BABY ONO bambusové plienky 3ks
8,90 € 2,97 €/ks

Bambusové plienky od značky Baby Ono sú z extrémne jemného a mäkkého bambusového vlákna, ktoré je obnoviteľnou a ekologickou surovinou. V balení nájdete celkom 3 látkové plienky v originálnom dizajne. Vhodné pre deti od narodenia.

BABY ONO prebaľovacia podložka pod dieťa 40x60 cm, 40 ks
10,90 €

Prebaľovacia podložka pod dieťa od značky Baby Ono je skvelým pomocníkom pri prebaľovaní bábätka, ale aj pre ženy v priebehu šestonedelia. Podložky sa skvele hodia na cestovanie a vy si tak môžete dopriať pocit komfortu a hygieny všade, kde bude potrebné.

BABY ONO Bambusová osuška s kapucňou 100x100 cm
17,90 €

Detská osuška disponuje skvelou savosťou vody. Je vyrobená z hypoalergénneho materiálu, ktorý je vhodný aj na problémovú pokožku. Termoregulačné vlastnosti zabezpečujú, že v lete chladí av zime zahrieva. BabyOno Bambusová osuška s kapucňou 100×100 cm je vybavená háčikom pre zavesenie.

BABY ONO Plyšová hračka Hare Jimmie
8,90 €

BabyOno plyšová hračka Hare Jimmie je dokonalý maznáčik – vhodný už od prvých mesiacov života bábätka. Hračka je vyrobená z mäkkých a úplne bezpečných materiálov, rôznych štruktúr a farieb, ktoré pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa – pohybové a vizuálne zručnosti.

BABY ONO plyšová hračka Fox Vincent
9,90 €

Plyšová hračka Fox Vincent od značky BabyOno sa stane parťákom vášho bábätka. Hračka je vybavená radom stimulujúcich textúr, tvarov a zvukov, ktoré rozvíjajú kognitívne schopnosti dieťaťa. Líška Vincent bude vášho drobčeka sprevádzať na každom kroku. Hračka je vyrobená z odolných a bezpečných materiálov.

BABY ONO Plyšová špirála Bear Suzie
13,90 €

Plyšová špirála TONY Bear Suzie od značky Baby Ono je súčasťou kolekcie SUZIE & TONY, ktorá bola vytvorená za účelom rozvoja najmenších detí. Tvar špirály umožňuje pripevniť roztomilý prívesok na detskú postieľku, autosedačku alebo aj kočík.

BABY ONO Odsávačka materského mlieka elektrická -5 režimov
109 € 103 €

Posledný kus za túto cenu!

Odsávačka materského mlieka disponuje lievikom z mäkkého silikónu, ktorý sa prispôsobí prsníku. Tichý režim zaisťuje diskrétnosť a umožňuje použitie kdekoľvek. Baby Ono Odsávačka materského mlieka elektronická –5 režimov je vyrobená z bezpečného plastu a vhodná pre styk s potravinami.

BABY ONO sáčky na úschovu pokrmu a mateřského mléka (20ks)
9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sáčky na úschovu pokrmu značky BABY ONO ocení každá maminka. Sáčky umožní jednoduché skladování pokrmů i mateřského mléka a vy si tak vytvoříte dostatečnou zásobu. Praktický indikátor tepla označuje optimální teplotu pro podávání pokrmu.

BABY ONO Plyšová hračka tuleň LUCY
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka tuleňa LUCY od značky BabyOno bude sprevádzať vaše bábätko už od narodenia. V prvých momentoch života ho možno použiť ako vankúšik pri kŕmení a postupom času ako hračku. Tuleň je vybavený radom stimulujúcich textúr, tvarov a zvukov, ktoré rozvíjajú kognitívne schopnosti dieťaťa.

BABY ONO pískacia hračka Koala Jules
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pískacia koala Jules od značky BabyOno sa stane blízkym kamarátom vášho dieťatka. Hračka podporuje kognitívne schopnosti a nabáda vaše dieťatko k objavovaniu formou hry.

BABY ONO Odsávačka materského mlieka manuálna Anatomy
14,90 €

Odsávačka materského mlieka je opatrená ergonomickou rukoväťou, ktorá je vhodná ako pre pravákov, tak pre ľavákov. Tichý režim zaisťuje diskrétnosť a umožňuje použitie kdekoľvek. Baby Ono Odsávačka materského mlieka manuálna Anatomy je vyrobená z bezpečného plastu a vhodná pre styk s potravinami

BABY ONO Odsávačka hlienov elektronická
35,90 €

Odsávačka hlienov je veľmi tichá a možno ju použiť aj keď dieťa spí. Pre rozptýlenie dokonca zahrá aj upokojujúcu melódiu. Zbaví batoľatá a deti nepríjemných hlienov a umožní voľné dýchanie. Baby Ono Odsávačka hlienov elektronická je ideálna na cestovanie.

BABY ONO projektor s melódiou Ježko Hugo, sivá
25,90 €

Projektor s melódiou Ježko Hugo od značky Baby Ono vytvorí v detskej izbičke jedinečnú atmosféru. Magické hviezdičky, jemné farebné osvetlenie a upokojujúca hudba odprevadia vaše dieťatko k tým najsladším snom.

BABY ONO Magnetický zámek na šuplíky a zásuvky
12,20 €

Novinka

Magnetický zámek na šuplíky a zásuvky značky BABY ONO je určen nejen pro skříňky, zásuvky a vitríny. Zámek je zabudovaný uvnitř tak, aby jej děti neviděly. K otevření zámku je zapotřebí speciální magnetický klíč, který je součástí balení.

BABY ONO edukačný valec 9m +
13,90 € 11,90 €

Valec pre deti je skvelou interaktívnou a edukačnou pomôckou. Pomáha v rozvoji uchytení predmetov z dlane do dlane, zdvíhaní či sedení. Využijú ho deti od 9. mesiacov. BabyOno edukačný valec 9m+ je vybavený hrkálkami, ktoré lákajú k hre.

BABY ONO Plyšová špirála Bear Tony
13,90 €

Plyšová špirála TONY od značky Baby Ono je súčasťou kolekcie SUZIE & TONY, ktorá bola vytvorená za účelom rozvoja najmenších detí. Tvar špirály umožňuje pripevniť roztomilý prívesok na detskú postieľku, autosedačku alebo aj kočík.

BABY ONO Plyšová hračka jednorožec LUCKY
14,90 €

Plyšová hračka jednorožca Luckyho od značky BabyOno sa stane parťákom vášho bábätka. Hračka je vybavená radom stimulujúcich textúr, tvarov a zvukov, ktoré rozvíjajú kognitívne schopnosti dieťaťa. Jednorožec LUCKY bude vášho drobčeka sprevádzať na každom kroku.