Aussie Šampón pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume (Shampoo)
5,80 €

Predstavujeme vám šampón pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume od značky Aussie . Tento šampón pomôže pozdvihnúť vaše vlasy bez objemu a dodá im na objeme! Navyše si zamilujete jeho vôňu. Aktívne látky:

výťažky z austrálskeho chmeľu – dodá vlasom objem a plnosť od korienkov ku končekom. .


Aussie Šampón pre každodenné umývanie vlasov Mega (Shampoo)
5,80 €

Šampón pre každodenné umývanie vlasov Mega od značky Aussie šetrne umýva a chráni vaše vlasy. Je vhodný pre každodenné použitie – nezaťažuje vlasy a dodáva im potrebný lesk a starostlivosť. Aktívne látky:

výťažky z austrálskej kvety Kangaroo Paw – dodávajú vlasom vitalitu a lesk. .


Aussie Šampón pre nepoddajné vlasy Repair Miracle (Shampoo)
5,80 €

Šampón Repair Miracle od značky Aussie skrotí vaše neposedné vlasy! Premení suché a poškodené vlasy vo vlasy vyživené a lesklé. P oskytuje jedinečnú starostlivosť pokožke hlavy, vlasom i vlasovým korienkom. E liminuje statickú elektrinu a bráni tak nechcenému polétávání vlasov.


Aussie Šampón proti lámavosti vlasov Stop The Break (Shampoo)
5,80 €

Šampón Stop The Break od značky Aussie je špeciálne navrhnutý pre všetky typy vlasov, najmä pre lámavé vlasy a rozštiepené končeky. Šetrne umýva vlasy a odstraňuje z nich nečistoty a pritom pôsobí ako prevencia proti lámaniu vlasov.


Aussie Kondicionér pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume (Conditioner)
5,80 €

Predstavujeme vám kondicionér pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume od značky Aussie . Tento šampón pomôže pozdvihnúť vaše vlasy bez objemu a dodá im na objeme! Navyše si zamilujete jeho vôňu. Aktívne látky:

výťažky z austrálskeho chmeľu – dodá vlasom objem a plnosť od korienkov ku končekom.


Aussie Kondicionér pre každodenné umývanie vlasov Mega (Conditioner)
5,80 €

Kondicionér pre každodenné umývanie vlasov Mega od značky Aussie šetrne čistí a chráni vaše vlasy. Je vhodný pre každodenné použitie – nezaťažuje vlasy a dodáva im potrebný lesk a starostlivosť. Aktívne látky:

výťažky z austrálskej kvety Kangaroo Paw – dodávajú vlasom vitalitu a lesk. .


Aussie Penové tužidlo pre objem vlasov Volume (Flexible Hold) 150 ml
5,80 €

Túžite po objemu? Potom siahnite po tomto produkte! Penové tužidlo Volume od značky Aussie vám vyčarí účes, po ktorom túžite. Obsahuje výťažok z austrálskych morských rias, dodáva vlasom lesk a objem. Navyše vlasy nezlepuje, takže budete vyzerať excelentne.


Aussie Sprej na vlasy Miracle Beach Waves 150 ml
5,80 €

Už vás nebaví stále nosiť rovné vlasy? Potom je tento sprej Miracle Beach Waves od značky Aussie určený priamo pre vás! Vytvára efekt plážových vĺn – obsahuje extrakt z morských rias, ktorý vlasom dodáva matnú textúru a prirodzený vzhľad. Jeho aplikácia je veľmi jednouduchá, preto si ho zamilujete!.


Aussie Suchý šampón Wash + Blow Clean Supreme (Dry Shampoo) 180 ml
5 €

Suchý šampón Wash + Blow Clean Supreme predstavuje prvú pomoc, keď si práve nestíhate umyť vlasy. Dodá vašim vlasom objem, zbaví je nečistôt a mastnoty a zanecháva vlasy vyživené a lesklé. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá – stane sa tak vašim pomocníkom pre prípad núdze.


Aussie Suchý šampón Wash + Blow Sweet Escape (Dry Shampoo) 180 ml-15%
5,10 €

4,30 €

Akcia

Suchý šampón Wash + Blow Sweet Escape od značky Aussie predstavuje prvú pomoc, keď si práve nestíhate umyť vlasy. Dodá vašim vlasom objem, zbaví je nečistôt a mastnoty a zanecháva vlasy vyživené a lesklé. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá – stane sa tak vašim pomocníkom v každej situácii.


Aussie Suchý šampón Wash + Blow Tropical Punch (Dry Shampoo) 180 ml
5 €

Suchý šampón Wash + Blow Tropical Punch od značky Aussie predstavuje prvú pomoc, keď si práve nestíhate umyť vlasy. Dodá vašim vlasom objem, zbaví je nečistôt a mastnoty a zanecháva vlasy vyživené a lesklé. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá – stane sa tak vašim pomocníkom v každej situácii.


Aussie Vyživujúce šampón na vlasy Miracle Nourish (Shampoo)
5,80 €

Vyživujúce šampón na vlasy Miracle Nourish od značky Aussie je určený pre všetky typy vlasov, ktoré sú poškodené a majú rozštiepené končeky. Vlasy šetrne umyje, hydratuje a vyživí je. Pomáha tak s prevenciou proti rozstrapkaným končekom.


Značka Aussie bola založená v roku 1979 americkým podnikateľom Tomom Redmontom a patrí do portfólia svetoznámej spoločnosti Procter & Gamble. Značka ponúka širokú škálu produktov na všetky typy vlasov a na výrobu produktov používa unikátne ingrediencie. Inšpiráciu čerpá z divokej austrálskej prírody.

Značka Aussie bola založená v roku 1979 americkým podnikateľom Tomom Redmontom a patrí do portfólia svetoznámej spoločnosti Procter & Gamble. Značka ponúka širokú škálu produktov na všetky typy vlasov a na výrobu produktov používa unikátne ingrediencie. Inšpiráciu čerpá z divokej austrálskej prírody.