-17%
Aussie Šampón pre nepoddajné vlasy Repair Miracle (Shampoo) (Objem 300 ml)

Aussie Šampón pre nepoddajné vlasy Repair Miracle (Shampoo)

6,20 €
5,10 €

Šampón Repair Miracle od značky Aussie skrotí vaše neposedné vlasy! Premení suché a poškodené vlasy na vlasy vyživené a lesklé. Poskytuje jedinečnú starostlivosť pokožke hlavy, vlasom aj vlasovým korienkom. Eliminuje statickú elektrinu a bráni tak nechcenému polietavaniu vlasov.

Partner: Vivantis
-22%
Aussie Šampón pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume (Shampoo) (Objem 300 ml)

Aussie Šampón pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume (Shampoo)

6,20 €
4,80 €

Predstavujeme vám šampón pre jemné a zľahnuté vlasy Aussome Volume od značky Aussie . Tento šampón pomôže pozdvihnúť vaše zľahnuté vlasy a dodá im na objeme! Navyše si zamilujete jeho vôňu. Aktívne látky: výťažky z austrálskeho chmeľu – dodá vlasom objem a plnosť od korienkov ku končekom.

Partner: Vivantis
-17%
Aussie Regeneračný šampón SOS Deep Repair (Shampoo) (Objem 290 ml)

Aussie Regeneračný šampón SOS Deep Repair (Shampoo)

6,20 €
5,10 €

Šampón SOS s obsahom austrálskeho Superovoce rýchlo a spoľahlivo vlasy čistí, vyživuje a regeneruje. Vďaka svojmu zloženiu poskytuje jedinečnú starostlivosť pokožke hlavy, vlasom i vlasovým korienkom. Eliminuje statickú elektrinu, vlasy obnovuje a posilňuje.

Partner: Vivantis
-24%
Aussie Šampón pre dlhé a poškodené vlasy SOS Save My Lengths! (Shampoo) (Objem 290 ml)

Aussie Šampón pre dlhé a poškodené vlasy SOS Save My Lengths! (Shampoo)

6,60 €
5 €
Novinka

Sú vaše dlhé a poškodené vlasy na pokraji zrútenia? Šampón obsahuje austrálske superpotraviny používané po tisíce rokov pôvodnými Austrálčanmi pre ich prirodzené hojivé a vyživujúce vlastnosti. Vaše dlhé vlasy behom chvíľky oživia a navrátia im zmyselne oslnivú krásu.

Partner: Vivantis

Značka Aussie bola založená v roku 1979 americkým podnikateľom Tomom Redmontom a patrí do portfólia svetoznámej spoločnosti Procter & Gamble. Značka ponúka širokú škálu produktov na všetky typy vlasov a na výrobu produktov používa unikátne ingrediencie. Inšpiráciu čerpá z divokej austrálskej prírody.