AT4 prebaľovací pult, 2 poličky ESSENTIEL
76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovací pult ESSENTIEL od značky AT4 má dve poličky, kde si môžete odkladať všetky potrebné veci a mať ich tak stále pri sebe. Pult pre novorodenca je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Je vybavený praktickými kolieskami pre ľahší presun po miestnostiach.

AT4 skladacia ohrádka 100 × 100 cm s kolieskami ESSENTIEL
159 €

Splátky bez navýšenia

Detská ohrádka ESSENTIEL od značky AT4 zaisťuje bezpečný priestor pre dieťa, ak nemáte možnosť iných zábran k jeho nekontrolovateľnému pohybu. Je vhodná na umiestnenie do detskej alebo obývacej izby tak, aby ste na svoje dieťa mohli neustále vidieť. Ohrádka je vhodná už aj pre malé bábätká vďaka nastaviteľným polohám podlahy, takže na ňu bude vaše dieťa už zvyknuté.

AT4 skladacia ohrádka 70 × 100 cm s kolieskami ESSENTIEL
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská ohrádka ESSENTIEL od značky AT4 je vhodná na umiestnenie do detskej alebo obývacej izby tak, aby ste svoje dieťa mohli mať pohodlne na dohľad. Ohrádka zaisťuje bezpečný priestor pre dieťa, ak nemáte možnosť zábran. Ohrádka je vhodná už aj pre malé bábätká vďaka nastaviteľným polohám podlahy, takže na ňu bude vaše dieťa už zvyknuté.

AT4 detská posteľ EVOLUTION (2v1) 70 × 140 cm
169 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská posteľ EVOLUTION od značky AT4 porastie s vaším dieťatkom. Pre menšie deti využijete klasickú postieľku, ktorú môžete pre staršie dieťa prestavať v klasickú posteľ, takže vám vydrží oveľa dlhšiu dobu. Je vyrobená z bukového dreva a natretá ekologickými neškodnými vodnými lakmi. Rošt postieľky je možné nastaviť do dvoch polôh.

AT4 detská postieľka ESSENTIEL 60 × 120 cm
119 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská postieľka ESSENTIEL od značky AT4 dopraje vášmu dieťatku kvalitný a ničím nerušený spánok. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Rošt je nastaviteľný do troch výšok, takže si ho môžete upraviť podľa toho, ako vaše dieťa porastie. Postieľka spĺňa platné normy pre výrobky pre deti do 3 rokov. Postieľka je dostupná v troch prevedeniach.

AT4 mini postieľka 40 × 80 cm ESSENTIEL
76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská mini postieľka ESSENTIEL od značky AT4 svojim nadčasovým dizajnom skvele doplní každú spáleň či izbičku. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva Postieľka má praktické kolieska s brzdou pre jednoduchší presun medzi miestnosťami, takže svoje bábätko môžete mať stále pri sebe.

AT4 skladacia detská postieľka EVOLUTION 60 × 120 cm
149 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská postieľka EVOLUTION od značky AT4 je vyrobená z masívneho buku. Postieľku môžete zložiť, takže vám v prípade potreby nezaberie takmer žiadne miesto. Rošt postieľky je polohovateľný do troch polôh, ktoré si prispôsobíte podľa toho, ako vám vaše dieťa porastie. Doprajte vášmu bábätku kvalitný a ničím nerušený spánok s touto postieľkou.

AT4 bezpečnostné zábrany 73 - 110 cm ESSENTIEL
57,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stačí chvíľka nepozornosti a váš malý objaviteľ či malá objaviteľka sa vydá na prieskum. V tom mu však účinne zabráni táto bezpečnostná zábrana ESSENTIEL od značky AT4. Zábrana je vhodná ku schodom alebo aj k nezabezpečenej miestnosti všetkých interiérov.

AT4 Dětská jídelní židlička WEBABY ŠEDÁ/BÍLÁ
139 €

Splátky bez navýšenia

Jídelní židlička WEBABY je praktická a pohodlná židle pro starší děti od 6 měsíců do 5 let. 2-v-1 dětská vysoká stolička a praktická pohodlná židle pro starší děti je vybavena nastavitelným a odnímatelným pultíkem, který je možno nastavit do 3 pozic.

AT4 Dětská postýlka WEBABY 60X120 cm
109 €

Splátky bez navýšenia

Dětská postýlka WEBABY o rozměrech 60×120 cm je vyráběna ve Francii z bukového dřeva s kvalitní povrchovou úpravou. Postýlka je vyráběna dle platných norem ČSN EN 716 –1 na výrobky pro děti do 3 let.

AT4 Dřevěná ohrádka WEBABY 100x100 cm
149 €

Splátky bez navýšenia

Dětská dřevěná ohrádka s rozměry 100×100 cm od značky AT4 je nastavitelná do 3 výškových pozic a její dno je potažené PVC pro snazší údržbu. Ohrádka je vybavena hladkými příčkami kolem dokola, dítě tak může díky zvýšené podlaze ohrádky lépe pozorovat svět kolem sebe.

AT4 závesný prebaľovací pult EVOLUTION
98,90 €

Závesný prebaľovací pult EVOLUTION od značky AT4 vám ušetrí miesto v miestnosti a zaistí potrebný komfort pri prebaľovaní vášho drobčeka. Pult sa dá sklopiť, takže keď ho nepoužívate, nezaberá vám takmer žiadne miesto. Je vyrobený z **bukového dreva. Jeho nosnosť je **11 kg.

AT4 Skládací dětská postýlka WEBABY 60x120 cm
129 €

Splátky bez navýšenia

Dětská skládací postýlka s rozměry 60×120 cm od značky AT4 je vyrobena ve Francii z kvalitního bukového dřeva s kvalitní povrchovou úpravou. Postýlka je vyráběna dle platných norem ČSN EN 716 –1 na výrobky pro děti do 3 let.