19 €

Apollo Masturbator Grip Blue je vyrobený z materiálu, ktorý verne imituje pocit ľudskej pokožky. Obojstranný masturbátor s hladkým alebo štruktúrovaným povrchom je vyrobený s uzavretým Koniec pre vynikajúce odsávanie!

19 €

Apollo Masturbator Max Blue je vyrobený z materiálu, ktorý verne imituje pocit ľudskej pokožky. Obojstranný masturbátor s hladkým alebo štruktúrovaným povrchom je vyrobený s uzavretým koncom pre vynikajúce odsávanie!

19 €

Apollo Reversible Premium Twist – Blue je vyrobený z materiálu, ktorý verne imituje pocit ľudskej pokožky. Obojstranný masturbátor s hladkým alebo štruktúrovaným povrchom je vyrobený s uzavretým Koniec pre vynikajúce odsávanie!

30 €

Masturbator pre mužov s unikátnym dvojitým prevedením. Konštrukcia má rebrovanou sacie komoru. Masturbátor je kompaktné a cestovné veľkosti. Colt Double Down Masturbátor je dodávaný v elegantnom a modernom balení a je súčasťou kolekcie Colt Gear kvalitou značky CalExotics. Jednoduché čistenie

82 €

California Exotic Novelties – Silicone Vibrating Oro Simulator vás doslova vysaje. Neuveriteľne silný masturbačný systém je navrhnutý tak, aby pocitovo (orálne) uspokojil každého muža! 10 funkcií – vibrácie, pulzácie a eskalácie. Bodysafe – Multifunkčné – Multispeed – Vodeodolný.