Attractive dievčenské ponožky s elfkou
7,51 €

Krásne hrejivé ponožky s Elfí princeznou vašu dievčatko očaria. Vďaka pružnému hornému lemu sa ponožky nezošmyknú. Ideálne pre chladné zimné večery.

Attractive chlapčenské ponožky s autom
7,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne hrejivé ponožky s autíčkom si váš chlapec obľúbi na prvý pohľad. Vďaka pružnému hornému lemu sa ponožky nezošmyknú. Ideálne pre chladné zimné večery.

Attractive chlapčenské ponožky s medvedíkom
7,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne hrejivé ponožky s medvedíkom si váš chlapec obľúbi na prvý pohľad. Vďaka pružnému hornému lemu sa ponožky nezošmyknú. Ideálne pre chladné zimné večery.

Attractive chlapčenské ponožky so psíkom
7,51 €

Krásne hrejivé ponožky so psíkom si váš chlapec obľúbi na prvý pohľad. Vďaka pružnému hornému lemu sa ponožky nezošmyknú. Ideálne pre chladné zimné večery.

Attractive chlapecké ponožky so slonom
7,51 €

Krásne hrejivé ponožky so sloníkom si váš chlapec obľúbi na prvý pohľad. Vďaka pružnému hornému lemu sa ponožky nezošmyknú. Ideálne pre chladné zimné večery.

Attractive detské ponožky s levom
9,02 €

Nádherné pletené ponožky s levom vaše deti očaria. Ponožky majú výšku mierne nad členok a na chodidle protišmykové prvky.

Attractive detské ponožky s príšerkou
9,02 €

Nádherné pletené ponožky s príšerkou vaše deti očaria Ponožky majú výšku mierne nad členok a na chodidle protišmykové prvky.

Attractive dievčenské ponožky s líškou
7,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne hrejivé ponožky s líškou si vaše dievčatko obľúbi na prvý pohľad. Vďaka pružnému hornému lemu sa ponožky nezošmykujú. Ideálne pre chladné zimné večery.

Attractive dievčenské ponožky so snehuliakom
7,51 €

Krásne hrejivé ponožky so snehuliakom budú vášmu dievčatku veľmi svedčať. Vďaka pružnému hornému lemu sa ponožky nezošmykujú. Ideálne pre chladné zimné večery.