12 €

Vibrátor Sparkle G Dazzle s vodotěsnou konstrukcí přináší smyslné vibrace a žebrovaný orgasmicky zakřivený tvar. Tento masivní vibrátor je vytvořen s pružným tělem, které vám umožní bez námahy ovládat stimulaci.

19 €

Apollo Reversible Premium Twist – Blue je vyrobený z materiálu, ktorý verne imituje pocit ľudskej pokožky. Obojstranný masturbátor s hladkým alebo štruktúrovaným povrchom je vyrobený s uzavretým Koniec pre vynikajúce odsávanie!

19 €

17.75cm Smooth Probe Boundless ™ vás iste vtiahne do orgasmického sveta hlbokej vnútornej stimulácie. Dokonale pružná a zahnutá hriadeľ + silná základňa prísavného držiaku vám umožní poskytovať presnú stimuláciu. Hypoalergénne prémiový silikón je bezpečný pre telo, bez parfumu a bez obsahu ftalátov.

297 €

Posledný kus za túto cenu!

Vivid Raw Baby Got Back je imitácia ženského tela s možnosťou vaginálneho a análneho sexu. Realistická TPE pokožka! Vagína a anál je dokonale flexibilný a ľahko sa Vám tak prispôsobí. Materiál si dokáže udržať telesnú teplotu pre vaše maximálne pohodlie.

46 €

Multifunkčný silikónový vibrátor California Exotic Novelties s moderným dizajnom a stimulátorom klitorisu v podobe zajačika. Multi-smerové polohovanie a sila dvoch motorov zaistí 10 funkcií intenzívne vibrácie, pulzácie a eskalácie. Pamäťový čip obnoví posledný funkcie.

46 €

Multifunkčný silikónový vibrátor California Exotic Novelties s moderným dizajnom a stimulátorom klitorisu v podobe zajačika. Multi-smerové polohovanie a sila dvoch motorov zaistí 10 funkcií intenzívne vibrácie, pulzácie a eskalácie. Pamäťový čip obnoví posledný funkcie.

16 €

12cm Smooth Probe Boundless ™ vás iste vtiahne do orgasmického sveta hlbokej vnútornej stimulácie. Dokonale pružná a zahnutá hriadeľ + silná základňa prísavného držiaku vám umožní poskytovať presnú stimuláciu. Hypoalergénne prémiový silikón je bezpečný pre telo, bez parfumu a bez obsahu ftalátov.

14 €

11.5cm Slim Probe Boundless ™ vás iste vtiahne do orgasmického sveta hlbokej vnútornej stimulácie. Dokonale pružná a zahnutá hriadeľ + silná základňa prísavného držiaku vám umožní poskytovať presnú stimuláciu. Hypoalergénne prémiový silikón je bezpečný pre telo, bez parfumu a bez obsahu ftalátov.

17 €

15,25cm Smooth Probe Boundless ™ vás iste vtiahne do orgasmického sveta hlbokej vnútornej stimulácie. Dokonale pružná a zahnutá hriadeľ + silná základňa prísavného držiaku vám umožní poskytovať presnú stimuláciu. Hypoalergénne prémiový silikón je bezpečný pre telo, bez parfumu a bez obsahu ftalátov.

35 €

Vibrátor v štýle králika z radu CalExotics Petite Thrusting Jack Rabbit. Tento silný zajačik vás vezme na nové zážitky intímneho potešenie. 4 vzory synchrónneho otáčania a ťahu, 3 plné radu nezasekajících sa rotujúcich guličiek, jednoduché ovládanie pomocou tlačidla s automatickým vypnutím.

33 €

Posledný kus za túto cenu!

Je čas sa zahriať pomocou vibrátora, ktorý je určený pre vodné hrátky bez frustrácie aj v tých nejmokřejší podmienkach. Luxusné stimulácia, 10 vibračných funkcií, duálny motor a jednodotykové ovládanie. 10 synchrónnych vibračných, pulzačných a eskalačných funkcií. Celková dĺžka: 12,75 cm.