíčko je na diaľkové ovládanie a má 20 funkcií pulzácií. Tento stimulátor poskytuje jedinečné zážitky.

71 €

Bondážna súprava pre hrátky otroka a pána vrátane ponižovania. Hlavná súčasť sady je roubík, na ktorý môžete upevniť vždy jeden z 5-tich nástavcov, ktoré sú súčasťou sady. Miska, mini prachovka, vodítko, štetka na wc a dildo. Roubík má nastaviteľnú dĺžku. Sada obsahuje aj páska na oči zdarma.

45 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada Web Restraint s putami na ruky a nohy pre hrátky v posteli. Pás sa viaže k posteli posunutím každej slučky pod matrac a vytiahnutím nylonového pásu k pevnému upevneniu. Univerzálna veľkosť pút a jednoduchá manipulácia je ideálny pre začiatočníkov.

72 €

Posledný kus za túto cenu!

Překvapte svého milence s otevřenou náručí a nohama díky této sadě ze série Fetish Fantasy. Sada kovových rozpěrných tyčí vašeho partnera spoutá do správné polohy a díky manžetám na zápěstí a kotníku nebude schopen zavřít stehna nebo zápěstí.

182 €

Posledný kus za túto cenu!

Vzdorujte zákonom gravitácie! Pohodlná závesná hojdačka otvára nové možnosti sexuálnych skúseností. Yoga Sex Swing navrhnutá pre stovky kombinácií sexuálnych polôh s maximálnou ľahkosťou, a to aj v tých odvážnych polohách.

89 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolička s nosnosťou až 136kg. Sedačka je flexibilný, ľahko sa čistí a je vyrobená z vysoko pevného TPU. Stolička spestrí erotické hrátky a inšpiruje na nové milostné polohy!

15 €

Posledný kus za túto cenu!

Krúžkový roubík sa štipcami na bradavky Fetish Fantasy O-Ring Gag Nipple Clamps. Sila štipcov na bradavky zle regulovať pomocou dištančného krúžku. Kožený opasok je nastaviteľný.

39 €

Luxusné silikónové dildo Fetish Fantasy Elite 8 "v čiernom prevedení s vysoko savou základňou, ktorá umožní naozaj pestré hrátky. Sacie základňa drží na akomkoľvek rovnom povrchu (podlaha, stena, obklady, dvere ..) a je kompatibilný so Strap On postroji.

41 €

Nafukovacie sedadlo s vibrátorom. Realistický plastový čierny vibrátor s plynulou reguláciou vibrácií. Sedadlo má protišmykový semišový povrch s postrannými držadlami. Nosnosť až 136 kg.