AT4 detská posteľ EVOLUTION (2v1) 70 × 140 cm
159 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská posteľ EVOLUTION od značky AT4 porastie s vaším dieťatkom. Pre menšie deti využijete klasickú postieľku, ktorú môžete pre staršie dieťa prestavať v klasickú posteľ, takže vám vydrží oveľa dlhšiu dobu. Je vyrobená z bukového dreva a natretá ekologickými neškodnými vodnými lakmi. Rošt postieľky je možné nastaviť do dvoch polôh.

AT4 detská postieľka ESSENTIEL 60 × 120 cm
109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská postieľka ESSENTIEL od značky AT4 dopraje vášmu dieťatku kvalitný a ničím nerušený spánok. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Rošt je nastaviteľný do troch výšok, takže si ho môžete upraviť podľa toho, ako vaše dieťa porastie. Postieľka spĺňa platné normy pre výrobky pre deti do 3 rokov. Postieľka je dostupná v troch prevedeniach.

AT4 mini postieľka 40 × 80 cm ESSENTIEL
76,90 €
+ doprava zadarmo

Detská mini postieľka ESSENTIEL od značky AT4 svojim nadčasovým dizajnom skvele doplní každú spáleň či izbičku. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva Postieľka má praktické kolieska s brzdou pre jednoduchší presun medzi miestnosťami, takže svoje bábätko môžete mať stále pri sebe.

AT4 skladacia detská postieľka EVOLUTION 60 × 120 cm
149 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská postieľka EVOLUTION od značky AT4 je vyrobená z masívneho buku. Postieľku môžete zložiť, takže vám v prípade potreby nezaberie takmer žiadne miesto. Rošt postieľky je polohovateľný do troch polôh, ktoré si prispôsobíte podľa toho, ako vám vaše dieťa porastie. Doprajte vášmu bábätku kvalitný a ničím nerušený spánok s touto postieľkou.

AT4 prebaľovací pult, 2 poličky ESSENTIEL
78,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovací pult ESSENTIEL od značky AT4 má dve poličky, kde si môžete odkladať všetky potrebné veci a mať ich tak stále pri sebe. Pult pre novorodenca je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Je vybavený praktickými kolieskami pre ľahší presun po miestnostiach.

AT4 skladacia ohrádka 100 × 100 cm s kolieskami ESSENTIEL
139 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Detská ohrádka ESSENTIEL od značky AT4 zaisťuje bezpečný priestor pre dieťa, ak nemáte možnosť iných zábran k jeho nekontrolovateľnému pohybu. Je vhodná na umiestnenie do detskej alebo obývacej izby tak, aby ste na svoje dieťa mohli neustále vidieť. Ohrádka je vhodná už aj pre malé bábätká vďaka nastaviteľným polohám podlahy, takže na ňu bude vaše dieťa už zvyknuté.

AT4 skladacia ohrádka 70 × 100 cm s kolieskami ESSENTIEL
119 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská ohrádka ESSENTIEL od značky AT4 je vhodná na umiestnenie do detskej alebo obývacej izby tak, aby ste svoje dieťa mohli mať pohodlne na dohľad. Ohrádka zaisťuje bezpečný priestor pre dieťa, ak nemáte možnosť zábran. Ohrádka je vhodná už aj pre malé bábätká vďaka nastaviteľným polohám podlahy, takže na ňu bude vaše dieťa už zvyknuté.

AT4 závesný prebaľovací pult EVOLUTION
98,90 €
+ doprava zadarmo

Závesný prebaľovací pult EVOLUTION od značky AT4 vám ušetrí miesto v miestnosti a zaistí potrebný komfort pri prebaľovaní vášho drobčeka. Pult sa dá sklopiť, takže keď ho nepoužívate, nezaberá vám takmer žiadne miesto. Je vyrobený z **bukového dreva. Jeho nosnosť je **15 kg.

AT4 bezpečnostné zábrany 73 - 110 cm ESSENTIEL
53,90 €
+ doprava zadarmo

Stačí chvíľka nepozornosti a váš malý objaviteľ či malá objaviteľka sa vydá na prieskum. V tom mu však účinne zabráni táto bezpečnostná zábrana ESSENTIEL od značky AT4. Zábrana je vhodná ku schodom alebo aj k nezabezpečenej miestnosti všetkých interiérov.